Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kuz Cytat dnia a może nawet roku:
Fundamentem państwa są silne rodziny. Spółki Skarbu Państwa dają przykład, że pracę i rodzinę można pogodzić.
Jacek Sasin
Czytam o niesmaku i oburzeniu na kurator Nowak z Krakowa, która odradza wyjście do teatru im. Słowackiego, na najnowszą inscenizację DZIADÓW by Mickiewicz. Jak ktoś się temu dziwi, to znaczy, że nie wie na jakim Świecie i w jakim państwie żyje. Dziadowszczyzna jest na stałe wpisana w rzeczywistość nadwiślańsko-nadodrzańską. Niestety :(
Wygląda na to, że DZIADY ciągle dużo mogą i może dlatego wokół ciągle mamy tyle dziadostwa!!!
I tak przy okazji, krótki opis pisowskiego dziadostwa by Jacek Pałasiński :
"2. Większość posłów pis jest milcząca. Upoważniona do zabierania głosu jest w sumie garstka działaczy tej partii. D.O. pozwoli sobie na użycie grubiańskiej terminologii, ale jakakolwiek inna byłaby nieadekwatna. Ci ludzie, którzy wypowiadają się w imieniu pisu dzielą się na kilka grup. Pierwsza z nich to ludzie wyjątkowo prymitywni umysłowo, o intelekcie glist i takiejż empatii. Stanowią, według pobieżnych obliczeń, grupę najliczniejszą. Kolejna grupa to głupcy, też silne reprezentowana wśród upoważnionych do zabierania głosu. Podkategorię w tej grupie stanowią straganiarki i gadatliwe przekupki, których najlepszą charakterystykę przekazał p. Dworczyk w jednym z podkradzionych mu maili. Następnie idą fanatycy. Oni też dzielą się na dwie podgrupy: fanatycy religijni i fanatycy ultraprawicowi, przy czym obie te grupy często się przenikają i zazębiają. Dalej idą łajdacy. To ludzie obdarzeni jakimś tam intelektem, ale całkowicie wyzuci z wszelkiej moralności.
Taką klasyfikację można symetrycznie odwrócić: jeśli jesteś prymitywem, głupcem, fanatykiem lub łajdakiem, to niemal na pewno będziesz działaczem albo sympatykiem pisu.
Warto wspomnieć o jeszcze jednej kategorii: pozbawionych skrupułów karierowiczach i chciwcach. Ci niekoniecznie podpadają pod którąś z wymienionych powyżej grup, ale też stanowią silne zaplecze pisu. ".
No comment, ale jadymy dalej, tylko ciekawe w jakim kierunku??? :)
5
@Comfortable_ "Czasami się przegrywa, czasami się wygrywa, aaaa czasami się remisuje", Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe ". Oczywiście, że jakże słynne cytaty ŚP. Kazia Górskiego, bardzo prosty przekaz, a jakże wymowny. Pochettino źle się czuje w Paryżu, mieszka sam, bez rodziny w hotelu, po prostu bardzo tęskni za swoją Family, on tu - Family w Londynie, może to źle wpływać na jego psyche, na podejmowanie decyzji kadrowych, aaaa oczekiwania względem jego osoby, są gargantuiczne. PSG dało ciała w ostatniej sekundzie meczu z RB Lipsk i remis. Jest czterech megacracków do brydża, a mianowicie D10S, YMbappe, Ney oraz Di Uszaty. Wg mnie to Ney na skrzydło, oczywiście, że mógłby cały czas wymieniać się pozycjami z YMbappe, przecież Pochettino nie wystawi tego klocka Icardiego. Di Maryśka albo w pomocy, albo na ławkę, bo się dubluje z Leo ew. D10S jako Mediapunta, ale Ney, YMbappe czy Di Maryśka musieliby cały czas wracać do obrony, na dodatek jest fenomenalny Hakimi, czyli że prawa strona sztosik. Verratti Numero Uno, a tu jest inny big problem, ponieważ mam dwóch przecinaków, czyli Paredesa und Wijnalduma oraz niezłych pomocników Gueye oraz