EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Mateusz Borek w wywiadzie z Robertem Lewandowskim.
-"Robert musimy już kończyć, bo nas tu poganiają, masz 14 bramek już w tym sezonie jakbyś zapomniał" epicko ^^
0
@msmsms i tak nikt nie zauważy
2
A ja robiłem kupon o 18;55 za 150zl i dalem Real, ale wyskoczylo ze mecz się juz rozpoczął to wrzuciłem Bayern-Totenham obie strzela za to xD
1
@Arkadio90 dobrze,że wolne,źle że z powodu choroby dziecka
0
Jesy jakieś info o powrocie Messiego i Ansu?
7
A czym ma smarować, palcem?
13
Czas wyruszyć zaraz na grzybki, wczorajsze zbiory 120 prawdziwkow,lubuskie ;))
0
Poniosło Cię kolego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Uwielbiam ogólnie młodego :P
https://zapodaj.net/6b10b9eaeee0d.jpg.html
1
@Wittgenstein uderz sie w głowę, a potem pakuj zeszyty do szkoly.
0
Co myślicie?
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE5NjY2NzA3MTkwMDqxUSHCIAe86GWiYrI%3D&kind=MAIN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 w skali do 6 może?
0
@Sznejk Marcelino.
0
@Agent47 idź spać.
6
https://x.com/footystuff8/status/1175509378381864962
Ponawiam.
9
https://x.com/footystuff8/status/1175509378381864962
Dzięki Valverde.
3
@KamQiX chętnie, okoń.
1
@Kapitan hawk
Dzieki,troszkę lżej:D
5
Tak to ja postawiłem 430zl na betis, jestem głupi, potwierdzam.
0
@MesQueUnClub96 to ja xd
4
@wachaFCB Nie mam słów..
0
@Zieliniak daj spokoj.
1
@kerouac
Dostalem zwrot z bonusu do obrotu i musze postawic cos z kursem 2.0 za właśnie 400zl, a że wczoraj je właśnie wygrałem także stratny nic nie będę:)
0
@Transu96 bardzo, 2 punkty w 3 meczach. Wiem,że betis też fatalnie zaczął, ale mam przeczucie ze dzisiaj sie odbije.
2
Panowie 430zł postawiłem na Real Betis dziś, trzymajcie kciuki:)
2
@wyrek
Kładź się spać.
0
Wiadomo co z Messim,zagra w sobotę?
0
Kto komentuje z Laskowskim? Robert...