Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@seba1324 O, dzięki, z miłą chęcią luknę, bardzo lubię hiszpańskie kino, oczywiście że na pierwszym miejscu są filmy w reżyserii Almodóvara takie jak np. "Zwiąż mnie", "Drżące ciało" czy "Wszystko o mojej matce", no i oczywiście że tacy wielcy aktorzy jak m. in. Penelope Cruz, Antonio Banderas a zwłaszcza Javier Bardem, Bardem absolutny sztosik w takich znanych filmach jak m. in. "To nie jest kraj dla starych ludzi", "Adwokat", Skyfall "," Kochając Pablo, nienanawidząc Escobara" czy mój ulubiony film w reżyserii Inarritu, czyli "Biutiful", znakomita rola Bardema i krajobrazy Barcelony, to czegóż chcieć więcej. Pozdro :)
2
@PaPo No co Ty gadasz, aż przed chwilą wszedłem na najnowszy film pt. "Dziewczyna w oknie" i śmiga jak tralala, wszedłem przez link mix, autentyko, bez kitu, nawet Ci mogę zapodać, że ów film się zaczyna, jak jakaś babka leży w łóżku i odbiera telefon, a teraz przechodzi biały syjamski kot??? A przecież ów film to najnowszy hicior, nie czaję bazy??? Oczywiście, że na początku to trza się pozbyć natrętnych reklam, ale to zajmuje dosłownie parę minut, po czym hejaszka na całe stringi Cerekwickiej. Nawet teraz odpaliłem "Mortal Kombat" i śmiga jak Leo podczas swych czaderskich dryblingów, ów film jest z napisami, gra teraz ten aktor, który grał w firmie "Ostatni samuraj" z Cruisem, jakaś rodzina jest w domu, a tu teraz jakiś facio z mieczem wkracza, kogoś szuka, jakiegoś Hanzo itd.
2
@vota Zawsze do usług :)
https://ekino-tv.pl/
3
@Lionel_Messi10 Wporzo, jak zajrzę głębiej do swej świadomości, to nie ma bata, ażebym sobie jeszcze nie przypomniał jakiś czaderskich horrorów, w każdym razie będę miał to na uwadze :) Pozdrowionka
2
@vota Rób wbitę na eKino i odpalaj ów filmosław.
3
@Lionel_Messi10 Ostatnio wrzuciłem na ruszta, tak z ciekawości parę nowych horrorów i powiem Ci, że naprawdę fajowe, czyli film pt. "Nie słuchaj ich" "Zaśnij" "Droga bez powrotu. Geneza" czy "Odcięci", nie zapomnij luknąć na genialny film pt. "Trup /El Cuerpo", w ogóle hiszpańskie horrory są w pytę jeża, bowiem jeszcze jest jakże słynny film pt. "La Cara Oculta"... :)
5
@Lionel_Messi10 Jestem starym kinomaniakiem, ale akurat horrory to nie moja bajka, z kolei niektóre horrory to mnie pozytywnie zaskoczyły, tak więc wrzucę Ci parę tytułów. Zaczynamy La Zabawę, czyli film pt. "Martyrs. Skazani na strach", "Harry Angel", "Mucha", "Carrie", "Zejście", "Ptaki", "Uciekaj", "Inni", "Martwe zło", "Naznaczony", "Psychoza", "Omen", "Dziecko Rosemary"... i wg mnie absolutna topka /sztosik, czyli "Coś", "Lśnienie" oraz "Obecność", mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :)Aaa jeszcze sobie przypomniałem, czyli "Widzę, widzę", "Wizyta", "Frontiere", "13 Cameras" oraz świetny horror "V/H/S/" and "V/H/S /2", na te dwa horrory musisz obowiązkowo luknąć.
