Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Komentarz usunięty
21
No cóż, wszystko się zmienia dookoła, rządy się zmieniają, Covid-19 cały czas mutuje, ja zmieniam dupencie czy fury jak rękawiczki (nie chwaląc się, żeby nie było), ale jedno jest status quo, a mianowicie - repka Albicelestes w pierwszych połowach gra glanc-torpeda, aaaa w drugich połowach to po prostu paraolimpiada. Dziś w drugiej połowie nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę repki Ciulów, no i oczywiście, że po raz tysięczny Dybalski pojechał na wycieczkę krajoznawczą-wyruchawczą, znów nie powąchał murawy, w podstawowym składzie wychodzi taka pipa jak Gonzalez z Violi, aaaa Correa czy Dybalski grzeją swe pośladki na ławce - NIEPOJĘTE!!! Z kolei zwycięzców się nie sądzi, bądź co bądź to dwudziesty ósmy mecz najukochańszej repki Albicelestes bez porażki - robi wrażenie, ale ostatni mecz z ekipą spoza Ameryki Południowej, to repka Albicelestes rozegrała... w 2019 r., aaaa był to remisowy mecz z repką Helmutów, tak więc ciężko cośkolwiek bajtlować odnośnie tego, czy repka Albicelestes jest w gazie/na totalnym haju??? W każdym razie dziś repka Albicelestes posłała "Złote Pokolenie" repki Ciulów do zakładu pogrzebowego o wdzięcznej nazwie "Game Over", troszku mi ich szkoda, aaaa zwłaszcza Alexisa - brutalne c'est la vie. Dziękuję wszystkim wytrwałym kibicom repki Albicelestes, do usłyszenia podczas meczu Kartelu z Medellin vs Albicelestes :)
5
@AFA90 Zgadza się, ale jest.. jedno "ale", aaaa mianowicie - inaczej się gra, gdy się walczy w strefie śmierci o bezcenne trzy punkty, a zgoła inaczej, gdy dziś dla Albicelestes jest to mecz o przysłowiową pietruszkę, na dodatek Chile nie stawia Airbusa A-370, bo ma nóż na gardle. Dlatego też m. in. repka Albicelestes ma hektary wolnej przestrzeni, aaaa w ostatnim meczu Albicelestes przeciwko repce Urusów to powiedzmy sobie szczerze, że repka Albicelestes wygrała na ogromnym farcie, przecie Urugwaj miał aż 20 sytuacji bramkowych!! Ale walić to, najważniejsze jest to, że repka Albicelestes ma już zapewniony awans na MŚ oraz to jest bardzo pokrzepiające, że Di Uszaty wali na repce bramkę za bramką, aaaa Lautaro to taki drugi SuperPippo Inzaghi, mógłby więcej dać od siebie Papu Gomez ew. Speedy Gonzalez... De Paul - SZTOSIK!!! Pozdrawiam Serdecznie wiernego kibica repki Albicelestes :)
13
PIERWSZA ŚMIERTELNA OFIARA AFERY Pegasusa, ALE CZY OSTATNIA???
Polish mass media całkiem niedawno zapodały o nagłej śmierci Piotr K., dyrektora pionu techniki operacyjnej CBA, który odpowiadał za wprowadzenie i nadzór nad Pegasusem. Nie są znane okoliczności śmierci, bowiem "rodzina nie chce się komunikować z aktualnym kierownictwem CBA", jak powiedział w rozmowie z portalem tvn24.pl funkcjonariusz CBA. Czyżby oznaczało to, że rodzina zmarłego obwinia "aktualne kierownictwo CBA” o jakiś związek z tą śmiercią?!?!? Piotr K. kierował biurem techniki operacyjnej CBA w 2017 r., czyli w czasach, gdy kupiony został system inwigilacyjny Pegasus. Nie ulega wątpliwości, że Piotr K. byłby jednym z pierwszych świadków wezwanych na przesłuchanie przez sejmową komisję śledczą, jeśli ona oczywiście powstanie¿¿¿
Ale o tym wie już pewnie większość z Was. Natomiast mało kto pamięta, że ten jeden z kluczowych funkcjonariuszy CBA w przeszłości został skazany za przestępstwo korupcyjne!!! Mimo, że ciążył na nim akt oskarżenia, koordynujący służby specjalne Kamiński i Wąsik pozwolili mu wrócić z emerytury do służby. O tym, że funkcjonariusz z zarzutami prokuratorskimi został przyjęty do służby, media informowały już w końcu 2016 r., W lutym 2018 r. Piotr K. usłyszał wyrok. "Sąd uznał oskarżonego winnym przestępstwa z artykułu 231 kodeksu karnego paragraf 2 i wymierzył mu karę jednego roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Sąd uznał, że Piotr K. nadużył swojej władzy" w celu osiągnięcia korzyści osobistej lub majątkowej”. Orzekł wobec Piotra K. zakaz "wykonywania zawodu funkcjonariusza w organach powołanych do ochrony bezpieczeństwa państwa i ścigania przestępstw". Skazany miał również zwrócić korzyść majątkową (ponad 100 tysi złociszy), zapłacić kary (30 tysi złociszy), aaaa także opłacić koszty procesu (7 tysi złociszy).
