Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 Tak, Papu Gomez :)
5
@ksobi Dezinformacja z Twojej strony, bowiem z pewnych źródeł wiem, że Leo zapodał, że Ocampos będąc o kulach, to bylby kluczowy, gdyby miał przed sobą światowych megacracków co się tyczy naszej obrony, czyli Big Sama i Minguezę. Myślę, że Leo nic złego nie powiedział,
albowiem z taką motoryką jaką ma Umtiti, to taki Ocampos na jednej nodze zrobiłby Umtitiemu z jego cegielni jesień średniowiecza, smutne, ale prawdziwe :)
3
@_Specjalista Niestety, przykro mi, ale nie mam, ale jak znajdę to Ci podrzucę :)
7
OFICJALNIE: Lionel Messi został wybrany przez IFFHS najlepszym piłkarzem minionej dekady
W ostatniej dekadzie:
Najwięcej goli: Lionel Messi
Najwięcej asyst: Lionel Messi
Najwięcej kluczowych podań: Lionel Messi
Najwięcej udziałów w akcjach podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych strzałami spoza pola karnego i tego półkoła przed nim (tzw. D-box): Lionel Messi
Najwięcej goli w finałach oficjalnych turniejów: Lionel Messi
Najwięcej udanych dryblingów: Lionel Messi
Najwięcej wykreowanych okazji podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z gry: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z rzutów wolnych: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Piłek: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Butów: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza roku wg FIFA: Lionel Messi
Najwięcej tytułów najlepszego piłkarza sezonu w lidze hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej nagród IFFHS: Lionel Messi
Najwięcej tytułów króla strzelców w ligowych rozgrywkach (uwzględniając rozgrywki ligowe na całym świecie): Lionel Messi
Najwięcej nagród "Pichichi" dla króla strzelców ligi hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej tytułów MVP w międzynarodowych turniejach klubowych: Lionel Messi
Najwięcej nagród związanych ze strzelaniem goli: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza meczu: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
1
@Lopezz80 Thx :)
3
@Lopezz80 Dokładnie, Szanowny Panie Kolego, w każdym razie temat rzeka, czyli D10S vs CR7, ja już go wałkuję od ośmiu lat, dlatego zazwyczaj odbijam już od tego tematu, bo po prostu się nie dojdzie do pełnego consensusu. Wg mnie Leo stoi tylko i wyłącznie obok ŚP. Dieguito, na temat Garrinchy czy Pelego to się nie wypowiadam, bowiem ich po prostu nie widziałem w akcji, a z tych piłkarzy, których to miałem przyjemność oglądać od 1970 r. to Leo Simply The Best, koniec-kropka. Pozdrawiam :)
17
Komentarz usunięty
6
@Ojciec5tkidzieci Sponio, kiedy Roman Giertych był wicepremierem oraz ministrem edukacji, to gdy był z oficjalną wizytą w Finlandii, to zapodał, że język "finlandzki" jest bardzo ciężki. Tak więc sam widzisz, że nawet minister, człek niesamowicie wykształcony, ceniony prawnik, a potrafił zrobić taki fail lub po prostu się przejęzyczył. Menetko minum kanssani pelaaman jalkapallola??? To nie do Ciebie, to raczej jest pytanie do Jari Litmanena, bądź co bądź, byłego piłkarza Blaugrany :)
11
