2

@CLionelMessi Byłem w kamaszach, w razie wojny to zapewne człek tyrałby za sanitariusza, bo do czołgu się nie nadaje, ponieważ nie dość, że trza przez lufę wchodzić, to na dodatek trza się z pociskiem mijać :) @urbipl Panowie??? Tylko spokój może nas uratować, ja płodzę pół żartem /pół serio. Czimta się :)

3

@Danny Gaucho Na pewno Sepp Maier, pamiętam gościa, zawsze czapka z daszkiem i przekocur w bramce, zatrzymał Nas w '74 - szkoda!!! Mylę się??? :)

4

@Barca1992 Glapiński to kolejny aparatczyk partyjny tępo podporządkowany partii. Zniszczyli TVP, prokuraturę, Trybunał Konstytucyjny, teraz widać, że skompromitowali też Narodowy Bank Polski. Glapiński mówi, że w Polsce jest cud gospodarczy, na komika się nadaje, ale na prezesa NBP - NEVER!!! :) NA Ukrainie mają prezydenta-komika, w Polsce jest setki komików, a zwłaszcza na Kurvenstrasse, ot co!!!

3

Niech D10S wraca jak najszybciej, bo idzie wojna, tak wojna, w mordę różowego miśka. Będzie wojna???
Dwóch "wybitnych" przywódców straszy wojną.
Kaczyński uważa, że za aferą mailową (pierdoły wypisywane przez nadwornego idiotę Dworczyka und Morawieckiego) stoi Putin, który dąży do wojny z Polską.
Łukaszenka straszy Białorusinów polskimi (z niemieckiego demobilu) czołgami Leopard stojącymi na granicy. A co na to propaganda w reżimowej białoruskiej TV??? A no to, że z owej reżimowej TV można się dowiedzieć, że w Polsce jest bieda, że nie ma wody i Polacy muszą po kilku się myć w wannie z brudną wodą. Łukaszenka zapowiada mobilizację wojska, strasząc najazdem Polski, która chce zagarnąć ziemię białoruską.
Putin tylko się szyderczo (a może z politowaniem???) uśmiecha.
Kaczyński chce niemal podwoić polską armię i wydać miliardy na nowe czołgi, samoloty, uzbrojenie. Resztę suweren musi wymodlić. Mobilizacja w kościołach może zapobiec wojnie.
Będzie wojna, jak twierdzi Łukaszenka i Kaczyński?

PS - Panie naczelniku Kaczyński, gdyby Putin chciał wojny z Polską, to nie użyłby do tego jakiegoś tam śmiesznego Dworczyka wypisującego idiotyzmy/farmazony tylko rakiety hipersoniczne.
Na wchodzie Rosja i Białoruś- wróg, na południu Czesi- wróg, na zachodzie Niemcy- wróg najgorszy (Tusk w TVP:„für Deutschland”), na szczęście na północy wody Bałtyku, choć i tam Pawłowicz zapowiedziała wojnę ze Szwecją za potop.
Jak żyć??? :)

Historia pamięta idiotów, którzy najpierw straszyli, a później wywołali wojnę jakiej świat nie pamiętał.
Idioci są nie tylko śmieszni, ale bardzo niebezpieczni. Tak więc D10S - wracaj, żebym Cię jeszcze raz mógł zobaczyć w akcji... bowiem trza iść na front!!! :)
Hicior na czasie z moich lat młodości!!!

FARBEN LEHRE -Na Bliskim Wschodzie Wszystko w Porządku- - YouTube


43

Free Kicks scored Europe since 2016:

Lionel Messi- 24
.
.
Juventus - 14
PSG - 13
Man City - 11
Bayern - 10
Liverpool - 8
Real Madrid - 7
Chelsea - 7
Atletico - 7
Man Utd - 6
Dortmund - 6
Ronaldo - 2

❤️
#goatchallenge
❗| Goals from outside the box in 2021:
• Lionel Messi - 14
• Ansu Fati - 2
• Cristiano Ronaldo - 1

https://www.facebook.com/groups/1081814675178130/permalink/7168155776543959/

https://www.facebook.com/groups/1081814675178130/permalink/7161759793850224/

https://www.facebook.com/groups/1081814675178130/permalink/7124279170931620/

https://www.facebook.com/groups/1081814675178130/permalink/7161739463852257/

https://www.facebook.com/groups/1081814675178130/permalink/7010658542293684/

Oraz wg mnie najpiękniejszy obrazek w historii bala EVER

https://www.facebook.com/groups/2584264295053457/permalink/2687290201417532/

Dziękuję za uwagę :)

5

@Comentateiro Kiedy umierał na covid Jan,
Kiedy dom Jana zabierał bank,
Kiedy Janina została sama
Chciała mu kupić grób w ziemi świętej...
Wtedy dostała trzynastą rentę
I pochowała Janina Jana.