Herrerę. Jedyny pozytyw dla PSG jest to, że KDB choroba, podobnie jak Grealish. Z kolei w ostatnim meczu City vs Everton, to gracze Evertonu tylko dwa razy przedostali się pod pole karne, świetny mecz Fodena, aaaa zwłaszcza Sterlinga, Cancelo jak zewniakiem obsłużył Sterlinga, to klękajcie narody. Widzę cień szansy PSG w tym, że nie będzie harcił wg mnie najlepszy pomocnik na świecie KDB, ale pomimo absencji takiego megacracka, to grają po prostu arcypięknie. Nawet remis biorę w ciemno, bo co rusz, to któryś z zawodników PSG jest wyautowany z powodu kontuzji, a to Ney, YMbappe, Verratti, Kimpembe, nie mówiąc już o D10S, to jak /kiedy się zgrać ze sobą??? W każdym razie szykuje się cosik a'la Michael Buffer "Let's Get Ready To Rumble!!!". Ciekawe, kto zaliczy dechy /noktdaun??? Byle nie D10S :)
2
@Khajio Przyznaję się bez bicia, że mnie zezłomowałeś, co innego miałem na myśli, że strefa eliminacji w Ameryce Południowej, to wg mnie - strefa śmierci. Dżizas Krajst, ale tam jest kung-fu, karate kyokushin czy capoeira, ileż zwyrolów /sadystów, jakie chamskie i okrutne zachowanie co poniektórych ćwoków, gdy Leo jedzie na repkę Albicelestes, to dziesięć razy "Ojcze Nasz" i dwadzieścia zdrowasiek, ażeby wrócił cały i zdrowy. Ale tak - masz rację, raczej statystyka z pupy, że tak powiem :) Eloł :)
2
@Herbert Hehe wczoraj byłem na potężnym kacu, po prostu nie mogłem się skupić, niepotrzebnie pisałem, ale gdy przeczytałem swoje wysrywy, to cośik mi nie pasowało, dlatego też wolałem się w razie czego usprawiedliwić. Gdy człek jest pod wpływem C2H5OH lub na ogromnym kacu - NIE PISZ!!! :)
2
@RomciO0 Haha :) Okey, każdą krytykę biorę na plery, wiesz, miałem nowotwór z czterema przerzutami, byłem już zombie, ale dali mi nowy jak natenczas specyfik, czyli Neulastę, to było w 2007 r. ów specyfik kosztował aż 3200 zeta, oczywiście, że refundowany, aż pięć zastrzyków w brzuch. Nie mówiąc już o tym, że byłem karmiony cytostatykami, najgorzej znosiłem Bleomecynę, jprdl, po niej umierałem na stojąco, trzy lata "walczyłem" z chorobą nowotworową, de facto życie mi uratowali na Raciborskiej w Katos, oczywiście, że operacje, chemio i radioterapia. Ale zapłaciłem cenę, albowiem dostałem następną nieuleczalną chorobę, czyli polineuropatię, ale żyję, ciężko jest, ale jeszcze nie zaliczyłem zakładu pogrzebowego o wdzięcznej nazwie "Game Over". Dlatego wierzę w naukę, tak, do końca mego marnego żywota to będę wdzięczny /wierzył lekarzom tudzież całej medycynie, to miałem na myśli, gdy pisałem owe comento. Nie zarzucam nikomu tego, że nie chce się zaszczepić, okey, Twoja /Wasza brocha, ale jednak Covid-19 zbiera niezłe żniwo, ja się zaszczepiłem, bo mam od choooya chorób współistnieniejących, nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale akurat w moim przypadku to nie miałem wyjścia. Oczywiście, że nawet pomimo zaszczepienia się, to w każdej chwili mogę zasilić polską glebę, ale jakoś lepiej czuję się psychicznie, gdy przyjąłem już trzy dawki Pfizera, ot co!!! Ale okey, prawo własności /wyboru :) No i oczywiście że dzięki nowoczesnej medycynie, to mogę w dalszym ciągu koookać na najlepszego piłkarza w historii bala EVER - Lajonela oraz Barçę :)
11
Komentarz usunięty
2
@Tollusiek Nawzajem - Serdecznie Pozdrawiam, ale od czasu do czasu to muszę cosik yebnąć co się tyczy najlepszego piłkarza w historii bala EVER!!! Eloł :)))
