41

Wiem, kto strzeli bramkę nr. 11000 , ale standardowo nie powiem.

0

wypożyczyć niech chłopak łapie minuty , ściągnąć na ławkę Valdesa :D

0

ktoś mu na jajka nadepnął ? że taki głos ?

8

jestem w wspaniałej formie, ale w życiu z którym mierzę się codziennie :)

39

Gdybym się budził obok Shakiry, z niezłą sumką na koncie, mając wspaniałe dzieci i mając możliwość grania dla najlepszej drużyny na świecie - też byłbym w wspaniałej formie :D

0

Jasna sprawa, ale chyba obrona LM bez trypletu by tak samo nie smakowała jak z trypletem :)
Trzeba wierzyć w chłopaków, dadzą radę !
VeB!

2

Wiadomo jaki nick ma na snapchacie ?
warto śledzić jego "MyStroy", pewnie wrzuca dużo zdjęć/filmów z życia codziennego .

6

W środę przeciwko Atletico w barwach Celty, w sobotę przeciwko Atletico ( na ostatnie minuty ) w barwach Blaugrany :D

1

Zdecydowanie wolę Nolito a w czerwcu kupić jakiegoś młodego w dobrej cenie perspektywicznego gracza. Chyba, że Munir się rozkręci na dobre.
Co do Torresa to na dzień dzisiejszy nie jestem do niego przekonany, już swoje osiągnął.

10

Kołnierzyki mają symbolizować siłę i skuteczność Barcy w następnym sezonie, jest to odniesienie do znanego wszystkim szlagieru " Polo Wpier***o " , którym Barca będzie straszyła wszystkie europejskie kluby !

43

Oddać i nie pytać dlaczego go chcą !

17

Finał Ligi Mistrzów 2015/2016, rozgrywane jest El Clasico
w doliczonym czasie na tablicy widnieje wynik 0:0 - w tym momencie Masche strzela swojego pierwsza gola w FCB i wygrywa jako pierwszy w historii puchar mistrzów dwa razy z rzędu - legenda !

Cieszy fakt, że redakcja wrzuca tyle tych wywiadów :) sam sposób zorganizowania tego wywiadu przez Pique to też fantastyczna rzecz.

0

to może Sergi Roberto spróbuje dziś jako napastnik za Suareza ? :D

0

20 mln to dużo jak na 29letniego rezerwowego napastnika, który nie oszukujmy się zagra kilka meczów w sezonie jeśli nikt nie będzie miał kontuzji z MSN.
Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie do końca sezonu, po sezonie można zgarnąć takiego Lavezziego z PSG, który wpadłby za darmo :d

0

W końcu Iniesta, Busi, Masche mogą odpocząć a o wyjściowej 11 nie można powiedzieć, że jest słaba bez tych panów.

tylko 3 punkty !
VeB !

47

Tak Panie Matthaus, wszystko jest na pokaz a Guardiola zniszczył świetnie skonstruowany Bayern. Teraz idzie niszczyć prawdopodobnie Man. City

20

nagrodę dla prezydenta roku powinien dostać Perez, za ściągniecie jednego z lepszych trenerów XXI wieku

2

Królu, wracaj !

0

Nie mogę się doczekać gry Vidala - jestem ciekaw jak sobie poradzi bo Arda się wkręci szybko w gre zespołu.

16

Będzie do słoika z napisem " Verratti " :)

0

Zagrajmy drugim garniturem, dajmy odpocząć podstawie.
Pewnie nie pobijemy rekordu Realu w zdobytych golach w roku kalendarzowym, jak wystawiamy rezerwy, ale muszą odpoczywać, sezon jeszcze dłuuugi.

Taki mecz jest dobry, by zagrali ludzie, którzy są wpisani w LM a pewnie nie zagraliby normalnie. Musimy uniknąć tego, czego w poprzednim roku się nie udało. Jak wygraliśmy LM to niektórzy musieli oddać medale, bo nie zagrali ani minuty w rozgrywkach.

2

Spokojnie Luis, za rok 2016 będziesz również nominowany do TOP 3 i staniesz obok swoich przyjaciół z drużyny :)

2

Mogli go oddać gdzieś do La Liga, tutaj chłopak by się ograł jak taki młody Hallivović i byśmy go ściągnęli w ciągu 3 lat :)

6

Znowu to powiem, ale Busi to nasz wielki cichy bohater !

2

Zapraszam do głosowania !
http://en.toty.uefa.com/

VeB !

0

Panie Cakir, tylko niech Pan "wyzdrowieje" do wtorku po tych swoich czterdziestych urodzinach :)

2

cele podania to on miał do Navasa :D

29

bo Busi jak zwykle - cichy bohater :)

5

Ronaldo jest wielkim piłkarzem, obdarzonym niesamowitym talentem. Ma po prostu pecha, że w tym samym czasie pojawił się Messi.

0

Odnośnie graczy, którzy łapiąc żółtko mogą się wykartkować przed klasykiem. Czy mamy obecnie kogoś takiego, kto podejdzie do dzisiejszego meczu z takim zapleczem kartek, które mu zagrożą ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?