EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QuiqueSetien1958 3, wiec spokojnie
1
@Gall dokładnie, to samo co było z powrotem Neymara, od tylu miesięcy praktycznie codziennie.
16
I teraz przez 2lata kontraktu Messiego z jakimkolwiek klubem będziemy średnio raz w tygodniu czytać,że Messi nie jest szczęśliwy, Messi jest zdeterminowany do powrotu, Messi pytał Laporte o możliwość powrotu i tak będziemy musieli czytać to od wszystkich Mundo i the sun przez tygodnie,miesiące. Dramat.
55
0
Czy Polsat Sport News jest na antenie nc+?
0
Czy dziś będą jakieś ciekawe konkurencje z występami Polaków?
0
Czy interesuje się ktoś pogodą i jest w stanie powiedzieć gdzie w czwartek i piątek będzie najmniejsze prawdopodobieństwo opadów deszczu?
Muszę odpocząć te dwa dni, chciałem posiedzieć z piwkiem na plazy ale niestety widzę, że chyba będzie padało, a może zle patrzę.
Byleby nie ściana wschodnia, ponieważ za daleko.
0
@Homeopata8989 Sterling za to co wczoraj zrobił może być co najwyżej w narodowej drużynie pływackiej.
0
@SteuerFreiMoney czyli jak rozumiem uderzać do miejscowego prawnika. Tylko rzecz w tym ze jeśli uznają dalej te 50% jego 50% moje to będę musiał zapłacić sam te koszty prawnika które nie będą małe ;/
0
@Karzel nawet jeśli dostałbym mandat to teraz kwestia tego ze jeśli ja zapłacę mu za szkody jego auta (rozbita maska i 1 lampa) a ja mam doszczętnie zniszczony samochód (szkoda całkowita, dałem za niego 3 Msc temu 20tysiecy zł) +rozwalony telefon mojej dziewczyny za 5 tys+ hospitalizacja, straty moralne o jakich pisałem czyli uziemienie w łóżku, brak sportu, stres uszczerbek na zdrowiu itp. To czy wtedy on płaci(jego ubezpieczalnia) tylko za te straty w moim samochodzie czy tez za te rzeczy o których wspomniałem?
1
@Bobo25 dzięki za pomoc. Dam kiedyś znać jak się wyjaśni sprawa,pozdrowienia.
0
@Bobo25 Mandatu nie przyjąłem,bo moja dziewczyna jest ranna i dopiero jak wyjdzie ze szpitala ma być tez przesłuchana jako świadek. A wiesz może co w sytuacji gdy ja mam zerwany mięsień w plecach, mam 4 tygodnie leżeć w łóżku, moja dziewczyna leży w szpitalu i tez na kilka najbliższych tygodni będzie w kołnierzu ortopedycznym na zwolnieniu. Rozbił jej się nowiutki telefon za 5 tysięcy złotych, do tego nie mogę uprawiać sportu a aktywnie chodzę na siłownie itp, możemy chociaż wystąpić o jakies odszkodowanie z tytułu tego wypadku?
0
@SteuerFreiMoney to w takim razie na jakiej podstawie „sprawa jest do wygrania” tak jak napisałeś?
0
@Bobo25 sytuacja trochę inna tutaj jest, bo drugi kierowca miał linie ciągłą i bezwzględny zakaz wyprzedzania.
0
@Bobo25 Nie widziałem, ze jedzie szybko tylko widziałem, ze jest w dużej odległości za mną. Policja stwierdziła mu już przekroczenie prędkości i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, ja jak zacząłem skręcać i zobaczyłem ze jest na lewym pasie i jedzie na mnie próbowałem uciekać ale nie było juz szans i ostatecznie moje auto wyładowało 180m dalej w rowie.
0
@SteuerFreiMoney A wiesz może jak wyglada sytuacja wtedy gdy on ma straty bardzo małe bo jechał busem i ma lekko rozwalony prawy bok a ja mam szkodę całkowita ? To co jego koszty naprawy wynoszą 1k euro moje 5k euro, to on sobie za tysiaka naprawi i ma z głowy a ja muszę wtedy te 5 tysięcy samemu jeśli oboje mamy tylko oc, bez ac?
0
@tomek8756 tak, ale rzekomo powinienem się upewnić wykonując skręt w lewo, ze ktoś nie łamie prawa i nie wyprzedza na podwójnej ciągłej. A dziewczyna leży w szpitalu z uszkodzonymi kręgami i ja jeszcze ku temu jestem współwinny według niemieckiej policji.
0
@SteuerFreiMoney z tym, ze rzekomo powinienem się upewnić przy skręcaniu w lewo, ze za mną tez nikt nie próbuje mnie wyprzedzić. Z tym, ze jak wyhamowywalem to był jeszcze kilkadziesiąt metrów za mną na moim pasie, a, ze jechał ze 100kmh przy ograniczeniu do 60-ciu to dotarcie i wyprzedzenie mnie zajęło mu ułamek sekundy.
0
Ja- skręcam w lewo na skrzyżowaniu za zakrętem
Kierowca za mną- leci o kilkadziesiąt km/h za szybko, po czym jak widzi ze nie wyhamuje przede mną gdyż stoję w miejscu mam kierunek i skręcam w lewo postanawia szybko mnie wyprzedzić na podwójnej ciągłej linii i uderza w mój lewy bok doszczętnie niszcząc mi samochód. Sytuacja zdarzyła się w Niemczech, policja stwierdziła, ze jestem współwinny. Jak się odwołać? I czy wgl jest sens?
0
@Edoss Reprezentacji.
0
Czy bedzie gdzies konferencja w tv?
Tvp info albo tvn24?
2
Highest prevented goals (based on xCG difference) in Europe's top 5 leagues this season:
Jan Oblak: 12.86
Nick Pope: 12.26
Keylor Navas: 11.45
Thibaut Courtois: 10.88
Rafał Gikiewicz: 10.81
Gianluigi Donnarumma: 10.51
Emiliano Martínez: 9.71
.
.
.
.
Ter Stegen: - 1 (28th)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy da się obejrzec ksw na canal+? Wykupic jakos ppv?
0
Czy na canal+ mozna jakos wykupić ppv gali KSW?
0
@aldewir fakt,poprawiłem.
12
Benjamin Aguero to młody chłopak którego....
Tatą jest: Sergio Aguero
Dziadkiem był: Maradona
Ojcem chrzestnym: Leo Messi
Brak presji:D
0
@tbas Jestem ostatnią osobą która by się tym zajmowała i interesowała kolego:)
3
@Chakalaka no i co w związku z tym?
15
@DaPidejpi uważaj na słowa.