EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dawo17 https://photos.app.goo.gl/XwZQXUqgx2bceSBE9
4
@DaPidejpi https://photos.app.goo.gl/XwZQXUqgx2bceSBE9
74
Taka ciekawostka, jestem właśnie na Cyprze. Do mojego hotelu przyjechała grupa piłkarzy z Hiszpanii nie miałem pojęcia kto to. Dwa dni temu na wieczornym posiedzeniu przy basenie zaczepili mnie żeby pogadać bo myśleli ze tez jestem miejscowy, chcieli coś popytać itp.
Dosiadłem się do nich i do 4 nad ranem posiedziałem podrinkowałem itp. Zaprosili mnie wczoraj na mecz ktory grali w tym miejscu.
Okazało się, ze główny trener tej ekipy Iniaki Bea dwa lata temu trenował jeszcze w Eibarze w La liga i pol nocy przegadaliśmy o Damianie Kądziorze dlaczego nie grał w drużynie, czy o piłkarzach typu Cucurella który według niego na tamten czas był najlepszy w jego drużynie. Pokazywał mi swoje zdjęcia z boiska z Etoo, Messim,Robbenem.
Trener bramkarzy Dani Gimenez jeszcze 4-4-5 lat temu bronił w La liga w Realu Betis i po prostu tak się z nim skumplowalem ze zostawił mi swój numer telefonu i dzisiaj przyniósł mi swoje rękawice w których bronił w La liga z podpisem na pamiątkę.
Bramkarz Koke Vegas w tym roku został zwolniony po 7 latach z Levante i bardzo narzekał, ze na sam koniec wystawili go do wiatru ponieważ w tym sezonie w lipcu Lech poznan bardzo chciał go zatrudnić u siebie,ale jest szansa ze uda się jeszcze trafić do Poznania.
Środkowy obrońca Raul Albentosa prawie 100 meczy w La liga.
Zaprosili mnie na mecz, wygrali w karnych i potem zabrali na murawę nagrali mi z tego video i wysłali dzisiaj zdjęcia i filmy z cała ekipa. Coś pięknego taka przygoda z takimi postaciami, usłyszeć tyle historii z murawy od takich osób i 3 dni drinkowac, pokopać w piłkę i przegadać tyle godzin.
9
xD
https://www.facebook.com/LondonsRed/posts/4281705808551508
0
@cescblaugrana95 tak jest mega.
0
Jeden z kolegów ze strony założył ligę Fantasy Champions League, wklejam raz jeszcze aby wszyscy mogli dołączyć:
68EX5MFV03
0
@Szalik tez myśle, żeby tak zrobić ale nie wiem czy się oprę żeby nie sprawdzać wyniku na przerwie w pracy np, to może być silniejsze ode mnie xD
0
@Rust_Cohle Niestety jestem świeżo po chorobowym 2 tyg także to byłoby samobójstwo mój szef w Niemczech niestety nie jest na tyle wyrozumiały;/
1
I jak tu żyć meczem jak o 20stej rozpoczyna się nocną zmianę do czwartej i nie ma możliwości obejrzenia meczu…. I to takiego meczu.
0
https://zapodaj.net/89c6805261cfc.jpg.html
xD
0
@Dankhog brak czasu chwilowo, ale wrócę na pewno;D mam ze dwie postacie na Antice. A ty gdzie grasz?
0
@Dankhog melduje się, teraz chwile na emeryturze jednakże na codzień duzo grałem ;D
1
Najwięcej Goli + Asyst w 2021 roku dla klubu i reprezentacji.
50 - Lewandowski (44+6)
47 - Messi (33+14)
45 - Halaand (36+9)
42 - Memphis Depay (28+14)
40 - Mbappe (32+8)
36 - Lukaku (26+10)
34 - Moreno (23+11)
33 - Griezmann (23+10)
33 - Cristiano (29+4)
0
Fati po przerwie reprezentacyjnej będzie gotowy do gry?
0
@Ghotti tak typowo przed czy wcale? Bo mam lot o 15nastej to nie wiem czy masz na myśli wyjście bez śniadania?xD
1
@JimMorrisonFCB 3,5h na wyspę Kos
0
Macie jakieś protipy przed pierwszym lotem samolotem? Miewałem często niewielkie problemy z ciśnieniem i jego regulowaniem a wiec może jest coś co pomoże przy starcie czy tez lądowaniu:)
0
Najpierw będzie losowanie czy te przyznania nagród?
0
Pep Guardiola przyznał w wywiadzie dla ESPN, że opuści Anglię w 2023 roku!.
Następnym celem będzie prawdopodobnie prowadzenie kadry narodowej.
0
Z Obecnej kadry jaki skład najbardziej chcielibyście widywać jako podstawowy?
Ter Stegen
Dest-Araujo-Garcia-Alba
De jong
Pedri Coutinho
Griezmann-Depay-Fati
Szkoda ze nie mamy innego prawego obrońcy, ale cóż, Emerson mnie na ten moment nie przekonuje.Świadomie odrzuciłem Busquetsa i Pique mimo iż bardzo ich szanuje to chciałbym, żeby De jong zagrał na pozycji Busiego, a Pique przegrał rywalizację z Araujo i Garcią, bo widzę w nich mega potencjał. No i ten Coutinho. Chciałbym naprawdę zobaczyć go na pozycji ofensywnego pomocnika ponieważ to jeden z moich ulubionych piłkarzy i nadal w niego wierzę. Pomyślałby ktoś ze skład zbyt ofensywny, ale patrząc na to, ze Griezmann bardzo pracuje w defensywnie myśle, ze mogłoby się to całkiem dobrze uzupełniać, bo dość już tej topornej gry i problemów z wyjściem z pod pressingu z większymi rywalami. Zapraszam do dyskusji
0
Verattiego zdążymy zarejestrować?
7
Wielki Depay stłamsi bagietę Mbappe, fakt nie opinia.
0
Czy sytuacja w Atenach jest opanowana? Czy dalej są tam wielkie pożary?
A jak z ogniem na wyspie Kos, orientuje się ktoś?
0
@Wossi61FCB A powiesz mi jak to wyglada mniej więcej cenowo za jedną wejściówkę?
0
@Wiktoria13 Będę dopiero leciał w dniu meczu. Chciałbym mieć już bilet przygotowany.
0
@Criss18Barca Naprawdę? Na ostatnim meczu widziałem trochę turystów.
0
Czy jest w stanie pomóc ktoś z nabyciem biletu na mecz z Getafe?
Na stronie niestety nie ma jak kupić.
1
Orientuje się ktoś ile kosztują średnio dwa bilety na taki mecz z getafe za 2 tygodnie?
0
Fakt, przepraszam. Po nocnej zmianie czytanie ze zrozumieniem idzie kiepsko, nie zauważyłem, ze chodzi tylko o uraz Aguero.
Szacun za działalność na TT, śledzę.
0
Depay zagra z realem sociedad jeśli uda się go zarejestrować? Widziałem info u Barcainfo na Twitterze, ze ma uraz.