Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz Tak, to jedno z najwibitniejszych osiągnięć w karierze Leo, rekord wprost pozaziemski, z innej galaktyki, ale również te rekordy są nieprawdopodobne, a mianowicie - najwięcej goli dla jednego klubu (672 bramek)
- najwięcej goli w jednym sezonie (73 bramki)
- najwięcej goli w historii Primera Division (474 bramki)
- najwięcej asyst w historii Primera Division (174 asyst)
- najwięcej kolejnych meczów z bramką w Primera Division:21 meczy i 33 gole
- najwięcej zdobytych goli w historii bala w finałach (31 bramek). Ech, już mi się nie chce wymieniać, ale te rekordy, które to wymieniłem, to będą de facto przed bardzo dłuuugi czas nie do pobicia!!! Oczywiście, że Leo dalej będzie walił rekord za rekordem, nawet w to nie wątpię.
2
@Pawel13sz To musi przejść do lepszego klubu, zapewne już niedługo zasili jakiś mega topowy klub, ale na pewno nie pobije rekordów D10S, a chociażby w ilości asyst, najwięcej zdobytych bramek dla jednego zespołu, kiedyś miałem w zakładce baaardzo dużo rekordów Leo, ale wnuczek mi rozjebał telefon, dlatego muszę od nowa zbierać rekordy Leo. Haaland??? To wróżenie z fusów, to szybkościowiec, a jak szybkościowiec to z automatu jest narażony na kontuzje mięśniowe, w ubiegłym sezonie to miał bodajże trzy kontuzje mięśniowe, różne czynniki wpływają na karierę danego zawodnika, Leo jest na absolutnym topie od piętnastu lat, a czy będzie np. Haaland czy YMbappe??? Tak jak Ci wcześniej zapodałem, że ktoś jebnie jakiś tam rekord Leo, ale jeden piłkarz nie będzie w stanie skumulować tyle rekordów, które to posiada Leo, ja w to po prostu NIE WIERZĘ!!! O tak, wówczas to El Gnato rozjebał system, ale Leo oddał mu parę karniszonków, co nie zmienia faktu, iż El Gnato był w genialnej dyspozycji - SI KALAFON!!!
2
@Pawel13sz Hahahaha no co Ty, przecież ile przerwały rekordy Mullera czy Pelego, nie ma takiej możliwości, nie ma takiej opcji, Leo ma ponad sto wszelakiej maści rekordów, oczywiście że ktoś tam kiedyś dupie rekord Leo, ale to tylko takie poboczne rekordy,że się tak wyrażę, jakoś mi się wierzyć nie chce, ażeby ktoś pobił światowe rekordy Leo, tym bardziej że Leo nie powiedział ostatniego słowa, samych asyst ma ponad 330, najwięcej goli w jednym roku kalendarzowym, w sezonie, sześć Zlotych Chodaków czy Zlotych Gał, zresztą znasz boskie rekordy Leo, to po co mam wymieniać. Ktoś chapsnie rekord Leo, ale śmiem wątpić, ażeby kiedykolwiek pojawił się taki zawodnik, który byłby zarówno najlepszym playmakerem, jak i bombardierem, że skumuluje tyle rekordów, które w jednej osobie dzierży La Pulga Atomica - to jest Missions Impossible. Ja już starszy czleczunio, tak więc zapewne nie doczekam tego, ażeby ktoś na moich oczach jebnął rekord "wszechwładnego", ale Ty możesz doczekać takiej chwili, się okaże??? :)
2
@Pawel13sz Daj spokój, codziennie jest jakiś news, że D10S zostaje lub nie zostaje, że przekroczony limit płacowy, od tego wszystkiego to można wylądować w zakładzie bez klamek, gdyby Leo obniżył loty - okej, ale Leo dalej jest najlepszym zawodnikiem na globie, nawet na Copa America miał najlepsze staty, myślałem że Ney Go pokona a chociażby w ilości dryblingów, a tu ni choooya - D10S dalej poza zasięgiem wszystkich piłkarzy na globie. No cóż, żebyś miał rację odnośnie tego, że D10S w końcu podpisze kontrakt przed Pucharem Gampera - Dalibóg!!!
