5

@Ojciec5tkidzieci Autarcha - władca absolutny, coś koło tego, ale gdzie mi tam do "Ojców Ramblowych", no chyba, że Don-Corleone, ojciec chrzestny wszystkich mafijnych rodzin, takie coś kupuję, oczywiście, że dzięki za złożenie życzeń, to się ceni i nawzajem :)

3

@Transu96 No tak, ale jednak D10S i spółka nie mają w swoim curriculum vitae ani zdobycie MŚ czy Copa America, przecież nie mówię, że to było stracone pokolenie, oczywiście że Igła to był koń trojański, nawet w finale Copa America przeciwko Chile, to po podaniu Di Maryśki wzdłuż linii bramkowej, to nie strzelił na pustaka, lecz w słupek, a na temat jego gry w finale MŚ na plaży Copacabana - pozwól, że przemilczę. Ale jadę z repką Albicelestes od lat 70. i będę jechał do usranej śmierci, ale chyba długo będzie trza czekać na takich graczy jak Lavezzi, Tevez, Kun, Di Maryśka, Banega, Jefectico, nie mówiąc już o Leo. Czim się :)

11

Czimta się, wiem, że mecz był po prostu strasznie nudny/nieciekawy, dobrych akcji z obu stron, to można było policzyć na palcach jednej ręki, zdecydowanie największa maniana /breakdance w wykonaniu Albicelestes ostatnimi czasy, chyba przemęczenie daje się we znaki, ale ja akurat jestem contento, bowiem niekiedy grali cacy i w dupę, a tera grają po kunktatorsku i jakoś dawno nie zaznali goryczy porażki. Nihil-novi pod wodzą Scaloniego, wpierw 10/15 minut dobrej gry, by następnie schować się za podwójna gardą, ale cel uświęca środki!!! Dobranoc czy dzień dobry??? W każdym razie dziękuję wszystkim Culés za wspólne oglądanie na tę padakę hehe :) Widzimy się podczas meczu Albicelestes vs himalaiści z La Paz!!!

5

@Rewolucja123 Ledwo co, na szczęście awans z pierwszego miejsca, mecz meczowi nierówny, ale sukcesem Albicelestes będzie dotarcie do półfinału, z kolei świat futbolu czasem jest nieodgadniony, a może Scaloni znajdzie złoty strzał, złoty środek, wyselekcjonuje najlepszą obecnie jedenastkę Arhentiny, turniej to turniej, wystarczy jeden czdareski rajd Leo czy Di Maryśki i człek będzie w siódmym niebie, nigdy w futbolu nie można nikogo przedwcześnie skreślać na pożarcie.

3

@PatrychoO No właśnie miałem to napisać, ale za długi by wyszedł elaborat, łabędzi śpiew wykonaniu D10S, Di Maryśki czy Kuna, a co się tyczy młodzieży Albicelestes??? Ocampos, Correa, Gonzalez, De Paul czy Lautaro - może z tej mąki będzie chleb, ale na pewno nie teraz.

8

Jednak futbol europejski a połodniowoamerykański to dwa różne światy, przecież Europa wali po ryju piłkarzy z Ameryki Południowej na MŚ, że aż nie przystoi, ostatni mistrzowie świata, czyli Squadra Azzurra, La Furia Roja, Deutsche czy France. Kiedyś to był futbol radosny a wręcz idylliczny, było na co popatrzeć, jedynie Canarinhos jeszcze od czasu do czasu to grają joyous football, a tak to zazwyczaj sieczka i młócka oraz męczenie buły, nie mówię /piszę, że tam nie ma czaderskich graczy, ale gdzieś się to wszystko schrzaniło może szkolenie, może szkoleniowcy odeszli od tego stylu, dzięki któremu futbol rodem z Ameryki Południowej to święcił takie sukcesy, albo po prostu brak uzdolnionych graczy /pokolenia, pewnie wszystkiego po trochu. Oby dowieźli bezcenne trzy punkty, ale nic się dzisiaj nie klei w reprze Albicelestes, tfu :/

1

@mekston Jo tyż nie czaję bazy, o co kaaaman??? Może jest na sali lekarz, który nam to wyjaśni, normalnie jaja???