3
@Arkon
1. Ojciec Chrzestny
2. Ojciec Chrzestny 2
3. Pulp Fiction /Życie Carlita, Gorączka (De Niro /Al Pacino), Na nabrzeżach/ Tramwaj zwany pożądaniem/ Lot nad kukułczym gniazdem, Serpico /Rzeka tajemnic /Pokolenie (ŚP. Wajdy),Piękny umysł, W sieci kłamstw /American Gangster /Filadelfia (Tom Hanks), w ogóle wszystkie filmy Tarantino, ale na pierwszym miejscu bezapelacyjnie "The Godfather 1/2"...Pozdrawiam :)
4
@Janiama Winszuję, winszuję, nie każdy ma tę przyjemność udzielić wywiadu dla tak poczytnego tygodnika, czyli że zostałeś laureatem Złotej Gały :) Świetna sprawa, że dziennikarze w Polsce nie zapomnieli o Tobie, to się ceni, jeszcze raz Wielkie Gratki dla Ciebie, dobrze, że nie uczestniczyłeś w tym największym przekręcie w historii polskiej piłki, ale naprawdę wielka szkoda, że odchodzi od nas piłkarz, na dodatek w tak młodym wieku, przecież pięćdziesiąt trzy lata to nie wiek na umieranie, znasz Szeligę, jeśli można spytać???
Grzegorz Szeliga o meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa w 1993, sprzedałem Legii mistrzostwo (sport.tvp.pl) https://sport.tvp.pl/57052635/grzegorz-szeliga-o-meczu-wisla-krakow-legia-warszawa-w-1993-sprzedalem-legii-mistrzostwo
3
@FC1899Barca Masz pecha, że też akurat akurat temu Kakabadze to musiał się włączyć Dani Alves, taki urok osobisty bukmacherki, Raków cały czas w natarciu, a tu ZONK i Gruzin oddaje strzał życia... Ups!!!
Dani Alves Goal vs. Real Madrid - YouTube
2
@Don-Corleone * chyba z dwoma bramkami, bo dwiema to raczej rodzaj żeński, ojezu, ale ten ozor polski jest aż nadto ciężki, dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, nie ma to, jak pisać sam ze sobą hehe
4
@Alberto1031 Lionel Messi at the age 34 has 41 goals and 15 assists in 2021
In 2009 at the age of 22 he had the same statistics (41 goals and 15 assists)
Messi's longevity isn't talked about enough
#goatchallenge
-Leo Messi will win his 7th Ballon d'Or with an outstanding year he had.
-Copa del rey Champions
-Copa del rey MVP
-Laliga top scorer
-International stage:
-Copa America Champions
-Copa America top scorer
-Copa America top assistant
-Copa America MVP
-South America all time top Scorer surpassing Pele and Co.
-A very well deserved Ballon d'or is loading for the King.
#FootballClubChallenge
DID YOU KNOW: Messi has 15 goals from outside the box this year, more than any other player, country, or club... drugi Ceerunio oraz Fati z dwiema bramkami, aaaa Lewy ZERO!!!
#goatchallenge
MESSI CUDEM UNIKNĄŁ ZŁAMANIA NOGI! BANDYCKI FAUL W MECZU WENEZUELA - ARGENTYNA - YouTube
Aaa tu masz wejście tego chama /psychola /zwyrola Martineza, po którym to wejściu w boskie giczoły D10S, to owe wejście mogło spowodować, że Leo mógł zawiesić buty na kółku, na szczęście stało się inaczej... Ufff!!! Od tego bandyckiego wejścia to D10S miał /ma cały czas problemy zdrowotne. Ale choooy, niech Ci będzie, że D10S w tym sezonie grał jak ostatnia pisssssda, od siebie jeno dodam, że Leo miał najlepszą notę na Whoscored spośród wszystkich piłkarzy występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, no i oczywiście że był najlepszym dryblerem, ale być może Traore miał jeden udany drybling więcej od najlepszego piłkarza w historii bala EVER, ale prawdę powiedziawszy toż to mały pikuś!!!