2
@Gaspar Co to znaczy siła "perswazji"... Pozdrawiam :)
2
@Gaspar Aaaa dziękuję, że przyjąłeś moje wysrwy na klatę. Net trza traktować pół żartem, pół serio, ale są niekiedy takie sytuacje, że po prostu trza pisać prawdę. Jednak dla Was oceniających, to drybling jest ważnym elementem gry w piłkę nożną, bowiem podajecie ilość wykonanych dryblingów przez danego gracza Barçy, co nie??? Myślę, że aż piętnaście udanych dryblingów, to jest coś takiego, koło /wokół którego nie można przejść obojętnie, ot tak sobie po prostu, to nie jest wynik na porządku dziennym, że się tak wyrażę. Nie siedzę w statach, jeno od czasu do czasu to luknę na nie, gdy jakiś zacny user wrzuci jakieś ciekawe staty, zresztą udzielam się na różnych portalach związanych z futbolem, a zwłaszcza co się tyczy Barçy czy Leo, bardzo fajna jest strona internetowa Lionel Messi Fans' Club, w gwoli ścisłości i ciekawostki to zapodaję. Ale przejdę do rzeczy, a mianowicie nie przypominam sobie, żeby jakiś zawodnik spośród pięciu najsilniejszych lig Europy miał w jednym meczu aż piętnaście udanych dryblingów, może Ney lub Traore, a Ty piszesz, że miał tylko parę udanych dryblingów, mieć w kieszeni kilka stów, a mieć kilkanaście tysi, to chyba jest różnica, co nie??? Być może się przejęzyczyłeś, a być może chciałeś celowo zdyskredytować bądź co bądź niezłe osiągnięcie Leo w meczu przeciwko Celcie. W każdym razie wg mnie to nieładnie z Twojej strony i tyle w tym jakże "bulwersującym" temacie, mecz przegrany, podobnie jak tytuł majstra Hiszpanii, tak więc rozejdźmy się w pokoju i w spokoju, jeśli Cię uraziłem, to po prostu przepraszam, nienawidzę "Panów Czepialskich", ale tworzysz ową zajebistą stronę, dlatego też od Ciebie wymaga się pisanie prawdy, ot co. Pzdr :)
15
Dokładnie 120 lat temu rozegrano pierwszy w historii reprezentacyjny mecz w piłce nożnej poza Wielką Brytanią.
W nim Argentyna pokonała 3:2 Urugwaj.
https://www.facebook.com/groups/1721577191263682/?ref=share
Ktoś z Was może nie rozpoznać zawodników repry Albicelestes, aaaa zatem pozwólcie, że podam ten historyczny skład zestawu argentyńskiej repry. Pierwszy od lewej to Ruggeri, następnie Goycochea, Ayala, Sorin, Zanetti, w dolnym rzędzie Diego, Redondo, Messi, Jefectico, Caniggia and Batistuta. Bardzo dobry skład zestawu jak natenczas, bramki dla Albicelestes zdobyli Caniggia, supersnajper Mascherano /Tede oraz Leo, dla Dumnych Synów Albionu gole zdobyli Lineker oraz Shearer. Reprę Albicelestes wówczas prowadził legendarny treneiro, który to kiedyś również prowadził Barçę, czyli "El Flaco" Menotti. Mój Boże, minęło 120 lat od tego meczu, a pamiętam jakby to było wczoraj, ale ten czas zaiwania, tfu!!!haha sorry, bramki dla Urugwaju zdobyli Cavani i El Gnato, to było tak dawno, że cosik mi się pochrzaniło, w każdym razie dziś jest okrągła rocznica owego wydarzenia, jeszcze raz sorry :)
6
@kamyk_23 Lista Schindlera odnośnie najlepszych wspinaczy free-solowych.
1. Spider-Man z Francji, czyli słynny Alain Roberts, w jego dorobku jest zdobycie Empire State Building, Wieża Eiffla, Burj Khalifa w Dubaju, pamiętam jak ledwo co uszedł z życiem, gdy zdobywał most Golden Gate - najbardziej śmiercionośny most w historii, na dodatek cierpi na zawroty głowy czy paraliż łokcia.
2. John Bachar - legenda Yosemite czy Joshua Tree (U2), niestety zmarł w wieku 51 lat, oczywiście że tak jak chciał, czyli został znaleziony pod ścianą w Kalifornii.
3. Peter Croft - następna legenda Yosemite, jego szalone solówki są inspiracją dla wszystkich zainteresowanych wspinaczy, wspaniały gość!!!
4.Alex Honnold - mrożące krew w żyłach solowe wyczyny, można śmiało zapodać, że Alex wprowadził wspinaczkę na inny level.