Tak więc Piotra K. nie tylko przywrócono do służby w CBA mimo ciążących na nim zarzutów (właśnie korupcyjnych!!!) i skierowania do sądu aktu oskarżenia, ale w dodatku, po zapadnięciu wyroku skazującego, z tej służby go nie usunięto, jprdl!!! Osoba z zarzutami karnymi nie może być w Polsce nawet posterunkowym /krawężnikiem, ale, jak widać, może być dyrektorem departamentu w CBA, w którego dyspozycji jest m.in. olbrzymi, tajny budżet!!!
Reasumując… Dwóch przestępców, Kamiński i Wąsik, będących szefami organizacji przestępczej o nazwie CBA, zatrudniło w niej człowieka z zarzutami korupcyjnymi, aaa potem, po skazaniu tego człowieka przez sąd, pozwoliło mu nadal kierować jednym z najważniejszych pionów w CBA. Na dokładkę to właśnie kierowany przez niego departament CBA zajmował się nielegalną inwigilacją opozycji. Czyli wszyscy i wszystko, co się w tej historii przewija, ma ścisły związek z przestępczością. Po prostu jest przestępcze!!! Trudno więc nie mieć podejrzeń, że za nagłą śmiercią Piotra K. stało coś więcej, niż tylko czynniki naturalne… Tym bardziej, że doszło do niej tuż po ujawnieniu afery Pegasusa, a Piotr K. był jednym z ludzi najlepiej zorientowanych w kulisach inwigilacji opozycji oraz udziału w tej aferze Ziobry, Wosia, Kamińskiego i Wąsika… Jego wiedza, niebezpieczna dla obecnych szefów służb i samego Kaczyńskiego, była nawet szersza, bowiem w czasie pierwszych rządów PIS (w latach 2005-07) Piotr K. również był szefem pionu technik operacyjnych CBA. Czyli to on wtedy odpowiadał m.in. za podsłuchy…ojezu!! La Polish Cosa Nostra ma się dobrze, "Dobra Zmiana", "Jedyna Słuszna Partia" - FUCKE!!!
30
Top assist providers in football history based on direct assists (Opta's stats):
Leo Messi: 320
David Beckham: 258
Luis Figo: 244
Angel Di Radio Maryja: 242
Thierry Henry: 235
Mesut Ozil: 231
Luis Suarez: 231
Cesc Fabregas: 230
Cristiano Ronaldo: 229
Thomas Muller: 225
There are also indirect assists which include deflected passes, rebounded shots (goalkeeper rebounds and post rebounds), penalties won (scored by teammates) and own goal assists. All of the players' assist numbers in Transfermarket website are about direct assists + indirect assists.
Top assist providers in football history based on direct assists + indirect assists (Transfermarket's stats):
Leo Messi: 359
Thomas Muller: 283
Luis Suarez: 277
Cristiano Ronaldo: 273
Angel Di Radio Maryja: 264
Mesut Ozil: 259
Ryan Giggs: 255
Cesc Fabregas: 250
Franck Ribery: 248
Kevin de Bruyne: 240
Transfermarket's stats about many old players aren't true. That's why they've typed 251 for Beckhan, 206 for Figo and 209 for Henry which aren't true; because clearly these players' «direct assists + indirect assists» are more than their direct assists. They definitely have 250–290 direct assists + indirect assists. Nobody knows the exact numbers of them.
According to some sources, Johan Cruyff, Pele and Ferenc Puskas have more than 300 direct assists; but because the exact numbers of their direct assists and the numbers of their indirect assists aren't known, they aren't mentioned in the lists.
P. S. Niejaki Messi jest łączony z Barçą albo Kessie, dokładnie nie wiem, zresztą Messi czy Kessie, jakie to ma znaczenie - żadne. W każdym razie bardzo bliskoznaczne nazwiska, wg mnie to obaj panowie powinni trafić na Camp Nou - cześć pieśni.
18
Fernando Santos:
"Cristiano is a great player but he isn’t Lionel Messi.”
-Happy 42st Birthday Legend-Xavi Hernandez
857 Games
109 Goals
212 Assists
33 Trophies
-One of the greatest midfielders in football history
-Have a great day assist King, ale D10S i tak ma więcej asyst od Xavusia hehe:)
Leo Messi has come to Spain to meet Xavi, Alva & Busquets. The king returned to his kingdom again.
ESPN Commentator Rob Palmer said in 2018: "Where would Barcelona be without Lionel Messi?".
Meanwhile Barcelona without Messi in 2022:
Now Playing Europa League
Eliminated from Copa del Rey
Lost to Real Madrid in Super Cup semis
6/5th place in La Liga
Tough times for Barcelona fan. It looks like, FC Barcelona without Leo Messi is just like a ship without its captain.
Did you know : A mini-series of Messi titled the 'Greatest of All Time' will soon be shown on Netflix, contains 6 episodes.
Dribbles complete in WC:
Neymar - 39
Ronaldo - 36
Messi in 2014 WC "only" - 46
No way Messi completed more dribble in 2014 World Cup than Ronaldo and Neymar in their world cup career.
Meanwhile, Messi's total dribbles in WC = 110*
Messi has the RECORD Most Dribbles Leo Messipleted (110*) in World Cup history.