Nie martw się Leo tą piździowatą ankietą. Ta ankieta to chyba była przeprowadzona na/przez madryckich cieci, mam na myśli "Asiora", bowiem w życiu w to nie uwierzę, żeby normalny kibic chciałby odejścia najlepszego piłkarza w historii bala EVER oraz największej legendy Barçy, toż to nic innego jak manipulacja!!!Rozwydrzone bobaski, mieli niebywałe szczęście, że mogli podziwiać najlepszych piłkarzy w historii bala, a ja się cieszę z tego, że w mojej pipidówie gra piłkarz z trzeciej ligi, gardzę takimi "kibicami". Zawsze byłeś, Jesteś i będziesz GOAT, nikt Ci nie podskoczy!!!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@D10SLEO Dokładnie, niech gra jak najdłużej w klubie, który miłujemy, na dodatek możemy podziwiać najlepszego piłkarza w historii bala EVER, to czegóż chcieć więcej, akurat reprezentuje barwy Blaugrany, dlatego będę Go czcił i hołubił do końca życia, puszczam sobie kompilacje z Jego udziałem i tak mi lżej na sercu, autentyko, bez kitu :)
9
@D10SLEO Zawsze Leo, najlepszy kreator, drybler czy strzelec w historii bala EVER. Dzięx za staty, tego mi było do szczęścia dzisiaj i nie tylko, Leo na zawsze w moim sercu - Ameno. Pozdrawiam Serdecznie :)
4
@Comentateiro Sponio, zawsze trzymam rękę na pulsie w obronie najlepszego piłkarza w historii bala EVER :) Czim się w Poznaniu, baw się dobrze :)
3
@Comentateiro Thx :) Serdecznie Pozdrawiam oraz z głębi serca życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bowiem ten, jak to zapodał Boski: - Był aż nadto gówniany. Czim się Kamracie :)
1
@izabella Bardzo, ale to bardzo lubię Twoje wpisy, Jesteś (nad czym bardzo ubolewam - niestety!!!) jedną z nielicznych osób, które to nie tną, zażynają niczym świnię tępym nożem, najlepszego piłkarza w historii bala EVER. Cieszę się z tego, że dołączyłaś do naszego grona, Twoje komentarze działają na mnie kojąco, uspokajają me krwawiące serce, zszargane nerwy, kiedy to czytam bluzgi /epity rzucane pod Króla/Pana Zastępów światowego futbolu, tak trzymać po wsze czasy. Serdecznie Pozdrawiam :) Ja również zawsze, ale to zawsze Leo - Te Quiero Mucho!!!
10
Tak, jestem zżyty z tą stroną, gdy zostałem wyróżniony przez Was, to przeżyłem szok kulturowy, przecież ile miała ze mną kłopotów @Moderacja, to głowa boli, tym bardziej, że ówcześni behapowcy tej zacnej strony, to bez cienia wątpliwości to powinni schować mnie do wora, ale dali mi nie raz, nie dwa, szansę na to, żebym się w końcu ogarnął, co skwapliwie to wykorzystałem (Dzięx). Legendarne Pokemony (bez urazy :) tej strony, to myślę, że są spełnieni zawodowo, że się tak wyrażę, mam na myśli takich userów, jak legendarni założyciele Koryntu @Ściah, @Roberthino, @BarcaInfo to laureat trzech Złotych Gał z rzędu niczym Platini czy van Basten, @pax - rokrocznie jest w ścisłej czołówce, dlatego niechaj idzie nowe, oczywiście, że wg mnie - żeby nie było. Jeszcze raz apeluję @Moderacja, @Redakcja, Mademoiselle @Eoren, @Challenger, ażeby uhonorować usera - człowieka pióra tudzież renesansu @Cochise, mniemam iż mój apel nie obejdzie się bez echa, oczywiście, że grzecznościowo o to Was proszę! Czasy są niewątpliwie niewąskie, panuje w pewnym sensie wszechobecny defetyzm, co się tyczy zjazdu Barçy, sytuacji na świecie (pandemia), w ogóle w każdej dziedzinie życia nie jest za różowo, ale na szczęście jest futbol i nie tylko (uff), dlatego zabawa w tych ciężkich czasach jest jak najbardziej wskazana. Jako że jestem już wiekowy, to "My, psy, musimy się trzymać razem". Dlatego stawiam na stare wygi.
1)@AxelF - znajomość futbolu i nie tylko na najwyższym poziomie!