5. Potter - hah następna mega legenda Yosemite, ale niestety już nie żyje, Jego ekstemalny żywot zakończył jakże tragiczny w skutkach wypadek, a było to podczas jednego skoków BASE z wingsuitem, w Jego ukochanej dolinie Yosemite.
6. Osman - OhYeah, kolejna mega gwiazdor Yosemite, sadził na czas, bez asekuracji, co było ewenementem na skalę światową, niestety, ale kiedyś lina się przetarła, co skończyło się dla niego tragicznie.
8
W ostatnim sezonie holenderskiego trenera (Ryjka) raport Stats Bomb pokazuje kolejne wielkie osiągnięcie Argentyńczyka: w dniu 24 listopada 2007 r. Messi zaliczył 18 udanych dryblingów w meczu z Recreativo Huelva. To jego rekord. W tamtym meczu zabrakło Ronaldinho, który twierdził, że jest przemęczony. Być może był to kolejny symbol przekazania pałeczki. Na Whoscored nota marzeń dla Leo za mecz przeciwko Vigo, czyli dyszak, tutaj nota wg co poniektórych troglodytów zawyżona, czyli 5,0. Ile lat minęło od meczu Barçy przeciwko Recreativo Huelva??? Jest 16 maja 2021 r., aaaa Leo tak od niechcenia, to wali piętnaście udanych dryblingów, gdy tymczasem nasz aktualny mistrz świata - zero, qn/qc est zéro, poziom Starzyńskiego z Zagłębia Lubin. Haha na dodatek tam poniżej kolejny "znafca" futbolu, który ma najwidoczniej mózg zalany dyktą, to pisze... żeby jeszcze obniżyć notę dla Paganiniego /Sarasate /Kennedy'ego naszych czasów, na dodatek pierdo*li kocopoły, że Dembele nie ma z kim grać, za to D10S ma z kim grać, chyba tylko w pokera rozbieranego. Bravissimo dla oceniającego, który jedzie peerelowską indoktrynacją ew. Twoja fabuła jest tak banalna, skonstruowana na zasadzie lustrzanego odbicia, a całość utrzymana jest w klimacie taniego kina exploitation, że wg Ciebie to La Pulga Atomica miała w tym meczu "tylko" kilka udanych dryblingów, czyli owe kilka to wg Ciebie ile??? Cztery, dwa czy trzy??? Ktoś zaraz mi zarzuci, że na kiego dryblingi, na kiego wziąć na bary paru gostków i wsadzić ich na karuzelę, bo właśnie za owe jakże nieszablonowe dryblingi, niekonwencjonalne zagrania to przyjeżdżali kibice z całego świata, by zobaczyć on live najlepszego piłkarza w historii bala EVER. Już widzę oczyma wyobraźni, jak tabuny kibiców wysiadają na lotnisku El Prat, by udać się na Camp Nou, ażeby luknąć, ale, qrwa, na kogo, o ile wszystko wróci do normalności po Covid-19??? Na kogo - chyba tylko na misia gogo, najprawdopodobniej to są ostatnie tchnienia w trykocie Azulgrany najlepszego piłkarza w historii bala, a co za tym idzie również najwybitniejzego piłkarza w historii klubu Barça, jednak co poniektóre młoty nie były godzien koookania przez tyle lat na Leo. Łukasz powie o Janie Chrzcicielu: - te, Janek, nie jesteś godzien odwiązać rzemyka u sandałów (Adidas Nemeziz Uniforia Pack) Mesjasza - bolesna prawda!!! @Gaspar Zgłoszę zawiodomienie do Trybunału Konstytucyjnego, gdzie zasiadają takie Orły Temidy, jak m. in. Ryszard Piotrowicz, a zwłaszcza prof. Krystyna Pawłowicz. Zniesławienie przez Was osobę D10S, jest ścigane z automatu, mówi o tym art. 212 § 1k.k. Strona podmiotowa - umyślna w zamiarze bezpośrednim lub ewentualnym???
