Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak w ogóle przypomnijcie sobie kosmiczną Barcelonę z lat 2008-2011.
Mecze w Anglii - Chelsea 1-1 (wynik zamazuje troche obraz tamtego spotkania), Arsenal - Barcelona 2-2, Arsenal - Barcelona 2-1.
I nagle jedziemy do drużyny która zjada tamte, i wygrywamy 2-0.
Mniejsza o czerwo, mniejsza o wszystko. Pokazaliśmy klasę.
0
Hehe a tak w ogóle to dobrze że Alves tak przestrzelił w pierwszej sytuacji sam na sam z Hartem bo ten drugi potem był przekonany że Alves znowu będzie strzelać w bok, a on mu strzelił między nogami :)
0
A czego oczekujesz. Zgnojenia jednej z 5 najlepszych drużyn Europy na ich własnym boisku?
Bez przesady - wygrana tu, to wielki sukces. Tu wygrały tylko Bayern i Chelsea... Wszystkie inne mecze wygrali...
0
Powiem szczerze - po zeszłorocznym laniu z Bayernem nawet nie sądziłem, że możemy wygrać jakkolwiek wysoko ten mecz (2-0 na Etihad to cholernie wysoki wynik - Bayern, Chelsea - inne drużyny zawsze od City dostawały w dupe i to ostro).
Bardzo chciałem remis - bramkowy najlepiej. Nie chciałem przegrać, ale dopuszczałem porażkę nawet beznadziejną 0-1 (cięzko sie odrabia bez strzelenia na wyjeździe gola) bo wiedziałem że o przejsciu zadecydują detale i nie ma wyników roztrzygających - i napewno go nie osiągnie Barcelona na wyjeździe.
A tu proszę jaka niespodzianka. Wyobroaźmy sobie, że gdyby sędzia uznał tamtą bramkę to (teoretycznie) byłoby 3-0. A przecież mieliśmy też inne sytuacje, a City miało de facto 3 (z czego jedna po ręce Dzeko) - reszta to były sytuacje stykowe, z których Pique i Masche wychodzili obronną ręką.
Powiedziałem, że ten mecz da nam odpowiedź, czy Martino nadaje się JUŻ do Europejskiej piłki, czy jednak musi się z nią oswoić i na trofea będzie trzeba poczekać z 2-3 lata. NADAJE SIĘ JUŻ TERAZ! :)
0
Valdes sobie to dobrze wymyślił - zadbał o to byśmy po nim płakali (na co się nie zanosiło chociażby przed rokiem)
0
Spalony, ale znowu VALDES
0
Valdes jest wielki.
Aż się boje co będzie w przyszłym roku...
Niewielu bramkarzy by tej piłki nie wypuściło, a jakby wypuścił - na 80% byłby gol.
0
Troche groteskowe jest to odbijanie się od Toure naszych grajków.
Już z Chelsea śmiesznie wyglądały te potężne byki Mourinho jak mu skakali na plecy i nie dawali rady, a nasi... :P
0
Mógłby Leo zrobić taką akcję jak z Realem w 2011 roku, po czerwie dla Pepe :P
0
No i pytanie- ryzykować - pójśc na wymianę ciosów i skończyć mecz 3-1 czy coś w tym stylu, czy grać spokojnie i czekać i liczyć na gola na 2-0?
Sam nie wiem...
0
Alves powinien poćwiczyć sam na sam, bo on się znajduje w takich sytuacjach wielokrotnie - najczęsciej dośrodkowuje, a jak nie to słabo strzela...
0
Alexis powinien zejść. W ważnych meczach grał lepiej od Pedro w ostatnim czasie (poza meczem z Atletico w lidze, nie pamiętam już jak grali w meczach o SPH, bo dawno to było i nie zwracałem jakoś szczególnej uwagi na to) i myślę że dobrze że wyszedł (w sensie dobra decyzja trenera patrząc czysto teoretycznie) ale coś mu się zacięło w głowie - piłka mu odskakuje przy przyjęciu, przegrywa 1 na 1 - to nie jego mecz i raczej jego nie będzie.
