DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha wyruchali Songa i teraz on będzie ruchał ich bo zostanie i będzie blokował miejsce dla innych i pensje pokaźną jeszcze będzie za to odbierał
0
http://www.fcbarca.com/57662-mascherano-moze-byc-remedium-na-problemy-w-obronie.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
dwa pierwsze zdania
0
Podobno to Masche był liderem drużyny, nie rozumiem czemu to nie on został wybrany
0
Sczerze? Mam wyrąbane w tą nagrodę i oby za LE grali agresywniej
0
Nie chcecie go tylko dlatego, że jest rudy? Przecież to nie o chodzi o kolor włosów tylko jakość zawodnika... żartuję trzymajcie go tam, bo nam coś podpali jeszcze :)
5
Niech zarzucą sieci na Hummelsa i porzucą już ten pomysł z Marquinhosem, bo będzie kaszana i zostaniemy tylko z Mathieu
0
Przecie nawet na mundialu grał tragicznie i go Maicon zastępował czy oni tego nie widzą?
0
Hoho no to Luis szykuj formę, bo będziesz mógł grać od pierwszej kolejki
1
Ból dupy, że odchodzi ich najlepszy piłkarz, gdyby został to by go chwalili i oskarżali FIFĘ jaka to jest straszna, że nakłada takie kary na niego.
1
Sprzedać lub wypożyczyć, jeśli dołączy do pierwszego zespołu zmarnuje sezon
4
W pierwszej drużynie Barcelony do numeru 25. W innych drużynach 99
2
Nie rozumiem czemu niby dziury? W obwodzie jest sześciu środkowych pomocników, będzie rywalizacja. Ja zgadzam się z tym składem może poza małymi wyjątkami w obronie
1
Dla mnie Ter Stegen może mieć 1 na plecach, ale to nie musi znaczyć, że będzie grał jako podstawowy bramkarz, niech boisko zweryfikuje
0
No ładnie edytowałeś, ale teraz ten komentarz nie trzyma się kupy
0
Skąd pewność, że Liverpool wyjdzie z grupy ? :)
0
Haha dziękuje za wyrazy wsparcia i współczucia, natomiast mam nadzieję, że napisałeś to równie ironicznie jak pierwszy komentarz.
3
0
Boki obrony mogą takie być, gorzej ze stoperami, tam powinny być byki albo przynajmniej goście pokroju Pique
0
W LM Suarez może nie zagrać. Mówi Ci coś sytuacja na mundialu , w której Luis ugryzł włoskiego obrońcę Chielliniego ?
0
Zwróciłem ci grzecznie uwagę, powinieneś podziękować.
0
Jaro 60 mln na 3, nawet dwóch obrońców to nie jest dużo jak na dzisiejsze standardy, więc nie rozumiem skąd te porównania do Fifa Manager.
0
* jest napisane, starajmy się używać poprawnej polszczyzny.
1
Dokładnie :) zwłaszcza, że Cuadrado teoretycznie mógł być ściągnięty jako prawy obrońca a równie dobrze może grać na skrzydle- tak jak Pedro
0
A kto to jest "niego" ?
0
Oj żeby kilkunastu milionów... Marzenia, a poza tym skąd wiesz, że na prawą stronę obrony? Może właśnie na skrzydło skoro Pedro już tam nie będzie.
0
Odjebałeś z tym Lichtsteinerem teraz
1
Prawym?
1
Pedro na obronie ? haha no to w najbliższym czasie Suarez i Cuadrado u nas się meldują jestem pewny.
2
hahah komentarz dnia ;)
13
Chyba wszyscy znamy odpowiedź kto z tej dwójki :) Dziękujemy już Alvesovi czas dać szansę młodszemu koledze