El Bandito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
wierzyłem w ten zespół, wierzę i nie przestanę wierzyć.
Nie raz udowodnił, że jest wstanie dokonać niemożliwego.
Po 3 punkty !
VeB !
15
Rafa, powinieneś też częściej wychodzić w podstawowej jedenastce !
16
Po co taki artykuł.. Real ma na chwilę obecną 3 mecze w tył ( 9 pkt). Poczekajmy na wyrównanie liczby meczów i wtedy mówmy kto jest liderem.
0
Szkoda chłopaków, że nie zagrają w finale, ale wierzę, że Barcelona sobie poradzi :)
0
łokieć , pięta nie ma klienta :D
0
Barcelona ma grać tak jak w pierwszej połowie, wtedy żaden sędzia nie przeszkodzi w zdobyciu 3 pkt, czy przejściu do kolejnej fazy rozgrywek.
Sędziowie hiszpańscy odgrywają ważną rolę w spotkaniach, ale to zawodnicy powinni decydować o losach spotkania.
0
Już smutne się robi ciągłe "eksperymentowanie w środku pola" , czy takiego klubu jak Barcelona serio nie stać na zmienników, którzy będą dobrze odgrywali swoją rolę?
Ivan jest aktualnie bez formy, ale złego słowa o nim nie powiem.
Wypada nam jeszcze Iniesta i Busi bo kontuzje/kartki i nie mamy kogo wrzucić w ich miejsca? Iniesta młodszy nie będzie, Busi też potrzebuje zmiennika bo chłopak się zatyra.
Później ciągłe zwalanie porażek jak nie na sędziów to na środek pola.
0
Tak, ale pamiętajmy też, że to było wtedy, kiedy Atletico nie umiało tak grać z Barcą jak teraz :)
0
Cofnąć go do pola na stałe, sprowadzić jakiegoś napadziora w jego miejsce i jazda :D
1
W najgorszych powinno być : Brak zaufania trenera do Vidala
0
Zdrowia Busi! żeby razem ze zdrowiem wróciła Ci i forma. Tego Ci życzę :)
0
Robi się to nudne jak flaki z olejem.
38
"..najbardziej prawdopodobną opcją wzmocnienia prawej obrony jest powrót do klubu Douglasa. " - chłopaki w MD chyba popłynęli w święta za bardzo :D
12
ale postawienie Zizou przed Simeone to śmiech na sali
21
i tak powiedzą, że jest bez formy bo nie strzela kilku bramek co mecz.
0
też się zdziwiłem, że nie ma tej bramki. Osobiście oddałbym głos na tego gola.
10
Zobaczymy jak skończą :)
spokojnie ludzie :)
5
Podział punktów w Madrycie i komplet punktów na CN !
Do boju Barco !
0
Mam nadzieje, że Barcelona wróci z kompletem punktów i z kompletnym składem ( oh Marlon ) :)
VeB !
6
"Również Aleix Vidal spędził dwa sezony w młodzieżowych drużynach Realu." - to może dlatego Lucho go nie wystawia :D
27
Dać szanse Marlonowi i ustawić go w parze z Umtitim. Niech pokaże w takim meczu swoją wartość.
0
To, że Cillesen ma ambicje to bardzo dobrze dla niego i dla Matsa, ale jeśli przegra rywalizację z TerStegenem, a na chwilę obecną ją przegrywa, to ambicja po sezonie wypchnie Jaspera gdzieś dalej, gdzie będzie number one w bramce.
A my znowu będziemy szukać bramkarza :)
0
słaba wiadomość.
Zdrowia panowie, wracajcie jak najszybciej uzupełnić układankę Enrique.
7
Masip
Vidal Marlona Umtiti Mathieu
Rakitic Rafinha Gumbau
Messi Alcacer Turan
Nie tak źle :D
21
Więcej skorzystaliby czytelnicy fcbarca.com, gdybyś nie sprzedawał słownika na rzecz fify17.
Z Matsa będziemy mieli dużo pociechy, trzeba w niego wierzyć i dawać mu szanse a nie skreślać. Jaki skład by nie był, kto jakiego błędu by nie popełnił, to zachowujcie się jak kibice i nie wieszajcie psów na graczach, którzy dają Wam wiele radości z oglądania ich gry.
2
Te magiczne kontuzje kilka minut przed meczem reprezentacji zaczynają się robić śmieszne. Albo chce być powołanym i grać dla swojego kraju, albo niech powie wprost, że odpuszcza sobie te dwa mecze bo nie czuje się na siłach, w formie, woli potrenować z klubem.
1
Guess who's back !
w końcu :)
4
Jedynym plusem jest niepojechanie na zgrupowanie Albicelestes.
Zdrowia Leo !
0
Szkoda faceta, po odejściu Alvesa wielu pokładało w nim nadzieje. Mam nadzieje, że wystrzeli jak Roberto i przejmie PO a Roberto wskoczy w środek pomocy.
1
W lidze wygramy z atleti, za to standardowo pokonają nas w pucharach ...