0

Haha Kibice Realu się spinają, że sędzia nam pomógł... hahah chyba pomógł nam ich jeszcze bardziej oszczędzić xD Sytuacja na Neymarze, faul Alvesa przed szesnastką, dziękuje dobranoc

0

Hehhe, dobre ;p A tak na serio co powiedział, bo widziałem w komentarzach, że ignorant itp.

0

Zdecydowanie zmazali plamę po meczu Valladolid ;p
Brawo Barcelona ! A tak na marginesie to możecie mi wyjaśnić co takiego powiedział Piotr Laboga pod koniec meczu ?

0

A tymczasem United znów przegrywa na Old Trafford.... Co to się dzieje z tą drużyną to ja nie wiem.

0

Jedno z lepszych...

0

Nie wierzę w to 20 mln za niego... Nie wiecie jak Porto prowadzi politykę transferową ? Oni mają świetnych skautów, ściągają zawodnika dobrego za w miarę niską cenę, dają mu się ograć, mówią, że jest zajebisty i naciągają jakichś frajerów na astronomiczne, mocno przesadzone kwoty...

0

Porto ta takie cebulaki i będą chciały za niego jakąś astronomiczną sumę..

0

Ja jakoś powoli tracę już cierpliwość do Neymara, który według mnie albo się jeszcze nie zaaklimatyzował, albo nie pasuje mu styl gry, Bóg wie co, ale z taką grą to on nie powinien być brany pod uwagę do pierwszego składu, przynajmniej na ten moment. Na Gran Derbi też bym go w pierwszym nie wystawiał. Mam nadzieję, że chłopak się obudzi w końcu.

0

Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Xavi Busquets Iniesta
Pedro Messi Fabregas

Zagrałbym tak, ewentualnie dając Alexisa za Pedro, Fabsa z Iniestą pozycjami zmienić. Reszta nie do ruszenia.

0

Ja bym chciał żeby został, ale wszystko chyba zależy od tego co Martino i Zarząd wykombinują w okienku transferowym.

0

Ostatno Malaga wygrała z nimi na La Rosaleda 3:2 więc będzie ciekawie.

0

Jak jutro zagramy z takim zaangażowaniem jak z City, nie będzie problemu i zdobędziemy ważne trzy punkty. Ale trzeba się będzie skupić przede wszystkim w obronie, bo Pique niestety nie zagra. Real gra dziś na ciężkim terenie w Maladze więc liczę na jakąś stratę punktów :) Fajnie by było zmniejszyć stratę punktową do Realu jeszcze przed GD. VeB

0

Z pewnością jest to ciekawa opcja, ale wolałbym kogoś z czwórki :
D. Luiz, M. Hummels, V. Kompany, Mangala.

0

Dani powoli wraca do formy, pokazał to mecz ( a właściwie dwumecz, bo na Etihad też dobrze sobie poczynał) z City gdzie był ważnym elementem zarówno w defensywie jak i w ofensywie strzelając przecież dwie bramki :)
Myślę, że teraz już całą złość sportową z siebie wyrzucił i możemy być spokojni co do jego gry. Najbliższy test z Osasuną, ale tak naprawdę to Gran Derbi będzie wyznacznikiem jego formy. Pozostaje poczekać i trzymać kciuki za Barce. VeB

0

Neymar troszkę mnie zawiódł , ale postawa całego zespołu była tak dobra, że nie wpłynęło to na losy meczu.. Na szczęście. Messi zdecydowanie ZM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?