1

Można powiedzieć, że w tym sezonie jest modne zrywanie tych więzadeł :D
no, ale czarny humor na bok, i życzę zdrowia i jak najszybszego powrotu między słupki !

1

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Puyol opuszcza nas po tym sezonie, nie wiem gdzie trafi, przepuszczam, że poleci do NY posmakować innego życia. W przyszłości chciałbym zobaczyć go w sztabie szkoleniowym Barcelony, jeśli nie w sztabie to w zarządzie, bo cule z sercem są potrzebni !
Osobiście życzę zdrowia i jak najszybszego powrotu na boisko , czy jako obrońca czy jako prezes !
VeB

1

Bartra nawet w takim meczu by nie zagrał :) do tego, Bayern jest jeszcze silniejszy niż w tamtym sezonie, my mamy niestety nieustabilizowaną formę na dzień dzisiejszy.

Osobiście bym chciał trafić na Manchester ewentualnie na BVB , nie tylko, że potencjalnie są najsłabsi, ale chciałbym zobaczyć ten mecz. Tak samo chciałbym ujrzeć Real z Bayernem, obecnie dwie najlepsze drużyny rozgrywek.

1

przecież pieniądze nie szły na konto klubu :)
Z jednej strony dobrze , że zrezygnował Tata z tych kar , z drugiej strony pieniądze szły na cele charytatywne co jest bardzo dobroczynne.
Patrząc inaczej, dla nich ( piłkarzy ) zapłacić te 500 euro kary to wydatek jak iść do sklepu po chleb.

Zgadzam się z Tatą, że taką dyscyplinę akurat powinni prowadzić kapitanowie drużyny

1

W sumie te debiuty między Polską a Katalonią są bardzo przyjemne.
"Pamiętacie" kto zagrał w meczu otwarcia obecnego Camp Nou ?
Nie kto inny jak Warszawska Legia :)

1

było ich 108 :)

1

Bardzo fajnie z tym rekordem. Myślę, że z Osasuną nie będzie problemu i będzie wyrównany rekord Realu Madryt. Ciężko będzie go pobić i nabić 10 zwycięstw z rzędu , bo 10 kolejką jest sam Real Madryt ... Chociaż w obecnej formie RM, wierzę w to, że dadzą radę i pobiją ten rekord.

1

To już wiem dlaczego Arsenal jest ciągle w LM, bo ma tyle trofeów i jest taki dobry :D

1

Haha, piękne słowa Pique, lecz Arbeloa chyba również brał lekcje z ciętej riposty.
Szkoda mi trochę Elche, taki mały konik w Primera Division i tak został obrabowany z podziału punktów. Real jeśli podtrzyma taką formę, to chyba w sobote w swoich derbach odsunie się od Barcelony w tabeli. Najbardziej i tak zadowoliłby mnie podział punktów na Santiago Bernabeu.

1

uważajmy, żeby nam nie podkradł punktów ten czarny koń :)

1

To nie mgła , to atmosfera jaka unosi się nad światem przed Gran Derbi !

1

świetna wiadomość !
Na pewno Nasi piłkarze poczują się lepiej.
Takie pytanko teraz , czy zawodnicy po meczu wracają do Barcelony i następnego dnia wylatują na KMŚ , czy od razu z Madrytu do Japonii ?

1

W grupie H drugie miejsce zajął A.C Milan :D
w grupie G na drugim miejscu jest Zenit ;)
taka mała korekta.

1

zTx,
też bym wybrał tą bramkę Messiego ;)
Co do tych goli , to z całym szacunkiem i miłością do Barcelony , dla mnie najlepsza bramka jest Rooney'a , na prawdę pokazał klasę , to nie był fart , on chciał tak zrobić i zrobił to w meczu tak ważnym. Na prawdę przepiękna akcja , czyż nie dla takich chwil oglądamy piłkę ?

1

GTA ,
odstaw fife i pooglądaj trochę footballu ...

