0

haha wyruchali Songa i teraz on będzie ruchał ich bo zostanie i będzie blokował miejsce dla innych i pensje pokaźną jeszcze będzie za to odbierał

0

Podobno to Masche był liderem drużyny, nie rozumiem czemu to nie on został wybrany

0

Sczerze? Mam wyrąbane w tą nagrodę i oby za LE grali agresywniej

0

Nie chcecie go tylko dlatego, że jest rudy? Przecież to nie o chodzi o kolor włosów tylko jakość zawodnika... żartuję trzymajcie go tam, bo nam coś podpali jeszcze :)

5

Niech zarzucą sieci na Hummelsa i porzucą już ten pomysł z Marquinhosem, bo będzie kaszana i zostaniemy tylko z Mathieu

0

Przecie nawet na mundialu grał tragicznie i go Maicon zastępował czy oni tego nie widzą?

0

Hoho no to Luis szykuj formę, bo będziesz mógł grać od pierwszej kolejki

1

Ból dupy, że odchodzi ich najlepszy piłkarz, gdyby został to by go chwalili i oskarżali FIFĘ jaka to jest straszna, że nakłada takie kary na niego.

1

Sprzedać lub wypożyczyć, jeśli dołączy do pierwszego zespołu zmarnuje sezon

4

W pierwszej drużynie Barcelony do numeru 25. W innych drużynach 99

2

Nie rozumiem czemu niby dziury? W obwodzie jest sześciu środkowych pomocników, będzie rywalizacja. Ja zgadzam się z tym składem może poza małymi wyjątkami w obronie

1

Dla mnie Ter Stegen może mieć 1 na plecach, ale to nie musi znaczyć, że będzie grał jako podstawowy bramkarz, niech boisko zweryfikuje

0

No ładnie edytowałeś, ale teraz ten komentarz nie trzyma się kupy

0

Skąd pewność, że Liverpool wyjdzie z grupy ? :)

0

Haha dziękuje za wyrazy wsparcia i współczucia, natomiast mam nadzieję, że napisałeś to równie ironicznie jak pierwszy komentarz.

3

0

Boki obrony mogą takie być, gorzej ze stoperami, tam powinny być byki albo przynajmniej goście pokroju Pique

0

W LM Suarez może nie zagrać. Mówi Ci coś sytuacja na mundialu , w której Luis ugryzł włoskiego obrońcę Chielliniego ?

0

Zwróciłem ci grzecznie uwagę, powinieneś podziękować.

0

Jaro 60 mln na 3, nawet dwóch obrońców to nie jest dużo jak na dzisiejsze standardy, więc nie rozumiem skąd te porównania do Fifa Manager.

0

* jest napisane, starajmy się używać poprawnej polszczyzny.

1

Dokładnie :) zwłaszcza, że Cuadrado teoretycznie mógł być ściągnięty jako prawy obrońca a równie dobrze może grać na skrzydle- tak jak Pedro

0

A kto to jest "niego" ?

0

Oj żeby kilkunastu milionów... Marzenia, a poza tym skąd wiesz, że na prawą stronę obrony? Może właśnie na skrzydło skoro Pedro już tam nie będzie.

0

Odjebałeś z tym Lichtsteinerem teraz

1

Prawym?

1

Pedro na obronie ? haha no to w najbliższym czasie Suarez i Cuadrado u nas się meldują jestem pewny.

2

hahah komentarz dnia ;)

13

Chyba wszyscy znamy odpowiedź kto z tej dwójki :) Dziękujemy już Alvesovi czas dać szansę młodszemu koledze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?