10

Gooooooool haha

7

Gooooooool hehe Druga asysta Pana Zastępów haha :)))

3

Komentarz usunięty

1

D10S w swoim żywiole, cudowny balans ciałem i gostek wrzucony na karuzelę śmiechu :)

2

@Comentateiro Do mnie pije - O Mój Boże :)

1

@Hawajczyk To nie widziałeś meczu Albicelestes Los Cafeteros, ot co!!!

6

Nareszcie Di Maryśka... Ufff

1

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

12

@izabella Rze co???

1

@izabella Iza dzwoń do FBI, GRU, ATF, Security Service, Mossad itd...???

1

@Vebrol No właśnie???

1

@Comentateiro Otóż to :)))

1

@Uukasz_93 Dokładnie, dawać Papu i Di Maryśkę!!!

5

@AFA90 Już Cię kocham, tylko nie myśl, że jestem biskupem!!!

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ni choooya, nie idź spać, grzecznościowo proszę :)

1

@Comentateiro Siemia mój internetowy Przyjacielu :) To mnie cieszy, że nie odpuścisz meczu z udziałem Boskiego - Chapeu Bas :)

1

@Rewolucja123 O co Ci chodzi, jeśli możesz to rozwiń???

1

Jak mnie to wkurwia, jak obrońca, akurat tym razem Molina-Melina, zamiast podejść na atakującego repry Ekwadoru z całym impetem, to ta piczka ręce do tyłu i na co czeka???Na pociąg do Hollywood, wypisz /wymaluj Roberto - WTF???

11

Gonzalez??? Spróbuj się pojawić na mojej dzielni w biały dzień, spróbuj!??

11

Gooooooool hehe Gooooooohaha

1

@izabella Rze co, weź rozwiń, grzecznościowo proszę??? Co Leo nie wykorzystać, bo byłem po piwo??? Setkę czy pięćsetkę???

2

@AFA90 Ch'ja a noedobra decyzja mafii w czarnych sutannach!!!

8

Kuźwa gnoje, powinen być karny!!!

6

Cześć, kochani, kocham Was, pseplasam, ale jaki jest wynik meczu Arhentina vs Ekwador i jak grają jepjezentaci takiej replezenatcaji Anareryki Popołudniowej Jejo Messi czy w papę Gonzalez, z góly dziękuję???

3

Po prostu dziękuję wszystkim za odzew, jak to zapodał Michael Jackson podczas koncertów w PiSlandii, czyli "I love You". Kurski Was kocha, kurdupel z Żoliborza Was kocha, człowiek z "Blizną", sorry, "Człowiek z grzywką" - Ziobro Was kocha, granty Was kochają, Ojciec Chrzestny wszystkich mafijnych rodzin pedofilii Was kocha (ojciec Rydzyk), Kurski /Goebbels Was kocha, ja pierdolę, istny kolejny ruch hippie w Polsce - Children of the Flower, o mój Boże!!! :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@El dominatore Sean??? Jutro do Ciebie drygnę, bo dziś, kurwa, jestem w stanie pod wpływem C2H5OH, wybacz, proszę??? :)

4

@El dominatore A no każdy, prawie każdy z nas wierzył w Dembele czy Couthino, a tu ZONK, ten niby strzał wprost w Allisona po kontrze na Camp Nou, to był strzał w moje serce, nie wiem jak można od dziecka trenować strzały we wrota i zrobić takową paraolimpiadę, to są właśnie te wszystkie detale, przez które przegrywa się cały sezon, gdy masz puchar CL na wyciągnięcie ręki, a tu taki wylew, szok. Zresztą w meczu rewanżowym z PSG również dał niezłą "popisówkę", mnie się wydaje, że po prostu chłop się nie nadaje do gry na najwyższym poziomie, taki ciągły rollecoaster odnośnie jego osoby, wpierw golazo z Juve czy Sewillą lub Chelsea, by następnie cały czas pobyt w hiszpańskiej służbie zdrowia, na razie Barça nie ma z niego żadnego pożytku, ba! Trza mu płacić za ten szajsen w jego wykonaniu horrendalne wynagrodzenie, po prostu niewypał seksualny i tyle w temacie. Aaaa tak YMbappe to inna bajka, ale coś ostatnio mu nie idzie, chyba przerośnięte "ego", ale porównać Dembele vs YMbappe - przemilczę.

