El Bandito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
eh widzę, że się nie zrozumieliśmy.
0
To już wiadomo, czemu Messi nie wyszedł w pierwszym składzie.
Nie wspiera uchodźców - więc zaczynając mecz na ławce nie musiał zakładać
tej koszulki. :D
Swoją drogą, temat mógłby mieć zablokowane komentarze, bo zaraz wyniknie burza polityczno-socjalna.
3
Droga redakcjo, nie dodawajcie filmów, które zaraz zostają usunięte względem praw autora ...
0
Była porażka, potem remis, teraz musi być wygrana !
VeB !
1
To teraz Dani Alves zmieni numer na koszulce na 7 ?
0
nie będzie.
Stacja która wykupiła prawa to elevensport.pl
Na razie nie mają podpisanego kontraktu z żadną stacją, więc mecze można oglądać w internecie na ich stronie jak na razie za darmo i w dobrej jakości.
Zobaczymy jak się potoczy dalej
0
Oj ten ból głowy z linią obrony to wyczuwam do stycznia, aż kogoś nie sprowadzą do "pomocy"
13
Powodzenia Generale !
VeB !
0
Platini mówił, że praktycznie niemożliwym jest aby FIFA anulowała mistrzostwa świata w Katarze, bo już jest za późno na takie kombinacje.
0
1.000.000.000 - taką klauzule odejścia ma Cristiano ? :o
co się dzieje z tym $wiat€m piłki nożn€j
0
Ligi Europy jeszcze nie wygrał :D
13
Dziś po przedostatnie zwycięstwo !
VAMOS
5
nie tego Vidala mieliśmy ściągnąć :D
1
a później na ławce rezerwowych budzi go Enrique i mówi, że koniec meczu i że mamy POTRÓJNĄ KORONĘ !
0
"Brazylijski stoper udał się na leczenie do Rosji..." może i wyzdrowiał, ale niech go sprawdzą alkomatem przed wejściem na murawę.
Myślę, że nie wyjdzie w pierwszym składzie tak czy siak, moim zdaniem to jakaś zagrywka taktyczna.
0
wart jest takiej ceny, oczywiście, ale Barcelona będzie mówiła, że za drogo i znowu kupią starszyznę po 10-20 mln do obsadzenia składu :d
( tylko niech ktoś mi nie wyskoczy z tekstem, że Suarez taki tani i stary, bo ten transfer pomijam )
0
a Tobie mówi coś SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO ?
abstrahując od Pogby, to w Barcelonie teraz modne kupować starszych graczy za dosyć wysokie pieniądze.
1
Pogba jak najbardziej na tak, ale skoro półtora roku temu Juve już chciało za niego 50mln to ile będą chcieli w kolejnym okienku :) ? Zarząd nie wyda tyle kasy na jednego piłkarza, zwłaszcza, że będą mieli do ściągnięcia jeszcze jakiegoś klasowego obrońcę.
0
Piękny mecz, piękny obrazek współpracy Suarez - Messi.
Oby forma sprzyjała i żebyśmy podeszli do El Clasico na pozycji lidera.
Przed nami mecz z Eibar, gdzie w ramach bezpieczeństwa czy z powodu czerwonych kartek skład będzie musiał zostać okrojony. Liczę, że Enrique zrobi dobrą rotację i wszyscy podejdą w świetnych nastrojach na mecz z realem.
VeB !
0
Ciekawe na ile godzin :D
pomijając żarty, Vermaelen wracaj szybko do zdrowia i na murawę !
1
no moja odpowiedz również kierowana do wojciecha, nie tu kliknąłem i odpowiedziałem nie tej osobie co trzeba :)
3
bo język urzędowy w Brazylii to język portugalski :)
0
tygodniowo dostaje 100 tyś euro :D gdyby miesięcznie to jeszcze można by przymknąć oko, bo w dzisiejszych czasach w piłce tylko kasa rządzi.. co jest swoją drogą przykre, bo to są horrendalnie wielkie pieniądze
1
Wspaniały mecz.
To co, w 1/8 standardowo trafimy na Arsenal ? :d
0
dokładnie, tak to zamiast tych a7 by pobrali sobie rs7 :D
Chociaż czy r8 czy r10 to ich stać na takie fury :)
0
Nie rozumiem, skoro Lucho lubi eksperymentować ze składem, to niech zaeksperymentuje i wrzuci Mascherano na DM. Każdy widzi, że Busi jest na dzień dzisiejszy w słabej formie w porównaniu do Mascherano , który gra na DM.
Tak samo ta obrona... tyle transferów odnośnie obrońców a znowu nie ma kogo wstawić na ŚO , kiedy Pique jest w słabej formie..
Kupno Vermalena jak na razie na wielki + :)
0
biorąc pod uwagę sankcję, myślę , że to oni będą głównym wzmocnieniem Barcy przy kontuzjach albo przy braku pomysłu na grę :)
0
jest napisane :)
3
no tak, lepiej Neuer, Pogba, Hazard , Hummels, Rodriguez..
Nie wszystkie transfery cieszą, ale idziemy do przodu.
1
James to jeszcze nic :) , kupili Toniego krossa, który jest dość młody, widać w nim potencjał na przyszłość no i po dobrze rozegranym mundialu jest mistrzem świata, a dali za niego tylko PIĘĆ milionów więcej :)