0

eh widzę, że się nie zrozumieliśmy.

0

To już wiadomo, czemu Messi nie wyszedł w pierwszym składzie.

Nie wspiera uchodźców - więc zaczynając mecz na ławce nie musiał zakładać
tej koszulki. :D



Swoją drogą, temat mógłby mieć zablokowane komentarze, bo zaraz wyniknie burza polityczno-socjalna.

3

Droga redakcjo, nie dodawajcie filmów, które zaraz zostają usunięte względem praw autora ...

0

Była porażka, potem remis, teraz musi być wygrana !
VeB !

1

To teraz Dani Alves zmieni numer na koszulce na 7 ?

0

nie będzie.
Stacja która wykupiła prawa to elevensport.pl
Na razie nie mają podpisanego kontraktu z żadną stacją, więc mecze można oglądać w internecie na ich stronie jak na razie za darmo i w dobrej jakości.
Zobaczymy jak się potoczy dalej

0

Oj ten ból głowy z linią obrony to wyczuwam do stycznia, aż kogoś nie sprowadzą do "pomocy"

13

Powodzenia Generale !
VeB !

0

Platini mówił, że praktycznie niemożliwym jest aby FIFA anulowała mistrzostwa świata w Katarze, bo już jest za późno na takie kombinacje.

0

1.000.000.000 - taką klauzule odejścia ma Cristiano ? :o
co się dzieje z tym $wiat€m piłki nożn€j

0

Ligi Europy jeszcze nie wygrał :D

13

Dziś po przedostatnie zwycięstwo !
VAMOS

5

nie tego Vidala mieliśmy ściągnąć :D

1

a później na ławce rezerwowych budzi go Enrique i mówi, że koniec meczu i że mamy POTRÓJNĄ KORONĘ !

0

"Brazylijski stoper udał się na leczenie do Rosji..." może i wyzdrowiał, ale niech go sprawdzą alkomatem przed wejściem na murawę.

Myślę, że nie wyjdzie w pierwszym składzie tak czy siak, moim zdaniem to jakaś zagrywka taktyczna.

0

wart jest takiej ceny, oczywiście, ale Barcelona będzie mówiła, że za drogo i znowu kupią starszyznę po 10-20 mln do obsadzenia składu :d
( tylko niech ktoś mi nie wyskoczy z tekstem, że Suarez taki tani i stary, bo ten transfer pomijam )

0

a Tobie mówi coś SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO ?

abstrahując od Pogby, to w Barcelonie teraz modne kupować starszych graczy za dosyć wysokie pieniądze.

1

Pogba jak najbardziej na tak, ale skoro półtora roku temu Juve już chciało za niego 50mln to ile będą chcieli w kolejnym okienku :) ? Zarząd nie wyda tyle kasy na jednego piłkarza, zwłaszcza, że będą mieli do ściągnięcia jeszcze jakiegoś klasowego obrońcę.

0

Piękny mecz, piękny obrazek współpracy Suarez - Messi.
Oby forma sprzyjała i żebyśmy podeszli do El Clasico na pozycji lidera.

Przed nami mecz z Eibar, gdzie w ramach bezpieczeństwa czy z powodu czerwonych kartek skład będzie musiał zostać okrojony. Liczę, że Enrique zrobi dobrą rotację i wszyscy podejdą w świetnych nastrojach na mecz z realem.

VeB !

0

Ciekawe na ile godzin :D

pomijając żarty, Vermaelen wracaj szybko do zdrowia i na murawę !

1

no moja odpowiedz również kierowana do wojciecha, nie tu kliknąłem i odpowiedziałem nie tej osobie co trzeba :)

3

bo język urzędowy w Brazylii to język portugalski :)

0

tygodniowo dostaje 100 tyś euro :D gdyby miesięcznie to jeszcze można by przymknąć oko, bo w dzisiejszych czasach w piłce tylko kasa rządzi.. co jest swoją drogą przykre, bo to są horrendalnie wielkie pieniądze

1

Wspaniały mecz.
To co, w 1/8 standardowo trafimy na Arsenal ? :d

0

dokładnie, tak to zamiast tych a7 by pobrali sobie rs7 :D
Chociaż czy r8 czy r10 to ich stać na takie fury :)

0

Nie rozumiem, skoro Lucho lubi eksperymentować ze składem, to niech zaeksperymentuje i wrzuci Mascherano na DM. Każdy widzi, że Busi jest na dzień dzisiejszy w słabej formie w porównaniu do Mascherano , który gra na DM.

Tak samo ta obrona... tyle transferów odnośnie obrońców a znowu nie ma kogo wstawić na ŚO , kiedy Pique jest w słabej formie..

Kupno Vermalena jak na razie na wielki + :)

0

biorąc pod uwagę sankcję, myślę , że to oni będą głównym wzmocnieniem Barcy przy kontuzjach albo przy braku pomysłu na grę :)

0

jest napisane :)

3

no tak, lepiej Neuer, Pogba, Hazard , Hummels, Rodriguez..
Nie wszystkie transfery cieszą, ale idziemy do przodu.

1

James to jeszcze nic :) , kupili Toniego krossa, który jest dość młody, widać w nim potencjał na przyszłość no i po dobrze rozegranym mundialu jest mistrzem świata, a dali za niego tylko PIĘĆ milionów więcej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?