Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sheva77 Sponio Mistrzu, ja tu jestem ponad osiem lat, dlatego wiem who is who, ale wiesz, gdy ktoś grzecznie ze mną dyskutuje, to ja również staram się stosować na full wypas savoir vivre, a gdy ktoś jest chamem tudzież australopitek/australopitkiem, to ja się nie pierdolę w tańcu. Czim się Kamracie i korzystaj z kąpieli słonecznych :)))
4
@AxelF Tak, tak, właśnie coś takiego miałem na myśli, miałem to dupnąć w swoim comento, tym bardziej że - Monia Bonia - ileż można pisać jedno i to samo, tak samo można napisać o Kempesie i całej drużynie pod dowództwem El Flaco, wpierw bezkompromisowy wałek w meczu Albicelestes vs Peru, by w finale pomiędzy Albicelestes vs Kraj Tulipanów, to Rensenbrink wali w stuprocentowej sytuacji w słupek (w '87 meczu). Gdyby piłka się odbiła od zewnętrznej strony słupka, to genialny Fillol nie miałby nic do powiedzenia i Albicelestes widziałaby MŚ niczym świnka Piggie nieboskłon. Przecież na MŚ w '86 to nie powinno być uznanych dwóch bramek dla repki Albicelestes w meczu przeciwko Dumnym Synom Albionu, wpierw "ręka" Boga, by przed "goal of the century", to bezpardonowe wejście obrońcy Albicelestes w giczoły Angola, możesz luknąć na YouTube!!! Na dodatek, przecież w finale MŚ Matthãus to nakrył ŚP. Dieguito czapką, Diego był bezradny, ale koledzy pomogli, a zwłaszcza El Bururu, który dupnął bramkę na wagę zdobycia przez Albicelestes Złotą Nike, w przeciwieństwie do Leo, który to miał w swojej ekipie przez tyle lat konia trojańskiego, mam na myśli El Pipitę, tak więc po prostu w futbolu trza mieć oprócz ogromnych umiejętności, tę odrobinę dozę szczęścia. ŚP. El Diez to wg mnie wraz z Leo najlepszy piłkarz w historii bala, ale weź luknij na staty Leo a Dieguito??? Po prostu przepaść, na dodatek Leo ma w swoim niesamowitym curriculum vitae aż sześć Zlotych Chodaków, osiem Trofeo Pichichi, rekord świata odnośnie asyst, zresztą po co mam Ci wrzucać makaron na uszy, ponieważ dobrze znasz gargantuiczne osiągnięcia La Pulgi Atomica. W każdym razie temat na wielogodzinny dyskurs, zresztą jak zwykle, gdy się porównuje pomiędzy sobą Leo vs Ceerunio vs ŚP. Dieguito czy Pelego Pozdrawki :)
5
@pluszek Masz na myśli ŚP. Dieguito, przecież to On ma tam "własny" kościół??? To jest Ameryka Południowa, tam futbol niczym religia, luknij na to, co się dzieje przed meczem SuperClasico, czyli River Plate vs Boca??? Fanatyzm /doktrynerstwo nigdy do niczego dobrego nie doprowadziło, ale Ameryka Południowa to stan umysłu, po porażkach repry Albicelestes a zwłaszcza Canarinhos na MŚ, to piłkarze przez miesiąc nie mogli wrócić do domu /domów, by nie zostać zlinczowani przez tłum troglodytów, teraz to się trochę zmieniło, co poniektórzy kibice to się z deczka zresocjalizowali, że tak powiem. Ja czczę grę D10S i nie tylko, ale nie przekraczam pewnych barier, przynajmniej tak mi się wydaje??? :)
14
"Best Player of the Tournament" Awards Winner in the Major International Tournaments :
Messi : 4 times (3+ 1 Best Young Player)
Pele : 3 times (2+ 1 Best Young Player)
Zidane : 2 times
Nazario: 2 times
N:B: If you ask about Neymar Ronaldo?
Neymar Jr : 1 time (Confederations Cup)
Cristiano Ronaldo : 000 times
#goatchallenge
Walić to, co pod swoim syfonami bajtlują Argentyńczycy, oni myślą, że mają patent na "fabrykę" odnośnie najlepszych piłkarzy w historii bala EVER, a juści!!! Pamiętam Kempesa - był dobrym napadziorem i tyle w temacie, a na MŚ w '78 w Argentynie, to doszło do jednego z największych wałków w historii MŚ, czyli mecz o tony cukru, mąki w ogóle wszelakiej maści żywności oraz pomocy finansowej, czyli Albicelestes vs Peru. Albicelestes wygrała aż 6:0, by wysiudać z turnieju repkę Canarinhos, dyktatura Videla zrobiła swoje, dlatego m. in. na ówczesne MŚ nie pojechał ŚP. Boski Johan, właśnie na znak protesu przeciwko dyktaturze gen. Videla. Deifikacja ŚP. Dieguito w Argentynie to przekracza barierę dźwięku, ale ich wola, ich brocha, taka jest subtelna różnica pomiędzy ŚP Diego a D10S, że ŚP. Diego był na absolutnym topie trzy sezony, aaaa D10S jest od piętnastu sezonów i nie powiedział ostatniego słowa, koniec /kropka. Wielka pasja jest jak wielka miłość: przyjmujemy ją taką, jaką jest, i wciąż chcemy jej więcej. Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata, a D10S to najlepszy piłkarz - miłość, jaką kibice darzą D10S, nie ma sobie równych - Basta!!!
