DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W tym sezonie Atletico już nie będzie takie mocne, myślę że niestety znowu wróci stary zwyczaj walki dwóch drużyn o mistrza
3
W tym sezonie może być ciężej z Realem niż w poprzednich sezonach, wystarczy spojrzeć na ich skład, do tego cała ławka jest świetna. Jeśli Ancelotti ich dobrze poskłada razem, to nas nie ma.
3
Z całego tego komentarza jedynie Sasha mi się podoba
0
I Cristiano jeszcze
1
I do tego Bale w pakiecie z Jamesem i nie musimy kupować przez 10 okienek
2
Kupmy Cristiano Ronaldo i będzie po problemie
0
Można wziąć kredyt i spłacić w następnym okienku zamiast kupna zawodników- proste
0
Ja bym chciał takiego piłkarza nie wiem jak ty ;) nawet kosztem Neymara
0
W związku z powyższym mogliby pomyśleć o zakupach w tym okienku żeby potem nie było problemu. Niech nawet kredyt biorą byle by kogoś sprowadzić. Reus i Cuadrado mile widziani choć będzie to ciężka robota
0
Dla mnie Ramos jest najlepszym obrońcą na świecie na ten moment, a to jest najważniejsze, porównania do Maldiniego to jednak przesada.
6
Dziękuje za kulturalną i elokwentną odpowiedź. Teraz ja Tobie coś odpowiem, mianowicie to była ironia i jest mi szkoda, że jej nie wyczułeś.
0
Co się dzieje z Vermaelenem? Już się popsuł?
0
Komentarz okrutny, ale jak najbardziej prawdziwy
0
Wniosek jest taki, że moderatorzy nie dają rady. Niestety jedyny błąd na tej stronie to wybór moderatorów, reszta jest na wysokim poziomie
0
Bardzo ładnie. Jeszcze tylko niech redakcja ogarnie moderatorów, bo czasem bany lecą za nic, albo przynajmniej niech będzie wiadomość z przyczyną tego bana
0
To dobre posunięcie, ale tylko wtedy gdy będzie grał na nominalnej pozycji
0
To chyba tylko jedna z rat za Neymara, bo jak inaczej to wytłumaczyć :)
27
Takie gadanie... Wszyscy wiedzą, że chodzi o transfer do United, bo przecież my mamy Alvesa- młodszego, szybszego i lepszego w ofensywie
1
Niby dlaczego? Real jest 10 klas wyżej od Milanu. Jak można mieć aż taki ból dupy
0
Ze względu na te wszystkie "atrakcje" zostanie pobity rekord z prezentacji Neymara
0
Dla tych, którzy widzą Bartre w pierwszej jedenastce powinno być darmowe wejście do psychiatry
0
1-4-1-2-1-2 *
0
Albo po prostu nie kliknąć...
0
A tak poza tematem może mi ktoś powiedzieć jak to jest możliwe, że ktoś w sondzie po prawej klika "nie mam zdania" ? Dla mnie to śmieszne, że w ogóle dali taką opcję
0
Trzeba się pogodzić z myślą, że Cuadrado do nas nie przyjdzie... A szkoda za rok nie będzie już tak łatwo go ściągnąć z United, a Alves raczej nie pogra
2
Gdzie widzicie zarozumiałość w jego wypowiedzi? Dobrze, że jest pewny siebie, a wy już nie macie kogo hejtować?
1
Co macie do tego, że za dużo gada? To jest wywiad raczej wypada w nim mówić... A że jest pewny siebie tylko lepiej
0
Lepsze są pedały w rurkach.
3
Mimo wszystko kara jest zbyt surowa.. Można powiedzie, że tak jak w przypadku Luisa Suareza, choćto inne sytuacje.. Ta cała UEFA idzie w parze z tą FIFĄ i sąsiebie warci
5