0

Jaki przewidujecie skład z Villareal? W bramce wiadomo, ale biorąc pod uwagę fakt iż Masche zawieszony, a Neymar prawdopodobnie może grać to jak w środku i w ataku?

21

Jakby mu o to chodziło to nie wiem czy by tu przychodził, i w dodatku dopłacał do transferu

2

Mina Rakiticia: " Kto to Kurna Douglas?? "

0

Oczywiście jeszcze Koke i Reusa

0

Dzięki uprzejmie

0

Orientuje się ktoś, kto zarabia najmniej?

0

Zabłysnąłeś teraz..

1

Dziękuje bardzo

0

Samper, Sandro i Munir już chyba na stałe z pierwszą drużyną, tak to wygląda na ten moment. Offtop wie ktoś może kiedy mniej więcej wraca Vermaelen?

0

"Jak chcesz u nas grać to dopłać 3 bańki" dobre. Dla mnie wiocha

0

No no forma jest enen, ale następnym razem musisz się bardziej pospieszyć. Tym razem nagroda nie twoja ;)

3

Myślałem, że już wam przeszło..

0

czekaj poprzedni i ten = 2 dwa sezony, dwóch sezonów ;)

0

raz czy dwa powiadasz, a teraz spójrz na United czy to jest raz czy dwa czy trwa od sezonów?

11

Haha VanGaal przeszedł do Play i wybrał formułę 4.0 ;)

0

Przeczytaj moje komentarzem jeśliś tak uczony, bo znasz pojęcie "dyskusja" to powinieneś w nich dostrzec parę prostych argumentów na to, że Masche zrobił dobrze. Zachowaj trochę honoru i nie pisz już bzdur o tym czy znam takie pojęcie czy nie, nie jesteśmy w szkole, ja uprzedzam więcej zbywać Cię nie będę z idiotami się nie wygra, bo jest ich więcej.

0

Powiem Ci jedno, mianowicie jeśli dana osoba jest idiotą bądź robi z siebie idiotę to nie powinno być obraźliwe, jeśli tak ją nazwę, do obcej osoby tak nie powiem, chyba że będę, widział, że takowego idiotę z siebie robi. Koniec kropka.

0

Oczywiście, że nie jest obraźliwe. Skończ już, nie unoś się honorem jak jakiś gimbus, daj już spokój, idź wygłaszaj twoje przemówienia gdzie indziej

0

Redakcja nie jeden raz udowadniała, że możnaby ich tak nazwać z całym szacunkiem, przeczytaj opinie różnych użytkowników moim zdaniem znaczna większość nie przyznałaby Ci racji

0

Jego nowy klub GoGo w Warszawie, Roni zawsze lubił takie klimaty ;)

12

Ty kurna powinieneś dostać nagrodę "pierwszy komentarz pod artykułem, którego nie przeczytałem" A i masz rację, bez Messiego w tej formie, leżymy

0

Ja tam nie widziałem obrażania ani z mojej ani z jego strony, idiota to nie jest obraźliwe określenie. To nie jego wina, widocznie tak już musi być.

0

No nic jeśli w twojej opinii Javier mógł czysto odebrać piłkę w tej sytuacji to ja uznaję dyskusję za zakończoną.

0

czy większość z was w ogóle zna sytuację ? zanim się wypowie, radziłbym się zapoznać, a nie pisać teksty typu j***na uefa itp.

0

Edytuj szybko komentarz bo możesz bana dostać za to

0

Nazwałem Ciebie idiotą, bo dałeś mi powód. W żadnym innym razie nie nazwałbym Cię tak, ale skoro nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy, w dodatku faktów to nie pozostawiłeś mi wyboru. W swoim komentarzu napisałeś, że jestem nieomylny... nie jestem, nikt nie jest.Natomiast ta sytuacja jest prosta do oceny i nie wiem czy nie oglądałeś meczu, czy nie dokładnie oglądałeś, nie wnikam.. Dlatego warto przeanalizować całą tą sytuację jeszcze raz i przemyśleć jakie mogły być skutki nie spowodowania faulu.

0

Twierdzisz inaczej, bo jesteś idiotą i myślisz, że my tu na siłę bronimy Mascherano, nie ma go przed czym bronić człowieku postąpił słusznie i tyle.

0

Po raz kolejny mówię, że błędem byłoby nie sfaulować zawodnika Elche.

1

Co Mascherano miał zrobić z tą piłką, przecież ewidentnie Busquets przedłużył piłkę głową i tym samym wypuścił na wolne pole piłkarza Elche. Żaden nawet najlepszy stoper na świecie nie zdoła takiej piłki przeciąć

1

Przypomnij sobie mecz finałowy PK gdzie Bartra nie zrobił tego co Masche, chyba nie muszę mówić jak to się skończyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?