0

Piękne golazo Rafy

0

Święto trzech króli było już w tym roku :D

8

Poranny przegląd prasy z kawą przed pracą na fcbarca a nie na rm.pl to jest coś czego mi zawsze tutaj brakowało aby dopełnić tą stronę.
Duży plus dla redakcji ! :)
Miłego dnia wszystkim.

0

Będziemy mieli z niego pociechę !

2

Już myślałem, że za Fucile wszedł Diego Forlan, ale to tylko niewyspany jestem.
Leo niech prowadzi reprezentacje po mistrzostwa świata ! Powodzenia

1

Niech Barcelona zagwarantuje sobie opcje pierwokupu w razie gdyby odpalił :)

0

Już bez przesady, że akurat nabawi się Bóg wie jakiej kontuzji w czasie jednego meczu. Rozumiem, że można dmuchać na zimne, ale nie na zamarznięte.

0

Wyścig po potrójną koronę czas zacząć !
VeB !

0

3 porażki w bilansie prowadzenia reprezentacji. Wydaje się, że to bardzo mało na 29 meczów, ale jak bardzo bolesne są te porażki ...

2

Neymar ... czepiają się wszystkich - daj sobie spokój i rób swoje na boisku !

P.S
Zdjęcie tygodnia :
http://static.fangol.pl/content/8/d/4/8d468cbd1e2b89b675be7585cf6c117c-554.jpg

1

Średnia wieku drużyny zmaleje. Bardzo mnie to cieszy :) Budujmy dalej skład na kolejne lata !
Denis, samych sukcesów ! :)

1

Wydawanie pieniędzy na taki transfer to strzał w kolano dla każdego kupującego. Lata w Arsenalu i Barcelonie tylko pokazują, że koleś nie rozegra sezonu bez pauzowania w większości meczów.
10 milionów to najlepsze co Vermalen zrobi dla Barcelony.
Bez spinania, bo obrońcom jest dobrym, kiedy jest w formie. Szkoda, że organizm pozwala mu na rozegranie 2-3 meczów i karze odpoczywać 2-3 miesiące.

Tak czy siak, Varma - POWODZENIA !

0

Las Palmas by oszalało, gdyby dostali 30 mln euro :D
Nie wiedzieliby co z pieniędzmi zrobić.

27

Powodzenia życzę Leo !
Podnieś w końcu ten jeden z dwóch upragnionych pucharów !

0

Myślę, że średnio by się sprawdził w naszej drużynie...
Barcelono - OBRONA I JESZCZE RAZ OBRONA

0

Szkoda, że jeszcze im nie dopłacamy do tego transferu.

Wiadomo, że Sandro nie przebiłby się do wyjściowej jedenastki, na ławce chłopak by się marnował, ale żeby nie zapewnić sobie jakiegoś pierwszeństwa do ponownego sprowadzenia go nawet za 2-3 lata, kiedy będzie w szczytowej for... ahh szkoda gadać.

Sandro, powodzenia ! :)

34

mam nadzieje, że biorąc pod uwagę odejście Alvesa, to Luis w końcu mu zaufa i postawi go na PO. A Vidal pokaże dlaczego został ściągnięty do najlepszego klubu na świecie !
#Vidalmusisz

1

Co dwóch Suarezów w drużynie to nie jeden :)
Liczę, że u Nas jeszcze bardziej odpali i powróci wiara w młodzież z cantery.
VeB !

3

Masche zostanie, w końcu musi strzelić gola dla Barcelony, potem odejdzie :)

0

Po co chcą go wypożyczyć ?! Pójdzie na wypożyczenie na sezon i odejdzie za darmo bo mu się umowa skończy... Próbować go sprzedać, wcisnąć gdzieś i zarobić nawet te 5 mln euro na nim...

0

Co prawda artykuł z 11.10.2015 roku ( http://www.fcbarca.com/66099-fc-barcelona-operacja-srodkowy-obronca.html ), ale opisuje obecny skład ŚO w Barcelonie. Skoro już pół roku temu była mowa o nowym środkowym obrońcy, to uważam, że dalej w sztabie rekrutów jest rzucany temat "ŚO". Lat im nie ubyło, a to co jest napisane w artykule, prawdą było 6 miesięcy temu jak i teraz.

Więc uważam, że Barcelona szuka nowego obrońcy i nie znowu 30 letniego na zapchaj dziurę, tylko kogoś na lata.
Może nie do końca zgadzam się z podaną trójką obrońców, których wymienili w artykule przytaczając jakiś Sport czy coś takiego.
:)

0

aktualnie Marc jest ostatnim wyborem Enrique na ŚO. Myślę, że nawet Luis postawiłby prędzej Roberto do pary z Pique niż Bartre. To czy Marc odejdzie czy nie, barca musi i ściągnie kogoś na ŚO, bo jak napisałem wyżej, Verma i Mathieu długo nie pograją ze względu na wiek. Dodatkowo, kilka klubów z PL interesuje się Vermą. Barca nie będzie czekała, żeby za rok, dwa odszedł za darmo.

0

Dobre rozwiązanie, ale ...
teraz poszukujemy klasowego obrońcy. Myślę, że za rok odejdzie Verma i Mathieu. Będziemy mieli klasowego obrońcę i Pique + Mascherano. Marc wróci z wypożyczenia znowu na ławkę ? bo nie wygryzie Pique ani klasowego obrońcy, którego pozyskamy, dodatkowo, że dalej za sznurki będzie pociągał Enrique, który ewidentnie nie ufa Marcowi...

Dać mu odejść gdzie chce za odpowiednią cenę. Lubię go, ale nie uważam, żeby znalazło tu się dla niego miejsce, albo inaczej - żeby ktoś mu to miejsce w once de gala dał.

0

Dani to co miał najlepsze dał Barcelonie. Jeśli chce odejść- powodzenia :)
Zasłużył sobie na miano LEGENDY.

Trzeba szukać kogoś na PO, kto godnie go zastąpi !

0

Czy Alves odejdzie czy zostanie, tak czy siak Enrique musi zaufać vidalowi, albo ściągnąć klasowego PO

1

dziś jest pierwszy czerwca a nie pierwszy kwietnia...

0

tyko czekać aż Bartra odpali u diabłów

0

Nie rozumiem chęci Masche na opuszczenie Camp Nou.. na każdym kroku w tym momencie powinien mówić, że zostaje w Barcelonie i tyle.
A tutaj decyzje podejmie po Copa America, trochę przerażające.

19

ale każdego roku dajecie nam powody do radości ! :)
Dziękujemy za wspaniały sezon !
VeB !

1

Właśnie Masche już musiał faulować, bo lada chwila znaleźliby się w polu karnym i nie wiadomo jakby to się skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?