El Bandito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki Alexis i powodzenia w nowym klubie :)
Ja mam tylko pytanie do Was, nie miałem czasu doczytać. Skoro Suareza dzieli kilka dni od zaprezentowania w Barcelonie , to chciałbym wiedzieć kto będzie grał na prawej falnce pod nieobecność Suareza, bo z tego co wiem FIFA cofnęła odwołania i Luiz nadal nie może grać przez 4 miesiące.
Do składu wróci Pedro ? czy jak ?
1
haha trochę się uśmiałem z tego co mu wolno a czego nie, ale spójrzcie na to, że jak przejdzie do Barcelony będzie mógł grać w meczach, FIFA pozwala mu grać w piłkę ze swoimi przyjaciółmi :D
1
Skład ładny, ale jak to napisałeś , lubisz się czasem rozmarzyć :)
Ściągnięcie Hummels'a jest nierealne w tym okienku transferowym, osobiście nie chciałbym Rojo w Barcelonie, nie przekonuje mnie jego gra.. Oczywiście na skrzydło to Alexis nie Pedro, co do odejscia Alexisa to poczekajmy, wolałbym aby został. Jestem ciekaw jak potoczy się sprawa przesunięcia Pedro na prawą obronę , jak nie to sprzedać Kanaryjczyka
2
Warto spróbować, osobiście też jestem sentymentalny co do Pedro. Mimo, że nic nie grał prawie , nie chciałbym go w innej koszulce zobaczyć , a tu proszę Luis znalazł na to odpowiedź.
Rozbawił mnie tylko początek tego artykułu gdzie piszecie o Deulofeu ( który myślę, że będzie grał tyle co nic w pierwszym składzie ) i o Suarezie ( którego jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będzie w Barcelonie ) a o Sanchezie to piszecie , że jeśli zostanie w Barcelonie, mimo, że poszło już oficjalne info , że nie chcą się go pozbywać :D
2
ale po co ? gdzie on za takie pieniądze do Barcelony.
13
Nie powinien odchodzić, jest legendą klubu. Xavi i tak zagra jeden sezon i skończy karierę, niech skończy ją tam gdzie jest jego dom. Nie warto go sprzedawać, bo kokosów za niego nie dostaniemy, nie ma się co oszukiwać. Xavi powinien pogodzić się z siedzeniem na ławce i wchodzenie na końcówki meczu, by jako kapitan podnosić zwycięskie puchary :)
1
Pierwszy w internetach ? :D
juliancarax trolluje tą całą redakcje MD :D
3
napisałem " PRAWIE" :) oczywiście , że widzę między nimi różnicę.
czy zrobił postęp czy nie zrobił, nie wiem, bo on nie grał w żadnym meczu praktycznie, jeśli wchodził to wtedy kiedy 3/4 składu miało kontuzję a i tak wchodził na ostatnie 5 minut meczu.
Ja po prostu uważam, że należy mu dać drugą szansę, a jeżeli serio się nie nadaje , nie wykorzysta okazji to opchnąć w okienku zimowym i tyle.
15
e tam, kogo Atletico w zeszłym sezonie miało takiego, że stwierdziłbyś, że zdobędą La Ligę i dojdą do finału LM ? no właśnie :) Każda drużyna ma potencjał i może być czarnym koniem.
3
Niech on zostanie. U Luisa będzie dostawał szanse na gre !
Jeśli odejdzie to będzie PRAWIE jak drugi Thiago.
Niech dostanie szanse w tym sezonie, uważam,że jest dobry i ma potencjał. Jeśli jednak nie sprawdziłby się w Barcelonie w następnym sezonie to wtedy go sprzedać i można by wziąć więcej pieniędzy.
1
wezmą go wezmą, teraz tak piszą, ale to kolejna plotka.
trochę głupota : nie wezmą go, bo KONTUZJOWANY nie przeszedł testów medycznych :d
szkoda, że nie wzięli go na trening.
1
Benteke kontuzja i coś się stało ostatnio Lukaku więc ( nie wiem natomiast czy to coś poważnego, nie miałem czasu poczytać ) więc Belgia bez napastnika, chyba że Hazard na szpicy :D
Ja to chciałbym finał Brazylia - Hiszpania
walka o 3 miejsce to Argentyna - Portugalia ( aczkolwiek Portugalia ma trudną dla siebie grupę ) zobaczymy, również nie mogę się doczekać ! Bolączką są te mecze o tak późnej dla nas godzinie, ale co zrobić gdy się uwielbia piłkę nożną :)
2
My naszego podstawowego bramkarza jak i rezerwowego oddaliśmy za darmo :D
1
Czemu tak chcecie tego Piszczka w Barcelonie ? Bo Polak ? Nie rozegrał świetnego sezonu w BVB , robi się coraz starszy , mimo że jest rodakiem naszym, nie chciałbym go w Barcelonie.