A na antenie TVP
Dzień budzi się w różowej mgle
I słońca wstają dwa, w porywach trzy.
Emeryt w nowym BMW,
Gdzie radio M dogadza mu -
O Polskim Ładzie nowy film.

Kiedy dziwadłem on nazwał ją,
Tabletek na sen połknęła sto
I w skórze chłopca zasnęła panna
Ze zmiętą kartką w ręce:
Mamo pochowaj mnie w sukience.
Twój Antek, a naprawdę Anna.

A na antenie TVP
Robią nieludzi z LGBT.
A za to karki od Bąkiewicza
Stoją za polskiej cnoty wzór,
Faszyści rajcują dwór -
Później ktoś krowę rozprawiczał.

Kiedy nosiła półmartwy płód,
Kiedy kazali liczyć na cud.
Choć Anioł Stróż w pobliżu stał,
Umarło dziecko, umarła mama,
Żyjąca córka została sama.
Ty masz uwierzyć, że Bóg tak chciał.

A na antenie TVP
Wina lekarzy, rządu nie,
Rządowe prawo to Boska wola,
Poza tym nie wiadomo, czy
Rodzina robiła wszystko, by
Urodził się prawdziwy Polak.

Gdy władza stanowi, które lepsze życie,
Władza jest bez granic, to twoje granice.
Czyś biały, czyś czarny, czyś żółty, czyś bury
Zamknięty w pułapce żeś -
Niewola albo śmierć -
Zasieki i mury, zasieki i mury.

A na antenie TVP
Jak dobry Polak, to cieszy się,
Że ma za plusem plus.
A wszystko to co złe
Przyniósł tu diabeł ten
Łukaszenka lub Putin, lub Tusk.

A na antenie TVP
Nie widać czy to noc, czy dzień,
Czy król ubrany, czy rządzi nago.
Przefarbowany każdy fakt
Wtopiony w faszystowski szlam,
Przykryty narodową flagą.


Bravissimo za ten Twój świetny wpis, z kolei bardzo smutny :/Zawsze powtarzam, że PiS to nie ludzie, PiS to ideologia!!! Nie ciągnę tematu, bo zazwyczaj mam dłuższą banicję, ale powrócę do tych jakże bulwersujących tematów. Net to net, każdy z nas jest inny, ma inny punkt widzenia na wszelakiej maści sprawy, ale takiego szamba jakie się wylało sześć lat temu na naszą ojczyznę, to po prostu nie pamiętam, a jestem rocznik '65, dobrze, bo znów zabrnę o jeden most za daleko. Mają dosłownie wszystko - PKW, wojsko, policję, "wolne" mass media, "witkowanie", prokuraturę, MEMA i Niemowę w Belwederze, de facto jedną nogą jesteśmy poza cywilizacją zachodnią, kler - niebotyczną władzę, aaaa ludzie myślą, że żyją w wolnym kraju - to się niedługo bardzo boleśnie przekonają odnośnie tego, co to znaczy "FREEDOM". Ahoj /Pozdrawiam Serdecznie :)

21

Messi: „Nikt z Barcelony nie prosił mnie, żebym grał za darmo, przyjąłem obniżkę pensji o ponad 50% i byłem gotowy pomóc klubowi jeszcze bardziej. Słowa Joana mnie zraniły, ponieważ wzbudziły wątpliwości, że nie zasłużyłem”. [Sport]
#Barcanewspl
Pakistański Lionel Messi
https://www.facebook.com/groups/1155446307913111/permalink/2984620908328966/

2

@Hanok Bardzo Cię przepraszam, nawet nie wiesz jak mi głupio, nie przyuważyłem, że należysz do moich ulubionych userów, wybacz - grzecznościowo proszę :)))

1

@Hanok Faktycznie ekipa ma niesamowity balans, balansujemy na samym dnie tabeli odnośnie wyjazdów, Don Andrés, Ronaldinho, Xavi też hamowali rozwój co poniektórych zawodników zawodników, jeśli w Twoim klubie pojawia się zawodnik, który był najlepszym playmakerem, dryblerem, strzelcem dekady, to mam takową nadzieję, że już nigdy nie lukniesz na połowę tego, co zrobił D10S!!! Kogo hamował D10S??? Griezmanna, Couthino, Villę, powiem Ci po swojemu - pierdolisz kocopoły, "Air" Jordan tyż był problemem, podobnie jak Gretzky, Czarna Mamba itd. Balans haha Barça balansuje na krawędzi haha Balans, czego Wy, kurwa, nie wymyślicie ażeby zgnoić najlepszego piłkarza w historii bala EVER oraz Barçy haha

2

@arasz1819 Jeśli mogę Tak do Ciebie mówić - Jesteś w pytę Jeża :)))

2

Metallica - Whiskey In The Jar (Official Music Video) - YouTube


"Chłopacy", a co się wczoraj zdarzyło, bo "ku*rwa" nie jestem w temacie, była dżamprezka u mnie, to znaczy kto jest nowym trenerem Barçy??? Messi???