Most goals (4)
Most assists (2)
Most duels won (40)
Most free-kick goals (1)
Most non-penalty goals (2)
Most goals from outside d-box (2)
Most accurate final 3rd passes (84)
Most % of G/A for the team (83%)
Most successful dribbles (21)
Most points win with G/A (5)
Most game winning G/A (2)
Most goal contributions (5)
Most shots on target (10)
Most MOTM awards (3)
Most avg. rating (8.45)
Lionel Messi in Copa América 2021 so far
#goatchallenge
2
@Pawel13sz Ciężko to określić, albowiem kto by pomyślał, że Couthino czy Dembele to będą dziady kalwaryjskie /kościelne, na dodatek Covid-19 rozkurwił cały system płac w największych klubach, wiadomo że tam, gdzie rządzą szejkowie, to owe kluby mogą się śmiać diabłu w twarz, najwięcej straciły kluby, które nie mają właścicieli,tudzież sponsorów tytularnych, czyli że najwięcej na pandemii straciła Barça, na dodatek ten dziad borowy - Tebas, stosuje taktykę "Czyż nie dobija się koni". Mam ogromny ból dupy, ponieważ myślałem że D10S zakończy swą nieprawdopodobną działalność gospodarczą na Camp Nou, ja wiem że Barça ledwo dyszy /zipie, przecież D10S nie może zarabiać tyle, co ta pipa Roberto itd. Leosiowi może nawet nie chodzi o ogromny kesz, tym bardziej że zarobił już ponad miliard baksów, ale to byłaby kapa, gdyby zarabiał mniej niż takie cipki jak Roberto, Pjanić czy Couthino. Co zrobić??? Trza czekać na oficjalne info i choooy :/
2
@Pawel13sz Najbardziej znienawidzony piłkarz przeze mnie??? Numero Uno po wsze czasy, czyli rzeźnik z Bilbao - Andoni Goikoetxea, który o mały włos, aby przedwcześnie nie zakończył karierę/kariery Schustera, a zwłaszcza ŚP. Dieguito. Również do peletonu neandertalczyków to można śmiało zaliczyć Keane'a, Gentile czy Pepe, Ramos to Ramos, ale większym debilem wg mnie to jest bez cienia wątpliwości Pepe. Mecze preaseasonu traktuję pół żartem, pół serio, cała zabawa zacznie się od meczu Barçy przeciwko RSSS. Kuźwa, te cioty /łamagi są w klubie, czyli wiecznie rozkurwieni Couthino czy Dembele, nie mówiąc już Roberto, Pjaniciu czy Griezmannie, aaaa najlepszy piłkarz w historii bala EVER - bez klubu, jak się tu nie wkurwić. Przed chwilą news na stronie, że D10S trenuje... w nocnych klubach na Ibizie, a naprawdę ma szansę na siódmą Złotą Gałę, ale musi zacząć sezon z kopyta, a tu jak na chwilę - choooy wielki jak szelki, jak stracić humor na całą niedzielę??? Przeczytać news na Fcbarca.com :/
4
@KimBassinger1 TOP5 players with the most goals in football history + assists in one calendar year:
1- Lionel Messi, 113 goals (2012).
2- Gerd Muller 97 goals (1972).
3- Pele 96 goals (1958).
4- Messi 95 goals (2011).
5- Messi 90 goals (2016).
Messi has gone down in history more than his home
Leo Messi for you
◾Most assists in club football - 305
◽Most assists in international football - 52
◾Most assists in football history - 372
Messi 9️⃣x Ronaldo 7️⃣x
2012⚽️ 91 2013⚽️ 69
2010⚽️ 60 2012⚽️ 63
2016⚽️ 59 2014⚽️ 61
2011⚽️ 59 2011⚽️ 60
2014⚽️ 58 2015⚽️ 57
2015⚽️ 52 2016⚽️ 55
2017⚽️ 54 2017⚽️ 53
2018⚽️ 51
2019⚽️ 50
Leo Messi najwięcej goli w historii bala EVER we wszelakiej maści finałach. Leo - 31, bramek, drugi Pele - 29... Ceerunio - 20 bramek.