3

@Rewolucja123 Ja nie piszę, że nie masz racji, ale w drugiej linii Albicelestes brakuje takiego kreatora jak chociażby Riquelme, takich właśnie graczy mam na myśli, luknij na ostatnie mecze Albicelestes albo remisy, albo wymęczone zwycięstwa, na szczęście Di Maryśka wespół z Papu zrobili swoje, Argentina jedzie na swojej nazwie /mit, że to topowa ekipa, a od MŚ w Brazylii to po prostu grają bardzo przeciętny futbol.

1

@Rewolucja123 Aaaa który mecz nie był chaotyczny repki Albicelestes ostatnimi czasy, może faktycznie brakuje De Paula, ale z nim w składzie to również szału nie było w drugiej linii, ciężkostrawny ten futbol rodem z Ameryki Południowej.

2

@Cobra303 Masz rację, ale Lautaro nie lepszy, bądź co bądź to Albicelestes nie ma czaderskiej szpicy, zresztą ostatni, który grał bardzo dobrze na 9-tce to był Tevez, ale zazwyczaj był skonfliktowany z selekcjonerami repki Albicelestes, El Pipita również zawiódł na całym froncie grając na dziewiątce.

2

@Lionel_Messi10 Otóż to, nic dodać, nic ująć :)

4

@Lionel_Messi10 Nawzajem :) Szkoda, że Ocampos będąc w tak znakomitej formie przed kontuzją, to nie odzyskał pełni sił, tak liczyłem na niego, masz rację, że kiedyś to był atak marzeń i koń trojański w postaci Igły, ale czas nie ku*as - nie stoi w miejscu, ale mam nadzieję że dziś zdobędą bezcenne trzy punkty - Darzbór!!! @Encore

2

@Lionel_Messi10 No widzisz, również napisałeś piękne comento na temat Geniusza z Rosario, aaaa nie ma co się martwić na zapas, myślę że Leo co najmniej z dwa lata będzie cieszył nasze życie /oczy w koszulce Blaugrany, na razie nie dopuszczam do swoich zwoi mózgowych odnośnie zakończenia kariery przez Leo, trza żyć chwilą. Gdyby człek się wszystkim zamartwiał na zapas, to by wylądował w zakładzie bez klamek, jeszcze Leo nam dostarczy tyle cudownych tudzież niezapomnianych chwil, że ho ho :)

16

Skład Argentyny na Paragwaj:

Emiliano Martínez - Nahuel Molina Lucero, Germán Pezzella, Cristian Romero, Nicolás Tagliafico - Guido Rodríguez, Leandro Paredes - Alejandro Gómez, Lionel Messi, Ángel Di María - Sergio Agüero.

3

@DaPidejpi Się rozumie, nawet nie wiem, po co pytasz, to jest jasne jak słońce, ale nastawiam się na ciężki mecz, tam akurat nie ma ogórków, których to można lać po ryju bez żadnych konsekwencji, każde punkty trza psu z gardła wyrwać.

2

@Lionel_Messi10 Ty również zawsze pięknie oddajesz należyty hołd najlepszemu piłkarzowi w historii bala EVER (IMO), to się ceni :)

2

@JohnnyBarca Ostatnio zagrał całkiem-całkiem, nie dopadła go w meczu przeciwko repce Urugwaju choroba Creutzfeldta-Jakoba, ani razu nie rozkraczył się, najważniejsze jest to, że Scaloni nie powołał na turniej Foytha, ten to dopiero odwalał epilepsję w obronie.

3

@LeoMessiah Jeeeeeeeeee:) Jednak nie chwaląc się, ale mój skład zestawu się sprawdził ze strony Futbol Latynoski /Conmebol, to chyba hakerzy, którzy potrafią się włamać na pocztę e-mailową AFA!!!