THE MOST dribbler of all time!!!
Source [OPTA]
Luis Suarez about MSN:
"We were the best trio. For all, For what we won, for what we achieved, because there was happiness when ore scored. We all shared everything. And I think that's football. Whoever is a football fan enjoys seeing that kind of players."
Undoubtedly, The most dangerous attacking trio in football history.
Leo Messi is the only footballer in Major International Tournament history to be the:
Player of the Tournament
Top goalscorer
Top assister
Winning captain
With the exception of the host country Qatar , Argentina is the most popular country to buy worldcup tickets. [@TNTsports]
Journalist: "Lionel Messi Or Cristiano Ronaldo?"
Jurgen Klopp: "I Answer You Like This: I Only Have One Selfie On My Phone And It's With Messi.
The player who has won the most Man of the Match awards in the five major European leagues:
La Liga - Lionel Messi 222
Premier Lidż - Eden Hazard 62
Bundesliga - Marco Reus 48
Ligue 1 - Zlatan Ibrahimović 42
Serie A - W Papę Gomez 38
Ekstraklasa - Starzyński 0!!!
Major individual honours won in the their careers
Messiniunio - 106
Ceerunio - 79
Leo Messi has the Most FIFA Awards [44] in Football history
▫️7× FIFA Ballon d’Or award
▫️1× FIFA The Best Player award
▫️1× FIFA World Player of the year
▫️2× FIFA World Player Silver award
▫️1× FIFA World Cup Best Footballer
▫️6× FIFA World Cup MOTM awards
▫️1× FIFA Club World Cup Silver Ball
▫️2× FIFA Club World Cup Final MVP
▫️2× FIFA Club World Cup Golden Ball
▫️1× FIFA Club World Cup Golden Boot
▫️1× FIFA U-20 World Cup Golden Boot
▫️1× FIFA U-20 World Cup Golden Ball
▫️3× FIFA FIFPro Best Young Player
▫️15× FIFA FIFPro World Eleven.
The Greatest there was, The Greatest there is, The Greatest there ever will be!!!
Messi has dominated football in a way no one can ever imagine.
Messi vs Ceerunio indiwidual awards
Messi vs CR7
Ballon d'Or
7 vs 5
Golden Boot
6 vs 4
FIFA Poty
6 vs 5
International Pott
3 vs 0 :)
IFHS Playmaker
4 vs 0 :)
Laureus Award
1 vs 0 :)
Overall Awards
110 vs 80
12× UEFA's Team of the year
15× FIFA FIFPro World11 (Most)
14× ESM Team of the season (Most)
5× IFFHS Men's World Team (Most)
5× Copa América TOTT (Most)
1× World Cups Dream Team
Ballon d’Or Men's Dream Team
World Soccer Greatest Team ever
France Football Team of the decade Champions League Ultimate Eleven
IFFHS Men's World Dream Team DiarioAS All time Best Eleven
One & Only Leo Messi The Greatest Ever.
Sorry za spam, ale to nie moja wina, że D10S nagrzmocił tyle rekordów, aaaa to tylko ułamek tego, co posiada LM7 w swoim gargantuicznym curriculum vitae. Największy fanboy (czyt. jo) "Boskiego" Leo Messiego pozdrawia wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych statami genialnel Lajonela :) Tu tyż wrzucę staty Lajonela, aaaa kto mi zabroni, tym bardziej, że drugiego Lajonela już dłuuuuuuuugo nie będzie, na dodatek wszędzie w necie szukam atencji. Teraz idę się zdrzemnąć, po czym budzę się... i widzę co najmniej z trzydzieści japkowych Haribo, kocham zielony kolor, zielone szkoły /zielone berety /Zielona mila /Zielona Góra /zielone oczy /zielony stolec czy zielony stół do ruletki w Casino de Monte Carlo - to były pikne czasy, auć!!!
6
Fernando Santos:
"Cristiano is a great player but he isn’t Lionel Messi.”
-Happy 42st Birthday Legend-Xavi Hernandez
857 Games
109 Goals
212 Assists
33 Trophies
-One of the greatest midfielders in football history
-Have a great day assist King, ale D10S i tak ma więcej asyst od Xavusia hehe:)
Leo Messi has come to Spain to meet Xavi, Alva & Busquets. The king returned to his kingdom again.
ESPN Commentator Rob Palmer said in 2018: "Where would Barcelona be without Lionel Messi?".
Meanwhile Barcelona without Messi in 2022:
Now Playing Europa League
Eliminated from Copa del Rey
Lost to Real Madrid in Super Cup semis
6/5th place in La Liga
Tough times for Barcelona fan. It looks like, FC Barcelona without Leo Messi is just like a ship without its captain.
Did you know : A mini-series of Messi titled the 'Greatest of All Time' will soon be shown on Netflix, contains 6 episodes.
Dribbles complete in WC:
Neymar - 39
Ronaldo - 36
Messi in 2014 WC "only" - 46
No way Messi completed more dribble in 2014 World Cup than Ronaldo and Neymar in their world cup career.
Meanwhile, Messi's total dribbles in WC = 110*
Messi has the RECORD Most Dribbles Leo Messipleted (110*) in World Cup history.