2
@dafik85 Jeszcze Leo ma jeden przydomek, ale z rzadka używany, czyli kontaminacja nazwisk ŚP. Maradony oraz Leo... "Messidona". Pozdrawiam serdecznie :)
4
@dafik85 Hehe szczerze mówiąc to tak się mówiło na ŚP. Dieguito, ale na Leo również, "Dios" to po hiszpańsku "Bóg"... :) Właśnie tak fajowo to przekręcili, czyli w słowo "Dios" to wstawili nr 10 i wyszło z tego D10S - fajowa sprawa, co nie??? :)
@michelos
20
Haha nie ma to, jak chwalenie dosłownie za nic Moriby, bo młody, bo już go trza namaścić, co rusz to strata albo niepotrzebne faule, dwa razy kropnął Panu Bogu w okno, de facto cały czas wzdłuż i wszerz boiska. Gdy tymczasem tylko D10S stanowił pod bramką realne zagrożenie, 14/14 udanych dryblingów, tak się właśnie dostaje pod pole karne, a nie granie cały czas na alibi, jak się dostać pod pole karne nie dryblując czy walić piłki na wolne pole, może dronem czy paralotnią??? Jeno Leo i Busi dziś zasłużyli na pochwalę, aaaa wprowadzając Złotego Chłopca z Bragi w miejsce Dembele, to przemilczę, bo szkoda dostać permanentnym po jajach. MaTs /Piket po prostu TRAGEDIA, podobnie jak Griezmann, aaaa szkoda gadać, ale jeśli wg Was Moriba zagrał przyzwoicie, to nie mam pytań, a na temat gry D10S cichosza, nawet w ostatniej sekundzie meczu to D10S musiał wziąć sprawy w swoje boskie giczoły, niestety, ale piłka minęła słupek o kilka centymetrów, gdzie był Brejtłejt, gdy Leo zagrał kapitalne podanie wzdłuż linii??? @korn234 w pełni się zgadzam z Twoim postem!!! Lenglet - OMG
Brejtłejt miał na nodze piłkę meczową, ale jeśli się z metra nie trafia na pustaka, to na paraolimpiadę trza się udać, a nie kaleczyć herb Barçy.
3
@NaFazieHitman Również serdecznie Pozdrawiam :)
13
Pies (wg mnie absolutna topka bramkarzy na świecie!!!) ratuje przed golem, wybijając piłkę z linii bramkowej w meczu argentyńskiego Torneo Federal A (trzecia liga dla prowincjuszy) między Juventud Unida de Gualeguaychú, a Defensores de Belgrano (Villa de Ramallo) ????
Dawać piesia do Barçy i to chyżo, póki nam go ktoś nie zwinie sprzed nosa :)
MaTs - żegnamy Cię, bierzemy argentyńskiego portero!!!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
1940s: Bican - (470 ⚽️)
1950s: Di Stefano - (301 ⚽️)
1960s: Pelé - (403 ⚽️)
1970s: Müller - (452 ⚽️)
1980s: Sanchez - (315 ⚽️)
1990s: Romario - (340 ⚽️)
2000s: Henry - (313 ⚽️)
2010s: Messi - (579 ⚽️)
Lionel Messi został wybrany przez IFFHS najlepszym piłkarzem minionej dekady
W ostatniej dekadzie:
Najwięcej goli: Lionel Messi
Najwięcej asyst: Lionel Messi
Najwięcej kluczowych podań: Lionel Messi
Najwięcej udziałów w akcjach podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych strzałami spoza pola karnego i tego półkoła przed nim (tzw. D-box): Lionel Messi
Najwięcej goli w finałach oficjalnych turniejów: Lionel Messi
Najwięcej udanych dryblingów: Lionel Messi
Najwięcej wykreowanych okazji podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z gry: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z rzutów wolnych: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Piłek: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Butów: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza roku wg FIFA: Lionel Messi
Najwięcej tytułów najlepszego piłkarza sezonu w lidze hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej nagród IFFHS: Lionel Messi
Najwięcej tytułów króla strzelców w ligowych rozgrywkach (uwzględniając rozgrywki ligowe na całym świecie): Lionel Messi
Najwięcej nagród "Pichichi" dla króla strzelców ligi hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej tytułów MVP w międzynarodowych turniejach klubowych: Lionel Messi
Najwięcej nagród związanych ze strzelaniem goli: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza meczu: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Leo Messi - Total stats