3
Komentarz usunięty
3
Jest parę minut do meczu Sociedad vs Los Che, tak więc lekki relax.
https://www.facebook.com/groups/133408070032151/permalink/4764438873595691/
Taki księciunio to mi się podoba, potem na totalnym haju wchodzi na kazalnicę i rapuje. Taki księciunio/rapers to u mnie ma dozgonny szacun, cosik a'la ten polski rapujący ksiądz, który bronił KK po genialnym filmie Tomasza Sekielskiego pt. "Tylko nie mów nikomu". Tak więc rapujemy z księciuniem, który jest nagrzany niczym piasek na Saharze. Bóg mi świadkiem, że dzięki temu księdzu to poczułem miętę do KK, zapisuję się na KUL, bo chcę być Cool!!! Aaaa byłbym zapomniał, że spowiedź to najlepszy wywiad na świecie, nawet lepszy od izraelskiego Mosadu :) Bez urazy drodzy aryjscy bracia :)
TVPis World w całej okazałosci haha
https://fb.watch/9pijmeZVHT/
Jprdl, ale to już jest megahicior :)
https://fb.watch/9ph21OfDYS/
20
Tyle się tu bajtluje odnośnie tego, jaka ta strefa eliminacji do MŚ w Ameryce Południowej jest pisssssdowata, jaki to Leo jest słaby, gdy się spotka z "jakąś" tam ekipą z Europy, jaki to Ceerunio jest hirołem światowego futbolu, jak wali po łbie wszystkie ekipy na globie. Aaaa tu cyk i gówno prawda oprócz moczu, oczywiście, że ostatnio ekipy z Europy to seryjnie zdobywają tytuły majstra świata, ale akurat Leo daje radę, gdy Mu przychodzi stoczyć walkę z Europą, w przeciwieństwie do Ceerunia.
Ronaldo vs South American Countries:
Win Percentage: 25%
Goals: 2
Assists: 0
Minutes Per G/A: 310
Messi vs European Countries:
Win Percentage: 56
Goals: 14 Assists: 10 Minutes Per G/A: 109
Your favorite. ..??? Hehehe :)))
Ze specjalną dedykacją dla "ukochanego" przeze mnie usera @masq :)
33
@Ascend Koronawirusowe statystyki wystrzeliły, zapewniając Polsce miejsce w światowej czołówce zachorowań i zgonów związanych z COVID-19. Mimo to władza nie zamierza kiwnąć palcem. Powód jest prosty — lockdown albo inne ograniczenia musiałyby w pierwszej kolejności objąć niezaszczepionych, a to w dużej mierze wyborcy PiS. Drżąc w obawie o utratę poparcia w najbardziej foliowym elektoracie, rząd pozwala koronie wzbierać w kolejną falę. Kto ma szczęście i trochę zdrowia, może przetrwa. Kto szczęścia nie ma i brakuje mu zdrowia — może zachorować, a nawet umrzeć. To kolejna polityczna ruletka PiS, w której stawką jest nasze zdrowie — od wyborów prezydenckich decyzje w sprawie koronawirusa podejmowane są głównie przez pryzmat interesu politycznego PiS. Szefowie resortu zdrowia robią efektowne szpagaty z jednej strony przestrzegając przed rosnącym zagrożeniem, a z drugiej uzasadniając nonszalancką strategię rządu. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska błysnął myślą, że ograniczenia nie mają sensu, bo w Polakach jest gen buntu i będą je lekceważyć. Czemu więc PiS nie przejmował się genem buntu, gdy atakował sądy albo zaostrzał aborcję? Bo liczy się tylko możliwy bunt własnego elektoratu. Jeszcze bardziej popłynął pryncypał Kraski, minister Adam Niedzielski. Dowodzi on mianowicie, że brak nowych restrykcji to ukłon w kierunku... osób zaszczepionych. Wedle tej teorii rząd jest sojusznikiem zaszczepionych i nie chce, by zostali poddani zbiorowym restrykcjom tylko dlatego, że inni się nie szczepią. „Stan po Burzy” zakłada, że Niedzielski mówi to, co musi — bo każe mu PiS. Nie bardzo rozumiemy na czym polegać ma wspieranie przez rząd zaszczepionych, skoro są oni narażani na złapanie korony od foliarzy, którym rząd pozwala swobodnie hasać. Wszędzie na świecie ograniczenia zaczyna się wprowadzać od niezaszczepionych — a polski rząd boi się kiwnąć palcem. „Stan po Burzy” analizuje sytuację w klubie PiS i wychodzi nam, że jest tam masa foliarzy, szurów i innych sanitariatów. A to znaczy, że zagrożony jest nawet projekt, który prawo do wprowadzenia ograniczeń przenosi z państwa na pracodawców — w PiS wybuchła wokół niego ostra wojna. Jeszcze w kwietniu — gdy dopiero ruszały szczepienia — Jarosław Kaczyński wyzywał Unię, że przez nią Polska ma za mało szczepionek, przez co umierają ludzie. Dziś rząd PiS ma nadmiar szczepionek, ale nie szczepi, tylko opycha je za granicę. Nie zajmuje się szczepieniami rodaków, choć dzięki temu — rzeczywiście — mogłoby być mniej pogrzebów. Itd... niech Wam TVPis ryje berety/czerepy, ja już jestem za stary, ażeby się nabrać na takich kmiotów, nie będę wymieniał nazwisk, ponieważ walnę to w innych komentarzach, a po co??? W imię zasad!!!
