EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny mecz Juniora Firpo.
0
Postawilem w stowki na wygraną dwoma wiec mam nadzieje ze ładnie pograją chłopaki:)
0
Zbyt dużo fantastycznej, hiszpańskiej myśli szkoleniowej na jednym zdjęciu.
https://iv.pl/image/GrtQgBb
27
https://ifotos.pl/z/qaehrph
Nostalgia..
2
Powie mi ktos jak wyglada sytuacja z Turanem? Bo na flashscore pokazuje go w naszej kadrze jako" występ wątpliwy" zapewne było juz mnóstwo tego tematu,ale praca pochłonęła ostatnio mój czas i pominąłem wątek.
0
@ShawnC Zostań przy graniu w Fife,bo nawet football manager to chyba za wysoka półka.
0
Witam serdecznie, niestety pracuje do 1 w nocy a bardzo chciałbym obejrzeć mecz bez znania wyniku,czy mógłby ktoś z was dac mi strone na której obejrze ten meczyk bez wyniku w tytule?
55
Nie pompujcie się na niedzielę, bo nasza gra nie odmieni się znacząco po 3 treningach z nowym trenerem. Wiadomość kieruje tylko do tych którzy planują Tiki-take przez 90minut przez to jaki styl prezentuje Setien,a na to żeby go wprowadził niestety trzeba mu dac trochę czasu.
0
Są jakiekolwiek informacje, plotki podejrzenia o ściągnięciu jakiegos napastnika,mówi sie o jakimś nazwisku?
0
Gdzie oficjalna informacja o zwolnieniu Valverde?
0
@Bocian95 Ale tu nie chodzi już o sam aspekt gry tylko Bellerin jest szklanką i przez ostatnie 2 lata miał bodajże 4 kontuzje i nie wychodził nawet na murawe miesiącami więc jak możesz porównywać go do Semedo.
2
@Bocian95 Ale ty głupoty wypisujesz Bellerin nie istnieje w poważnej piłce od 1,5 roku, nie dość że jest strasznie szklany i ciągle ma kontuzję to jeszcze przez większość meczy nie mieści się w kadrze ARSENALU.
1
Ja uważam, że Napoli musiałoby nas zgnieść 4-0 żebyśmy mogli się obawiać odpadnięcia na Camp Nou. Jak dla mnie to drużyna taka jak Sevilla gdy przyjeżdża do Barcelony i dostaje Manite,albo Dortmund na stadionie Bayernu, całkowicie nie widzę dla nich perspektyw.
0
@matelkoveb zaczął fatalnie,ale potem grał już w porządku
22
Klubowe Mistrzostwa Świata 2015 roku, River Plate vs Barcelona...
" W 12. minucie zatrzymałem strzał Leo Messiego, chwilę później podszedł do mnie, pomógł mi wstać i pogłaskał po głowie. Powiedziałem mu, że właśnie spełniłem marzenie swojego synka, obroniłem Twój strzał, Leo uśmiechnął się i pobiegł dalej.
Po meczu wszędzie szukałem Claudio Bravo, ponieważ chciałem się z nim wymienić koszulką, na korytarzu jednak spotkałem Leo Messiego...
Zapytałem, czy go gdzieś nie widział, a ten kazał mi chwilę poczekać. Po chwili przyprowadził Claudio Bravo i oprócz tego podarował mi swoje buty:
"Są dla Twojego syna"
Nie wiedziałem co powiedzieć, byłem pełen podziwu. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że spotka mnie coś takiego. Na taki gest stać tylko najlepszych" ♥️
~ Marcelo Barovero
0
@krzychu1526 @Hushovt udało się!!:)
0
Rakitic za busquetsa i griezmann za suareza wtedy by było cudo.
0
@szkutnik91 rakitic za busquetsa i griezmann za suareza wtedy by było cudo.
0
Mam obie strzela takze gol Kane'a to swietne info
4
Gole w tym sezonie
Robert Lewandowski- 21 bramek
Real Madryt-19 bramek.
Fakt nie opinia :)
0
Jak sprawdzic czy kandydat na którego głosowałem dostal sie?
0
@koszol Todibo jest kontuzjowany na ten moment.
0
Takie nietypowe pytanie, mamy tutaj jakiegoś dentyste/stomatologa albo zna ktos kogos takiego dobrze żeby zadać jedno pytanie? Pilne,ból:(
0
@krzychu1526 spoko ^^
2
@Hushovt tego mu życzę, przekaże twój komentarz :)
1
@Hushovt mój dobry kolega, świetny piłkarz z dojrzałą głową.
1
@KamQiX Bylem w pracy a jak przeczytałem twoją wiadomość już było za późno:(
0
Tak jak ostatnio wstawialem ze postawilem 450zl na betis i zremisowal tak dzisiaj postawilem na nich 150zl, dzis na pewno wygrają;D
1
Skriniar podszedl po koszulke do Messiego pokazal mu,ze w szatni mu da, za minute podchodzi Politano mówi mu Messi ze obiecal Skriniarowi a na koniec oddaje koszulkę Martinezowi, ale psotka ten Leo ^^
0
@Piqueku typowa bezsenność, kolejna noc z rzędu, dużo stresów;p