0

murawa i hajs się zgadza, więc zadowolony :)

0

Mats, bo gdzie będzie Ci lepiej jak nie u Nas ? :)

2

Jeśli zdobędziecie dublet, kibice będą podwójnie zadowoleni :)
Dacie radę, wierzymy !
VeB !

0

jak trwoga to do BOGA

1

60 mln na transfery ? przecież to na przysłowiowe waciki nie wystarczy w tych czasach. A chcemy klasowego ŚO :D

0

Skoro przedłużają już teraz z nim umowę a obecna jest do 2019, to wiadomo, że wprowadzają zmiany w umowie, które będą gwarantowały mu większą ilość rozegranych minut między słupkami.

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
Całym sercem dziś z Wami Panowie !!!
VeB !

21

Macie pełne wsparcie chłopaki, pokazaliście już nie raz, że na nie zasługujecie !
Dziś tylko po 3 punkty !
VeB!

2

Generale, czekamy z otwartymi rękami.

25

pompujmy balonik super wyglądającymi statystykami dalej ...
Liczę jutro na zwycięstwo, statystyki mnie nie obchodzą.
VeB !

0

ku temu zmierza mój komentarz, jesteśmy zalewani statystykami, które dokładnie - nie grają.

0

Eh te statystyki, które napawają optymizmem...

0

ja kiedyś z tego korzystałem, bardzo dobra transmisja pod względem jakości. Nie zacinało, polski komentarz , dobra jakość. Zadowolony byłem :)
Wróciła znowu oferta z kodem z Heinekena ? Rok temu tego nie było ...
Muszę sprawdzić w okolicznych sklepach :)

21

Tu nie chodzi o to, że napisem na koszulce powstrzyma ataki terrorystyczne w Europie czy na świecie. On chce pokazać, że pomimo bycia piłkarzem światowej klasy, posiadania ogromnego majątku, nie przechodzi to obok niego obojętne. Mógłby sobie kupić wyspę i na niej zamieszkać z rodziną i nic by go nie dotyczyło, on chce pokazać ludziom, żeby się nie bali, nie dali zastraszyć na własnym ogródku.

15

Panie Bale, najpierw przegońcie Atletico potem myślcie o prześcignięciu Barcelony.
Powodzenia ..

9

Matematyką królową nauk.
Barcelona królową footballu.

0

Proszę, nie zrób sobie krzywdy i nie nabaw się kontuzji.

3

Zawsze jak gramy w Pucharze Króla i nadchodzi jakiś mecz ligowy, to drużyna z którą mierzymy się w PK zawsze jest tą, z którą zagramy w lidze.
Rozgrywamy wtedy taki maraton 3 spotkać z jedną drużyną.

Dlatego uważam, że trafimy na Real, 2.05, 5/6.04 , 12/13.04

0

dzięki skorzystam ! :)

0

no wiem, zawsze tak oglądałem, wystarczyło na jakieś zwykłe mecze. Na szczęście nie oglądam TV, zawsze na mecze LM czy GD wychodziłem do pubu, teraz uziemiła mnie choroba.. Nie chce oglądać meczu w słabej jakości, albo nawet co 10 minut jakaś przycinka lekka- bo takie dostanę z polskim komentarzem w miarę dobrej jakości. Więc już wolę wydać te 10 zł i obejrzeć przyzwoicie mecz.

0

witam,
czy można gdzieś obejrzeć mecz LM online ? Tylko chodzi mi o transmisje bez zacinania i w HD ( mogę nawet zapłacić sms ).
Po prostu nie interesują mnie transmisje, które są ogólnodostępne, przycinają się a obraz daje wiele do życzenia.

Kiedyś takie transmisje prowadziło VOD, można było wykupić sobie sms dostęp do jednego meczu i było elegancko.

Znacie coś podobnego ?

0

Dobra wiadomość :)
jak to szybko zleciało...

20

Takie czasy, że Messi musi już pobijać własne rekordy :)

0

Barcelono, DZIĘKUJĘ

43

Mocno wierzę w 12 pkt przewagę !
Ciśnijcie panowie !
VeB !

11

Żeby tylko Neymar się nie wykartkował na Seville.

0

ale paradoksalnie ma najwięcej goli :)

2

przeczytaj raz jeszcze.

13

Trzymam kciuki za znalezienie nagrań bramek przed 1924 ;)

46

Panowie szanują w końcu rywali a Wy się czepiacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?