2
@Agonus Otóż to!!! :)
14
Tak się "kończy" D10S, że się skończyć nie może haha :)
Dobra, to jest dupa z bobra, aaaa jeszcze lepsza z wieprza, tak więc liczę na udany debiut naszego Jenerała, walnąć w czerep chłystków z ISISpanyolu, kuźwa, jak ja nie lubię cieci zza miedzy, wiadomo - EL Tamudazo, czyli jak ISISpanyol wytrącił "pewny" tytuł majstra Hiszpanii, tfu!!!
Lionel Messi at the age 34 has 41 goals and 15 assists in 2021
In 2009 at the age of 22 he had the same statistics (41 goals and 15 assists)
Messi's longevity isn't talked about enough
#goatchallenge
5
Arturo Vidal spędził aż cztery lata w klasztorze Shaolin/Szaolin - legendarne miejsce chińskich sztuk walki, co widać na załączonym obrazku.
https://www.facebook.com/groups/1721577191263682/permalink/4516657901755583/
Najlepsze jedenastki w historii Arhentiny oraz Canarinhos, wg mnie to repka Albicelestes ciut lepsza, a chociażby dlatego, że "mogliby" zagrać razem ze sobą dwóch najlepszych piłkarzy w historii tej jakże pięknej dyscypliny sportu, czyli ŚP. Dieguito oraz La Pulga Atomica.
https://www.facebook.com/groups/1721577191263682/permalink/4519872201434153/
Piękny ukłon Neapolu w stronę ŚP Dieguito.
https://www.facebook.com/groups/1721577191263682/permalink/4522788314475875/
17-letni piłkarz młodzieżowej drużyny argentyńskiego drugoligowca Barracas Central – Lucas González został zastrzelony przez policję.
Do zabójstwa nastolatka doszło w trakcie pościgu samochodowego na terenie Buenos Aires, gdy auto wiozące Gonzáleza i jego kolegów nie chciało zatrzymać się do kontroli, zaczynając uciekać przed jadącym na sygnale radiowozem.
Funkcjonariusze nie potrafiąc dogonić namierzanego pojazdu, zaczęli oddawać w jego kierunku strzały z broni palnej. Jeden z pocisków trafił w głowę 17-latka. Piłkarz w wyniku obrażeń po postrzale zmarł w szpitalu na południu Buenos Aires (dystrykt Florencio Varela).
Trwa dochodzenie w sprawie przekroczenia uprawnień przez policję podczas tej interwencji. Póki co funkcjonariusze prowadzący ten pościg, którzy dokonali haniebnego czynu zabójstwa, zostali zawieszeni w czynnościach.
PS. Udostępniłem owe ciekawostki z Ameryki Południowej za zgodą moderatora zajebistej strony - Futbol Latynoski /Conmebol.
4
@SnieguPlock
NIE MÓGŁ GRAĆ ZA DARMO, jprdl, jak można być kibicem Barçy i tego nie wiedzieć!!!