4

@El dominatore Si Senor, ale również przyuważ, że każdy trener Barçy, który kończył swą działalność gospodarczą na Camp Nou w ostatnim swoim sezonie, to jego ekipa dawała dupy po całości, tak było w przypadku Ryjka, Guardioli czy Lucho, na temat Taty Martino to lepiej nic nie trajłować, albowiem chłop się po prostu pogubił, Pedro strzela hat-tricka na Coliseum Alfonso Perez, po czym nie powąchał murawy przez kilka ładnych meczy, słynny Fabs na 9-tce, D10S odesłany do Arhentiny na polecenie Sabelli, ponieważ chcieli Go zajechać, przecież miał aż sześć niewyleczonych kontuzji mięśniowych, Martino miał mega pakę, ale wszystko koncertowo sssspierdolił. Lucho i jego ostatni sezon, na Camp Nou once de gala, na wyjazdach, gdzie gra się sto razy gorzej niż u siebie, to Lucho stawiał na Paco, Gomesy, Vidalów, ale chociaż D10S jebnął jeden z najlepszych meczy w historii bala oraz Barçy, kiedy to pozbawiony wsparcia Neymara, któremu już wtedy waliła sodówka do czajnika, to D10S wywiesił pranie w świątyni zła, czyli na Santiago Bernabeu - niezapomniane chwile, ach co to był za mecz, po dziś dzień na wspomnienie owego meczycha, to mam dreszcze i ch*j wie co jeszcze. No cóż, myślę że gdyby nie ta jakże przedwczena śmierć ŚP. Vilanovy to Barça dalej byłaby hegomonen zarówno na boiskach słonecznej Hiszpanii, jak i na Starym Kontynencie, nie wierzę w to, ażeby Tito sprowadził takich kalafiorów jak Gomes i tym podobne megasracki, ale to już raczej jest w kategorii gdybania. Myślisz, że ja patrzę tylko i wyłącznie na wyniki meczy, ja kocham w futbolu finezję /magię /artyzm, właśnie to mi w dalszym ciągu daje D10S, oczywiście, że wcześniej mnie tym raczyli Dinho, Don Andrés, Xavierek, Neymar czy El Gnato, a teraz jak patrzę na drugą linię Barçy, to po prostu chce mi się wyć, oczywiście, że jest przyszłościowy siurek Pedri, De Jong, że Busquets również nie zaliczył totalnego zjazdu, ten często wyszydzany Busi, miał tyle samo asyst w La Lidze co Pedri czy De Jong, ale faktycznie piłka staje się aż nadto siłowa, dlatego powolutku czas Busquetsa dobiega końca, teraz do głosu doszła niemiecka myśl szkoleniowa - Flick, Tuchel, Klopp, a oni mają wyjabongo na artyzm w futbolu, dla nich liczą się koksy. Valverde - ciężko ocenić jego działolność, wg mnie coś pomiędzy kotletem a'la devolay a mielonym, ale wyniki go w pewnym sensie obroniły, gdyby nie wylew Dembele, to ciężko w to uwierzyć, ażeby Barça dostała na Anfield Road wpierdol 5:0, byłaby CL w gablocie na Camp Nou, ale stało się i choooy. Depay, Kun, Garcia, Pedri, De Jong, Emerson, Alba, Busquets, Piqué, Fati, MaTs - może z tej mąki będzie chleb, na razie o Leo nie piszę, bo cholera wie, jak to się wszystko ułoży???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?