El Bandito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
xNeoo głupiś ? jak może być Arsenal z nami w grupie skoro jest z nami w koszyku ? z każdego koszyka po jeden zespół !
Nie wiem kogo moglibyśmy trafić , uważam , że strzelanie tutaj jest bez sensu .. kto nam się trafi z tym przyjdzie się zmierzyć i tyle !
1
Nie wiem czy to tak fajnie dla Nas cules .. Villa by pauzował w meczu z Malagą gdzie by za niego mógł wejść Sanchez jeśli wyleczyłby kontuzję , albo nawet Cesc a do linii ataku Iniesta. Pierwszy przeciwnik jest jest jakimś koszmarem dla nich. A skoro będzie pauzować za rok w ewentualnym superpucharze hiszpanii to lipa no , szkoda napastnika , żeby nie zagrał zwłaszcza , że możliwe jest i uważam , że najbardziej prawdopodobne , że za rok historia się powtórzy Barca - Real. No chyba , że wygramy też puchar króla :) No na razie musimy czekać , plus taki , że Ozil i Marcelo też nie zagrają. Pożyjemy zobaczymy , na razie mamy sezon przed sobą i tym musimy się martwić nie co będzie ewentualnie za rok.
Visca el Barca !
1
@ FCB-MKS
finał mamy z Espanyolem ...
co do meczu , jak na rezerwy to bardzo dobrze gramy :) jestem dumny z barcelony
1
hahahahah szejki se mogą. Iniesta zostaje nigdzie nie idzie.
1
a tą akcje gdzie alves się popisał ? :D dałoby radę jakoś wrzucić tutaj w dobrej jakości ? i z komentem bo zalezy mi z polskim komentem z canal + i ściągnięcie całego meczu nie wchodzi w gre niestety :(
1
misiek112 , pewnie wydaje Ci się , że ten post nie powinien tutaj być bo nie jest związany. Powiem Ci , że się mylisz , może nie ma to dosłownego powiązania z balugraną , ale w jakiś sposób wchodzi to nam na skórę ,że tak powiem innymi słowy ociera się o FC Barcelonę , którą wszyscy tutaj podziwiamy i kochamy. Oczywiście , wolałbym żeby nowe tematy były tylko takie " Barca vs XXX 5:0" :d , ale stało by się to trochę nudne ja na przykład nie interesuję się nie wiadomo jak futbolem w sensie takim , że nie wchodze na każdą strone o sporcie albo o mourinho , dlatego lubię sobie przeczytać tutaj ciekawostki powiązane z naszymi :) to tyle Visca el Barca.
co do całego newsa to się nie zgodzę , bo Real ma o wiele łatwiej niż my bo stolica a co do piłkarzy to to , że Ronaldo nie strzela goli albo traci piłkę czy też w ogóle jej nie dotyka , to już wina całego świata.
1
Powinni zostać eskortowani poprzez służby bezpieczeństwa , jeśli mają jakieś utrudnienia na drodze i nie śmiejcie się czy coś bo jest to możliwe a bardziej do wykonania , parę lat temu mój kumpel który kieruje autokarami podczas wycieczki do Malborka , miał wypadek nie z jego winy , uszkedzenia były dośc małe gdyż oberwał , że tak powiem rykoszetem lecz pare samochodów dalej był poważny wypadek z osobami śmiertelnymi zrobił się korek jak cholera , w malborku mieli zarezerwowaną już "wycieczke" panowie ze straży pożarnej oraz policji zgodzili się eskortować autokar wraz z dziećmi na miejsce , było to jakieś 30-40 km :) ale miło z ich strony.
No ale to taka opowieść , miejmy nadzieje że zdążą na czas i pokażą osasunie wejście smoka :]
pozdrawiam ;)
1
Powinni zostać eskortowani poprzez służby bezpieczeństwa , jeśli mają jakieś utrudnienia na drodze i nie śmiejcie się czy coś bo jest to możliwe a bardziej do wykonania , parę lat temu mój kumpel który kieruje autokarami podczas wycieczki do Malborka , miał wypadek nie z jego winy , uszkedzenia były dośc małe gdyż oberwał , że tak powiem rykoszetem lecz pare samochodów dalej był poważny wypadek z osobami śmiertelnymi zrobił się korek jak cholera , w malborku mieli zarezerwowaną już "wycieczke" panowie ze straży pożarnej oraz policji zgodzili się eskortować autokar wraz z dziećmi na miejsce , było to jakieś 30-40 km :) ale miło z ich strony.
