0

Masz rację, ale nasz zarząd nie potrafi postawić jasno na swoim... Już podobno transfer Ivana miał być potwierdzony, a wychodzi jak zawsze. Jeszcze się okaże, że nici z tego transferu i wtedy dopiero będzie jazda po zarządzie

0

Powinni go sprzedać za te 33 mln (więcej nie mogli, ponieważ wyższa kwota oznaczałoby wzbogacanie się Arsenalu na co Chelsea nie mogła przystać) i postawić umowę na mocy której Chelsea wpłacałaby 200.000 Euro za każdą bramkę lub asystę zdobyte przez Cesca w jednym bądź w dwóch najbliższych sezonach i może by się spłacił. Wtedy jakby grał na takim poziomie jak w tym sezonie u nas (nie oszukujmy się mogło być lepiej, a nawet o wiele lepiej) to może udałoby się na nim zarobić nawet 12 milionów euro dodatkowo w skali dwóch sezonów!!! W sumie wyszłoby około 45 milionów co już jest przyzwoitą kwotą za niego.

0

To jest ku..a śmieszne.

0

IVAN RAKITIĆ Panie redaktorze :)

0

No i dobrze niech go nie sprzedawają!!!

0

No to niezła promocja...

0

No niby tak, ale trzeba pamiętać ze ma już 29 lat.. Ostatnio koszmarna kontuzja... nie jestem pewien czy by się tu wpasował

13

Ostatnie zdania - 100 % prawdy... Zubi odejdź już i wstydu oszczędź

0

Sevilla będzie chciała oprócz Tello dopłaty w wys. mniej więcej 10 mln euro, co i tak jest dla nas świetną okazja na zakontraktowanie Rakiticia po przecenie

0

Zarząd to okrutni powtarzam okrutni skąpcy! Byle kupić jak najtaniej... Ważne żeby szmal się w portfelu zgadzał

1

NIe proszę nie sprzedawajcie nawet za 70 baniek !

4

Akurat PSG to lubi przepłacać jak mało kto, ale kto bogatemu zabroni ? :) Brać te 40 baniek !

0

Jak Barca go sprzeda to zrobi baaardzo wielką głupotę... NIe po to tyle o niego walczyli...

0

Mimo wszystko zdołał strzelić 28 bramek a na jego pozycji nikt lepiej nie grał więc....

0

na choj nam rafinia ????????????????????????????? nie bedzie grał zmarnuje sie jak Afelaay

2

Nie nie nie szanowny panie Wenger. 25 milionów to on może co najwyżej jego buty kupić. Pedro niech bierze nawet za darmo.....

0

A kto by nie chciał... Nie każdy może

0

To pokazuje, że w Barcelonie nie rządzi zarząd, ani nawet trener tylko piłkarze... Ktoś musi zrobić z tym porządek

0

hahaha tak tak oczywiście ;p humor poprawiony xd dzięki pismaki

0

Nakupmy zawodników żeby nie było płaczu w następnych oknach bo mogą tą kare przywrócić

9

0

Naprawdę?? Chcecie sprzedawać Messiego? Chłopak nie ma formy, ale on zrobi dla tej drużyny jeszcze wiele magicznych rzeczy.

0

Jeszcze druga połowa jak co..

0

Przypominam, że są to tylko przewidywane składy i myślę, że Alexis jednak zagra od początku. :)

0

Kto wogóle głosuje??? Dla mnie nikt nie zagrał na miarę zawodnika meczu.. Przykre ale prawdziwe. A co do Leo to najwyższa pora żeby ktoś mu powiedział, że istnieje coś takiego jak gra w defensywie... On biega tylko jak ma piłkę albo gdy któryś z pomocników Barcy próbuje mu zagrać.. Ciężko się gra w obronie 10 na 11..

0

Nie pierdol że ty tez masz ból dupy z tym Realem? Zastanówcie się panowie... Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku.

0

Brawo dla Atletico, pokazali że są bardzo mocni. Zasłużony awans i teraz życzę im żeby wygrali lm. A my nie tracmy wiary w nasz klub, przecież jest jeszcze liga do wywalczenia oraz copa del rey. VeB

0

Niech się zamknie i się skupi na Arsenalu, bo z tego co wiem nie jest tak kolorowo...

0

Tu chyba jeden z niewielu prawdziwych kibiców Realu, który jest ze swoją drużyną jak wygra oraz jak przegra. Szacun za to, że potrafisz przyznać rację i powiedzieć "wygrała drużyna lepsza"

0

To jest niewiarygodne jaki "pseudokibice" realu mają ból dupy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?