EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Zapomnij o karnym, MAMY TO PANOWIE VEBBBBB!
0
A kto będzie piłkę rozprowadzał w środku pola? Busquets nie jest w tym dobry to jest defensywny pomocnik a nie rozgrywający. A Mascherano? Stoper i ewentualnie również defensywny pomocnik, dziurę byśmy mieli i grali na 7 obrońców i by nas tylko wyśmiali bo byśmy stali na 16 metrze autobusem i wstyd na cały świat. Musimy pokazać jaki jest nasz poziom i nasza forma.
1
bez Alby? przecież Adriano piach gra a Jordi jest w formie teraz, potrafi się fantastycznie włączyć do ofensywy gdy Neymar zejdzie sobie trochę do środka ale potrafi dzięki swojej szybkości również zagrać dobrze w obronie.
0
Nie wiem jak wy panowie ale ja liczę jutro na dobry występ Neymara. Mam nadzieję ,że pokaże wszystkim ,że potrafi wykazać się nie tylko w mniej ważnych meczach ale tak jak w meczu z PSG wziąć odpowiedzialność za grę i strzelić pięknego gola. Mam nadzieję ,że nas czymś jutro zaskoczy.
0
Czytając stronę od kilku miechów codziennie czytam twoje komentarze i jesteś już u mnie bardzo rozpoznawalnym użytkownikiem ;) Lubię je czytać- są mądre i nie zawierają nie potrzebnej treści. Oby tak dalej, dzięki tobie sam nie dawno konto założyłem tak tylko byłem biernym obserwatorem. Jeszcze raz, dzięki za treści i mam nadzieję ,że będzie tak dalej :) VEB!
0
Czytając komentarze zawsze szukam twojego aby się pośmiać, mistrz :D
0
grał w tamtym sezonie BDB ale miał kontuzję i teraz nie dopisuje mu forma.
0
a jak odpadnie np Ter Stegen? kto usiądzie na ławce? jak dozna kontuzji nie będzie miał kto być nawet jako rezerwowy. W zespole musi być taki jeden bramkarz który jest ewentualnie potrzebny nawet na ławkę gdy wystąpi kontuzja u któregoś z podstawowych bramkarzy. A tak naprawdę on też jest bardzo potrzebny. Kadra na treningach jest duża i on również pełni na nich bardzo ważną rolę wspierając zespół. A to co piszesz nie ma najmniejszego sensu.. Odpadnie Marc albo Claudio i będzie musiał na ławie siedzieć jakiś młodziak nie wiadomo skąd, a nie daj boże drugi bramkarz w trakcie meczu dostanie jakiegoś urazu i wejdzie Ci taki i mecz zakończy się całkowitą porażką.
0
Bravo, Alba, Pique, Bartra, Alves, Mascherano, Iniesta, Rakitić, Neymar, Messi, Suarez taki skład chciałbym obejrzeć. Mascherano to fantastyczny defensywny pomocnik i pokazał to np. z Elche albo PSG gdy przestawił się na tą pozycję i grając fantastyczną piłkę do Suareza w akcji w której padł bardzo ważny gol na 1-1. Ale niestety znając Enrique Masche wyjdzie na stoperze a Bartry nie ujrzymy na boisku. No i oczywiście Busquets na ŚPD.
0
chciałem tylko rozwiać swoje wątpliwości :) bo nie do końca wiedziałem dlaczego główny nagłówek brzmiał jedynie o Leo Messim skoro znalazł się tu również Neymar i Rakitić. Przekaz nie był do końca czytelny a więc chciałem po prostu wiedzieć ;)
0
Najlepszym piłkarzem czy po prostu jest w tej 11?