Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hhehe Pep gra 3-4-3 a z Alaby robi Daniego Alvesa :P
0
Jak to ciekawie brzmi od kogoś, kto uważa, że gol z wolnego CR7 z Osasuną, nie był babolem bramkarza i wierzy w spiski nt. Złotej Piłki...
xD
0
Ah!! No i z Barceloną. Bym zapomniał :P
0
W tym sezonie Real przegrał tylko raz z Atleti właśnie.
0
To bylo w LM-wtedy co Leo strzelil dublet tym ta genialna bramke, kiedy przeszedl 5 pilkarzy Realu- ale fakt faktem- gdyby Marcelo sie nie poslizgnal to watpie by Afellayowi sie udalo tak celnie podac( a sam Marcelo zrobil wtedy 'Wawrzyniaka' ;p)
0
Chce zwrocic uwage na fakt, ze od powrotu po kontuzji Leo (od wejsca w meczu z Getafe na CN) w Barcelonie nikt oprocz niego nie strzelil zadnej bramki- a to juz 215 minut minelo. Mam nadzieje ze nie bedzie to tak dalwj wygladac.
Ale tej chwili najwazniejsze jest zdrowie Neymara- 3 tyg. biore w ciemno- na Man City bd potrzebny
0
Czy złapie czy nie, Atletico wygra. To nie jest tak że Atletico może powstrzymać najsilniejsze drużyny Europy, ale to właśnie najsilniejsze drużyny Europy mogą powstrzymać Atletico :)
Bayern, Barcelona, Real, Man City, PSG to są rywale na miarę Atleti, reszta jest słabsza i o ile Rojiblancos nie będą mieli słabego dnia, to przejdą wszystkie inne kluby bez większych problemów - z powyższymi nic nie może być pewne ;)
0
Teraz można powiedzieć że Liga Hiszpańska jest najlepsza na świecie.
Mamy 3 czołowe europejskie drużyny w Hiszpanii, żaden kraj nie może poszczycić się podobnym osiągnięciem. W Niemczech jest tylko Bayern i osłabione BVB, w Anglii Man City, Arsenal, Chelsea ale gdzie każdej z tych drużyn do "odpowiedników" w Hiszpanii (Man City ma podobny styl do Realu, Arsenal do Barcy, a Chelsea trochę przypomina Atleti), no a inne kraje to już się zupełnie nie liczą, bo we Włoszech jest tylko dobre Juve i Napoli + niezła Roma, no a we Francji PSG i nic.
0
Dobrze że mu się nic nie stało ;)
Z Getafe i tak może wyjść rezerwowy skład.
Pewnie zagra: Pinto, Montoya, Puyol,Bartra,Adriano, Song, Roberto, Fabregas, Neymar,Messi,Tello.
Ney i Leo bo wracają po kontuzji/chorobie dlatego potrzebują minut.
0
*sorka 5.5
0
Busquets 8.0?
Toż to nieporozumienie.
Troche dziwne te oceny, bo np. Pedro był po Pique najlepszym graczem, a ma niższą ocenę od chociażby Messiego czy Busquetsa (nieporozumienie -maks 4.4)
0
U siebie z pewnością, w Manchesterze nie sądzę
0
I pierwszy raz widzę jednak że wysoki środkowy napastnik to konieczność na takie mecze. I chyba nie tylko na takie, dlatego powinien być to napastnik z absolutnego topu. Bo sam wysoki "drewniak" nie wystarczy, bo będziemy grać cały czas w '10' i co jakiś czas będzie pykać bramki.
Suarez to chyba zbyt piękne marzenie, ale... :P
0
Nie wiem dlaczego wy narzekacie. Zremisowaliśmy z jedną z kilku najlepszych drużyn w Europie na ich stadionie. To pierwsze stracone punkty przez Atletico na Vincente Calderon - a Barcelona na wyjazdach już co nie co straciła.
TO nie był nasz dobry mecz, ale wynik jest poprawny. To drużyna LEPSZA od Realu na tą chwilę co potwierdza nie tylko dorobek punktowy, ale też ostatnie bezpośrednie mecze - dwa zwycięstwa na Santiago Bernabeu z rzędu.
Ja jestem zadowolony, chociaż gra nie porywała i Atleti mogło ten mecz wygrać, bo stworzyli sobie sytuacje w których mogli pokonać VV- było ich kilka, ale żadna nie była stuprocentowa. My stworzyliśmy sobie takich sytuacji mniej - o ile dobrze licze 2-3, ale nie jest źle panowie :)
0
Niestety ale tragiczny mecz Neymara. Nie tego się po nim spodziewałem. Messi słabo ale nie aż tak jak Neymar. Alexis był niewidoczny.
