3

W tym sezonie Atletico już nie będzie takie mocne, myślę że niestety znowu wróci stary zwyczaj walki dwóch drużyn o mistrza

3

W tym sezonie może być ciężej z Realem niż w poprzednich sezonach, wystarczy spojrzeć na ich skład, do tego cała ławka jest świetna. Jeśli Ancelotti ich dobrze poskłada razem, to nas nie ma.

3

Z całego tego komentarza jedynie Sasha mi się podoba

0

I Cristiano jeszcze

1

I do tego Bale w pakiecie z Jamesem i nie musimy kupować przez 10 okienek

2

Kupmy Cristiano Ronaldo i będzie po problemie

0

Można wziąć kredyt i spłacić w następnym okienku zamiast kupna zawodników- proste

0

Ja bym chciał takiego piłkarza nie wiem jak ty ;) nawet kosztem Neymara

0

W związku z powyższym mogliby pomyśleć o zakupach w tym okienku żeby potem nie było problemu. Niech nawet kredyt biorą byle by kogoś sprowadzić. Reus i Cuadrado mile widziani choć będzie to ciężka robota

0

Dla mnie Ramos jest najlepszym obrońcą na świecie na ten moment, a to jest najważniejsze, porównania do Maldiniego to jednak przesada.

6

Dziękuje za kulturalną i elokwentną odpowiedź. Teraz ja Tobie coś odpowiem, mianowicie to była ironia i jest mi szkoda, że jej nie wyczułeś.

0

Co się dzieje z Vermaelenem? Już się popsuł?

0

Komentarz okrutny, ale jak najbardziej prawdziwy

0

Wniosek jest taki, że moderatorzy nie dają rady. Niestety jedyny błąd na tej stronie to wybór moderatorów, reszta jest na wysokim poziomie

0

Bardzo ładnie. Jeszcze tylko niech redakcja ogarnie moderatorów, bo czasem bany lecą za nic, albo przynajmniej niech będzie wiadomość z przyczyną tego bana

0

To dobre posunięcie, ale tylko wtedy gdy będzie grał na nominalnej pozycji

0

To chyba tylko jedna z rat za Neymara, bo jak inaczej to wytłumaczyć :)

27

Takie gadanie... Wszyscy wiedzą, że chodzi o transfer do United, bo przecież my mamy Alvesa- młodszego, szybszego i lepszego w ofensywie

1

Niby dlaczego? Real jest 10 klas wyżej od Milanu. Jak można mieć aż taki ból dupy

0

Ze względu na te wszystkie "atrakcje" zostanie pobity rekord z prezentacji Neymara

0

Dla tych, którzy widzą Bartre w pierwszej jedenastce powinno być darmowe wejście do psychiatry

0

1-4-1-2-1-2 *

0

Albo po prostu nie kliknąć...

0

A tak poza tematem może mi ktoś powiedzieć jak to jest możliwe, że ktoś w sondzie po prawej klika "nie mam zdania" ? Dla mnie to śmieszne, że w ogóle dali taką opcję

0

Trzeba się pogodzić z myślą, że Cuadrado do nas nie przyjdzie... A szkoda za rok nie będzie już tak łatwo go ściągnąć z United, a Alves raczej nie pogra

2

Gdzie widzicie zarozumiałość w jego wypowiedzi? Dobrze, że jest pewny siebie, a wy już nie macie kogo hejtować?

1

Co macie do tego, że za dużo gada? To jest wywiad raczej wypada w nim mówić... A że jest pewny siebie tylko lepiej

0

Lepsze są pedały w rurkach.

3

Mimo wszystko kara jest zbyt surowa.. Można powiedzie, że tak jak w przypadku Luisa Suareza, choćto inne sytuacje.. Ta cała UEFA idzie w parze z tą FIFĄ i sąsiebie warci

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?