0

Ja tylko przypomnę, ze w pół roku zatrudniliśmy takie nazwiska jak
Aguero
Aubameyang
Depay
Ferran Torres
Dani Alves
Football Manager 2021 Welcome:D

1

@kryhaa to chyba raczej z tytułu naprawdę dobrych przeprosin i poczucia wstydu mając rodzine i dziecko

0

@karci0 No ale tu akurat inny przypadek, mówię o dziewczynie którą znam od zawsze i która jest moją rodziną i był to jeden wielki brak szacunku bez żadnych sygnałów z jej strony. Slowo

0

@karci0 to był żart z tą grą wstępną. Podszedł na chama jak do prostytutki gdy zobaczył mocną opaloną blondynkę która sobie dla funu tańczy w barze i od razu zaczął od tego czy skończy w jego pokoju. Zwykle frajerstwo szczerze….. dobrze ze przeprosił, nie wiem czy według siebie, czy trenerów, ale kwiaty wyglądały szczerze, a dziś jak z szacunkiem rozmawiają to wyglada legitnie.

1

@kaamil1910 kuzynka w szczęśliwym zwiazku ;P ale przyjaźń czemu nie ;D

2

@karci0 dobrze rozmawiał, aż byliśmy zaskoczeni czemu tak perfidnie chciał naszą dziewczynę zaciągnąć do pokoju bez żadnej gry wstępnej…

29

Panowie taka ciekawostka. Dzisiejszy bramkarz który bronił w zespole Linares, Razak Brimah dokładnie 22 listopada Czyli jakieś 5-6 tygodnia temu był bez klubu i spotkałem go na wakacjach na Cyprze o czym pisałem już na stronie w zwiazku z nieaktywnymi czasowo piłkarzami których poznałem na wyjeździe na Cypr. Ten oto człowiek zwrócił się do mojej kuzynki słowami „Hey, nice to meet you. My room is 102, see you later?”
W ten oto sposób wraz z paczką moich przyjaciół wybrałem się do pokoju 102 tego Pana przekazując mu, że jest największym bucem i degeneratem odzywając się tak bez szacunku do kobiety, zwłaszcza do naszej przyjaciółki/rodziny która była z nami na wyjeździe.
O wszystkim dowiedzieli się trenerzy Razaka m.in Iniaki Bea który na codzień kiedyś mierzył się w La liga z naszym Leo Messim czy Ronaldinho a w zeszłym sezonie był asystentem trenera Mendilibara w La Liga. Razak Brimah następnego dnia przyszedł do naszej paczki znajomych na wakacjach z kwiatami które wręczył w przeprosiny naszej kuzynki, za to jak przedmiotowo potraktował ją w tamtej sytuacji gdzie po meczu wypił 2-3 piwa za dużo i poniosły go „emocje”.
Klucz przekazu? Na dzień dzisiejszy kuzynka na codzień utrzymuje z nim kontakt i dosłownie godzinę temu rozmawiała z nim na video rozmowie gdzie spędzał czas z przyjaciółmi po dzisiejszym spotkaniu i do tej pory Chłopowi jest wstyd ze na „wakacjach” potraktował ją jak prostytutkę mając żonę.

0

@DLFCB mecz Unionu Berlin jutro?

0

@Khajio mecz Unionu Berlin?

0

Czy w Niemczech kibice mogą oglądać mecz na stadionie?

6

@Kz1234 Powiem Ci ze jak jeszcze dostałem od niego rękawice meczowe z La liga podpisane to już wgl miło. A, ze gość o mnie pamięta i dzwoni do mnie po meczu Barca-Betis a jeszcze 3-4 lata temu z Messim śmigał po boisku to jest mi tylko niezmiernie miło.
A niemiły to ja byłem śpiewając mu hymn największego wroga codziennie którego nie cierpi, zresztą wszyscy wiemy czemu w Realu Betis „Y Sevilla, Sevilla, Sevilla, aquí estamos contigo Sevilla” xD

17

Po meczu dzwoni do mnie Dani Gimenez którego poznałem na wakacjach na Cyprze i od tamtej pory czasem pogadamy popiszemy, fajnie się zgadalismy, Barcelonke cały wyjazd ostro gloryfikowałem, a on 4 sezony bramkarzem Realu Betis był jeszcze 3 lata temu i jak odebrałem wideo rozmowe widzę tylko uśmiech i pytanie „Results? Results? Ter Stegen? Your Ter Stegen?:))”
xD
Tak jak pisałem ostatnio po rozmowie z nim na temat bramkarzy w Hiszpanii i bardzo nie lubi naszego bramkarza zresztą tak jak i większość bramkarzy ze środowiska z La liga, jest tam uznawany jako „Bad person” i jest bardzo opryskliwy poza kamerami z wybujałym ego.
Wierze w te jego słowa pamiętamy jak Ter Stegen płakał w biurze, ze Claudio Bravo broni a on chce 1 sklad.
Jednakże… fajnie odebrać taki telefon po meczyku bo od razu humor się poprawił i nerwy trochę zeszły:))

0

@barcelonaLM głosowanie trwa do 10 grudnia.