3

@Lionel_Messi10 Ja również czczę i wielbię D10S, dla Niego mogę codziennie zarywać nocki, oj dłuuugo takiego gracza nie będzie, oczywiście że będę koksy /megacracki, ale wątpię żeby się pojawił taki piłkarz, który jednocześnie byłby najlepszym bombardierem oraz playmakerem ew. dryblerem, cudowne croissanty zza pola karnego, baśniowe rzuty wolne, czaderskie kilkudziesięciometrowe crossy z dokładnością co do milimetra i tak w ten oto sposób można w nieskończoność wymieniać przywary Boskiego Leo. Mozart futbolu - OhYeah!!! :)

3

@Lionel_Messi10 Haha z pozycji kanapowca to się tak łatwo wydaje, co to strzelić dwie /trzy bramki, oczywiście żeby się sprawdziły Twoje przepowiednie, ja tam akurat jestem w stanie euforii, gdy w ogóle wygrają mecz, nieważne w jakim stosunku bramkowym, bowiem ostatnio to same remisy, dopiero ledwo co wygrali w ostatnim meczu z repką Urugwajem, a no zaraz obnocymy oficjalne składy, ciekawe czy Leo zacznie mecz od początku spotkania, czy na ławce??? Bez Niego to grali niczym chorobę św. Walentego, czyli padaczkę :)

3

@Lionel_Messi10 Obyś miał rację, o ile w ogóle wystąpi przeciwko repce Paragwaju, gdyby było nie za ciekawie po pierwszej połowie, to Boski Leo wejdzie na boisko, przecież jest aż pięć zmian, a zwycięstwo daje im na 90% pierwsze miejsce w grupie, przecie górali z Boliwii to raczej powinni pyknąć na lajcie :)

3

@JohnnyBarca Najlepszy z możliwych, tak sądzę, bowiem gdyby Urugwaj wygrał to mieliby trzy punkty, zrobiłby się ścisk w górnej części tabeli, w każdym razie dziś repka Albicelestes jest wręcz zobligowana, ażeby dupnąć Paragwaj. Oby był remis w meczu Chile vs Urusi :)

1

@Gomess Dokładnie, ale i tak luknę jak te wszystkie młoty i kołki rozporowe zagrają bez Leo, mam nadzieję że dadzą radę, że Leo w końcu odpocznie, faza pucharowa jest najważniejsza, skład zestawu na papierze nie jest taki tragiczny, powinni wygrać - OBY!!! :) Di Maryśka niech przejmie rolę wodza pod nieobecność Leo, przecież w PSG Di Uszaty gra pierwsze skrzypce, liczę dziś na niego i nie tylko na niego, ot co :)

1

@Gomess No widzisz, Ty masz inny skład, a ja inny, ale Twój jest oficjalny, tak więc nawet nie ma najmniejszego sensu co komentować, już w ostatnim meczu to Leo oddychał rękawami, niech odpoczywa jeśli nie czuje się na siłach zagrać w owym meczu, zdrowie i uroda najważniejsze, dzięki za info. Pozdrowionka :)

2

@DaPidejpi Dlatego też dziś raczej powinien zagrać, tym bardziej że Lautaro nie może trafić we wrota od kilku ładnych meczy, Lo Celso z deczka kontuzjowany, De Paul również ze stłuczoną nogą, a gdyby jutro wygrali z Paragwajem to na 90% mają pierwsze miejsce w grupie, aaaa bez Leo to się nawet do pola karnego nie potrafią zbliżyć, się okaże. Ale jeśli Leo czuje się zmęczony to na kiego ryzykować kontuzją, na dodatek tam każdy mecz to karate kyokushin, tam grają tak, jakby się mieli zaraz pozabijać.

1

@LeoMessiah Emiliano Martínez - Nahuel Molina Lucero, Nicolás Otamendi, Cristian Romero, Nicolás Tagliafico - Guido Rodríguez, Lisandro Martínez, Leandro Paredes - Lionel Messi, Sergio Agüero, Ángel Di María.
Ja mam podany taki skład ze strony internetowej Futbol Latynoski /Conmebol i zawsze się sprawdza, ale przecie skład może być w każdej chwili zmieniony, tym bardziej że Leo ma w nogach mecze eliminacji do MŚ oraz Copa America, ale Paragwaj to nie kalafiory, raczej Leo powinien odpocząć na mecz z Boliwią, się okaże, w każdym razie składy podane z tej strony zawsze się sprawdzały w stu procentach.