2)@Janiama - na futbolu zjadł zęby, świetny deklamator, na dodatek cały czas ma bliski kontakt z legendami polskiej piłki nic dodać, nic ująć!
3)@VamosRakieta - delfin, czyżby następca tronu??? Człowiek-Demolka, zdemolował system i to pod każdym względem, bardzo trafne komentarze, obok których nie można przejść obojętnie, nie robi za nadwornego błazna (Stańczyka), co to to nie, ale gdy czytam Jego komentarze to mi się micha uśmiecha od ucha do ucha, bardzo pozytywny Gość - en vogue!
Dziękuję za uwagę :)
2
@1996messi Dzięx :)
1
@Criss18Barca Dzięx :)
2
@Nano22 Dzięx :)
5
@Rysiu Sorry, ale ja już jestem laureatem Złotej Gały, nawet ostatnio napisałem, że jedna Złota Gała w zupełności mi wystarcza, ale oczywiście, że dzięki za to, że lubisz moje wysrywy, człek się czuje z deczka zawstydzony, bowiem nigdy mi do głowy nie przyszło, że tutaj, na tej zajebistej stronie to będzie jakiś konkurs piękności. Pozdrawiam :)
3
@marcin000019 Zgadzam się z Tobą w stu procentach, że tylko i wyłącznie Lionel Andrés Messi Cuccittini jest wart każdej nagrody indywidualnej, dzięki za ciepłe słowa pod moim adresem i nawzajem - Byku :)
1
@jeyx77x Dzięx, co mogę napisać??? Po prostu jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że doceniasz moje wysrywy :)
2
@1996messi Dzięx, co mogę napisać??? Po prostu jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że doceniasz moje wysrywy :)
2
@AxelF Dzięx, co mogę napisać??? Po prostu jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że doceniasz moje wysrywy :)
2
@Alcazar Dzięx, co mogę napisać??? Po prostu jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że doceniasz moje wysrywy :)
6
Od razu zaznaczam, że zdobyłem Złotą Piłkę owej zacnej strony, dlatego jestem ukontentowany, jedna mi wystarczy, proszę Was z głębi serca, żebyście nie głosowali na mnie, bowiem czuję się przez Was oraz przez @Redakcja doceniony, to mi w zupełności wystarcza, autentyko, bez kitu. Ale arbeit to arbeit, a zabawa to zabawa, mam naprawdę ciężki orzech do zgryzienia odnośnie tego, żeby wybrać spośród tylu tysięcy tego jednego usera, jprdl. Ale słowo się rzekło, dlatego stawiam na Tolka Banana, a mianowicie Szanowny User @AxelF ... oraz również Szanowny User @Bagsik88. Również uważam, że honorową nagrodę tej zajebistej strony, to powinien i to bez dwóch zdań otrzymać wg mnie największa legenda tej strony, czyli crème de la crème owege genialnego serwisu Senior @Cochise. Niepowtarzalny klimat Jego przemyśleń, język /klimat a'la Goethe, Shakespeare in love, Lem, na dodatek wraz z Szacownym Userem, ojcem założycielem tej strony @Roberthino - to był pomysłodawcą stworzenia prawdziwego arcydzieła sztuki /netu - La Rambli! Nic dodać, nic ująć. Dziękuję za uwagę :)
1
@13th Dzięx, co mogę napisać??? Po prostu jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że doceniasz moje wysrywy :)
2
@wpwelement — 'Messi is nothing without Ronaldinho.'
— 'Messi is nothing without Xavi.'
— 'Messi is nothing without Iniesta.'
— 'Messi is nothing without Neymar.'
▬ In the future, They will say:
'Football is nothing without Leo Messi".
