DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest Sanllehi jest nadzieja :)
0
Zdrowa rywalizacja może tylko pomóc naszej drużynie
1
Zdecydowanie nowy zawodnik "BA" jakby to ujął autor artykułu :)
5
Kto negocjował jego transfer? Sanlelhi?
1
Mimo wszystko Garay > Mathieu
3
jest na tvp sport na drugi dzień zawsze lecą powtórki
1
hahaha "z chodzi" :)
0
Brazylia nie grała jakoś super,z lepszym przeciwnikiem dostali by bęcki, HULK tragedia , FRED niewidoczny poza bramką (nieprawidłowo zdobytą), PAULINHO grał jak w ŁKSie kiedyś :) DANI zawinił przy bramce dla Kamerunu i grał tak jak w Barcelonie czyli lekko mówiąc: słabo. Reszta przeciętnie, oprócz FERNANDINHO który rozruszał grę w drugiej część oraz NEYMARA oczywiście, który zadziwia chyba wszystkich swoją grą. Oby grał tak w Barcelonie w następnym sezonie.
0
Bardzo fajnie, śmiało można go stawiać na ŚPD i na ŚPO, chłopak potrafi świetnie dograć i dodatkowo ma dużo odbiorów
0
jeszcze lepiej :)
3
AS- hahaha
0
Brawo Uruguay :)
0
Czy tylko ja mam po boku na stronie głównej, że w następnym meczu za jeden dzień gramy z Realem Madryt w pierwszej kolejce Ligi BBVA ???
4
Nie rozśmieszajcie mnie z tym Neymarem
0
Płacić za niego 10 mln euro.. GENIUS
0
A co to znaczy ?
0
Na razie Neymar w Barcelonie jest niczym. Jak będzie Neymarem z Brazylii to można pogadać, tylko kwestia transferu Suareza....
0
Tu raczej chodzi o atmosferę jaka panuje w kadrze Hiszpanii gdzie grają przecież zawodnicy Barcelony, myślę że dlatego ten news
0
Ale nigdy się nie sprzedaje zawodnika za - ( minus ) 4 mln euro
1
A ja tam się nawet cieszę, że on odchodzi...
0
12 mln to by była dobra, ba nawet bardzo dobra oferta za Tello.
4
Oby mu dali pozwolenie na odejście, niech przejrzą na oczy do jasnej anielki.
0
Dobrze że nie na Watzku... Ech nie wierze, że to napisałem...
0
Dzięki za odpowiedź, nie mogłem nigdzie znaleźć info... Potwierdziły się moje najgorsze oczekiwania, ba jeszcze trzeba dopłacać hehh... Szkoda słów
0
Patrzę wszędzie na te newsy o tym,że ma odejść i nasuwa się pytanie: czy ktoś może wie za mniej więcej ile chce nas opuścić ?
0
Któż by się spodziewał... Ale w sumie nie ma się co dziwić Hiszpanie grali jak Barcelona w ostatnich meczach sezonu. Brawo dla Chile, tam też mamy jednego z reprezentantów Barcy. Oby zaszli jak najdalej
0
Pedro plus 10 mln za Koke lub za Mirandę wtedy bez dopłaty
0
Oczywiście nie obrażając 15 latków.
0
Jakby go na SB przywitali...ałć
13
"Cena, jakiej Barça oczekuje za swoje skrzydłowego, to 25 milionów euro, ale The Reds zamierzają dołożyć do tej operacji dodatkowe osiem milionów." to mnie przeraża.... Wyobraźcie sobie :
- Dajemy za Sancheza 33mln Euro, co wy na to?
- Ależ szanujmy się to aż za dużo, chcemy tylko 25mln Euro