1

@SkN Emiliano Martínez - Nahuel Molina Lucero, Nicolás Otamendi, Cristian Romero, Nicolás Tagliafico - Guido Rodríguez, Lisandro Martínez, Leandro Paredes - Lionel Messi, Sergio Agüero, Ángel Di María.
Ja mam podany taki skład ze strony internetowej Futbol Latynoski /Conmebol i zawsze się sprawdza, ale przecie skład może być w każdej chwili zmieniony, tym bardziej że Leo ma w nogach mecze eliminacji do MŚ oraz Copa America, ale Paragwaj to nie kalafiory, raczej Leo powinien odpocząć na mecz z Boliwią, się okaże, w każdym razie składy podane z tej strony zawsze się sprawdzały w stu procentach.

2

@Coutinho007 T. Rex haha naprawdę kapela mojej pierwszej młodości, odtwarzanie na ówczesnym cudzie techniki, czyli magnetofonie szpulowym bodajże ZK 140, nagrywało się owe utwory z Radiowej Trójki, którą m. in. prowadził Piotr Kaczkowski, który prowadził natenczas kultowy program, czyli audycję Mini-Max - minimum słów, maksimum muzyki i właśnie z tej audycji to się ściągało muzę takich kapel jak właśnie T. Rex, Led Zeppelin, Uriah Heep, Yes, Procol Harum, Deep Purple itd. Szkoda, że tak wcześnie odzszed z tego świata Marc Bolan, bowiem mógłby nagrać jeszcze wiele mega hiciorów. No cóż, czekamy do 15 sierpnia, obnocymy cały skład Barçy, wówczas to będziemy wiedzieli, na czym stoimy, co uczyni Koeman, na kogo będzie stawiał itd.

3

@Coutinho007 Tak, tak, bardzo przeciętni gracze na tle takich magików jak Don Andrés, Xavi, Villa, Xabi Alonso, Ramos, Capdevila, Torres, Puyol, Piqué, Casillas itd. A no były lata ogromnej prosperity, a teraz przyszły chude lata, teraz cudowne pokolenie ma Francja, podobnie jak onegdaj Canarinhos, Deutsche, Squadra Azzurra, Albicelestes. Wypisz /wymaluj tak jak obecnie w Barsie, na papierze to mamy naprawdę super skład, tak mogłoby się wydawać - Couthino, Dembele, Griezmann, De Jong, Alba, Busquets, Piqué, Busquets, Araujo, Fati czy Leo, nie liczę nowych klientów Barçy, a tu kontuzje, brak topowego środkowego napadziora, brak nominalnych skrzydłowych, słaba obrona, średnia pomoc, brak czaderskich wahadałowych, brak świetnych zmienników i dupa zbita, na dodatek kontuzje etc. Ale na szczęście Laporta cały czas robi sweet revolution, może w końcu wszystko wróci do normy, najważniejsze jest to, ażeby w następnym sezonie znowu nie dać dupy w tak elitarnych rozgrywkach jak CL, no i oczywiście że walka o odzyskanie tytułu majstra Hiszpanii!!!

3

@Coutinho007 Dokładnie, złote pokolenie La Furia Roja dobiegło końca, aaaa były czasy, kiedy to w reprze Hiszpanii grali tylko i wyłącznie zawodnicy dwóch klubów, wiadomo - Barça oraz Los Blancos, mam na myśli wyjściową jedenastkę, a wczoraj tylko Alba i siurek Pedri, to właśnie świadczy o tym, że Barça oraz Los Blancos zaliczyły ogromny regres, trza wszystko od nowa budować, taki Pedri to dopiero stoi u progu wielkiej kariery, dlatego nie można od niego wymagać Bóg wie co, wczoraj Hiszpania grała tak jak Atletico, czyli ciężko /topornie, oczywiście że dzisiaj byłyby inne nastroje wśród kibiców repki Hiszpanii, gdyby Moreno wykorzystał rzut z wapna oraz gdyby Morata-Cerata nie był takim kalafiorem. Na kadrze to musisz wykorzystać takie pięćsetki, bowiem w lidze Ci nie wyjdzie jeden mecz, to za trzy dni możesz się zrehabilitować, a na kadrze jeden słabszy dzień i Goodbye, My Love, Goodbye. Nie będę pitolić, że Hiszpania to cieniasy, bo dopiero cała zabawa przed nami, przecież mają dalej szansę na zdobycie tytułu majstra Europy, nie takie rzeczy gały widziały na turniejach rangi mistrzowskich, ale jak na chwilę obecną to szału nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?