In the last decade, (2010-2019)
◾Most Goals : Lionel Messi
◾Most Assists : Lionel Messi
◾Most Goals Contribution : Lionel Messi
◾Most Goals in Major Finals : Lionel Messi
◾Most Successful Dribbles : Lionel Messi
◾Most Big Chance Created : Lionel Messi
◾Most Chances Created : Lionel Messi
◾Most Key Passes : Lionel Messi
◾Most Free-kick Goals : Lionel Messi
◾Most Ballon D’Ors : Lionel Messi
◾Most Golden Boots : Lionel Messi
◾Most FIFA POTY : Lionel Messi
◾Most La-Liga MVP : Lionel Messi
◾Most IFFHS Awards : Lionel Messi
◾Most Pichichi Trophies : Lionel Messi
◾Most International MVP : Lionel Messi
◾Most Man of the matches : Lionel Messi
Football will never see such domination like this again. We're witnessing the absolute GREATNESS. Leo Messi ♥️
Mam takich stat od choooya i trochę!!!
2
@Pawel13sz Zgadza się, trza walić w objęcia Morfeusza!!! Ahoj i do usłyszenia wkrótce :) Pozdrowionka
2
@Pawel13sz Hahahaha ex aequo, Xavier ora Don Andrés to tuzy, czempiony, tytany światowego futbolu, wg mnie najlepsi pomocnicy wszech czasów plus Zizou (niestety :)
2
@Pawel13sz Zdecydowanie Dani Alves, nawet z tym nie dyskutuję, kto miał najwiecej asyst do Leo??? Nie Don Andrés czy Xavier, lecz Dani, wg mnie to Dani najlepszy PO w historii bala EVER, oczywiście że Cafu był przekozakiem, ale Dani to debeściak, chluba Blaugrany oraz w pewnym sensie repki Canarinhos :)
2
@Pawel13sz Nie, nie, Griezmann to nie moja bajka ciężko jest ocenić piłkarza, który bądź co bądź to stał na pudle Złotej Gały, on się urodził pod styl Cholo, to walczak /hardy zawodnik, ale bez dryblingu, bez speeda w giczołach, to gdzie on niby ma grać. Mediapunta to pozycja Leo, ma być drugim Fabregasem, czyli fałszywa dziewiątka, że biega, że zostawia serce na boisku - okey, ale wg mnie to za mało jak na Barçę, nie jest chimeryczny tudzież grymaśny, ale do czego on się nadaje??? Z kontry nie gramy, skrzydłami również nie gramy, tak więc jak się ma odnaleźć w gąszczu zawodników, jak nie potrafi dryblować czy chodzić jak przecinak po skrzydle, za dużo bierze keszu, aaaa nic wielkiego nie pokazuje, trochę był/jest za bardzo przehypowany, w każdym razie nie będę za nim tęsknił, gdyby odszedł, nie jest łajzą, co to to nie, ale magikiem również nie jest, tak więc wg mnie to spadówa z Barçy!!!