THE MOST dribbler of all time!!!
Source [OPTA]
Luis Suarez about MSN:
"We were the best trio. For all, For what we won, for what we achieved, because there was happiness when ore scored. We all shared everything. And I think that's football. Whoever is a football fan enjoys seeing that kind of players."
Undoubtedly, The most dangerous attacking trio in football history.
Leo Messi is the only footballer in Major International Tournament history to be the:
Player of the Tournament
Top goalscorer
Top assister
Winning captain
With the exception of the host country Qatar , Argentina is the most popular country to buy worldcup tickets. [@TNTsports]
Journalist: "Lionel Messi Or Cristiano Ronaldo?"
Jurgen Klopp: "I Answer You Like This: I Only Have One Selfie On My Phone And It's With Messi.
The player who has won the most Man of the Match awards in the five major European leagues:
La Liga - Lionel Messi 222
Premier Lidż - Eden Hazard 62
Bundesliga - Marco Reus 48
Ligue 1 - Zlatan Ibrahimović 42
Serie A - W Papę Gomez 38
Ekstraklasa - Starzyński 0!!!
Major individual honours won in the their careers
Messiniunio - 106
Ceerunio - 79
Leo Messi has the Most FIFA Awards [44] in Football history
▫️7× FIFA Ballon d’Or award
▫️1× FIFA The Best Player award
▫️1× FIFA World Player of the year
▫️2× FIFA World Player Silver award
▫️1× FIFA World Cup Best Footballer
▫️6× FIFA World Cup MOTM awards
▫️1× FIFA Club World Cup Silver Ball
▫️2× FIFA Club World Cup Final MVP
▫️2× FIFA Club World Cup Golden Ball
▫️1× FIFA Club World Cup Golden Boot
▫️1× FIFA U-20 World Cup Golden Boot
▫️1× FIFA U-20 World Cup Golden Ball
▫️3× FIFA FIFPro Best Young Player
▫️15× FIFA FIFPro World Eleven
The Greatest there was, The Greatest there is, The Greatest there ever will be!!!
Messi has dominated football in a way no one can ever imagine.
Messi vs Ceerunio indiwidual awards
Messi vs CR7
Ballon d'Or
7 vs 5
Golden Boot
6 vs 4
FIFA Poty
6 vs 5
International Pott
3 vs 0 :)
IFHS Playmaker
4 vs 0 :)
Laureus Award
1 vs 0 :)
Overall Awards
110 vs 80
12× UEFA's Team of the year
15× FIFA FIFPro World11 (Most)
14× ESM Team of the season (Most)
5× IFFHS Men's World Team (Most)
5× Copa América TOTT (Most)
1× World Cups Dream Team
Ballon d’Or Men's Dream Team
World Soccer Greatest Team ever
France Football Team of the decade Champions League Ultimate Eleven
IFFHS Men's World Dream Team DiarioAS All time Best Eleven
One & Only Leo Messi The Greatest Ever.
Sorry za spam, ale to nie moja wina, że D10S nagrzmocił tyle rekordów, aaaa to tylko mikronik tego, co posiada LM7 w swoim gargantuicznym curriculum vitae. Największy fanboy (czyt. jo) "Boskiego" Leo Messiego pozdrawia wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych statami Lajonela :)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
63
Okey, przyuważyłem, że co poniektórzy userzy to nie czają bazy danych osobowych po wprowadzeniu Nowego Burdelu, dlatego luknijcie na ów post, może Wam się przyda w życiu codziennym - OBY!!!
Obecny system wprowadzony w Polskim Burdelu, jest dziecinnie prosty. To co przeczytacie poniżej to można nazwać "Polski Burdel dla opornych".
Jeśli zarabiasz do 3 185 zł brutto, nie płacisz podatku, poza 9% składką na służbę zdrowia. Czyli de facto zapłacisz 9% podatku. I jesteś w gronie tych osób, którym obecnie wszyscy zazdroszczą, bo każdy chciałby teraz zarabiać brutto maksymalnie 3 185 zł. Nie proś więc pracodawcy o podwyżkę, bo tylko sobie skomplikujesz życie.
Ale tu uwaga. Składka zdrowotna miesięcznie nie może być niższa, niż 270 zł. Jeśli więc zarabiasz 1000 zł brutto, to zapłacisz aż 27% podatku, czyli więcej, niż klasa średnia. Nie wiem co napisać tym, którzy zarabiają 270 zł miesięcznie (a to większość społeczeństwa). Cóż... będziecie za to mogli się leczyć za darmo.
Jeśli zarabiasz w przedziale 3 186 - 5 700 jesteś nadal do przodu, ale ludzie mniej Ci już będą zazdrościć, bo wchodzisz w próg podatkowy 9+17, czyli 26%. (tak w uproszczeniu, bo faktycznie wpierw potrącą Ci 9%, a od tego, co zostanie jeszcze 17%, ... albo na odwrót - tego jeszcze nie rozumiem). Oczywiście tylko od tego, co zarobiłeś ponad 30 tys.. Ale też, żeby do przychodu 30 000 płacić tylko 9% powinieneś złożyć u pracodawcy PIT-2, bo jak tego nie zrobisz, policzą Ci podatek 26% już od kwoty 8 001,49 jaką zarobiłeś w sumie w 2022.
