EldoradoHaze
Dołączył/a: styczeń 2015
--Świebodzin--
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@erix10 rzecz w tym,że kataru nie posiadam
0
@barcelonaLM
Raczej żyje w zgodzie z przepisami
0
@tobiasson92 no i masz Ci los ze sie trafil.
0
@LionelM95 kompletnie
1
No i jest pozytywny test na Covid-19. Narazie brak węchu, dlatego decyzja o zgłoszeniu, czekamy dalej:)
48
Poniedziałek: Liverpool-Arsenal
Wtorek:Tottenham-Chelsea
Środa:Borussia-Bayern
Czwartek:Celta-Barcelona
Fajne wieczory w tym ponurym tygodniu się szykują.
1
Belgijski zespół Charleroi rywalem Lecha Poznań w IV rundzie eliminacji LE
7
Leo Messi pożegnał Arturo Vidala pięknym wpisem na facebooku.
0
Chcę zarezerwowac bilety lotnicze do Barcelony.
Czy w razie Covid19 i wstrzymania lotów dostanę zwrot środków?
(Wylot z Berlina)
2
@zmiter912576 musisz rozpakować wszystkie pliki z zipa i potem pojedynczy na pdf
0
Tylko jedna drużyna wychodzi z grupy ligi narodów? Czy z drugiego miejsca tez jest szansa na wyjście?
0
Jest szansa żeby coutinho zostal w naszym klubie?
3
Transfer Griezmanna w sytuacji finansowej i kadrowej klubu to był po prostu największy żart świata.. "skrzydłowy" który lewą nogą potrafi tylko zawinąć sie z piłką w tył i zagrac do środka, dosłownie zero kreacji,żart.
0
Wie ktoś może ile % od przejazdu zabiera partner flotowy bolta? Bolt jako aplikacja odciąga 20% z przejazdu, a partner który daje swój samochód oraz placi za paliwo i eksploatacje? Ile % z przejazdu kierowca może zaliczyć dla siebie jeśli korzysta z samochodu partnera?
1
Barca dwoma dzisiaj, tez myślicie ze to realny scenariusz?
2
Do końca sezonu VAR w La Liga nie będzie obsługiwany. FIFA wyraziła zgodę.
[El Chiringuito]
CYRK
0
@codemat Audi s3 :)
0
Jak myślicie co z hotelami, mogą zamknąć? Pracuję w hotelu przy głównej trasie,blisko granicy i codziennie przyjezdzaja autokary z Rosjanami,Litwinami wracającymi z Francji Holandii Niemiec, wszyscy nocni kierowcy ktorzy rowniez jadą Belgia,Francja itp. Boję się chodzic do pracy, a szefostwo ma wszystko gdzieś,umowa zlecenie więc brak chodzenia =brak kasy i natychmiastowe wylanie, bo system 12h/12h nie byłoby komu pracować.
1
Mieszkam w Zielonej Górze i muszę wam powiedziec,ze jest tragedia co ludzie wpadli w paranoje,przystanki autobusowe puste, ludzi na mieście chodzących na piechotę pełno, sklepy zawalone, cały czas panika, zamykane przedszkola, po prostu tragedia.
1
Wiadomość dla Luisa Suareza przed dzisiejszym El Clasico od wiernego kibica.
Sorry,ze na YT nie miałem gdzie wrzucić:)
0
Czy w Karpaczu obejrzę gdzies El clasico w niedziele?
1
Uważam,że w rewanżu De Jong na pozycji busquetsa może byc kluczowy i będzie świetnie rozgrywał piłkę. No chyba,ze zagra tam Rakitic,co byłoby moim zdaniem złym pomysłem, bo wiemy doskonale jak ważna jest ta pozycja w stylu gry Setiena
0
@maroon Tak, na wyjeździe i przez te lata nie byliśmy nawet w finale LM nie mówiąc już o zwyciestwie,także myślę ze ta statystyka jest jednak ważna.
1
@darek60 To jest raczej przykre,że od 4 lat nikt inny poza Messim nie strzelił gola w pucharowej fazie LM.
0
Griezmann został wczoraj pierwszym piłkarzem Barcelony, nie licząc Messiego, który strzelił gola na wyjeździe w fazie pucharowej UCL od czasu Neymara przeciwko Bayernowi w 2015 roku.
0
@Tomek_TF dokładnie :)
34
CIEKAWOSTKA:
Halland strzelił już więcej bramek w lidze mistrzów niż Eden Hazard. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fak,ze Halland gra 1 sezon w Lidze mistrzów, a Eden Hazard zagral juz 7 sezonów.
Halland- 10 goli *1sezon
Hazard- 9goli *7 sezonów
1
Powiem wam,że Real będzie mial bardzo duży problem z Manchesterem City. Przez to, że zostali zawieszeni na 2 lata w lidze mistrzów będą tak bardzo zmotywowani, że będą gryźć trawę według mnie, razem z Guardiolą. Szykują się świetne mecze,ale myślę, że City jest zdecydowanym faworytem.
23
-Przed finałem Ligi Mistrzów w 2007 roku
pojechaliśmy drużynowo na tor kartingowy. Podczas
wyścigu zorientowałem się, że coś stało się z moimi
hamulcami. Przed sobą widziałem Xabiego Alonso i
Dirka Kuyta, w głowie zadałem sobie pytanie - kto z
tych dwóch jest ważniejszy dla drużyny? Wjechałem
więc w Kuyta!
~Peter Crouch, mistrz:D
59
Griezmann poza dzisiejszą bramką zabezpieczał trybuny Camp Nou,szacunek!
https://zapodaj.net/9d5c9f8cfe16d.jpg.html