2
@Pawel13sz Dziś pytanie - dziś odpowiedź, no dajże parę pytań, o ile będę znał odpowiedzi??? :)
2
@Pawel13sz Sponio Mistrzu Wu-Shu i Tai-Chi und kulturystyki, od czegoś trza zacząć, nikt się z urzędu nie rodzi kibicem Blaugrany czy innego klubu, ja kiedyś de facto byłem na każdym meczu na Roosevelta, a teraz gdzieś mnie już polski futbol nie jara, ja wiem że kibicem się jest, a nie bywa, ale wybrałem po prostu najlepszy styl futbolu w historii bala EVER, oczywiście że wg mnie. Tiki-taken to było coś nieprawdopodobnego /niepowtarzalnego, aaaa teraz liczą się koksy a chociażby takie jak Haaland czy Traore, w ogóle piłka stała się aż nadto siłowa, jedynie D10S oraz Ney dalej utrzymują przy życiu magię i wirtuozerię, szkoda że piłka poszła w tym kierunku, a zaczęło się od Kloppa, następnie Flicka czy Tuchela, w ogóle rządzi niemiecka myśl szkoleniowa, na szczęście Squadra Azzurra zdobyła tytuł majstra Europy, to cieszy niezmiernie. Ja kibicuję Barsie już kupę czasu, ale na szczęście mogłem w tv bez przeszkód luknąć na erę Ryjka, Lucho a zwłaszcza Guardioli, trzy cudowne trio wpierw Dinho-Deco-D10S, później Don Andrés-Xavi - D10S oraz MSN, to czegóż chcieć więcej, pamiętam erę ŚP. Cruyffa, ale człek luknął natenczas jeno na parę meczy, przecież nie było w PRL-u gdzie luknąć na mecze Azulgrany, a teraz to jest raj odnośnie dostępu do wszelakiej maści mass mediów, trza żyć chwilą i choooy :) Mój pierwszy mecz on live w tv Barçy??? Chyba wtopa w finale PEMK, czyli Barça vs Steaua Bukareszt w '86??? Chyba :)
2
@Pawel13sz Nie zareagowałem, ponieważ byłem najebany w sztok, czułem wpierdol w moczu, oczywiście że nie w takim rozmiarze, pamiętam jeno pierwszą połowę, a potem z funflami żeśmy chlali do samego rana, akurat byłem na Mazurach, to bodajże był piątek. Stało się, wszystko powolutku zmierzało do tego blamażu stulecia, mam na myśli dumną historię klubu Blaugrany, fatalne transfery, fatalny trener, beznadziejna obrona, potworna linia pomocy, ale było /minęło, taki urok osobisty futbolu, raz na wozie, raz pod wozem. Mam nadzieję, że już nigdy nie zobaczę takiego koszmarnego meczu w wykonaniu D10S i spółka - Darzbór!!!
2
@Pawel13sz Kompilacji z D10S w roli głównej to obejrzałem chyba wszystkie, oczywiście że niepodobna wszystkich /wszystkie spamiętać, ale każda kompilacja z D10S zawsze na propsie, nigdy się nie znudzi - NEVER :)
2
@Pawel13sz Wow!!! 25 minut koookania na najlepszego piłkarza w historii bala EVER - Dzięx :)
2
@Pawel13sz Thx :)))
2
@Pawel13sz Dzięx i nawzajem, bądź co bądź to jest weekend, dziczeję /odczłowieczam się, gdy czytam wypowiedzi Tebasa-Kutasa, co ten zjeb myśli, że kibice na całym świecie będą koookać na jego zakazaną mordę niżby na Leo, ale choooy - bądźmy dobrej myśli, Leo to Barça, a Barça to Leo, było miło z Tobą zapodawać, jeszcze nie raz, nie dwa to strzelimy strzemiennego. Ahoj :)
2
@Pawel13sz Nie, nie widziałem on live D10S, choroba człeka dopadła i raczej nie jestem w stanie walnąć ze szwai do Barcelony, ot taki paradoks, że ciułałem się po całej Europie i nie tylko, aaaa nigdy nie zahaczyłem o Hiszpanię, ale może zepnę dupę, ażeby pojechać na Camp Nou i luknąć na Jahwe futbolu, finanse nie grają roli, zdrowie nie dopisuje, ale nadzieja umiera ostatnia :)
2