Gorzej od Ciebie mają ci. którzy zarabiają w przedziale 5 701 - 11 141 zł brutto. Oni nazywani są pogardliwie klasą średnią i mogą starać się o ulgę, którą łatwo się wylicza stosując wzór
(A × 6,68% - 380,50 zł) : 0,17, dla A wynoszącego co najmniej 5 701 zł i nieprzekraczającego kwoty 8 549 zł,
lub (A × (-7,35%) + 819,08 zł) : 0,17, dla A wyższego od 8 549 zł i nieprzekraczającego kwoty 11 141 zł.
Kurwa, nie mów, że tego nie rozumiesz. Jesteś klasą średnią, a to zobowiązuje.
Uwaga: masz przerąbane jesli zarabiasz nieco poniżej 5 701. Jesli weźmiesz ulgę dla klasy średniej, a nie dorobisz choćby złotówki do rocznej kwoty 68 412 zl, to będziesz musiał ulgę zwracać. Leć więc do szefa po podwyżkę.
Przejebane masz za to, jeśli zarabiasz miesięcznie blisko 11 141 zł. Wtedy jak pracodawca zaproponuje Ci podwyżkę, to najlepiej go zwyzywaj od debili. Lepiej żeby Cię wywalili, niż żebyś miał wpierw dostać ulgę dla klasy średniej, a potem przekroczył próg choćby o grosz. Ale uwaga - zwolnij się dopiero gdy rocznie zarobisz już 68 412 zł.
Jeśli zarabiasz miesięcznie ponad 11 141 to masz już totalnie przejebane. Nie dość, że rząd nazywa Cię burżujem i złodziejem ("wykształciucha" uznaj za pieszczotę), to jeszcze nie masz żadnych ulg i zapłacisz 9+32, czyli 41% podatku (wpierw 9%, a od tego co zostanie jeszcze 32% lub na odwrót, ale tylko od tego co przekracza 120 tys. - to chyba jasne ). W zasadzie, jeśli nie chcesz utrzymywać tych co żyją z zasiłków, powinieneś wypierdalać z kraju, bo nie będzie opłacało Ci się pracować. Ale masz jeszcze inne wyjście. Najprostsze. Pracuj na czarno. Niech pracodawca płaci Ci pod stołem. Tak często było w PRL i komu to przeszkadzało?
Możesz jeszcze w ogóle rzucić pracę i żyć z zasiłku. Wtedy wejdziesz do grona tych, co płacą tylko 9% lub... więcej (patrz składka zdrowotna). Generalnie pracuj tak, by zarabiać maks. 3 186 zł brutto. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi. Może poza Trzaskowskim.
Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne z Twoimi podatkami w Nowym Burdelu!!! Pozdrawiam Serdecznie :)
29
L. Messi vs R. Lewandowski
Messi vs Lewy
43 goals 51
17 assists 08
34 big Chansens Created
34 vs 13
Successful Dribbles
241 vs 41
MOTMs
33 vs 16
FIFA The Best (8TH OCT 20 TO 7TH AUG 21).
Lionel Messi still leads the race for The most Fifa The Best Player awards.
6 - Lionel Messi
5 - Ceerunio
3 - Zidane
3 - Nazario
2 - Ronaldinho
2 - Lewandowski
1 - Modrić
Congratulations to Leo Messi for winning All Football's Player of the year 2021
"All Football" Player of the Year 2021 has been voted. & The Winner is Lionel Andres Messi.
The 7 time Ballon d'Or winner Leo Messi came on top by receiving over 1.3 Million votes (out of 1.8M) from all over the world. Congratulations Leo.
Robert Lewandowski came 2nd
Benzema is Spitting Facts About How Today's Kids Understand Football (Specifically Ronaldo Fans who think scoring goal makes U best).This is why Cristiano Ronaldo will never be better than Lionel Messi. Accept It Or Not, Lionel Messi is miles ahead of Cristiano Ronaldo in terms of Footballing ability and You can do nothing about That.
After voting by more than 10,00,000 Fans, "All Football" website published 'The Best XI' of 2021.Leo Messi got place alongside Mbappe & Lewandowski. No place for Ronaldo.
So apparently 37 year old Cristiano Ronaldo commenting "Factos" under a post saying Messi robbed the Ballon Dor is "winning mentality",
33 year old kroos saying Messi doesn't deserve the Ballon dor is completely fine
and 40 year old Evra crying on instagram, making 10 minutes long videos just to downplay Messi is stating facts.
But a 18 year old boy, Gavi who is just starting his career, uploading an instagram story with kroos on the ground is considered to be "unprofessional"
Man what a clown fanbase
Most Loyal Players
Barça - Lionel 6196 Days
US Sassuolo - Magnanelli 5714 Days
Juventus - Chiellini 5714 Days
Real Madryt - Ramos 5714 Days
Real Madryt - Marcelo 5166 Days
Borussia Dortmund - Schmelzer 4984 Days
Barça - Busquets 4801 Days
Villarreal - Gaspar 4801 Days
Barça - Piqué 4622 Days
Bayern Monachium - Gerd Muller 4622 Days
Ernesto Valverde (former Barcelona manager):
"Messi? Later, I will tell my grandchildren that there was a player who was able to dribble past seven players and score, and they will tell me that I'm talking nonsense." [cadena ser]
Thierry Henry: "Every footballer is in the shadow of Lionel Messi."