1

Może ktoś polecić jakąś kurtkę zimową która jest faktycznie mega ciepła? Już dwie zamówiłem i obie z kategorii „zimowych” a tak naprawdę to wiatrówki. A jestem zmarzluch

0

Jak poprawnie po hiszpańsku napisać „dwunasty zawodnik” żeby tyczyło się to do kibiców którzy są 12 zawodnikiem? Ktoś wie?

0

@peetwithbarca musimy wygrać.

0

@ciupaw i tak już do 5 rano posiedziałem z nimi przy tym stoliku zostawiajac swoich znajomych, którzy jednak tez skorzystali bo spędzili razem ze mną czas z tą ekipą w następnych dniach:)

0

@ciupaw Trener Iniaki Bea usłyszał jak rozmawiam po polsku przez telefon z bratem i zagadał do mnie po kilku głębszych drinkach(nie ukrywam, ze ja tez już popiwkowałem) „ Czy dobrze słyszę język polski?” Odpowiedziałem ze tak tak jestem Polakiem a on odpowiedział, ze super byłem trenerem Damiana Kądziora i od razu zczailem ze musi chodzić o Eibar którego okazało się ze do poprzedniego sezonu miał role asystenta trenera Mendilibara

2

@Comfortable_ jasne, ze tak. Napisze jakiś fajny post potem o tym jak podsunął mi kolega wyżej i dam Ci oznaczenie, żeby nie ominąć.

1

@mrboom jasne mogę spróbować później.

2

@Rothan1 Dokładnie, pamiątka na całe życie. A historie jakie przez pół nocy opowiadali mi z boiska są niesamowite, zwłaszcza Iniaki Bea o starciach z Messim, Etoo czy Robbenem.
Zgadalismy się naprawdę niezle i jestem pewien ze skorzystam z zaproszenia i nie było to moje ostatnie spotkanie:)

0

@Zoker Angielski, a z trenerem Iniakim po Niemiecku ponieważ grał w Austrii :)

2

@Comfortable_ Nie jestem! Taki kadr haha

42

Kilka moich ciekawych zdjęć z ostatnich wakacji na Cyprze, w których to spędziłem kilka dni z bardzo ciekawymi ludźmi jak na zdjęciach. Archiwum prywatne, dostałem od nich zaproszenie do Hiszpanii na najbliższy turniej, rękawice od bramkarza Betisu w których grał w La liga, a także Asystent trenera Mendilibara, Iniaki Bea który jest na zdjęciu, przysłał mi wiadomość na Whatsappie ze rozmawiał, z Cucurellą o którym opowiadałem mu, ze go uwielbiam na lewej flance poprosil mnie o adres, ponieważ Cucurella chce wysłać mi swój Tshirt. Bramkarz Levante Kiko Vegas zadzwonił na rozmowie video ze mną kilka dni temu do Legendarnego Jose Moralesa z levante ponieważ przyjaźni się z nim i był nawet jego świadkiem na ślubie i jak zażartowałem do niego z pytaniem czemu strzelał gole mojej Barcelonie i ze czemu zawsze się tak garbi jak biegnie z piłką to pocisnął taką bekę, ze powiedział ze musi mnie zobaczyć na stadionie Levante i zaprasza mnie po swoją koszulkę. Dziś rano wstaje a Kiko Vegas przysyła mi na whatsappie screen meczu Levante Osasuna i pyta czy wybieram się z nim na mecz po obiecaną koszulkę. Poznać takich ludzi którzy tak człowieka polubili, a wystarczyło mi być tylko sobą, najlepsze było to, ze mogłem w końcu pogadać z kimś o Hiszpańskiej piłce którą tak uwielbiam i w międzyczasie wypić pare piwek i spędzić kilka naprawdę fajnych dni.
https://zapodaj.net/179bf9f57feb4.jpg.html
https://zapodaj.net/bb3728b336bdf.jpg.html
https://zapodaj.net/1b2fb25737e2c.jpg.html
https://zapodaj.net/20d69313d27e5.jpg.html


0

@Kwiatek67 dokładnie.

3

@busquets5 masz całkowitą racje, jednakże tutaj akurat jestem ufny, bo spotykali się kilka razy wiec mowil to sam z siebie bezpośrednio z własnych doświadczeń i wymieniał nawet nazwiska bramkarzy którzy mieli z Ter Stegenem różne nieprzyjemne sytuacje wiec wyssane z palca to raczej nie było. Sam nie jako tez odczuwałem takie wrażenie szczerze mówiąc, ze nie jest to najlepszy Amigos dla innych.

17

Rozmawiałem kilka dni temu z Dani Gimenezem, byłym bramkarzem Realu Betis o bramkarzach w La liga. Swoją drogą powiedział mi ciekawą rzecz o Ter Stegenie, że jest bardzo nielubiany w środowisku bramkarzy w Hiszpanii i jest bardzo chamski i arogancki poza kamerami. Taka ciekawostka, miłego dnia.

3

https://instagram.com/stories/ralbentosa/2709221321277030065?utm_medium=copy_link
Jak uważacie z kim Raul Albentosa wyszedł lepiej na zdjeciu? Ze mną czy z Messim? Bo mi jasno nie odpowiedzial kumpel… /tyczy się instastory xD

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10940966#comment-10940993

Jak ktoś może przypadkiem śledził mój poprzedni wpis to w komentarzu zaktualizowałem go na szybko o jakieś zdjęcia na potwierdzenie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?