1

kra7me ,
... barca ma taki terminarz : Levante , BATE , Real , Klubowe mistrzostwa świata , LM wgl nie wliczaj w kartki , tam inne "prawa" zaś co do ligi , to zostało Levante i Real , teraz odpowiedz sobie sam na pytanie na jakie " 2 kolejne mecze może zostać zawieszony "

Co do samej kary , uważam , ze będzie 1 mecz z Levante pauzował, skoro sędzia napisał ładnie , że przedłużenie gry po prostu więc myślę , że będzie dobrze.

1

dlugi20 ,
Myślę , że dlatego Villa , aby się w końcu przełamał przed GD ! a nie będzie innej możliwości przełamania się niż gra u siebie z kimś z niższej półki ( z całym szacunkiem do Rayo ).

1

To jest ten okres w życiu Barcy , kiedy Nasi panowie muszę pokazać klasę , nie ma prawa bycia na murawie nerwów czy innych niedoskonałości ! musimy się podnieść , ale to z takim impetem , żeby ich zmieść z murawy , żeby pokazać całej hiszpanii , że Barca nie oddała mistrza , że walczy !

Mam nadzieję tylko , że w przypadku cienkiej gry z naszej strony ( nie daj Boże ) , to Pep zareaguję bardzo szybko wprowadzając jakąś zmianę , ewentualnie ich nastawienie. Żeby się nie obudził jak z Getafe w 70 minucie po stracie gola ...

Visca el Barca !

1

Te wasze spekulacje i powiązania na temat choroby Tito i akcji Mourinho są niemniej żałosne...

Pomyślcie ludzie , wy zrzucacie winę na Mourinho robiąc z niego wielkiego złego , Tito nawet nie pomyślał o tej akcji. Radze zapominać o tym co było kiedyś i skupić się na tym co nas czeka !

1

Ja powiem tak , weźmy pod uwagę to , że dostęp do tych ankiet , mieli również i kibice innych drużyn , nie tylko cules Barcelony ! to zostało już napisane , fakt. Zaś z drugiej strony uważam to za kompletną propagandę , gdyż prawdziwi cules Ci na miejscu Ci z Barcelony, Hiszpanii , mają jednak bardziej Barcelonę w sercu niż większość z Nas tutaj. Zawsze będą wierzyć w swój zespół , to nie są sezonowcy ! Nadal wierzą w to , że Barca obroni tytuł mistrzowski ! Tak jak ja , tak jak i Wy mam nadzieję. Co do wyniku , nic dziwnego że są niezadowoleni... Każdy jest niezadowolony ze złego wyniku swojego ukochanego klubu. Barca mogłaby remisować czy przegrywać meczy wtedy kiedy grałaby tak jak z Milanem w zeszłym tygodniu , tutaj zaś grali bardzo słabo , stąd niezadowolenie.

Mam nadzieję , że porażka uderzy ich w serca na parę chwil aby się ocknęli i żeby pokazali dalej , kto jest najlepszy. Liga nie jest stracona o nie , lepiej teraz przegrać mecz niż w końcówce ! Naszych piłkarzy stać na bardzo wiele , oni nam to pokażą !

Niezależnie od wyniku , zawsze Más que un club !

1

Tathas1
ja też nie mam cyfry + ani eNki ani innych cyfrowych polsatów ... A oglądam każdy mecz ligowy w internecie i nie narzekam :) Nie są to mecze w HD czego bardzo żałuję , ale i tak ładnie wszystko widać bez zawieszek i z pięknym hiszpańskim językiem.

1

Jak czytam niektóre komentarze , to albo myślę , że oglądacie mecze Barcy tylko te o wysoką stawkę czyli LM np z milanem , czy GD z realem ... albo , że macie 10 lat i jaracie się w fifie messim to i tutaj trzeba , nie ?
Pooglądajcie mecze ligowe ...