No ale to taka opowieść , miejmy nadzieje że zdążą na czas i pokażą osasunie wejście smoka :]
pozdrawiam ;)
1
kogo on przeprasza , dzieci ? dzieciaki to się chciały przed telewizorem bo zadyma .. normalne dzieci nie będą robiły w szkole na boisku takich akcji , a te co robią to i tak by robiły nie przez mecz. Niech przeprosi może tych których to "zaatakował " jakoś nie przekonują mnie te jego słowa , zresztą ja jestem tylko obserwatorem , jeśli w szatni podejdzie do Puyola i Xaviego i Messiego powie sorry , nie tak miało być i powiedzą spoko , to okej , moje dobre mniemanie na temat Ramosa jako piłkarza wróci. Co do wślizgu , takim wślizgiem się nie ma zamiaru wybić piłki ... zwłaszcza , że w okół napastnika ( Messiego ) było z 2-3 piłkarzy realu ? eh.. mogą się przyznać , że nie umieją przegrywać. Tyle
1
Nie Pep ... to My jesteśmy dumni !
DZIĘKUJEMY !
visca el barca
1
pamiętacie ten komentarz C.Ronaldo po naszym wygranym meczu z Almerią ? zacytuje " niech nam strzelą 8 bramek " , a zatem pani Krystyno , 8 może nie było , ale myślę że wynikiem 5:0 też was rozłożyliśmy na łopatki :)
Mecz był wspaniały , jeszcze o 20 , była taka napinka , bo gran derbi w niespełna 20 minut gry już naszych byłem spokojny i się już śmiałem , z tego co robi barca z realem na boisku. Co do napinek w polu , świadczny to tylko o tym, że Real nie umie przegrywać ... nie zdziwiło mnie to zachowanie , drużyna gwiazd i niby mają przegrać do zera ? hah na palcach obu dłoni mogę policzyć ile razy real przeprowadzał akcje na naszej połowie , a strzały w światło bramki to mógłbym być nawet żółwiem z jedną ręką.
Myślę , że to tyle ! :)
Wpakować im 3 : 0 u nich i będą mieli swoje 8:0 :)
VISCA EL BARCA !
1
Powiem wam , że się troche denerwuje , ale kiedy puszczam sobie Himne del FC Barcelona to jakoś mi się japa cieszy i wiem że nie możemy przegrać !
wszyscy razem ! :
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
1
co do Masche to powiem spokojnie , jeśli nie sprawdzi sie przez 45 min busi to od drugiej połowy na pewno wejdzie masche to samo jeśli nie będziemy wygrać w 1 połowie. Jeśli będziemy mieli przewagę i pep uzna że może dac odpocząć troszeczkę to za mocnego gracza wpuści nowego również mocnego gracza , czyli mysle ze i tak Masche zoabczymy w tym meczu. Jestem spokojny przy tej 11 , myślę ze nie mamy się co obawiać :)
VAMOS !
1
też mnie zastanawia gdzie miejsce dla realu , ale odpowiedź " przed telewizorem " jakoś mi się podoba :D Pomysł świetny , na pewno poprawi jeszcze bardziej morale na GD , choć nie uważam że poprawa jest potrzebna , bo świetnie sobie radzimy.
Jedynie mogę i ja powiedzieć : T'estimo Barça !
1
dzięki dzięki , nie pomyślałem o tym :d
1
kartki jak najbardziej słuszne , czy to zawodnicy realu czy barcelony czy jakiegokolwiek klubu.
jedynie nie rozumiem strategii Mourinho , a dokładnie " ...ale już wychowanek Mateos (powołany na to spotkanie) ujawnił, iż Mourinho dał zawodnikom instrukcje, aby "złapali" żółte kartki. " mógłby ktoś mi wytłumaczyć co by mu dało żeby jego dwóch zawodników złapało kartki ? bo nie rozumiem tej opcji.
1
Xavi , jak to co inni mu dają .. dają mu bardzo dużo , ostateczna oferta była porównywalna z zarobkami Xaviego , Iniesty czy Villi to jest sporo kasy , serio ludzie. + dają mu najlepszy zespół świata , tyle pucharów i wgl , jakąś karierę , na pewno zrobi tutaj lepszą w pierwszym składzie niż w City. Jeśli jednak woli kase bo mu nie starcza bo chce być jak gwiazda no to sorry .. i tak za taką kasę jak oni dostają to ja nawet mógłbym im wode podawać w czasie przerwy i bym nie narzekał na nic a jak jemu nie wystarcza kasy na to by co tydzień jeździć innym samochodem to sorry.
1
fakt porażka ... miejmy nadzieję , że przegrana hiszpańskich zawodników Barcelony , nie wpłynie na ich morale w najbliższych meczach.