11

Na plus De Jong, drugi De Jong, Demir, Dest, Alba, Busquets, Depay, Couthino, Garcia czy Kun, najlepszy na boisku Sergi Roberto!!!

4

@barcamember Ty Chamie :)

2

"Chłopacy" , jak tam Barça, bo jestem na granicy polsko-czeskiej lub choooy wie gdzie, jestem korespondentem odnośnie meczu Vallecano vs Barcelona, jaki wynik, mam nadzieję że prowadzimy z palcem w dupie???

2

@fcbarcafan19 Już Cię lubię :)))

8

Post Malone - Congratulations ft. Quavo - YouTube


Sorry, tak się rozpisałem, że zapomniałem o hicie dnia!!!

7

Mój Boże, ale drama, do czego to doszło!!! Beata Klępa, cytuję - Boję się, że Radziu Sikorski posunie się dalej i każe mi się kąpać!!!
Drodzy Culés - stańmy w obronie prześladowanej Beaty Klępy!!!
#MuremZaŁupieżemBetaty Klępy#

8

Dobra, póki jestem w stanie trzeźwości, w ogóle to zapisałem się na casting do filmu pt. "Zostawić Las Vegas vol. 2" ew
Pętla vol. 2", myślę że niedługo mnie zobaczycie na ekranie kin. Tak więc bardzo trudny kalambur z samego rana, zadaję pytanie???
Tłuste włosy, pusty baniak. Za prezesem się uganiam - łojciec Tadek łojcem mym. Za kaczorem pójdę w dym.
WHO IS IT???
Michael Jackson - Who Is It (Official Video) - YouTube


4

Coldplay - Speed Of Sound (Official Video) - YouTube



U2 - Beautiful Day (Live From Slane Castle, Ireland / 2001 / Remastered 2021) - YouTube

Dla CIEBIE @El dominatore
Mój "Stary" internetowy Przyjacielu, kurwa, byłem na koncertach największych gwiazd współczesnej muzy, zdecydowanie Numero Uno koncertów jest Eminem, a potem U2, aaaa na trzecim miejscu Beyonce td.

8

https://fb.watch/8T7dcDDlRW/

Kocham Cię "Air" oraz nad życie Leo, era Guardioli będzie mi się kojarzyła z tym genialnym utworem
Coldplay - Viva La Vida (Live In São Paulo) - YouTube


4

Trasa "U2 360° Tour" ostatecznie przyniosła zyski w kwocie ponad 730 milionów dolarów. Trzeba przyznać, że ta suma robi ogromne wrażenie. Rekord U2 pobił... Ed Sheeran. A ile wart jest D10S???
U2 - Ultra Violet (Light My Way) - YouTube


2

@Kgorecki2500 Już Cię lubię :)

16

Morawiecki przykrywa ,,ruski wał", grożeniem Unii Europejskiej trzecią wojną światową, siedząc w okopach na Nowogrodzkiej!

Błaszczak grzeje już wozy bojowe!

Gdyby jednak poszło coś nie tak, to w pogotowiu, na hozyzoncie, w szyku bojowym, czeka wsparcie naszej konnej husarii!

Nie ma jak to kartonowe państwo!
Polska potęgą jest i basta! Ja haha, na dodatek ta pi*zda Błaszczak haha :)

6

Lee pokonał m.in. Cliffa Burtona oraz Johna Myunga z Dream Theater.

Cała dziesiątka wygląda następująco:

1) Geddy Lee (Rush)
2) Cliff Burton (Metallica)
3) John Myung (Dream Theater)
4) Blasko (Ozzy Osbourne)
5) Steve Harris (Iron Maiden)
6) John Paul Jones (Led Zeppelin)
7) John Entwistle (The Who)
8) Lemmy (Motorhead)
9) Dave Ellefson (Megadeth)
10) Rob Trujillo (Metallica)
Mnie kurwa jego mać brakuje basisty U2, aaaa wg Was???
U2 - Ultra Violet (Light My Way) - YouTube


Sorry, dalej walę C2H5OH, nie ma czym się chwalić, jprdl!!!

3

@Rust_Cohle Snoop Dogg - Who Am I (What's My Name)? - YouTube


Kocham ten utwór :)

5

Choooy, wybieramy kultową piosenkę swego pokolenia, Wy wolicie jak się ktoś trzyma za torbulca, mam na myśli "polskich raperów" ale choooy - Wasza brocha!!!