6
@Encore Stary??? Luknij, a zobaczysz, że niewielu się zmieniło, mam na myśli a chociażby cytaty np. "Na pohybel czarnym i czerwonym"... Pasikowski drugi Nostradamus, jprdl, musisz ów film obejrzeć, po prostu musisz, a wtedy zrozumiesz co tatuś miał na myśli.
19
Kultowy film "Psy", jakże na czasie, Franz Maurer po prostu zawsze będziesz na propsie za ów cytat, cytuję "Ktoś się rodzi księdzem, ktoś kurwą, a ktoś inny Piotrowiczem albo Przyłębską. Czasami ma to dobre strony, bo się można poznać."
Na dodatek fenomenalna muzyka!!!
Michał Lorenc - Kołysanka - YouTube
3
@Rust_Cohle No co Ty, Twoje wpisy akurat bardzo lubię, możesz spać spokojnie :)
2
@elo1600 Sponio Mistrzu Wu-Shu i Tai-Chi und kulturystyki, zawsze do usług, jeśli chodzi o ciekawostki związane z D10S i nie tylko :)
2
@elo1600 "Obrońca reprezentacji Brazylii, Thiago Silva, odniósł się do spekulacji medialnych, według których to Argentyna będzie głównym rywalem Canarinhos w drodze po tytuł mistrza świata. Zawodnik Paris Saint-Germain powiedział, że asa Albicelestes, Leo Messiego, można zatrzymać wyłącznie pistoletem".
Mówisz i masz, w podobnym tonie to kiedyś się wypowiedział prezes Atletico Madryt :)
15
Mój Boże, mój Boże, jak ja kocham Tour de Pologne /France, Tour de France trwa w najlepsze, a ja, jako kibic sprzed tv, zawsze czekam na górskie etapy. W końcu żeśmy się doczekali światowej sławy /klasy ekipy kolarskiej, a mianowicie PKN Orlen Boss The Perfect Scam Obajtek, w tejże grupie jeżdżą najgłupsi kolarze w historii. Mamy przed sobą jakże morderczy 16. etap, czyli podjazd pod przełęcz Col de la Colombiere, na prowadzeniu Przemo Czarnek, oczywiście, że kto pierwszy wjedzie na szczyt, ten z automatu zostaje The Billem roku. Przemo Czarnek, który osobiście będzie uczył dzieci stosunków seksualnych, oczywiście, że pomiędzy przerwami lekcyjnymi, tuż za nim pedałuje nienadaremnie ochrzczony przez prasę sportową z całego świata "cudowne dziecko dwóch pedałów" (mam na myśli rower, żeby nie było), czyli "Człowiek z blizną", sorry, "Człowiek z grzywką", czyli Szeryf Ziobro, ale na kole siedzi mu już Napoleon z Żoliborza, który nie dość, że nie potrafi zawiązać sznurówek, to na dodatek nie odróżnia butów, prawy na lewą nogą, lewy na prawą nogę, dla niego to wsio radno. Mój Boże, co za emocje, bowiem nagle ni stego, ni zowego wyłania się Marco Pantani /Suski, który USA pomylił z Sudanem Południowym, dzięki niemu w Polsce będzie tylko jeden kanał telewizyjny, a głównym prowadzącym będzie Ojciec Chrzestny wszystkich mafijnych rodzin tudzież obrońca pedofilii w kościele i nie tylko - Ojciec Dyrektor. Idą łeb w łeb, ale zwycięzca może być tylko jeden, fotokomórka wykazała, że pierwszy na przełęczy był Marco Pantani /Suski. Ale jest szansa się odegrać, albowiem w Pirenejach będzie również słynny podjazd pod szczyt Pla d'Adet, gdzie w 1993 r. wygrał tam inny Polak, a mianowicie Zenon Martyniuk /Jaskóła. Tuż po wyścigu Tour de France dla mężczyzn, zacznie się wyścig dla kobiet, gdzie główną kandydatką do zwycięstwa będzie Krystyna Pawłowicz, której to właściciel tak znanego i poczytnego świerszczyka, jakim bez cienia wątpliwości jest "Hustler", czyli Larry Flynt Jr...daje Krystynie ponad dwa melony baksów za sesję zdjęciową, już się nie mogę doczekać fotek naszej sexbomby atomowej PRL-u - OhYeah!!! Viva Team Leader PKN Orlen Boss The Perfect Scam Obajtek!!! Ciekawe, kto na koniec roku zostanie wybrany The Billem Roku wg tygodnika "Time"???
