0

Gdyby Masche nie sfaulował na 99% było by 1:1 i nie wiadomo jak by się losy meczu ułożyły, To była dobra i konieczna decyzja

0

Bardzo mi się podoba jego pewność siebie

0

Visca łebki oczywiście mówią, że to za wcześnie na takie oceny... Jak za wcześnie? Oni podali różnice między Martino a Enrique więc jakie kurna oceny? równie dobrze mogli ten artykuł zamieśćić w czasie okresu przygotowawczego i nie było by problemu

0

Eibar to może być duża niespodzianka w tej lidze

0

Usprawiedliwiajcie go dalej... Zagrał tam dobry mecz, ale przy bramce Bale'a popełnił błąd i tyle w temacie.

0

Naprawdę myslisz, że jestem Madritistą? ;) te słowa w tytule brzmią jak prowokacja w stronę Realu no nie powiesz mi, że nie

0

To brzmi jak prowokacja

0

Powinien go sfaulować w tej sytuacji i to że miał kontuzję raczej tego nie zmienia

0

Może i tak, ale to tylko moje zdanie. Wolałbym żeby był z tyłu, a nie marnował setki i potem dziury w obronie. Ogólnie nie wiem co poniektórzy widzą w Bartrze, ale powtarzam to tylko moje zdanie

0

Mi się to nie podoba, zawsze je marnuje.

0

Czytaj ze zrozumieniem to pogadamy

0

Napisałem, że nieistotne ile ma bramek, bo i tak jest wielkim piłkarzem, a gra w tej lidze krócej niż Leo, nie rozumiem w czym problem

0

Doprawdy zabawne

0

Nieistotne, chyba nikt nie będzie kwestionował tutaj, że Ronaldo to wielki piłkarz

1

Pobije i to z kretesem

1

Jak można wystawiać Bartrę w pierwszej jedenastce? Masche go zjada na śniadanie mimo, że to nie jego pozycja

0

Można by pomyśleć o sprzedaży Songa, dla niego nie widzę miejsca niestety, ewentualnie Alves, ale wtedy przyjdzie Douglas więc wychodzi na zero, Pedro raczej się nie ruszy...

0

Kasę może i mamy, gorzej z finansowym fair play, zwróć uwagę na to ile już wydaliśmy a do tego jeszcze Reus i Cuadrado?

0

Cuadrado i Reus w Barcelonie to marzenia prawie każdego cule, ale niestety trzeba to włożyć między bajki

1

Mi lecą "Tear S" jak czytam te brednie

0

Tak, tak, BvB teraz poza trójką w Bundeslidze będzie, myślę, że ma większe ambicje

0

"Śmierć Tito była ogromnym ciosem ?"- takie pytania mnie bardzo irytują. Miał powiedzieć, że nie?

4

nie nie, chodziło mi o to, że to legenda całego światowego futbolu

0

To nie jest legenda Barcelony

0

Myślę, że piszesz głupoty. Zdjęcie świeże z wczorajszego meczu, a co do strojów to nie mam pojęcia, może oszczędzają na Cuadrado ;)

1

Bagnack piękna asysta

2

Miałem ten sam problem, bany powinny być uzasadnione jakąś przyczyną, a oni tak po prostu wyłączają i nic nie można zrobić.

0

Stawiając 1zł na zwycięstwo Elche można wygrać aż 18zł, natomiast w przypadku postawienia na Barcelonę przy takiej samej stawce można wygrać zaledwie 1,10 złotego... Kusi postawić na Elche, ale sercem jestem z Barca

0

Ogląda ktoś Sevillę? Jak gra Krychowiak?

18

Nie, niech Messi pomoże Barcelonie by znowu stała się najlepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?