@Pawel13sz Nie, nie odpowiem na owe pytanie, bo po prostu się nie, albowiem D10S w swojej nieprawdopodobnej karierze to rozegrały tyle zjawiskowych meczy, że ciężko wybrać, po prostu nie da się, ale np. Capello po meczu Barçy przeciwko Los Blancos, to było wtedy, kiedy D10S rozwiesił pranie na SB, tak więc Capello zapodał, że jeszcze nigdy nie widział tak genialnego występu zawodnika, oczywiście że miał na myśli D10S, a przecież Capello to wiekowy człek. Finały CL, hat-trick przeciwko repce Canarinhos, hat-tricki przeciwko Los Blancos, dublet przeciwko Los Blancos w półfinale CL, poker przeciwko Kanonierom, piątka przeciwko Leverkusen, aaaa nie będę wymieniał, bowiem będę spamował, D10S rozegrał kilkadziesiąt meczy na takim poziomie, że niepodobna wybrać ten jeden jedyny mecz. D10S to ikona futbolu /sportu, to dziedzictwo UNESCO, ot co :)
3
@Lionel_Messi10 Masz rację, temat bardzo smutnawy, wręcz rozrywa serce, życie jest piękne i zarazem bardzo okrutne :/
3
@Lionel_Messi10 Hip-hop to nie moja bajka, jeno wrzucam na uszęta Eminema, Post Malone, Lil Wayne'a, Drake'a, Jay-Z, Beastie Boys, a w tym teledysku to jest takie same radio, czyli a'la cosik takiego jak się słuchało Radia Wolna Europa hehe :)
2
@Pawel13sz Okey, hat-trick przeciwko Los Blancos również w pytę jeża, ale jednak CL to CL, mam na myśli rangę, teraz króluje piłka klubowa, w sezonie jest raptem parę meczy na poziomie repki, ale co MŚ to MŚ, kiedyś było zgoła inaczej, mecz repki Polski to było święto narodowe, a teraz przyjeżdża taki piłkarz na kadrę, dwa /trzy treningi i trza grać mecze o punkty do ME czy MŚ. Za moich lat młodości to kadra Polski przygotowywała się do meczu np. eliminacji do MŚ ze dwa tygodnie i dłużej, zgrupowania były w Kamieniu koło Rybnika, a teraz taki D10S leci przez pół świata na mecze repki Albicelestes, jeden /dwa treningi i od razu mecz, po czym znowu trza lecieć przez cały kontynent na kolejny mecz, a gdzie aklimatyzacja, zgranie, poznanie się z nowymi zawodnikami itd. Tak czy inaczej to piłka klubowa zmiażdżyła futbol na poziomie repki, w klubie niekiedy trza rozegrać aż 60 spotkań w sezonie, a w repce kilka meczy, inny świat, inna bajka niż za moich czasów lat młodości, ale ja kupuję taki format, bo mogę luknąć w sezonie na kilkaset meczy, a w PRL-u była lipa /bryndza/kicha!!! :)
2
@Pawel13sz Bez cienia wątpliwości mecz z PSG na Parc des Princes, aboslotuny sztosik w wykonaniu El Gnato, występ wręcz fenomenalny, dwa kanały założone Luizowi - OhYeah i WTF and OMG!!! :)
2
@Pawel13sz Króla gitary wszech czasów, czyli Jimiego Hendrixa, w ogóle mam zajoba na punkcie gry na gryfie, czczę i wielbię gitarzystów m. in. Claptona, Page'a, Becka, Eddiego Van Halena, Gilmoura, Allmana, Tony'ego Iommi, Richardsa, Knopflera, Stillsa, Slasha, Cobaina, Hetfielda, Townshenda, The Edg'a, ale Numero Uno po wsze czasy - Jimy Hendrix!!! :)
2
@Pawel13sz El Gnato, przecież na pistolet niekiedy się mówi "gnat", tak więc żartobliwie akurat ja piszę "El Gnato", lepiej brzmi "El Gnato" niżby "El Klamka" czy "El Pukawka"... :)
2
@Pawel13sz Nazario, a zaraz za nim El Gnato :)
2
@Pawel13sz Sponio, zawsze do usług :)
2
@Pawel13sz Wiesz, volley w przetłumaczeniu na polski, to inaczej salwa, ja pamiętam, że świetne salwy /bomby z woleja walil Trezeguet, ale dwie hekatomby z woleja najbardziej mi utkwiły w w pamięci, a mianowicie gol Zizou w finale CL przeciwko Leverkusen oraz najpiękniejszy wg mnie strzał z woleja, czyli cudo w wykonaniu van Bastena w finale ME w '88, mecz Oranje vs Sowieci, jedna z najpiękniejszych bramek w całej historii futbolu. Tak, tak, El Gnato oraz Ibra to najwibitniejsi specjaliści strzałów z woleja w historii bala EVER - bez cienia wątpliwości, nawet nie ma o czym dyskutować!!! :)
2
@JurekFCB Thx :)))