917 games
⚽ 741 goals
310 assists
35 trophies
56 freekicks
54 hattricks
7 Pichichi (8 w drodze)
6 Golden Boot
6 Ballon
d'Or
6 FIFA Best Player
2 UEFA Best Player
#goatchallenge
Szanowny Panie Marszałku @Pstryk ja również byłem bardziej smutnawy, gdy swą działalność gospodarczą na Camp Nou kończyli takie megacracki jak m. in. Isaac "Rabin" Cuenca, Tello, Saviola, Giovani dos Santos, Gomes, Riquelme, nie mówiąc już o Xavierze czy Inieście. Leo Messi to najbardziej przehypowany piłkarz w historii bala EVER, niech robi wypad z tego klubu - Amigos jeden. Rozumiem, żeby chlał sake przez dwadzieścia cztery godziny na dobę w klubie o wdzięcznej nazwie/aptly named "Carpe diem", ów nocny klub prowadzi Patrick Kluivert, właśnie w owym klubie to Dinho więcej czasu spędzał na parkiecie /w parterze niż na treningach Barçy. Rozumiem, gdyby D10S zażywał LSD, hasz, marihuanę, grzyby halucynogenne, ecstasy, opiaty, kokę itd. Ale jednego nie rozumiem, a mianowicie tego, że Leo chciał na tym świecie znaleźć grupę przyjaciół tzw. Amigosi, toż to nic innego, jak największy skandal obyczajowy w historii bala, żeby się spotykać w gronie znajomych /rodzinnym z Fabregasem, Alvesem, El Gnato czy Albą - niepodobna, NIEPOJĘTE, chamstwo przez duże "Ch", paszoł won z klubu, takich piłkarzy jak ten przereklamowany "każeł" to mamy na pęczki. Leo - Adios Caudios, a tak po polsku - wypierdalaj!!!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@iksajotien Dzięx za nominację :) Film pt. "Amores perros", od tego filmu tak naprawdę zaczęła się wspaniała kariera wybitnego reżysera a mianowicie Inarritu, który reżyserował taki kultowy filmosław wg mnie, jak film pt "Biutiful", po prostu Javier Bardem i miasto Barcelona nic dodać, nic ująć. Aaaa "Amores perros" to istny majstersztyk cosik a'la "Pulp fiction", czyli trzy opowieści o ludziach, które ich niesamowite losy to na końcu splatają się w jedną całość, gorąco polecam.
Film pt. "Amadeusz"... po prostu dziesięć w skali Beauforta, Mozart, F. Murray Abraham, Hulce and arcymistrz sztuki reżyserii /sztuki kulinarnej - Miloš Forman, po prostu ponadczasowe arcydzieło.
Film pt. "Absolwent", jprdl, od tego filmu zaczęła się fenomenalna kariera Dustina Hoffmana, zawsze gdy koookam na ów filmosław to nucę pod kindolem ów utwór, kto go nie zna, niech rzuci kamieniem??? :)
Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson (Audio) - YouTube
@BorzyKrzys ,pozwolę sobie nominować @Ojciec5tkidzieci @Yosemite
4
@masq Co nie zmienia faktu, że miał duży udział w trzech zdobytych bramkach przez Barcę, wiadomo - golazo w Jego wykonaniu, później astyta drugiego stopnia do Dembele oraz podanie do Griezmanna, oczywiście, że piłkarz Levante w sposób niefortunny wybił piłkę wprost pod giczoły Dembele i golazo w wykonaniu Francuza. Była strata, ale wpierw beznadziejne wyprowadzenie futbolówki przez Roberto i Busquetsa, w pewnym sensie to Busquets wrzucił tym podaniem Leo na konia, niestety, ale niekiedy tak się kończą "zabawy" z piłką przed swoim polem karnym, gorsza była strata Leo w meczu przeciwko Betisowi, gdzie Leo podał w poprzek do piłkarza Betisu, myślę, że owa strata przez Leo była jeszcze do uratowania, ale dupy dali Roberto i Piqué, no i oczywiście że po części Leo, żeby nie było, że adwokatuję Leo, ale wystarczyło już w pierwszych pięciu minutach napocząć Levante, mam na myśli dwie pięćsetki zrypane przez Pedriego i mogło być zgoła inaczej, ale było /minęło, na kiego gdybać. Oj dalej piecze dupsko po tym i nie tylko tym meczu w wykonaniu Barçy :/Pzdr
2
@Puyolex A ja w barwach Warty Zawiercie :) Okey, trza go szanować, bowiem jako jedyny gracz na globie to dotrzymuje kroku D10S!!! :) Niech wali do United, zawsze to podniesie prestiż zarówno United, jak i całej BPL.