Diego - wybacz, że musiałem napomknąć na temat Leo, ale nie chcę być blagierem tudzież wielgaśnyn kłamcą, ale w sposób dosłownie mikronowy, to jednak bardziej - Leo (Te quiero mucho!!!). Luknąłem ostatnio na setki kompilacji z Twoją boską /arcy-piękną grą, kibicuję reprze Albicelestes od MŚ w' 78, nawet cztery lata wcześniej było mi Was nawet żal, gdy "Orły Górskiego" pyknęli Was 3:2, Lato i Szarmach pokazali Wam, jak się gra najlepszą w historii MŚ piłkę z kontry, ale zapamiętałem dwóch Waszych świetnych zawodników, a mianowicie Kempesa oraz Ayalę. Kto by przypuszczał, że za cztery lata znowuż się spotkamy, że repka Polski nawet pomimo tego, że zagrała najlepszy mecz w turnieju, to przegrała z Wami 2:0, ŚP. "Kaka" Deyna to przeputał najważniejszego karniszonka w historii polskiego futbolu, a z "miłości" do ŚP. Deyny to "kibice" spalili Mu dom oraz auto, żona w ostatniej chwili uciekła przed rozwydrzoną bandą polskich (ponoć z PiS-u byli???) neandertalczyków, ech cudowny szczupak Szarmacha w meczu przeciwko reprze Peru, czy niesamowita hekatomba młodego Zibiegi w meczu przeciwko reprze z Kartelu Medellin/Cali. Finał na owych mistrzostwach to jedna z moich ulubionych piosenek jaką kiedykolwiek dane mi było słyszeć, Mario Kempes oraz miliony confetti spadających z Estadio Monumental i ten niewyobrażalny entuzjazm Argentyńczyków po zdobyciu Złotą Nike, tego się nie zapomni do końca mego pobytu na tym, bądź co bądź, padole łez i smutku. Nasza repka Polski jedzie na mecz towarzyski z aktualnymi mistrzami świata, na dodatek do jaskini lwa, z jednym tylko bramkarzem, ba! Józio Młynarczyk przywieziony na lotnisko Okęcie milicyjną suką, pijany w sztok, ze złamanym palcem, niestety, ale Tomaszewskiemu nie było po drodze z ówczesnym treneiro naszej repki Piechniczkiem, w końcu dochodzi do potyczki w obecności 40 tysi Argentyńczyków, Józio Młynarczyk przystępuje do owego meczu z jedną tylko sprawną ręką! Ale zaraz, gdzie jest w kadrze Albicelestes "Nowy Pele"? Dopiero po kilkunastu latach to człek się dowiedział o tym, że D10S już wówczas będąc w tak młodym wieku... to czuł się psychicznie wyczerpany, że czuł iż nie ma już ochoty na kopanie futbolówki i by Menotti nie wystawiał Go w trzech meczach towarzyskich, ale 40-tysięczny tłum cały czas skandował nazwisko Maradony, a przypominan, że było to dopiero w 1981 r. W gwoli ścisłości to sprawiliśmy big suprise pokonując ówczesnych mistrzów świata 1:2, po bramkach filigranowej porcelanki Buncola oraz Zibiegi, bramkę dla repry Albicelestes strzelił chyba najlepszy gracz w historii bala grający swym czerepem - Passarella. A dalej nie ma co bajtlować, bowiem wszyscy kibice, którzy interesują się tak przecudną dziedziną sportu, jaką bez cienia wątpliwości jest piłka nożna, to doskonale wiedzą o tym, jak się potoczyła kariera ikony popkultury. W końcu w '82 na MŚ pojawił się On niczym Alain Delon. Gargantuiczna technika, niesamowita lewa noga, która - używając boiskowj terminologii - niejeden krawat potrafiła zawiązać, obrońcom nogi się plątały w supeł, ale nie prosty, jeno Windsor, bo mijał obrońców z klasą, fenomenalny ciąg na bramkę z piłką przyklejoną do buta, oczywiście, że niski wzrost, który