DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Masche nie sfaulował na 99% było by 1:1 i nie wiadomo jak by się losy meczu ułożyły, To była dobra i konieczna decyzja
0
Bardzo mi się podoba jego pewność siebie
0
Visca łebki oczywiście mówią, że to za wcześnie na takie oceny... Jak za wcześnie? Oni podali różnice między Martino a Enrique więc jakie kurna oceny? równie dobrze mogli ten artykuł zamieśćić w czasie okresu przygotowawczego i nie było by problemu
0
Eibar to może być duża niespodzianka w tej lidze
0
Usprawiedliwiajcie go dalej... Zagrał tam dobry mecz, ale przy bramce Bale'a popełnił błąd i tyle w temacie.
0
Naprawdę myslisz, że jestem Madritistą? ;) te słowa w tytule brzmią jak prowokacja w stronę Realu no nie powiesz mi, że nie
0
To brzmi jak prowokacja
0
Powinien go sfaulować w tej sytuacji i to że miał kontuzję raczej tego nie zmienia
0
Może i tak, ale to tylko moje zdanie. Wolałbym żeby był z tyłu, a nie marnował setki i potem dziury w obronie. Ogólnie nie wiem co poniektórzy widzą w Bartrze, ale powtarzam to tylko moje zdanie
0
Mi się to nie podoba, zawsze je marnuje.
0
Czytaj ze zrozumieniem to pogadamy
0
Napisałem, że nieistotne ile ma bramek, bo i tak jest wielkim piłkarzem, a gra w tej lidze krócej niż Leo, nie rozumiem w czym problem
0
Doprawdy zabawne
0
Nieistotne, chyba nikt nie będzie kwestionował tutaj, że Ronaldo to wielki piłkarz
1
Pobije i to z kretesem
1
Jak można wystawiać Bartrę w pierwszej jedenastce? Masche go zjada na śniadanie mimo, że to nie jego pozycja
0
Można by pomyśleć o sprzedaży Songa, dla niego nie widzę miejsca niestety, ewentualnie Alves, ale wtedy przyjdzie Douglas więc wychodzi na zero, Pedro raczej się nie ruszy...
0
Kasę może i mamy, gorzej z finansowym fair play, zwróć uwagę na to ile już wydaliśmy a do tego jeszcze Reus i Cuadrado?
0
Cuadrado i Reus w Barcelonie to marzenia prawie każdego cule, ale niestety trzeba to włożyć między bajki
1
Mi lecą "Tear S" jak czytam te brednie
0
Tak, tak, BvB teraz poza trójką w Bundeslidze będzie, myślę, że ma większe ambicje
0
"Śmierć Tito była ogromnym ciosem ?"- takie pytania mnie bardzo irytują. Miał powiedzieć, że nie?
4
nie nie, chodziło mi o to, że to legenda całego światowego futbolu
0
To nie jest legenda Barcelony
0
Myślę, że piszesz głupoty. Zdjęcie świeże z wczorajszego meczu, a co do strojów to nie mam pojęcia, może oszczędzają na Cuadrado ;)
1
Bagnack piękna asysta
2
Miałem ten sam problem, bany powinny być uzasadnione jakąś przyczyną, a oni tak po prostu wyłączają i nic nie można zrobić.
0
Stawiając 1zł na zwycięstwo Elche można wygrać aż 18zł, natomiast w przypadku postawienia na Barcelonę przy takiej samej stawce można wygrać zaledwie 1,10 złotego... Kusi postawić na Elche, ale sercem jestem z Barca
0
Ogląda ktoś Sevillę? Jak gra Krychowiak?
18
Nie, niech Messi pomoże Barcelonie by znowu stała się najlepsza.