2
@Puyolex Cosik mi się obiło o moje piękne oczęta tudzież uszęta, że Sporting Lizbona szykuje jakiś wystrzałowy projekt sportowy pod nazwą : - Matrix Reaktywacja vol. 2...Od przyszłego sezonu to w Sportingu mieliby ciupać m. in. Nuno Valente, Miguel, Andrade, Costinha, Pauleta (kat naszej repry!!!), Ricardo, Maniche, Rui Costa, Figo, Deco, no i oczywiście że samiec alfa - Ceerunio??? Co się tyczy przejścia Ceerunia do PSG, to będzie niezła capoeira, kung-fu czy Karate Kid III odnośnie tego, kto będzie wykonywał rzuty wolne /karne, czy Ney czy Ceerunio, bądź co bądź to Cavani zrejterował, gdy poszedł na solo z Brazolem, ale Ursus nie miał za dużo szans z Neymarem, bowiem Neymarowi w sukurs przyszedł Danii Alves, tak więc było dwóch na jednego. Myślę, że jednak Ceerunio wypełni jeszcze rok kontrataku w Juve, a jeśli nie, to chyba Matrix Reaktywacja vol. 3 i powrót na Old Trafford, się okaże??? Szef Gangu Marcela, czyli Čeferin, to naprawdę może namieszać, jednak co by nie mówić i co by nie pisać, to CL są najbardziej elitarnymi rozgrywkami na świecie, się narobiło :/
6
Prawdę mówiąc to nie jestem za zatrudnieniem Xaviera, aaaa dlaczegóż to??? Po prostu nie znam gościa, z tego co wiem to to, że nigdy nie grał w topowych klubach, nie mówiąc już o tym, że nie trenował żadnej mega ekipy, aaa poza tym, nie zna realiów bądź co specyficznego hiszpańskiego futbolu, na dodatek nie szprecha po hiszpańsku czy katalońsku lub w innych ozorach np. Xavi chciałby się zapytać naszego megacracka, mam na myśli Pjanicia??? Te, chopppie, jak Żeś to uczynił, że przez cały sezon przy Twoim nazwisku na Flashcore widnieje okrągłe "ZERO", zero asyst, zero goli, bodajże raz Żeś trafił celnie w stodołę w meczu przeciwko Alaves??? To są bardzo ważne aspekty prawne /ludzkie, przecież nie można się na takim poziomie posługiwać językiem migowym lub alfabetem Braille'a, oczywiście że Wieśniak /Bośniak to również szprecha w ozorze serbskim czy chorwackim, ale Xavier włada językiem arabskim, aaaa przecież Xavier musiałby znaleźć wspólny język z naszym dominantem, czyli Pjaniciem, co nie??? Dlatego jestem za zatrudnieniem takich asiorów ławki trenerskiej jak "Mózg" Yago Iglesias, który obecnie trenuje jedną z najbardziej uznanych marek w świecie futbolu, a mianowicie FC Compostellę ew. Iñigo Vélez, które osiąga niebywałe sukcesy w SD Amorabieta, są na trzecim miejscu w trzeciej lidze hiszpańskiej, na dodatek to z krwi i kości Bask, tak więc nikt mu w szatni nie podskoczy, nawet taki chojrak /gieroj jak Pedri, który notabene ma uszy odstające jak drzwi od taksówki, nie mówiąc już o takim kozaku jak Pług!!! Oczywiście, że ci trenerzy mają ogromne doświadczenie na niwie futbolu rodem z corrida des toros, oby się udało, Laporta - wierzę w Ciebie!!!
