DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karny jak karny. Ale żeby słuszny to co innego
0
Taktyką jest zasada, że każda akcja ma przechodzić przez naszego geniusza z dychą na plecach. A teraz jakby się głębiej zastanowić, czy to jest w ogóle taktyka czy tylko Messi independendiente? Niestety chyba to drugie.
2
http://www.meczyki.pl/skroty/42171/fc_barcelona_espanyol_barcelona_51.html
1
http://www.meczyki.pl/skroty/42171/fc_barcelona_espanyol_barcelona_51.html
Cały mecz niestety nie wiem, ale tu masz bardzo fajny skrót
0
http://www.meczyki.pl/skroty/42171/fc_barcelona_espanyol_barcelona_51.html
2
Wystarczy przeczytać pozostałą część artykułu ;)
0
źródło Leszek Orłowski czy coś poważniejszego?
0
NIe. Wygrał na punkty
3
Czy tylko mnie gra naszego pivota przyprawia o ból głowy? Według mnie on za wszelką cenę chcę spektakularnie podać lub minąć zawodnika kiedy jest to zupełnie niewskazane: patrz pierwszy gol dla Espanyolu i zabawa z piłką zamiast odegranie do lepiej ustawionego partnera.
1
Błagam powiedz, że to była ironia
0
Jeśli nie Montoya, to czemu nie Bartra?
0
Dziś 1 kwietnia?
0
Wszystkimi jesteśmy zainteresowani...
0
Tu nie chodzi o jego szybkość, a o doświadczenie w tamtej sytuacji z Balem.
1
Serwery macie zajebiste teraz. Dobra robota
0
Klauzulę dadzą, to może iść, Możemy sobie pozwolić na postawienie Mathieu na lewej obronie, w środku mamy Pique, Bartrę i Vermaelena plus Mascherano. Napewno Bartra by dostawał więcej szans w takim układzie oraz dodatkowe 90 mln euro "na później" ;)
0
kawałek pizzy i kanapka z nutellą, ja bym nie wytrzymał z głodu z Malagi do Barcelony
0
diamentem się nie ogrzejesz na zimę
0
bravo czy ter stegen oto jest pytanie
0
Vermaelen jak kontuzji nie złapie to będzie sukces.
0
A mi nie jakoś, ważne, że Barca punkty zdobywa i bez straconej bramki jeszcze
1
Mathieu całkiem słusznie, ale Masche bym wolał gdzie indziej zobaczyć
0
może masz problemy z sygnałem antenowym
16
Jakby tak reagowali na zażalenia w sprawie banów za nic byłoby super
0
Nie wystawi go, jeśli ma choć trochę oleju w głowie...
5
Jak dla mnie Mathieu zagrał świetny mecz i w dużej mierze dzięki niemu nie straciliśmy bramki. Nie rozumiem tego czerwonego koloru dla niego, jeżeli już to zamienić go z Pedro
0
Jakby to klasyk rzekł: Do odstrzału
0
heh wina sędziego było ciekawsze
0
Najemnikami będziesz też nazywał Suareza, Rakiticia, Vermaelena, bo nie są wychowankami?
0
Bravo,
Montoya,Pique,Mathieu,Alba,
Busquets,Rakitić,Iniesta,
Munir,Messi,Neymar
Coś w tym stylu może z małymi korektami i w obronie