1
Ja bym odrzucił w tym okienku transferowym Bravo, wziął Masipa albo Oiera na rezerwę. Skupiłbym się jak na razie na obrońcy, pomocniku i ewentualnie napastniku, jeśli Ter Stegen nie spełniłby wielkich oczekiwań w co wątpię, to w okienku zimowym można kogoś przygarnąć. Bravo jest dobrym bramkarzem z wielkim doświadczeniem, ale za dużo oferujemy za niego.
4
w końcu coś w starym stylu. Mam nadzieję że w jeszcze następnym sezonie będzie na tej koszulce takie logo :
http://uploads.fcbarca.com/uploads/news-large/34628.jpg
oczywiście z 2015 rokiem :)
1
bo Messi chciał swojego rodaka :d
a tak szczerze, to cieszę się, że Luis przychodzi do Barcelony, będzie stawiał na młodziaków więc może powracający Rafinha będzie częściej grał by rywalizować z bratem. Mam nadzieję też, że Tello również dostanie swoje minuty.
1
Tello niech leci na ławkę i w zależności od wyniku wpuścić go na drugą połowę !! Póki nie ma Neymara w podstawowej jedenastce, to jest szansa dla Tello aby się pokazał akurat na końcówkę sezonu :)
Liczę na wygraną, VeB !
1
Hahaha, to że nie ma jeszcze okienka transferowego sugeruje mi , że mogą to być żarty :D
Ludzie, skąd pieniądze na takie transfery ? Trener dostanie ze 120mln a chcemy kupić : Ter Stegen ( no już jest kupiony, ale niech będzie na mojej liście ) , Laporte ( no ale to będą jakieś grosze ) , Luiz , Aguero , Pogba , Kompany , Vidal + jeszcze słyszałem o jakiś 2 graczach , no to są żarciki jakieś.. Zwłaszcza, że nic nie wygramy więc budżet spada, odchodzą za darmo Pinto, VV, Puyol. Nawet jak sprzedamy Alexisa, Songa to nie będziemy mieli takiej kasy na połowę z nich, zwłaszcza, że Barcelona nie lubi zbytnio wydawać wielkich pieniędzy na transfery.
Oczywiście byłbym zadowolony gdyby chociaż 3/4 tych transferów wyszło bo tego potrzebujemy , ale nie wyobrażajmy sobie byle czego.
1
To fakt, że wpuszczanie zawodnika w 90 minucie to brak szacunku, zwłaszcza kiedy wynik jest skazany na straty, fakt faktem w tej minucie już sam mecz był skazany na remis, to że Pedro nie miał sił, okej nie miał ale pociągnąłby te ostatnie 2 minuty. W ogóle te zmiany w Barcelonie od dłuższego czasu nie funkcjonują jak trzeba, przegrywamy mecz ( nie ten, ale daje przykład) w pierwszej połowie, to zmiana następuje dopiero w 75-80 minucie. Lubie Martino, ale powinien dawać więcej szans młodym zawodnikom i to teraz, kiedy widać, że nasza podstawowa 11 mimo kontuzji nie daje sobie zbytnio rady kolejnym czynnikiem który wpływać powinien na Tatę, aby dawał młodziaków to też to, że już końcówka sezonu i praktycznie Liga była nie do zdobycia ( przynajmniej do dzisiejszych meczów Atm i Realu ) gdyby wygrali wczoraj, to Liga byłaby praktycznie wygrana :)
Mam tylko taką cichą nadzieję, że nic nie będzie wstanie przekonać Tello do opuszczenia nas w tym sezonie , bo chłopak jest dobry , ale nie miał okazji się pokazać.
1
Zaoszczędzi ? Dług się powiększy bo nic nie wygrali :)
2
Myślę, że nie tylko Busi miał przeszklone oczy podczas tej minuty ciszy...
Szczere kondolencje w stronę rodziny Tito.
!
3
oj daj spokój, kłócił się, negował, to wszystko jest związane z futbollem. Mou jest cyniczny, wścibski i zażarty, ale jednak jest to trener z klasą , który potrafi się zachować w takiej sytuacji. W takich momentach piękne jest to,że wszyscy odkładają swoje barwy , przyzwyczajenia, wierzenia i jednoczą się razem, wiedzą kim dla świata piłkarskiego był Tito. Szkoda , że następuje to tylko podczas takiego momentu... śmierci.