Numero Uno The Sex Pistols – „Anarchy In The U.K.”
Jak piosenka zaczyna się od słów „I am an antichrist”, albo może stać się hymnem pokolenia, albo… nie no, nie ma innego wyjścia. Przy czym Johnny Rotten śpiewa jednocześnie beznamiętnie i jakby chciał wszystkich zatruć jadem.

Utwór wywołał spore zamieszanie w Anglii, ponieważ w tekście muzycy zachęcają do przemocy przeciwko władzy.

Magazyn „New Musical Express” w swojej recenzji „Anarchy In The U.K.” napisał, że to trzeciorzędna imitacja The Who i dlatego chuj im w dupę i liści kupę, przed Wami Sex Pistols
The Sex Pistols - Anarchy In The U.K (official video) - YouTube


Sid Vicious - My Way (Original and Complete Version) - YouTube

22

Ja 56 letni mieszkaniec kraju nad Wisłą uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści jakiegokolwiek agresora na Polskę, stanę jako patriota w DRUGIM szeregu do walki z najeźdźcą.

W DRUGIM szeregu, zaraz za PIERWSZYM zarezerwowanym dla największych patriotów tego kraju, tj.; Kaczyńskiego, Macierewicza, Terleckiego, Witek, Morawieckiego, Suskiego, Rydzyka, Głodzia, Dziwisza, Kukiza, Obajtka, Pawłowicza, Piotrowicza, Przyłębskiej, oraz całego Sejmu i Episkopatu

Jeżeli wyżej wymienieni wielcy patrioci z jakichkolwiek przyczyn nie stawili się do bezpośredniej obrony ojczyzny jakakolwiek mobilizacja mojej osoby będzie zignorowana.

"Jak rozpętałem III Wojnę Światową". Pechowy Franciszek Dolas alias Morawiecki to szpieg sowiecki myśli, że rozpętał III wojnę światową, chcąc zabłysnąć swym intelektem /bohaterskimi czynami, plącze się w coraz większe tarapaty. Morawiecki??? Stanę u Twego boku, będę walczył dzielnie, w jednym ręku kebab, a w drugiej dłoni IPhone. Gdy byłem w jednostce wojskowiej w Kamieniu Pomorskim, to kurwa trza było do czołgu wchodzić przez lufę i z pociskiem się mijać T-72!!!

Mamy premiera, któremu w ogóle nie można ufać. On kłamie odnośnie wszystkich spraw kluczowych dla państwa i społeczeństwa.

Choooy, dalej opijam mecz Barçy oraz PSG, wybaczcie :)

9

Kiedyś to było - fantastyczne spotkanie przeciwko The Beatles rozegrał Dymitar Berbatow. Bvlgari (kocham zapach tej wody!!!) został bohaterem United zdobywając hattrick i w pojedynkę rozprawiając się z ekipą The Beatles. Był pierwszym zawodnikiem Man Utd, który strzelił trzy gole The Reds od 1946 roku.

Klub z Anfield tego dnia nie odstawał od rywali. Steven Żerard w ciągu sześciu minut doprowadził do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do wspomnianego Teodora Żiwkowa /Berbatowa.
Był hattrick Berbatowa, to w rewanżu takim samym wynikiem popisał się Tulipanek Dirk Kuyt URSZULA - Sweet sweet tulipan 1986r. / URSZULA - Sweet,sweet tulip / 1986yr - YouTube


Holender był z kolei pierwszym zawodnikiem LFC, który uzyskał hattrick przeciwko Man Utd od 1990 roku, gdy Peter Beardsley trzykrotnie pokonał bramkarza Czerwonych Diabłów. Fantastyczne spotkanie rozegrał również "nasz" El Gnato, który rozrywał obronę rywali, ale tego dnia nie trafił do siatki.

To był sezon, kiedy Man Utd przez pierwsze 23 mecze był niepokonany w lidze. Dopiero w lutym bezzębne Diabły doznały pierwszej porażki i tylko z czterema przegranymi na koncie zakończyły sezon. Jedna z nich miała miejsce właśnie na Anfield. Ale Chapeu Bas dla Egipcjanina, wczoraj rozkurwił system operacyjny Windows XP Home!!!
Dobra, już nie płodzę, bo żem się z rana nakurwił C2H5OH i nawet nie wiem, o czym pierdolę do Waszmości!!! Ahoj, widzimy się podczas meczu Aleves vs Barça - zdrówka życzę :)

1

Komentarz usunięty

3

@lucca87 Nie gniewasz się za me jakże prostackie obelgi wobec Twej Osoby??? Z góry przepraszam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?