Zidane: Lionel Messi is the Best I have seen.
Lionel Messi is the most complete player i have seen. He's the best Dribbles, finisher and playmaker.
OFFICIAL
Leo Messi Is The First Person To Reach 300 Million Instagram Followers With Less Than 1000 Posts Made.
Most Goals against on Real Madrid
Lionel Messi - 26
Cèsar - 14
Paco Campos - 12
Luis Suarez - 11
Eto'o - 11
David Villa - 11
Mourinho: Messi is like porn video. In secret everyone watches it.. but in public they deny.
Eden Hazard : “Two goats? There are no two goats in my eyes. There is only one and for me that one is Leo Messi - he is above all other players.”
Reporter: "What can you say about Leo Messi wearing number 30 instead of number 10 at PSG - Paris Saint-Germain?"
Zlatan Ibrahimović: "I think he did the right thing, this shows that he is three times better than Neymar".
Non Penalty goals in their career.
I know who my Goat is.
LM7 - 594 goals in 792 games
CR7 - 560 goals in 912 games
Non-penalty goals for the Club!!!
27
Top Goal-scorers in each calendar year since 2009 (Club) :
2009 – Lionel Messi (38)
2010 – Lionel Messi (58)
2011 – Lionel Messi (55)
2012 – Lionel Messi (79)
2013 – C.Ronaldo (59)
2014 – C.Ronaldo (56)
2015 – C.Ronaldo (54)
2016 – Lionel Messi (51)
2017 – Lionel Messi (50)
2018 – Lionel Messi (47)
2019 – Lewandowski (48)
2020 – Lewandowski (45)
2021 – Lewandowski (58)
Most times by :
7 – Lionel Messi
3 – Cristiano Ronaldo
3 – Robert Lewandowski
[Players from European Top-5 Leagues]
Top Goal-scorers in each calendar year since 2008 :
2008 – Samuel Eto'o (45)
2009 – Edin Džeko (43)
2010 – Leo Messi (60)
2011 – Ronaldo (60)
2012 – Messi (91)
2013 – Ronaldo (69)
2014 – Ronaldo (61)
2015 – Ronaldo (57)
2016 – Leo Messi (59)
2017 – Harry Kane (56)
2018 – Lionel Messi (51)
2019 – Lewandowski (54)
2020 – Lewandowski (47)
2021 – Lewandowski (69)
Most times by :
4 – Lionel Messi
4 – Cristiano Ronaldo
3 – Robert Lewandowski
[Players from European Top-5 Leagues]
▪️Active Players with Most Career Assists :
319 – Lionel Messi
242 – Angel Di María
234 – Mesut Özil
231 – Luis Suárez
230 – Cesc Fàbregas
229 – Cristiano Ronaldo
225 – Neymar junior
224 – Thomas Müller
211 – Kevin De Bruyne
200 – David Silva
Different Level
Leo Messi won more "Man Of The Match" award than Ronaldo despite playing 127 less matches.
This is not even a debate. Factos.
Lionel Messi
2016-2017- 2018
Golden boot threepeat
Lionel Messi 2010-2011-2012
Ballon d'Or threepeat
Lionel Messi
2015 - 2016 - 2017
IFFHS Playmaker threepeat!!!
Most times being top assist provider in a calendar year since 2009 :
3 times – Leo Messi
2 times – De Bruyne
2 times – Mesut Özil
2 times – Dušan Tadić
1 time – Xavi
1 time – Dimaria
1 time – Suarez
.
.
.
.
000 times– RONALDO (Hahaha)
Leo Messi has won the SK_Award for the Best Right Winger of 2021. Congratulations.
4
Temat: Czy to Józeekeek wymyślił zasadę miłości bliźniego?
Nierzadko można spotkać ateistów, którzy mówią, że choć są niewierzący, to jednak szanują Józka za wymyślenie i propagowanie idei miłości bliźniego. Tym bardziej dla chrześcijan ta idea jest dowodem niezwykłej mądrości Józka, który objawiając ją ludziom, rzekomo zmienił wręcz bieg historii. Czy jednak ludzkość tę zasadę rzeczywiście zawdzięcza Jezusowi?
Odpowiedź brzmi nie – Jezus pod tym względem niczego nowego nie wymyślił. Przyznaje to sam Jezus w tzw. Kazaniu na górze, gdzie mówił: „Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego” (Mateusz 5,43).
Józek ma w tym miejscu na myśli zasadę podaną już tysiąc lat wcześniej w Starym Testamencie. W Księdze Kapłańskiej Jahwe mówi: „Nie mścij się, i nie chowaj gniewu przeciw synom ludu twego; ale miłuj bliźniego twego, jako siebie samego;” (19, 18).
Zasadę tę Jezus wykłada także innymi słowami: „wszystko, co byście chcieli, by wam ludzie czynili, i wy im czyńcie” (Łukasz 7,12)
Jednak również nie starożytni Rzidasy są wynalazcami tej zasady. Tak zwana „zasada wzajemności” była znana także w innych kulturach i jest uważana za jedną z najstarszych reguł społecznych, liczącą być może setki tysięcy lat.