1

piotrkmistrz10,
barca zaczęła gra w jedenastu :)
Ustawienie 3-4-3
a gracze którzy wyszli to :
FC Barcelona: Valdés; Puyol, Mascherano, Abidal, Xavi, Busquets, Keita, Thiago(90’ Jonathan Dos Santos); Villa (67’ Alexis Sánchez), Cesc (79’ Pedro), Messi

masz napisane przecież wyżej to co Ci wkleiłem ... a w nawiasach masz graczy którzy zmienili danego zawodnika , czyli Ci co nie są w nawiasach wyszli na murawę od pierwszej minuty ! :)

1

W tej 22 minucie , to Messi nie strzelał tego w poprzeczkę tylko ktoś z Milanu , zapomniałem kto ... przecież po tym strzale był od razu dla nas rożny .. i powtórki pokazywały nogę kogoś z milanu :) Messi by trafił ;)

1

Ludzie trochę więcej przyzwoitości , nie oceniajcie tak źle Mourinho , sam za nim nie przepadam , ale tylko i wyłącznie w kwestii piłkarskiej. Kto wie czy nie poszedłbym z nim na piwo po meczu czy coś ? Myślę , że Mou po prostu nie umie przegrywać , nie może pogodzić się z tym , że jest ktoś lepszy? On jeśli wygrywa z przeciwnikiem nie zostawia go , tylko chce go dobić do końca. Jako osoba jest według mnie bardzo wrażliwy . Wie , że choroba Tito to nie żadne przelewki czy zagrywki piłkarskie , to jest człowiek a w zasadzie jeden z filarów Barcy i po prostu Mou potrafi współczuć ludziom , którzy tak na prawdę są mu "bliscy".

1

Santana10 ,
czemu myślisz , ze nie doceniają ? Sam mam czasem wykłady w sobotę , czasem w piątek popiję i na 9:00 w sobotę jestem na wykładach , tak spóźnię się czasem 10 min i może siedzę jak trup tam i mało notuje itp. owszem jest dużo osób na moje miejsce , którzy by lepiej skorzystali z takiej sytuacji . Taka akcja to jednorazowo , oczywiście zdaję sobie sprawę z wyczynu fizycznego od umysłowego , ale to lekka przesada. Rozumiem , jakby pili przed treningiem, to tak.
Każdy ma prawo do świętowania , uważam , że chrzest dziecka był zaplanowany wcześniej niż trening.

1

Bez przesady, toć to też ludzie są ! W chille mają gorąco więc pić muszą , wielbłądami nie są. Z mojego punkty widzenia jest to trochę chore , rozumiem dyscyplina , zdrowie , kondycja , ale no mecz jest ( nie wiem kiedy , ale załóżmy , że piątek,sobota , niedziela ). Spokojnie do tego czasu już "wyzdrowieją" , to że się spóźnili to powinni odpracować po prostu we własnym zakresie... Trener robi z tego szum , a sam zdaje sobie sprawę z tego , że teraz nie powoła swoich dwóch kluczowych zawodników , do tego robi im przykrość na skalę świata. Siedziałby cicho , oni najwyżej wykonywaliby jakieś lekkie ćwiczenia albo zostaliby z tego zwolnieni , nie byłoby szumu , wróciłoby wszystko do normy i już. Teraz robią wielkie halo ... eh

1

Jest drugi w grupie H , fakt ma tyle samo pkt co Barca czyli 4 bo obydwie drużyny mają po remisie i wygranej , ale to barca ma strzelonych więcej goli bo stosunek ma 7:2 a milan ma stosunek 4:2 , więc w gdyby zakończyć teraz rozgrywki barca wyszłaby z pierwszego miejsca :D Dobra na San Siro zobaczymy jak zagrają , bo u siebie Barca straciła dwa gole bo na to pozwoliła , tyle w temacie.

1

Jedno jest pewne , musimy wygrać ten mecz by przynajmniej na trochę ustatkować się w grupie. BATE to dobry przeciwnik , na pewno nie taki którego można lekceważyć , fartem nie dostał się do Ligi Mistrzów , a sama nazwa rozgrywek mówi za siebie jak należy nastawiać się na mecze. Musimy po prostu wyjść i wygrać przy prowadzeniu dobić by nie dać sobie wpakować bramek.

VeB

1

W głosowaniu przeprowadzonym na żywo udział wzięło 53 dziennikarzy.

Wyniki głosowania:

Messi - 38 głosów

Xavi - 11 głosów

Cristiano - 3 głosy

Sumując : 52 :D

jeden dziennikarz poleciał w (dobrze wiemy co ) , czy jakaś pomyłka ? :d

Zresztą to szczegóły !

gratuluję messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?