2

Karny jak karny. Ale żeby słuszny to co innego

0

Taktyką jest zasada, że każda akcja ma przechodzić przez naszego geniusza z dychą na plecach. A teraz jakby się głębiej zastanowić, czy to jest w ogóle taktyka czy tylko Messi independendiente? Niestety chyba to drugie.

1

http://www.meczyki.pl/skroty/42171/fc_barcelona_espanyol_barcelona_51.html
Cały mecz niestety nie wiem, ale tu masz bardzo fajny skrót

2

Wystarczy przeczytać pozostałą część artykułu ;)

0

źródło Leszek Orłowski czy coś poważniejszego?

0

NIe. Wygrał na punkty

3

Czy tylko mnie gra naszego pivota przyprawia o ból głowy? Według mnie on za wszelką cenę chcę spektakularnie podać lub minąć zawodnika kiedy jest to zupełnie niewskazane: patrz pierwszy gol dla Espanyolu i zabawa z piłką zamiast odegranie do lepiej ustawionego partnera.

1

Błagam powiedz, że to była ironia

0

Jeśli nie Montoya, to czemu nie Bartra?

0

Dziś 1 kwietnia?

0

Wszystkimi jesteśmy zainteresowani...

0

Tu nie chodzi o jego szybkość, a o doświadczenie w tamtej sytuacji z Balem.

1

Serwery macie zajebiste teraz. Dobra robota

0

Klauzulę dadzą, to może iść, Możemy sobie pozwolić na postawienie Mathieu na lewej obronie, w środku mamy Pique, Bartrę i Vermaelena plus Mascherano. Napewno Bartra by dostawał więcej szans w takim układzie oraz dodatkowe 90 mln euro "na później" ;)

0

kawałek pizzy i kanapka z nutellą, ja bym nie wytrzymał z głodu z Malagi do Barcelony

0

diamentem się nie ogrzejesz na zimę

0

bravo czy ter stegen oto jest pytanie

0

Vermaelen jak kontuzji nie złapie to będzie sukces.

0

A mi nie jakoś, ważne, że Barca punkty zdobywa i bez straconej bramki jeszcze

1

Mathieu całkiem słusznie, ale Masche bym wolał gdzie indziej zobaczyć

0

może masz problemy z sygnałem antenowym

16

Jakby tak reagowali na zażalenia w sprawie banów za nic byłoby super

0

Nie wystawi go, jeśli ma choć trochę oleju w głowie...

5

Jak dla mnie Mathieu zagrał świetny mecz i w dużej mierze dzięki niemu nie straciliśmy bramki. Nie rozumiem tego czerwonego koloru dla niego, jeżeli już to zamienić go z Pedro

0

Jakby to klasyk rzekł: Do odstrzału

0

heh wina sędziego było ciekawsze

0

Najemnikami będziesz też nazywał Suareza, Rakiticia, Vermaelena, bo nie są wychowankami?

0

Bravo,
Montoya,Pique,Mathieu,Alba,
Busquets,Rakitić,Iniesta,
Munir,Messi,Neymar

Coś w tym stylu może z małymi korektami i w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?