Indyjski poemat Mahabharata, którego najstarsze fragmenty pochodzą z XVI wieku przed naszą erą mówi: „Oto suma wszystkich prawdziwych prawości: postępuj z innymi tak, jakbyś chciał, żeby z tobą postępowano”.
Podobną zasadę głosił wcześniejszy o 500 lat od Józka Konfucjusz: „Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, aby oni czynili tobie.” Także żyjący na przełomie V i IV wieku przed naszą erą, grecki mówca Izokrates radził: „Do miast słabszych odnoś się tak, jakbyś oczekiwał, że do ciebie odnosić się będą silniejsze miasta” (Mowa do Nikoklesa).
Również postulat miłości nieprzyjaciół nie jest wynalazkiem Jezusa. Także o nim – jak widać powyżej – wspomina Stary Testament, ale tylko w odniesieniu do Rzidasów. Również w Tao Te Ching można znaleźć słowa: „Także niedobrych traktuję z dobrocią. W ten sposób osiąga się dobroć”. Buddyzm głosi: „Zwyciężaj złość miłością. Zwyciężaj zło dobrem.” A hinduistyczna Ramayana mówi: „Istota wyższa nie zadaje zła za zło; to jest maksyma, której każdy powinien przestrzegać. (…) godna dusza zawsze okaże współczucie (któż bowiem sam jest bez winy”.
PS. Jestem najebany w sztok ale @wpwelement jeśli możesz to wytknij mi błędy, ale gdy to zrobisz, to daj mi bana, ale tylko i wyłącznie kiedy mnie zgnoisz pod tym postem, grzecznościowo proszę???
6
Ballada będzie to dziadowska,
Tak jak dziadowski był ten rok,
O tym, jak łatwo jest nie sprostać ….
Czy jesteś doktor, czyżeś ćwok .
Był sobie jeden polityk z Krakowa,
Taka tam ryba nie gruba.
Się nie wychylał, za możnych chował -
Zwykły partyjniak pan Duda.
Prezes go wyniósł i za nim zakwakał,
Ludowi sprzedał ułudę.
A że akurat był Dzień Ślimaka -
To naród wybrał pana Dudę.
Słowa jak strzały, policzki nadęte,
Wrogów pogoni do budy.
I raz na dwa lata bywa prezydentem -
Taki to gość z pana Dudy.
Były lata chude, były lata tłuste,
A to z weselem, to z nudą,
Lecz jeszcze nigdy na taką rozpustę
Nie stać nas było, jak z Dudą.
Kiedy rozdadzą już wszystek ryż z misy,
Rozleją kompoty z kubła,
Połamią się narty, wyschną długopisy. -
Kto będzie winien? Pan Duda.
Rządy prawicy wkrótce się wywrócą,
Zaleją cały kraj brudem.
I jak ministry się nie obrócą,
Będą mieć z tyłu pana Dudę.
A jak już z władzą będzie tak niedobrze,
Że nie pomogą biskupi,
Wtedy pan Duda też im nie pomoże.
I ich wyduda, jak głupich.
To była tylko dziadowska ballada,
Tak jak dziadowskie te rządy,
O tym, że Duda, to Dudę wspomaga,
Oraz dudowe poglądy.
…..............................................................................
Życzę wszystkim w tym Nowym Roku
Mniej politycznych kant-szopek,
Żeby zarazy dały nam spokój,
Sukcesy nie wyszły bokiem ….
Irlandia - W latach 90. na jaw wyszło wiele głośnych pedofilskich skandali z udziałem księży i hierarchów. Państwo podjęło bardzo zdecydowanie działania wobec tych nadużyć, co jeszcze niedawno byłoby nie do pomyślenia. Prokuratura i policja nie stosowały wobec nich żadnej taryfy ulgowej. Presja ze strony mediów i państwa zmusiła Kościół do przyznania się do odpowiedzialności. To sprawiło, że coraz więcej ofiar publicznie zabierało głos, co dało okrutny obraz gwałtów, przemocy, znęcenia się nad dziećmi przez księży i siostry zakonne. Kościół stracił społeczne zaufanie, a liczba osób uczęszczających na msze radykalnie się zmniejszyła.
Co pierdoli karakan z Żoliborza??? Jarosław Kaczyński stwierdził, że nie istnieje moralność poza Kościołem, że znaleźć tam można tylko nihilizm.
Irlandia - dokładnie tak wyglądała sytuacja polityczna w Irlandii w latach 50. XX wieku. Politycy deklarowali, że w swojej działalności publicznej zobowiązani są do podążania za nauką Kościoła katolickiego. W ten sposób tłumaczyli kolejne decyzje legislacyjne, które dążyły do ograniczenia aborcji i dostępności antykoncepcji. Każda uchwalona ustawa musiała być zgodna z prawem religijnym. Zdanie organizacji międzynarodowych i pozarządowych było niemal bez znaczenia. Reasumując - już niedługo yebnie WPiSdu nacjonalistyczny KK w Polsce, kwestia czasu!!!
https://fb.watch/aezALcfvpb/
https://fb.watch/ahi8CGyPu1/
https://fb.watch/ac4uafx5By/
2
@Medium Chce Ci się dziś uzasadnić to, gdzie jebłem po garach, ale rozumiem, bądź co bądź to Nowy Rok, gdy będziesz miał ochotę to mnie zezłomuj, tylko i wyłącznie merytoryczne, grzecznościowo proszę??? :)
3
@Medium Haha "Lot nad kukułczym gniazdem" się kłania :)))
2
@Comentateiro Co o tym sądzisz, jeśli można spytać???
