DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki przewidujecie skład z Villareal? W bramce wiadomo, ale biorąc pod uwagę fakt iż Masche zawieszony, a Neymar prawdopodobnie może grać to jak w środku i w ataku?
21
Jakby mu o to chodziło to nie wiem czy by tu przychodził, i w dodatku dopłacał do transferu
2
Mina Rakiticia: " Kto to Kurna Douglas?? "
0
Oczywiście jeszcze Koke i Reusa
0
Dzięki uprzejmie
0
Orientuje się ktoś, kto zarabia najmniej?
0
Zabłysnąłeś teraz..
1
Dziękuje bardzo
0
Samper, Sandro i Munir już chyba na stałe z pierwszą drużyną, tak to wygląda na ten moment. Offtop wie ktoś może kiedy mniej więcej wraca Vermaelen?
0
"Jak chcesz u nas grać to dopłać 3 bańki" dobre. Dla mnie wiocha
0
No no forma jest enen, ale następnym razem musisz się bardziej pospieszyć. Tym razem nagroda nie twoja ;)
3
Myślałem, że już wam przeszło..
0
czekaj poprzedni i ten = 2 dwa sezony, dwóch sezonów ;)
0
raz czy dwa powiadasz, a teraz spójrz na United czy to jest raz czy dwa czy trwa od sezonów?
11
Haha VanGaal przeszedł do Play i wybrał formułę 4.0 ;)
0
Przeczytaj moje komentarzem jeśliś tak uczony, bo znasz pojęcie "dyskusja" to powinieneś w nich dostrzec parę prostych argumentów na to, że Masche zrobił dobrze. Zachowaj trochę honoru i nie pisz już bzdur o tym czy znam takie pojęcie czy nie, nie jesteśmy w szkole, ja uprzedzam więcej zbywać Cię nie będę z idiotami się nie wygra, bo jest ich więcej.
0
Powiem Ci jedno, mianowicie jeśli dana osoba jest idiotą bądź robi z siebie idiotę to nie powinno być obraźliwe, jeśli tak ją nazwę, do obcej osoby tak nie powiem, chyba że będę, widział, że takowego idiotę z siebie robi. Koniec kropka.
0
Oczywiście, że nie jest obraźliwe. Skończ już, nie unoś się honorem jak jakiś gimbus, daj już spokój, idź wygłaszaj twoje przemówienia gdzie indziej
0
Redakcja nie jeden raz udowadniała, że możnaby ich tak nazwać z całym szacunkiem, przeczytaj opinie różnych użytkowników moim zdaniem znaczna większość nie przyznałaby Ci racji
0
Jego nowy klub GoGo w Warszawie, Roni zawsze lubił takie klimaty ;)
12
Ty kurna powinieneś dostać nagrodę "pierwszy komentarz pod artykułem, którego nie przeczytałem" A i masz rację, bez Messiego w tej formie, leżymy
0
Ja tam nie widziałem obrażania ani z mojej ani z jego strony, idiota to nie jest obraźliwe określenie. To nie jego wina, widocznie tak już musi być.
0
No nic jeśli w twojej opinii Javier mógł czysto odebrać piłkę w tej sytuacji to ja uznaję dyskusję za zakończoną.
0
czy większość z was w ogóle zna sytuację ? zanim się wypowie, radziłbym się zapoznać, a nie pisać teksty typu j***na uefa itp.
0
Edytuj szybko komentarz bo możesz bana dostać za to
0
Nazwałem Ciebie idiotą, bo dałeś mi powód. W żadnym innym razie nie nazwałbym Cię tak, ale skoro nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy, w dodatku faktów to nie pozostawiłeś mi wyboru. W swoim komentarzu napisałeś, że jestem nieomylny... nie jestem, nikt nie jest.Natomiast ta sytuacja jest prosta do oceny i nie wiem czy nie oglądałeś meczu, czy nie dokładnie oglądałeś, nie wnikam.. Dlatego warto przeanalizować całą tą sytuację jeszcze raz i przemyśleć jakie mogły być skutki nie spowodowania faulu.
0
Twierdzisz inaczej, bo jesteś idiotą i myślisz, że my tu na siłę bronimy Mascherano, nie ma go przed czym bronić człowieku postąpił słusznie i tyle.
0
Po raz kolejny mówię, że błędem byłoby nie sfaulować zawodnika Elche.
1
Co Mascherano miał zrobić z tą piłką, przecież ewidentnie Busquets przedłużył piłkę głową i tym samym wypuścił na wolne pole piłkarza Elche. Żaden nawet najlepszy stoper na świecie nie zdoła takiej piłki przeciąć
1
Przypomnij sobie mecz finałowy PK gdzie Bartra nie zrobił tego co Masche, chyba nie muszę mówić jak to się skończyło