Messi nie mógł grać w Barcelonie nawet za darmo
Powodem, dla którego Argentyńczyk pożegnał się z klubem, były kwestie ekonomiczne. Barca wydaje spore kwoty na wynagrodzenia dla piłkarzy, a po wprowadzeniu przepisów w tej sprawie, związanie się z Messim nową umową było niemożliwe.
Kiedy okazało się, że kwestią uniemożliwiającą Argentyńczykowi pozostanie w klubie jest jego wynagrodzenie, wiele osób zastanawiało się, czy nie mógłby on zrezygnować z pensji i dalej reprezentować klub, z którym zdobył niemal wszystkie możliwe do zdobycia trofea.
Według informacji hiszpańskich mediów, nie byłoby to możliwe z dwóch powodów. Po pierwsze, hiszpańskie prawo zakłada, że każda nowa umowa pracownicza musi być warta co najmniej 50 proc. poprzednich zarobków . W ten sposób władze kraju chcą unikać manipulacji finansowych. W przypadku Messiego, jego wynagrodzenie na poziomie 50 mln euro rocznie oznaczałoby, że po odnowieniu kontraktu musiałby otrzymywać przynajmniej 25 mln euro. Argentyńczyk miał się ponoć zgodzić na taką obniżkę.
Drugim powodem jest to, że nawet gdyby Messi zdecydował się na granie za darmo, klub nie zmieściłby się w limicie płac nałożonym przez włodarzy LaLiga . Stosunek wynagrodzeń piłkarzy Barcy do jej przychodów wynosił 115%, a bez pensji Messiego 95%, podczas gdy górna granica nałożona przez La Liga wynosi 70%. Nie było zatem żadnego sposobu na to, aby zarejestrować Argentyńczyka.
"Zgodziłem się na obniżkę o 50 procent i wszystko miało być dobrze"
- Zrobiłem wszystko, co mogłem, bo chciałem zostać. Rok temu chciałem odejść i powiedziałem to. Teraz chciałem zostać. Mój nowy kontrakt był gotowy. Gotowy. A potem stało się tak, jak wyjaśnił to prezes Joan Laporta . W ostatniej chwili ze względu na wszystko to, co związane z La Ligą, nie mogliśmy przedłużyć umowy. Zrobiłem wszystko, co możliwe, by zostać, ale nie udało się. Zgodziłem się na obniżkę o 50 procent i wszystko miało być dobrze. Informacje, jakobym chciał 30 proc. więcej, to kłamstwo - mówił Argentyńczyk podczas konferencji prasowej.
Na swoim oficjalnym pożegnaniu z klubem Leo Messi wypowiedział się m.in. na temat swojej reakcji po ogłoszeniu informacji przez klub, najlepszego momentu na Camp Nou czy swojej przyszłości .
778 meczów, 672 gole, 305 asyst - to indywidualny bilans Messiego w Barcelonie. Jego występy pomogły klubowi zdobyć 10 mistrzostw Hiszpanii, siedem pucharów, osiem Superpucharów, czterokrotnie wygrać Ligę Mistrzów i trzykrotnie Superpuchar Europy oraz Klubowe Mistrzostwa Świata. A samemu Messiemu przyniosły sześć Złotych Piłek, co jest rekordem: drugi Cristiano Ronaldo ma ich pięć.
11
Leo Messi has now won "Best Men's Player of The Year by GOAL50" Award Record 5 Times.
No other player in history won more than this.
PS. Leo wszystko i wszystkich blokował w Barsie, Leo to nawet wraz ze ŚP. Lepperem oraz Samoobroną, to kiedyś zablokował "gierkówkę". Pamiętam, jak Leo uczestniczył w blokadzie w miejscowości Polichno koło Piotrkowa. Ba!!! Leo wówczas trzymał transparenty "Żądamy obniżenia akcyzy", "Ręce precz od KRUS", D10S chodził tam i z powrotem przez godzinę po pasach, tak jak to miał w zwyczaju spacerować po boisku, gdy reprezentował Barçę. Aaaa to hultaj/huncwot z tego Leo :/
Aaa te kosmiczne staty to się z dupy wzięły!!!
Messi has 755 goals.