13
@Nano22 Cudowny komentarz - chylę czółko, chciałbym napisać w podobnym tonie, ale ostatnio mam tyle banów na plerach, że nie chcę skończyć na dożywotnej banicji, ale Twój komentarz, to po prostu sztosik/uroczy /przecudowny, właśnie tak się powinno pisać na spontanie - OhYeah und Aj Waj!!! Pozdrowionka :)
3
@Ronmes Hahahaha Thx :))))
3
@Admin030 Basile zdobył z repką Albicelestes dwukrotnie Copa America, małe sprostowanie ode mnie :)
9
@Janas11224 Dzięx za to, że o mnie pamiętasz, no cóż, repka Albicelestes dupy nie urywa, nie mają takich cracków jak onegdaj, z gdy mając takich megacracków to nie zdobyli Copa America m. in. ŚP. Dieguito itd. Jednak w futbolu liczy się niekiedy szczypta szczęścia, bowiem po prostu repka Canarinhos piłkarsko jest lepsza, mają graczy w samych topowych ekipach, ale Di Maryśka to Di Maryśka, facio to fenomen, potrafi sssspierdolić najprostsze zagranie, by za chwilę posłać coś niekonwencjonalnego, nie mam najmniejszego zamiaru nikogo dziś wyróżniać, bowiem wszyscy zawodnicy Albicelestes dali z siebie wszystko, po prostu jestem w siódmym niebie, czekałem na zwycięstwo Albicelestes aż od 1993 r. to o czym tu mowa - jest piękne aż pała mięknie, a widok przeszczęśliwego /pokrzepionego Leo - Bezcenne :)
10
@Ronmes Dokładnie, nie ma się czym chwalić, ale ze szczęścia C2H5OH leje się strumieniami, jprdl, ja walę sake bez przerwy od meczu Albicelestes vs Kolumbia, teraz w końcu wątroba trochę dychnie :) @Nightingale
11
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
24
@icccc Szanowy Userze, nie mam jakich forów, ostatnio byłem w przeciągu dwóch dni na banicji, to o co Ci chodzi???
3
@marcinK0000 Już Cię kocham :)))
2
@Cariones Thx :)))
3
@Cariones OhYeah - mój Przyjacielu, jeśli mogę Cię tak nazwać??? :) @Peciak
2
@AmigoBlancos Ciebie szanuję, Jesteś bardzo dobrym człowiekiem, niestety, ale ja nie jestem, daleko mi brakuje do Twojego savoir vivre, trochę to przykre, ale pisz /pisz na tej stronie po wsze czasy!!!
1
@Cochise Nie ja słucham, tylko zięciu mnie katuje tymi gniotami, a tak - uwielbiam grę na gryfie itd. Ciebie będę szanował do usranej śmierci, bo Jesteś wyjątkowy, nie każdy z nas potrafi napisać książkę science fiction, aaaa Ty to czynisz - chylę czółko przed Tobą :)
2
@cudak321 Bo nie są raperami, tylko udają, że rapują, ale okey - lud ich kupuje, ja nie muszę!!!
13
Eminem - Królu Złoty - chciałbym Cię przeprosić, bo gdy słucham polskich raperów, z nich to są tacy raperzy jak z kozi rzyci trąba. Normalnie mnie dławi na silniku, gdy słucham takiego wegana Kalego, który wygląda jak siódmy numer nici, gdyby nie żyły to by skóra na kościach leżała, siedem razy mu wycinali mięśnie, a one dalej rosną, ten utwór z Paluszkiem-Świntuszkiem "W oparach"... oni są w oparach butaprenu, w oparach absurdu, rapują, ale chyba z samego rana po jabcoki, a ręce im się trzęsą jak starej kurwie zęby!!! Zeus-Amadeusz, Żabson, Ostry sex, w ogóle Slim Shady - wybacz za mój naród, gdzie rządzi "Człowiek z grzywką". Co za dixieland, jutro pod lupę wezmą Sinatrę i Presleya naszej sceny, czyli podlaskiego diesla - Zenka Martyniuka, zaczynał śpiewać tam, gdzie psy dupami szczekają, tylko polski punk rock był w pytę - IMO!!! Codziennie będzie cykl o clownach naszej estrady - nie dziękujcie, wszakże będą to robił pro bono!!!
Eminem - Like Toy Soldiers (Official Video) - YouTube
Till I Collapse - YouTube
6
Leo > cała obecna Barça, czyli camembert (ser pilśniowy).
2
@Encore Rze co??? Mój internetowy Przyjacielu @Encore
7
@Encore Piękne napisane, jajcęta zbierają się do oklasków, Senior Cochise - jest Pan mistrzem słowa polskiego, celitologia przy Panu to mały pikuś - czołobitność!!! :)
18
Dwie asysty Boskiego plus fenomenalny gol z rzutu wolnego, Albicelestes vs Los Cafeteros, czegóż chcieć więcej, OhYeah :) Car futbolu jest tylko jeden, kiedyś się znalazł carobójca, ale kiedy to było :)
11
@Encore Jahwe Footballu!!!
1
@Comentateiro Hehe - cayenne odnieśnie Leo, czekam na kotlet de volaille w wykonaniu D10S oraz całej repki Albicelestes :)