EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiem,że juz było ale pytanko, kto jedzie z Blaugraną na Dortmund do Niemiec? :D skąd wyjeżdżacie?^^
0
@KapiFCB
Bardziej chodzi o to,że skoro jedziesz tylko pobiegać na bieżni to mógłbyś po prostu przebiec te 3 kilometry które robisz tam i po problemie. Zaoszczędzenie czasu i pieniedzy,chociaz to oczywiście mem i z dystansem do tego
1
@cinek090 Naprawdę nie łudź się, operacja jest całkowicie zamknięta.
0
@EldoradoHaze Dokładnie, że zostanie w PSG.
16
Ja tam postawiłem stowke po kursie 10.0, że Neymar nie przyjdzie na etoto także zaraz prawie tysiąc czeka na mnie o północy:)
0
Teraz zdecydowanie mój przyjaciel, Koro.
62
Różnica jest taka miedzy nami a Realem od dłuższego czasu, że my nie potrafimy grać, robić wyników na wyjazdach, a oni gdziekolwiek :)
1
☎️☎️☎️
Celta Vigo walczy o Rafinhie i sprawa wyjaśni się w ostatnich godzinach rynku transferowego. Chcą jednak obniżenia ceny o 10 milionów i zapłaty w 2 ratach. @Gerardromero
3
☎️ Doniesienia Lequipe są prawdziwe. Letnia operana mydlana związana z Neymarem zamyka się. @Gerardromero
1
Dlaczego De Jong tak często musi podchodzić pod lewe skrzydlo, to jest pozycja Rafinhi i Alby tam powinna przez nich chodzic pilka...
7
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Uważacie, że Barcelona wyjdzie w sobotę w okolicznościowych koszulkach przed meczem w związku ze śmiercią córki Enrique? Bo dosyć często robili taki ruch podczas m.in kontuzji piłkarzy i myślę, że mimo tego iż jest to już nieaktualny trener to mogą zrobić taki ruch.
4
Losują.
0
Trzeźwy jestem, skoro twierdzi,że Barca go nie miala no to jest równoznaczne z tym ,że miał go Inter:)
0
Skoro napisal ,ze barca nie miała pierwszego autu w 2 połowie to logiczne jest,że twierdzi iż to Inter go miał dlatego zmieniłem treść pytania xD
0
To kumpel, a ja nie zwrocilem uwagi ;/
0
Czyli jesteś pewien ze Inter miał pierwszy aut w 2 polowie?
0
Barcelona miała pierwszy aut w drugiej polowie? Bo jestem niemal pewien ze tak bylo.
0
Gdzie?
1
Powie ktoś gdzie na nc+ pokazują ten mecz na "zagranicznym kanale"?
3
Bardzo zabawne, gdyby takich ludzi było mniej w Internecie byłoby pięknie.
1
Ja chciałbym abyśmy zagrali Ter Stegen Semedo Pique Lenglet Alba Vidal Busquets Messi Coutinho Dembele Suarez właśnie w 4-2-3-1.
0
Są już gdzieś proponowane składy na dzisiejszy mecz? Jestem ciekaw składu Totenhamu.
1
Mega cieszy widok Piątka. Mam nadzieję,że nie będzie jak Ighalo swego czasu w premier league i nie zablokuje się.
0
Nie jest napisane, że w sezonie la liga, a więc we wszystkich rozgrywkach 40 bramek jest do przeżycia a 10 lat to byłoby piękne..:)
0
Rayo Vallecano wypożyczyło Gianellego Imbulę ze Stoke City. Jest to informacja bardzo smutna, bo numerem dwa/trzy na liście - gdyby nie wypalił Imbula - był Damian Szymański (Wisła Płock). @cwiakala
0
Terminarz miał być 2 godzinki po losowaniu, macie jakieś informacje na ten temat? Chciałbym zobaczyć jak najwięcej hitów w każdej kolejce :)
1
Fantasy-liga.com
1
Oglądał ktoś z was może wczoraj mecz Lecha Poznań? Ja osobiście widziałem ten mecz z trybun i też macie wrażenie, że Kamil Jóźwiak to był jedyny motor napędowy i ma chłopak talent żeby grać na wysokim poziomie? No może poza sprokurowanym rzucie karnym. Znam Jóźwiaka osobiście i rozmawiając z nim dziś jest podłamany a naprawdę według mnie zagrał świetne spotkanie.