5
@Rewolucja123 Wiesz, aż dziesięć porażek Barçy w tym jakże porąbanym sezonie, to z rzyci się nie wzięło, na rozliczenia poszczególnych graczy czy całego sztabu szkoleniowego Barçy, to przyjdzie czas, po każdej porażce, a ów remis jest totalną porażką, to człek jest na takim podkurwieniu, że nie myśli zdroworozsądkowo, co mi przyjdzie z tego, że zniszczę danego zawodnika, jak wynik poszedł w świat, tyle miesięcy walki poszło w pizdu, ale "przynajmniej" walczyliśmy do końca. Pzdr :)
22
Kwintesencja de facto całego sezonu w wykonaniu Barçy, a zwłaszcza "taktyki" Koemana, nie będę go obrażał, bowiem jednak to legenda klubu. Do czego zmierzam, oczywiście, że już w piątej minucie powinno być 2:0 dla Barçy, ale tak to jest z tą taktyką Koemana, że zamiast w polu karnym powinien być Leo, to był Pedri, myślę że Leo wykorzystałby chociaż jedną pięćsetkę. Ale jeszcze wszystko było cacy po pierwszej połowie, gdy tymczasem na boisku pojawia się paraolimpijczyk, oczywiście że w pewnym sensie to Busquets swym podaniem wrzucił Leo na konia, co nie zmienia faktu, że nie powinna paść bramka, ale później było 3:2 i co robi wydyganiec Koeman??? Stchórzył po raz kolejny w tym sezonie, bowiem zdjął najlepszego na boisku Dembele, po czym po minucie już tracimy gola, całkowicie bez formy Piqué, paraolimpijczyk, Mingueza to poziom Barçy B, byliśmy pod koniec meczu bez klasycznego rozgrywającego, oczywiście nie licząc króciutkiego epizodu w wykonaniu Pługa. Po prostu sezon wstydu i hańby, granie bez dziewiątki i nominalnych skrzydłowych to seppuku, kpina z kibiców i te jakże mityczne nasze wahadła, akurat dzisiaj Dembele grał wporzo, to zmieniony w najmniej korzystnym momencie, w taki sposób może grać City czy Chelsea, ponieważ mają najwyższej jakości /próby skrzydłowych tudzież wahadłowych, ale nie Barça, czyli bez dziewiątki i świetnych skrzydłowych, dobrze, można pitolić w nieskończoność, jednym słowem kluczowym "DRAMAT". Praktycznie w końcówce sezonu to wszyscy nasi przeciwnicy w drugich połowach, to nas pożerały, byliśmy dla nich pożywnym żarełkiem - dyshonor /poruta und utrata czci tak dumnego klubu jakim bez cienia wątpliwości jest lub chyba była Barça!!!
4
@mekston Oczywiście, że również bardzo liczę na double-double w wykonaniu D10S, wiadomo że gramy bez klasycznej dziewiątki oraz nominalnych skrzydłowych, dlatego tak ciężko w tym sezonie odnośnie asyst w wykonaniu Leo, ponieważ większość swych akcji przeprowadza środkiem boiska, gdzie albo sadzi na bramkę, albo rozrzuca do Griezmanna a zwłaszcza Alby. Wg mnie to trochę capi kapą und beką, że Kroos, Llorente czy Aspas mają więcej asyst niż najlepszy playmaker czy asystent dekady, w ogóle to Leo bodajże ma najwięcej asyst w historii bala EVER, w każdym razie liczę na parę bramek oraz asyst w tym jakże porąbanym sezonie, no i oczywiście że po cichu na tytuł majstra Hiszpanii, przecież za marzenia nie karają - Darzbór (niech Cię bór obdarza, niech przynosi Ci dary w postaci zdobycia przez Blaugrany tytułu majstra Hiszpanii :)
19
CHELSEA Players on Leo Messi :
Rudiger : " For me the best in the world is Messi."
Silva : "For me, Messi is the greatest player in history, the greatest player I've ever seen."
Havertz : " For me Messi is the best player that has ever played. He is one of my biggest heroes."
Pulisic :
"Messi or Ronaldo?(Que)
Ans : Messi"
Werner :
"3 Messi or 3 Ronaldo?(Que)
Ans : 3 Messi"
Kante :
"Messi or Ronaldo? (Que)
Ans : Messi, Messi."
Chilwell :
"Messi or Ronaldo? (Que)
Ans : "Messi 100%. It was an easy answer."
#goatchalleng "How does it feel being compared
to Messi?"
• Riyad Mahrez:
"I never think I'm like Messi, never!
It's too high for me."
"Messi or Ronaldo?"
• Both Kanté & Mahrez :
"Messi...Messi...!"
Both 2 main mens from the UCL Semi-Finals know it very well that who is the Real
#goatchallenge
Dajesz Leo po ósme Trofeo Pichichi :)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika