DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz rację, ale nasz zarząd nie potrafi postawić jasno na swoim... Już podobno transfer Ivana miał być potwierdzony, a wychodzi jak zawsze. Jeszcze się okaże, że nici z tego transferu i wtedy dopiero będzie jazda po zarządzie
0
Powinni go sprzedać za te 33 mln (więcej nie mogli, ponieważ wyższa kwota oznaczałoby wzbogacanie się Arsenalu na co Chelsea nie mogła przystać) i postawić umowę na mocy której Chelsea wpłacałaby 200.000 Euro za każdą bramkę lub asystę zdobyte przez Cesca w jednym bądź w dwóch najbliższych sezonach i może by się spłacił. Wtedy jakby grał na takim poziomie jak w tym sezonie u nas (nie oszukujmy się mogło być lepiej, a nawet o wiele lepiej) to może udałoby się na nim zarobić nawet 12 milionów euro dodatkowo w skali dwóch sezonów!!! W sumie wyszłoby około 45 milionów co już jest przyzwoitą kwotą za niego.
0
To jest ku..a śmieszne.
0
IVAN RAKITIĆ Panie redaktorze :)
0
No i dobrze niech go nie sprzedawają!!!
0
No to niezła promocja...
0
No niby tak, ale trzeba pamiętać ze ma już 29 lat.. Ostatnio koszmarna kontuzja... nie jestem pewien czy by się tu wpasował
13
Ostatnie zdania - 100 % prawdy... Zubi odejdź już i wstydu oszczędź
0
Sevilla będzie chciała oprócz Tello dopłaty w wys. mniej więcej 10 mln euro, co i tak jest dla nas świetną okazja na zakontraktowanie Rakiticia po przecenie
0
Zarząd to okrutni powtarzam okrutni skąpcy! Byle kupić jak najtaniej... Ważne żeby szmal się w portfelu zgadzał
1
NIe proszę nie sprzedawajcie nawet za 70 baniek !
4
Akurat PSG to lubi przepłacać jak mało kto, ale kto bogatemu zabroni ? :) Brać te 40 baniek !
0
Jak Barca go sprzeda to zrobi baaardzo wielką głupotę... NIe po to tyle o niego walczyli...
0
Mimo wszystko zdołał strzelić 28 bramek a na jego pozycji nikt lepiej nie grał więc....
0
na choj nam rafinia ????????????????????????????? nie bedzie grał zmarnuje sie jak Afelaay
2
Nie nie nie szanowny panie Wenger. 25 milionów to on może co najwyżej jego buty kupić. Pedro niech bierze nawet za darmo.....
0
A kto by nie chciał... Nie każdy może
0
To pokazuje, że w Barcelonie nie rządzi zarząd, ani nawet trener tylko piłkarze... Ktoś musi zrobić z tym porządek
0
hahaha tak tak oczywiście ;p humor poprawiony xd dzięki pismaki
0
Nakupmy zawodników żeby nie było płaczu w następnych oknach bo mogą tą kare przywrócić
9
0
Naprawdę?? Chcecie sprzedawać Messiego? Chłopak nie ma formy, ale on zrobi dla tej drużyny jeszcze wiele magicznych rzeczy.
0
Jeszcze druga połowa jak co..
0
Przypominam, że są to tylko przewidywane składy i myślę, że Alexis jednak zagra od początku. :)
0
Kto wogóle głosuje??? Dla mnie nikt nie zagrał na miarę zawodnika meczu.. Przykre ale prawdziwe. A co do Leo to najwyższa pora żeby ktoś mu powiedział, że istnieje coś takiego jak gra w defensywie... On biega tylko jak ma piłkę albo gdy któryś z pomocników Barcy próbuje mu zagrać.. Ciężko się gra w obronie 10 na 11..
0
Nie pierdol że ty tez masz ból dupy z tym Realem? Zastanówcie się panowie... Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku.
0
Brawo dla Atletico, pokazali że są bardzo mocni. Zasłużony awans i teraz życzę im żeby wygrali lm. A my nie tracmy wiary w nasz klub, przecież jest jeszcze liga do wywalczenia oraz copa del rey. VeB
0
Niech się zamknie i się skupi na Arsenalu, bo z tego co wiem nie jest tak kolorowo...
0
Tu chyba jeden z niewielu prawdziwych kibiców Realu, który jest ze swoją drużyną jak wygra oraz jak przegra. Szacun za to, że potrafisz przyznać rację i powiedzieć "wygrała drużyna lepsza"
0
To jest niewiarygodne jaki "pseudokibice" realu mają ból dupy....