Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy jak Realowi pomagali to też o tym pisałeś :)
Mecz z Elche i tyle w temacie :)
0
Frustrację wyczuwam ;)
0
Mam nadzieje że Messi nie będzie strzelać bo czuje ze nie trafi :P
0
Piatti 160 a gola z głowy nam strzela xD
0
Valdes jak w poprzednim sezonie ;)
0
No teraz można powiedzieć, że Martino super zbalansował drużynę. Messi chciał sobie pograć w pierwszych 2-3 swoich meczach - ostatnio jest tylko elementem drużyny, który jej pomaga i pracuje na wynik zespołu (nie tylko na swój)
0
Nie czaje tego wprowadzania piłkarza po zejsciu za linię. To jest parodia - nie raz sędzia widzi piłkarza a nie daje mu wejść...
Powinien o wejściu decydować sędzia techniczny (od czegoś k&&& jest) i jak uzna że wszystko ok (no bo np. jak jest krew na koszulce - niech sędzia techniczny sprawdza) to niech wpuści...
0
Taaa... a dzisiaj tyle kibiców bo co?
Pogoda?ładna
Godzina? Bardzo dobra
Dzień? Świetny...
Drużyna? Solidna i ciekawa
Mecz? Ważny - wręcz bardzo...
Skład? Najlepszy możliwy (tylko Ney nie może wystąpić, Iniesta wejdzie)
Taaaaaak,...
0
Nie podniecajcie się tym Fabregasem, bo to że nie gra Iniesta zapewne jest spowodowane tym, że nie jest jeszcze gotowy zagrać 90 minut.
Cały czas mam nadzieję, że Tata szykuje trio Busquets,Fabregas,Iniesta na najważniejsze mecze sezonu, by byli świeży na LM ;P
0
Ten mecz nie jest ważniejszy od 1/2 CdR w przyszłym tygodniu - Valencia to nie jest drużyna z czołówki, a RSSS to (zwłaszcza na Anoeta) ciężki orzech do zgryzienia
0
Twórca potęgi Hiszpanii.
0
Hahah ultimatum to może UEFA stawiać - przestaną płynąc pieniądze z Kataru, to padną ;p
0
Transfermarkt zalicza asysty tego typu jak Busquets do Messiego w LM 2011 na Santiago przy bramce na 2-0 ;)
0
* chodziło mi nie o rewanż, ale o 1 mecz-nie wiem dlaczego tak napisałem ;p
0
Myślę że to może być zasłona dymna i go i tak przyszykują na rewanż - piszą że pauza może trwać "nawet miesiąc", ale nie musi. Myślę że Kun z nami zagra.
Btw. Nasri też miał pauzować kilka tygodni, a już zaczął treningi więc na Barce będzie spokojnie gotowy-Argentyńczyk pewnie też ;)
0
Jeżeli nie będzie miał formy, to nie ma sensu wystawiać go na City od pierwszej minuty...
Mimo że Pedro i Alexis często znikają w ważnych meczach, to mimo wszystko wolę gdy oni będą w pełni sił i formy, niż Neymara bez ogrania - przypominam że ostatnie występy przed kontuzją miał dosyć słabe ;)
Ale wszystko zależy od dyspozycji w meczu z RSSS i Rayo-jak tam pokaże się z dobrej strony to powinien zagrać od 1 minuty ;)
0
Statystyki i dobro drużyny pokazują, że w pierwszym składzie powinien grać
Pedro, Neymar, Messi, Alexis, Cesc, Andres, Xavi, Busquets. Jednak w ataku jest 6 miejsc, a graczy którzy powinni grać w pierwszym składzie 8...
0
"Ani pod wodzą Pepa Guardiol, ani Tito Vilanovy Fábregas nie rozwinął skrzydeł aż tak bardzo. Argentyński trener wykrzesał najlepszą wersję Cesca, ustawiając go na lewym skrzydle lub jako fałszywą dziewiątkę."
Prośba do adminów - jak tłumaczycie coś, co jest taką totalną bzdurą, to albo dajcie sprostowanie, albo nie wiem - jak Cesc na skrzydle znajdował się przez chociaż 2% minut które zagrał, to jestem Donald Tusk...
0
3 lutego Ney wróci do treningów? o.O Przecież to za 3 dni ;) Ale szybko ten czas mija :D Oby miał formę na Man City bo w ostatnich występach (czy to z Atleti czy z Getafe w PK) tej formy brakowało, ale z drugiej strony z Rojiblancos wszedł pod koniec meczu(chyba 65 min) a z Getafe zagrał tylko 20 minut ;)
0
Wg mnie byłoby to rozegrane w ten sposób, że Barcelona przechodzi do finału oficjalnie (bo 4:3), a potem jest dyskwalifikowana z pucharu przez federacje za "niesportowe zachowanie" czy jakkolwiek to nazwiemy i wchodzi Atleti ;)
Zastanawiałem się nad tym w zeszłym roku, po porażce 0:4 z Bayernem czy jakby FCB nie wyszli na bosiku to by i tak wszedł do finału ;p
0
Mam wielką nadzieję że zagra z nami ;) Byłoby cudnie zobaczyć go znowu na Camp Nou :D
0
O rany - takie gole zdarzają się raz na 2 lata jak nie więcej. Pech i tyle - cóż poradzisz?
A kolejna sprawa.
Dlaczego po tym meczu wszyscy wyciągnęli wnioski że Roberto nie nadaje się do Barcelony? Ocenianie piłkarza po jednym meczu... Gratuluje rozumu.
Ja wierzę w Roberto, że kiedyś tam (... ;p) będzie super graczem i będzie dyrygować naszą defensywą. Przypomnę, że po dwumeczu z Bayernem i generalnie po końcówce sezonu praktycznie wszyscy tutaj chcieli sprzedać Bartrę(w tym ja). Jak wielka byłaby to pomyłka? Ogromna wręcz. Dlatego nie sądźcie pochopnie Roberto ;) Nie wiemy czy i kiedy zlapie formę, a może się tak stać za jakiś czas - początki Montoyi też były trudne, zeszły sezon był w jego wykonaniu słaby i też dużo osób chciało się go pozbyć - teraz gra lepiej od Alvesa, może za rok Roberto będzie pierwszym wyborem do jedenastki? Kto to wie ;)
0
A w ogóle Rafinha mnie zaskakuje - skubaniec ma genialne dośrodkowania - zawsze myślałem, że to taki przeciętny piłkarz, zmiennik Lahma, a tu gra genialnie - wrzutki ma najlepsze wśród bocznych obrońców których widziałem w ostatnim czasie ;)
0
Ale sprzedawczyk gola walnął o.O
0
A to jednak nie wina transmisji, ale zegaru na streamie- jakis ruski syf i zle jest pokazywany czas ;p
0
O kurde... to jestem 5 min do tyłu... eh... ;p THX za odpowiedz
0
Przepraszam za off top
Czy ktoś ogląda Bayern? Mam pytanie: która minuta? Bo na livescores pisze 76, a ja mam 72 i sie zastanawiam - czy to tak wielkie opóźnienie, czy na stronce pomyłka... ;)
0
Raczej nie, tylko kilku piłkarzy z pierwszej 11 z tego co widze
0
Z kolei w Anglii rzadko się gra autobusami - myślę, że z ostatnimi drużynami ligi angielskiej też byśmy wygrywali wysoko, gdyby poszli z nami na wymianę ciosów :)
Co nie zmienia faktu, że wynik City jest bardziej imponujący. No ale spokojnie -zobaczymy co będzie w lutym ;)
0
No dobra, ale wiadomo o co chodzi ;p