zawsze sprzyjał/sprzyja sprytniejszym, zaradnym i bardziej zwinnym. Mógłbym tu pytlować wielogodzinny dyskurs na temat D10S, ale na co /po co, po co się prześcigać w pompatycznych wypowiedziach, Diego może śmiało zaliczyć się w poczet największych światowych ikon popkultury, śmiało może stanąć obok Charlie Chaplina, Che Guevary, Michaela Jacksona, Muhammada Alego, Marliyn Monroe, "Air 'Jordana, The Beatles, Bruce'a Lee, Martina Luthera Kinga, Audrey Hepburn czy wg mnie Lionela Andersa Messi Cuccittiniego. AD10S Companeros, AD10S Caudios :/Przyczyną śmierci El Diego był "ostry wtórny obrzęk płuc prowadzący do zaostrzenia przewlekłej niewydolności serca" - informuje CNN. Mógłbym tę swoją balladę przeciągać w nieskończoność, bowiem zadałeś mi pytanie, na które to po prostu nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale coś Ci jeszcze zapodam, a mianowicie to, że meczy z udziałem Diego to widziałem raptem 40/50, a meczy z udziałem Leo to oblukałem bodajże co najmniej 650/700, to wniosek nasuwa się sam, dla mnie Leo to niczym członek rodziny, nie lubię mówić na głos, że kogoś kocham, ponieważ słowo "kocham", to jest górnolotne, niekiedy za często się je wymawia, owe słowo to już spowszedniało, ale tak - ja mogę śmiało powiedzieć, że "kocham" Leo, po prostu go czczę i hołubię, w przeciwieństwie do kibiców repki Albicelestes. Żeby to wszystko zobrazować, to podam Ci tylko dwa przykłady. Copa América 2007, kadra Basile była na dobrej drodze, ażeby zdobyć tytuł, sam Basile był na dobrej drodze, żeby po raz trzeci zdobyć tytuł majstra Ameryki Południowej, Leo strzelał, asystował, podawał i wprawiał w zdumienie: zwłaszcza cudowny lobik w półfinałowym meczu przeciwko reprze Meksyku. Aż tu nagle prawdziwy krach - zbombardowani w finale owej dżamprezki przez repkę Canarinhos (0:3). Co pisała ówczesna prasa??? Że Leo gra w Barsie z przyjemnością i dla przyjemności, a w drużynie narodowej odrabia pańszczyznę! Ostatni mecz kwalifikacyjny do MŚ w RPA, repka Albicelestes gra o życie w meczu przeciwko reprze Urusów, gola na wagę awansu grzmoci niejaki Bolatti. Dwukrotni mistrzowie świata oszaleli z radości, jeno ponoć Leo się nie cieszył, co od razu wytknęli Mu czepliwy dziennikarze. Mało ważna plotka urosla do rangi sensacji, nawet Matula Leo dementowała informacje, brakowało tyko tego, aby głowa państwa zabrała głos w tej sprawie. W końcu Leo nie wytrzymał, złapał za telefon, po czym wykręcił numer do ŚP. Diego i oświadczył, że rezygnuje gry z kadry. Nic dodać, nic ująć! Weź teraz porównaj miłość narodu argentyńskiego odnośnie ŚP. Diego vs Leo??? :) Dobrze, jak wytrwałeś do końca mego wysrywu to Chapeu Bas, ale temat nie do okiełznania, dlatego na koniec napiszę, że wg mnie Leo jest po prostu lepszym zawodnikiem od ŚP. Diego, ale dzieli ich tylko mikronowa różnica, a ta różnica bierze się z tego, że wg mnie to Leo jest najlepszym dryblerem wszech czasów i również bił /bije na głowę ŚP. Diego pod względem zdobytych bramek czy asyst itd. Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Czim się :)
5
2
@badej60 Dokładnie, najgorsze jest to, że się ujarałem jointem, pierwszy raz od kilkanasty lat nie obejrzelam meczu Barçy, jprdl!!!