1
Komentarz usunięty
2
@kubix05 Fajowa sprawa, że są tak Wspaniali userzy jak Ty, dzięki Tobie - nie tracę wiarę w ludzkość, życzę Ci powodzenia w nowym roku, po prostu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, komu jak komu, ale Tobie się to należy - OhYeah :))))
2
@kubix05 Dzięx, bardzo mi miło, z kolei ja czczę Twoje wrzuty odnośnie "starych" czasów, nawet Sobie nie wyobrażasz, jaką robisz mi frajdę, naprawdę, ale bardzo Ci dziękuję, albowiem choć na chwilę to wracam do cudownych lat mej młodości - jestem Ci dozgonnie wdzięczny :))) Pozwól, że Cię pozdrowię, bo co innego mogę zrobić w cyberprzestrzeni, w każdym razie zawsze czekam na Twój cykl :)))
2
@kubix05 Haha i te cęntki na czerepach, coś a'la na lamparta, pamiętam, jakby to było dziś, pamiętam, że hokejówki kosztowały aż 560 zeta, aaaa figurówki ponad jeden tysi, zaznaczam, że przeciętne wówczas wynagrodzeni to wynosiło ok. 400 zeta, tak było, nie zmyślam :)
1
@Colon Luknij, albowiem to obowiązek każdego fana muzy, nie pożałujesz, autentyko, nie żenię kitu, film po prostu sztosik, wg mnie to arcydzieło co się tyczy "zakazanej jak natenczas" muzy!!!
2
@zadafcb Masz bardzo wysublimowany gust muzyczny, to się ceni, bravissimo, kiedyś byłem na koncercie Milesa Davisa czy Gorana Bregovicia, ale jednak Zimmermann poza wszelką konkurencją oprócz Davisa, w rzeczy samej, z kolei Herbie Hancock również coś niesamowitego :)
2
@HighestInTheRoom Chciałbym po czterdziestu latach to odstawić narcos, zaczynałem od makiwary, szczerze mówiąc, to wolę jebnąć w kalendarz od narcos niżby być warzywkiem w hospicjum, tak więc nie mam postanowień na nowy rok - zawiodłem Cię :)
1
@Colon Najlepsze radio to było "Radio na fali", kapitalny film, który tak pieczołowicie oddaje "ducha" ówczesnej muzy/czasów, zachęcam, ażebyś luknął na ów filmosław, nie pożałujesz :)
2
@Colon "Kocham Cię" za ten genialny cykl, chylę czółko przed Tobą - OhYeah :))))
2
@Ghotti Kiedyś Ci opowiem dykteryjkę odnośnie Tiny Turner naszej sceny, w każdym razie Mec, Sipińska, Zaucha, Bem itd. To byli naprawdę dobrzy ludzie, aaaa ta raszpla zawsze lizała wory ówczesnej władzy, dymał ją m. in. syn Jaroszewicza, nie chodzi o to, że ją pakował w to wielkie dupsko, ale to chamica była/jest, aaaa Daniel Olbrychski to wręcz pisssssdy nienawidził, niekiedy śpiewali do kotleta, ale kiedyś miałem z nią niezłą spinę, ale w sukurs mi przyszli Daniel, Seweryn czy Pszoniak, wspaniali aktorzy oraz Kalina Jędrusik, aaaa ta raszpla tak mnie wkurwiła, że myślałem, że jej wypierdolę gonga w ryło, to było w hotelu "Kasprowy", chciała zmienić maraki, aaaa tu ni choooya. Kiedyś Ci to opowiem - zapewne!!! :)
2
@JimMorrisonFCB Dziękuję - Stary Druhu :)))
2
@Zoker Haha miło mi to czytać haha :) Sztama i piąteczka :)))
5
Girl (Remastered 2009) - YouTube
Aaaa pamiętam, jak człek się na Sylwestra bawił w rytmie The Beatles, gdy zawijałem kozaczoka do utworu The Beatles "Girl", to miałem w stringach trzymasztowy namiot, myślałem, że mój torbulec eksploduje albo Czerwone Gitary, ech, dawnych wspomnień czar :/
Kwiaty we włosach - Czerwone Gitary & Krzysztof Klenczon. - YouTube
Mój Boże, ale ja jestem romantyczny/melancholijny, aż trudno mi w to uwierzyć??? :)
1
@masq Również Pozdrowionka, pamiętam taki pastisz w latach 80. ów filmosław to był niemiecku pornos, odtwarzało się go na "Otake", ów pornol był pt. "Agent 007 - stercząca pyta", nie kłamię, bo po cholerę, ale fajowy był :) Dobra, nie zaczepiam Cię, do usłyszenia wkrótce!!!