1
Abidal z oceną 2 skoczył na 6 :D
no i wszystko ładnie pięknie poprawione , nie mam pytań. :)
1
katallonczyk16 , tak mam rozum i z cała pewnością używam go bardziej wydajniej niż Ty. mamy dwóch napastników messiego i ville , przypomnę Ci tylko , że Iniesta też może grać na tej linii a cała trójka jest w świetnej formie. Sprowadzimy sobie Afellay'a i będziemy mieli akurat napastników , bo dochodzi do tego jeszcze Pedro ( który jest w śrdeniej formie , ale idzie w góre z każdym meczem ) , Bojana ( wątpić w niego aż tak nie powinniśmy , tyle wam powiem ) , Jeffrena ( fakt kontuzja , ale wiecznie nie będzie jej leczył) , więc drogi szesnastoletni kolego Barca byłaby w posiadaniu 7 napastników , z czego mogę wurzyć dwóch albo trzech ( Afellay - wiadomo , Jeffren - kontuzja , Iniesta - pomoc ). Więc na prawdę nie uważam , że nie mamy kim grać na tej linii. Bardziej martwiłbym się linią obrony, tyle.
1
owl88- mówiąc 10 użyłem przenośni , fakt może i lepszych labo równych jemu mamy z trzech napastników albo czterech , ale uważam , że nie potrzebne jest nam wzmocnienie na linii ataku , bo moglibyśmy tam wystawić dużo napastników.
1
a ja nadal czekam , co uefa powie na temat arbitrów ...
galeria fajna ;)
1
po co ... ludzie po co ... nam kolejny napastnik/pomocnik mamy ich tylu , że moglibyśmy grać formacją 1-0-0-10 , dojdzie nam teraz Afellay i myślę , że na lini pomoc/atak nam to wystarczy , wzmocnilibyśmy trochę obronę , bo jak widzimy wystarczy że nie ma np Pique i dajmy jeszcze Puyola i jesteśmy ciency na tej linii niestety ...
1
"Sędziowie mają bardzo skomplikowane zadanie. Muszą podejmować szybkie decyzje, czasem mnie lub bardziej trafne". - owszem mają , ale powinni być konsekwentni jeśli chodzi o jakieś mecze z I ligi. Ja się tylko zastanawiam , czy nie mogą sobie zrobić jakiegoś jednego dodatkowego arbitra który by sobie siedział w stacji obserwacyjnej gdzie np komentatorzy albo ktoś i każdą akcje gdzie byłaby jakaś wątpliwość czy faul , spalony , ręka , cofnąć na komputerze odtworzyć i zanalizować , takie coś potrwałoby z 10 sec nie więcej , sami zresztą to widzimy , kiedy dzieje się jakaś akcja i jest powtórka i dokładnie my sami możemy zanalizować co to było... Taki sędzie po przejrzeniu taśmy , powiedziałby przez te słuchawki do głównego arbitra jaką powinien podjąć słuszną decyzje , serio te niecałe 10 sec by nie zbawiło obydwu drużyn ( tyle mniej więcej i tak trwa akcja odgwizdania , wrazie co pokazania kartki i wznowienia gry ) a zrobiłoby się tak wtedy sprawiedliwie.
Fakt , mecz ładny i zasłużoną mamy wygrane. Moim zdaniem mogliśmy prowadzić już w pierwszych dziesięciu minutach , gdyby się nie bawili pod bramką przeciwnika , no ale cóż. Ogólnie powinniśmy wygrać z 4:0 , ale nie jest źle ! teraz ojechać real dwa razy i mamy mistrza.
1
challenger , zwróciłem uwage na jego tatuaże ;) są na prawde fajne , ale nie chciałem o nich pisac. Zdecydowanie uważam że Oli sykes ma lepsze tatuaże ! no ale to tak btw :D
1
Kyle wygląda jakby nie miał ręki... no ale to perspektywa taka :d ogólnie to fajnie. FMX rlz !
pozdrawiam ;)
1
mam pytanie , czy mecz będzie też dostępny na ekranach kin ? tak jak kiedyś były główne spotkania LM np w multikinie , fajnie obejrzeć mecz na wielkim ekranie z dobrą jakością.
pozdrawiam :)
0
Dobrze się zachował przepraszając Leo.
teraz proszę Was , drodzy kibice , abyście uszanowali to co powiedział Tomas i nie cisnęli po nim bo skrzywdził Messiego. Przypadek podobny do akcji z Henrym , ale tutaj było więcej agresji bo walka była o piłke , tam zaś zwykły przypadek.
0
ładnie przeczytać wypowiedzi zawodników i usłyszeć od każdego " obawiamy się o zdrowie Messiego " , " niepokoi nas jego uraz " , " jesteśmy z Leo " naprawdę , to jest to co bardzo sobie cenie w Barcelonie. Co do przyszłych meczy bez naszej '10 to myślę , że na pewno damy sobie radę , mamy dużo dobrych napastników , za Leo wejdzie Bojan i myślę że w ofensywie będziemy tak samo groźni. Barca nie wygrywa dzięki Messiemu , Barca wygrywa dzięki całej ekipie.
0
Tom3k , wcale nie musiała się zdarzyć kontuzja wcześniej czy później .. No cóż trudno , ominą go kolejne mecze , szkoda tylko że nie wesprze drużyny podczas meczu z Rubinem. Szkoda chłopaka , jesteśmy z Tobą.