Average 50 goals/season for 15 years.
Messi has 315 assists.
Average 21 assists/season for 15 years.
That's 71 goal contributions/season for 15 years.
These numbers slap you in your face. Messi will never be repeated.
#FootballClubChallenge
When Lionel Messi Won 4 Ballon d'Or In A Row.
2009 • 41 Goals 15 Assists = 55 GA
2010 • 60 Goals 17 Assists = 77 GA
2011 • 59 Goals 36 Assists = 95 GA
2012 • 91 Goals 22 Assists = 133 GA
You Will Never See , Such Dominance In Football Again
GOAT
#FootballClubChallenge
Dobra, walić to, bo musiałbym spamować kosmicznymi statami Jahwe futbolu aż do usranej śmierci, czy Laporta to oszust matrymonialny??? Wg mnie TAK!!!
3
@AFA90 Teraz, Chile, Kolumbia, Wenezuela oraz Ekwador, awans pewny na 100%, aaaa to się liczy najbardziej, pewnie, że było to nieprzyjemne/nieokazałe spotkanie dla oka, że tak powiem, szału nie było, ale tragedii również. W górnej części tabeli taki ścisk /tłok, jak za czasów PRL-u, gdy kaszankę lub salceson rzucili. Ahoj, do usłyszenia w styczniu :)
18
Meczycho Polska vs "Wengry" przeszedł do historii, było /minęło, no cóż zrobić. Aaaa teraz seks i spanko. Kto ma partnera /partnerkę to wiadomo. Aaaa reszta na własną rękę :)
4
@Rewolucja123 Maradona di Kusturica - Diego Armando Maradona canta "La mano de Dios" - YouTube
Co tu dużo mówić, zresztą na temat ŚP. Dieguito to napisałem multum komentarzy, wg mnie to ex aequo z Leo, ale "odrobinę" stawiam Leo wyżej, ale tylko odrobinę :) Ten utwór w wykonaniu ŚP Dieguito... to aż ciary po plerach lecą - ojezu!!!
1
@Kubox Luknij na film pt. "W pogoni za zbrodniarzem", film oparty na faktach, na dodatek świetna obsada aktorska m. in. Richard Gere, Terrence Howard czy Jesse Eisenberg.
1
@piekielnewrota Okey, nie powinen na głos tego pisać, trochę byłem pod wpływem C2H5OH, odpalam Canal Pli, myślałem, że będzie jakiś czaderski koncert. Za bardzo nie jestem w temacie odnośnie rapu, dlatego też nie znam twórczości Sobela, co innego miałem na myśli. Przecież również wychowałem się na punk rocku, a to bądź co bądź, to jakże prymitywna/archaiczna muza m. in. Sex Pistols, UK Subs, The Clash, Defekt Muzgó, SS-20, Dezerter, Mad in Poland, WC etc. Manson - świr nie z tej ziemi, ale on live tak dał po jajach, że odleciałem w kosmos, ja rozumiem, że rap na żywo to całkiem coś innego niż koncerty kapel rockowych, ale okey - jeśli obraziłem Twoje gusta - sorry :)
1
@Comentateiro Remember the Time By Michael Jackson (with lyrics) - YouTube
Jakże mógłbym nie pamiętać, mecze bądź co bądź to rozrywka, ale ja "dziękuję" za takową rozrywkę, myślałem, że podczas tego jakże dramatycznego meczu, to wykopyrtnę na zawał serca, z kolei takimi meczami przechodzi się do historii bala - WoW!!! Pozdrawki :)
1
@kamyk_23 Szacunek Panie "Uesej"... :)))
4
@Jakchcesz Kto tak potrafi??? Nikt, po prostu wg mnie wszystkie kozackie utwory w wykonaniu Eminema - EVERGEEN :)
4
@PatrychoO Wiesz, u mnie wszystkie albumy fotograficzne /fonograficzne w wykonaniu U2 zawsze na propsie, kupuję de facto wszystkie ich utwory, trza przyznać szczerze, że się chłopaki z Dublina zgrali - nie ma co!!! Byłem na kilkunastu ich koncertach i zawsze było cool, przepych dźwięków nie z tej ziemi - ulala :)