Atletico to geniusze obrony ;)
0
Koke: Trenerze, to którego teraz mamy wyeliminować
Cholo: Po kolei, po kolei...
0
Nie wywołuj zdfa z forum Bayernu jak to powiadają kibice ;)
0
Widzicie jak wielka jest klasa Atletico. To jest drużyna z TOP 8 w Europie:
Bayern, Barcelona, Real, Atletico, Man City, PSG, Arsenal, BVB(?może Chelsea, Juve sam nie wiem kto jest tą 8mą)
Gramy na wyjeździe - w istniej twierdzy w tym sezonie. Ja jestem zadowolony. Liczę na zwycięstwo, ale remis nie będzie tragedią.
0
Tego Iniestę to zabiją w końcu...
Tak btw to chyba ostatni raz w waznym meczu podobała mi się gra Pedro chyba w finale CL 2011 ;D
0
Oni są bardzo dobrze przygotowani fizycznie - zapewniam cię - np. z Realem na SB biegali od 1 do 90 minuty i nie było widać po nich zmęczenia
0
Pedro najlepszy jak na razie ;)
0
Dlatego jest w razie czegoś Neymar i Messi ;)
Za to u was nawet Ronaldo-Benzema-Bale ledwo radzi sobie z ogórkami :)
0
Nie rozumiem tylko dwóch rzeczy
1. Dlaczego gdy Busquets walczy z kilkoma przeciwnikami, przez kilka sekund, to pomocnicy nie wracają się żeby zaasekurować, tylko stoją i się patrzą?
2. W pressingu czekamy aż przeciwnik dostanie piłkę i dopiero wtedy do niego doskakujemy - biegnie 1 piłkarz, zamiast kilkoma graczami
0
Tylko nie Don Andres - oby mu sie nic nie stało!
0
No i widzicie- Atleti założyło sobie strzelić gola w pierwszyhc 10 minutach - szaleńczy atak, który miał się skończyć bramką - przetrzymaliśmy i teraz postawili autobus i kontry-czyli nic nowego :)
0
Pamiętajcie że Atletico to drużyna na poziomie Realu, Man City itd.
Nie spodziewajcie się że ich rozniesiemy na stojąco.
Liczę na zwycięstwo nawet wysokie-ale nie przyjdzie nam to bez wywalczenia go, walcząc o każdy metr boiska!
0
Mam pytanie, bo Utd śledze tak od czasu do czasu - co się dzieje z Roo? Bo nie widzę go w dzisiejszym meczu ani na boisku ani na ławce, a kontuzji chyba nie ma?
0
Masche, Pique
Aha czyli mamy wywalić ich dwóch i grać ma para Bartra-Puyol? Puyol już się nie nadaje na takie mecze (niestety ;( ) więc ktoś z tej pary musi zagrać.
Pewnie że wolałbym Bartrę, ale jego czas jeszcze przyjdzie. Mniejsza jest szansa na to że mecz zawali Masche czy Pique, niż Bartra, który jeszcze jest w wieku w którym istnieje MOŻLIWOŚĆ podpalenia się i totalnego zawalenia spotkania.
0
Zawsze też będziemy mieli nadzieję, dzięki takiej ławce, bo gdyby nie wypalił atak Neymar-Messi-Alexis, to w zasadzie nie mielibyśmy już czym straszyć (poza Pedro za Neymara) a tak, nawet gdybyśmy przegrywali, to wejście takich grajków jak Ney i Messi na pewno wywoła drżenie kolan u obrońców rywala :D
0
Niemal dokładnie taki skład jaki przewidywałem, taki też chciałem - wolałem jednak Bartrę za Mascherano, ale nie można mieć wszystkiego ;)
Już się nie mogę doczekać. Tata ma cojones i chwała mu za to :)
Liczę na piękne widowisko, ale patrząc na potencjał naszej ławki, może się sprawdzić przepowiednia mojego kumpla, średnio zainteresowanego futbolem, a Atletico to już zupełnie nie - wie tylko ode mnie ze rozgrywają sezon życia. Stwierdził (nie wiedząc nic ani o ostatnich pojedynkach, ani o możliwym składzie Barcelony) że do przerwy Atleti będzie prowadzić 1-0, ale Barcelona w drugiej się weźmie za siebie i wygra 2-1.
Kto wie czy tak nie będzie? Wolałbym nie (za duże nerwy) ale liczy się końcowy wynik, więc nawet jeżeli po nerwówce uda się osiągnąć zwycięstwo będę zadowolony :D