Nie będę stawiał świeczki, napiszę tylko, że bardzo mi szkoda, ludzie .. wspaniali ludzie odchodzą tak szybko i w takich straszliwych okolicznościach , że to tragedia.
Współczucia dla rodziny, przyjaciół i piłkarzy Tito. '
Spoczywaj w pokoju, zawsze w Barcelonie pozostaniesz zapamiętany.
1
nie no, ja się cieszę ,że są zainteresowani.
Smuci mnie taki fakt, że byli też zainteresowani sezon temu i nikogo nie sprowadzili na ŚO a mogli. Teraz mają nałożone sankcje i słyszy się tylko o kolejnym młodym talencie , albo znanym talencie którego chcą ściągnąć :)
2
Zainteresowanie Luizem, zainteresowanie Laporte, zainteresowanie trenerem, bramkarzem ... jakby zapomnieli o sankcjach, na chwilę obecną Barcelona jedynie może wybierać z Barcy B a nie z czołowych klubów piłkarskich. Fajnie , że się interesują, ale poczekałbym na "info" od fify.
1
W zeszłym sezonie, jak Barcelona chciała ściągnąć Luiza to wszyscy się cieszyliście i byliście zadowoleni mówiąc " drugi Puyol " " nawet podobny do Puyola" " świetnie" teraz narzekacie na niego. Barca ma okazje go ściągnąć w tym sezonie jeśli odwołają sankcje, ma okazje go ściągnąć, bo z nikim innym nie prowadzą rozmów, więc potencjalnie jest to jedyny obrońca o którego możemy starać się w tym okienku transferowym.
Hummels do nas nie przejdzie, drogi i mówił, że na razie nie chce.
Laporte, spoko, świetny, młody , zdolny nic tylko się rozwijać, ale o nim byśmy mogli pomyśleć dopiero w zimowym okienku transferowym.
Pamiętajmy też, że jeżeli nawet odwołają sankcje, to Barcelona zapłaci kare i to nie małą, do tego nie wygraliśmy w tym sezonie nic ( mimo to,nadal wierzę i liczę na La Ligę ) , za darmo odchodzi VV, Puyol , Pinto więc nie będzie zysków ze sprzedaży piłkarzy, ewentualnie sprzedamy Songa, może Cuence, ale Barcelona nie będzie miała tyle pieniędzy do wydawania, zwłaszcza , że zawsze starają się wydać jak najmniej na piłkarzy bo to jest ich zasadą.
Nie ma co gdybać, wierzę w La ligę, wierzę w zmiany w Barcelonie, zmiany na lepsze.
VeB
1
ostatnio czytałem jakiś artykuł w internecie na temat " Czym jeżdżą piłkarze BVB " , oczywiście Polacy jeżdżą jakimiś audi S7, jest jakieś Ferrari Itatlia podajże dla Błaszczykowskiego ,a któryś gracz z Borussi ( nie pamiętam jak się nazywał) jeździ kulturalnie sobie Fiatem 500 , gdzie u nas można kupić taki nowy z salonu za jakieś 45.000 ? :D także nie każdemu zależy na tym, żeby się wozić jakimiś Veyronami.
9
Przez najbliższe 2 okienka transferowe sobie odłożą pieniądze :)
Trudno, w tym roku nie było nam dane wygrać LM.
Musimy się postarać o ligę i o puchar króla !
VEB
1
To musicie mieć Panowie za słabe łącze co do tego... Ja wczoraj oglądałem mecz Realu, dzisiaj też będę oglądał mecz Barcelony. Nie cięło się w ogóle, co do jakości HD to nie było, ale to dla tego , że sam nie mam nie wiadomo jakiego łącza.. Co prawda, HD to nie było ale biegające białe piksele też to nie były. Wszystko ładnie śmiga przynajmniej w moim przypadku. Mogę zrezygnować z HD , do i tak dobrej jakości jak na oglądanie meczu na żywo przez laptopa, ważne , że się nie tnie, bo nic mnie tak nie denerwuje podczas oglądania meczu na laptopie, jak przerywanie obrazu :D
Co do artykułu, to są drobiazgi, a mogą decydować. Zresztą, nasi piłkarze nie raz już byli tak traktowani przez innych ( mówię o przygotowaniu murawy) i dawali sobie radę :) Dziś też w nich wierze !
VEB
1
Te avatary, ten news - made my day haha
Oby dzisiaj była wygrana "nie na żarty" !
VeB !