Skoro minęła już pierwsza połowa to chyba najlepszym rozwiązaniem jest Neymar, wydaje mi się że z City może zrobić więcej niż Pedro.
Ale generalnie gramy dobrze, dopóki mamy piłkę. Właśnie JAK MAMY PIŁKĘ.
Jesteśmy stosunkowo groźni, ale City gdy broni, to broni 10 zawodnikami na 20 metrze (http://screenshooter.net/3924640/njmrkss)
więc cięzko coś zorganizować.
Ale gdy atakuje to jest mocne. Ale nie tego się spodziewałem po City. Spodziewałem się gry na poziomie w okolicach Bayernu Monachium z zeszłego roku (oczywiście troche jednak słabszej - zwlaszcza w defensywie) a od nas oczywiście czegoś znaczenie lepszego niż to co pokazywaliśmy z Bayernem, a City się boi. Oby bało się do 90 minuty, bo na CN możemy to roztrzygnąć.
Jedno spostrzeżenie:
Ważny mecz= Messi małowidoczny, cofający się do pomocy, gdzie nie jest zbyt wyróżniającym się graczem + Iniesta, który gra genialnie już w kolejnym ważnym spotkaniu - dryblingi wychodzą, tworzy przewagę, bierze ciężar gry na siebie... Nie wiem o co biega...
0
Ej no bez przesady. Z Realem jak grał to najczęsciej grał dobrze, nie mówie, że Sanchez jest słaby, czy nie nadaje sie do waznych meczów.
Po prostu ten mecz przegrał już w głowie. Nie ma co go trzymać na boisku bo w tym meczu jest raczej spalony.
0
Alexis nie wytrzymał presji - po prostu. Nie sądzę by mu coś wyszło dzisiaj (obym się mylił). Najlepiej gdyby wszedł Neymar i grał jako wolny elektron (prawa, lewa, środek)
0
Pedro jest w takich meczach neutralizowany. Alexis potrafi coś zamotać (np. w meczu z Bayernem na AA jako jedyny coś próbował na początku meczu) i zrobić coś z niczego (Real w 2011 i 2013 itd )
0
No i powiedzcie mi, że to "nudne klepanie" nie jest genialne.
Lepiej mieć piłkę i się bronić (my się przez 50% czasu bronimy, a 10-15% atakujemy) niż bronić się na własnej połowie cały czas.
A City potrafiło zepchnąć tak każdą drużynę :)
0
A czy ja skomentowałem tą statystykę? Czy na jej podstawie stwierdzam, która drużyna jest lepsza, bądź choćby wysnuwam jakikolwiek wniosek?
Wydaje mi się, że nie, więc daruj sobie takie komentarze.
Liczyłem wczoraj bramki, z czystej ciekawości, a skoro już to zrobiłem to podałem tą informację innym - a może ktoś tak jak ja był ciekawy?
0
Właśnie -zobaczymy.
Ten mecz będzie ważnym wyznacznikiem - czy Tata jest gotowy na odnoszenie sukcesów od zaraz, czy jednak będziemy musieli poczekać 2-3 lata, aż na dobre zadomowi się z z Europejską piłką. Trenerem jest bardzo dobrym i jestem w stanie tyle zaczekać .
0
Kurde i po co ja wczoraj zawzięcie liczyłem te Bramki Barcelony i City, jak dzisiaj w artykule jest na ten temat informacja :P
No ale dokładny bilans Barca : 111-27, City: 117-40, obydwie drużyny w 38 meczach
0
Costa to nie ma formy od 2 miesięcy, zresztą Ronaldo też. Messi nie jest wcale na straconej pozycji (chociaż wcale mi jakoś bardzo nie zależy, żeby wygrał pichichi) - ma 9 bramek straty i 1 mecz do rozegrania więcej niż Ronaldo. Jeżeli strzeliłby w następnym meczu z Sociedad gola (albo najlepiej 2, bo z RSSS u nich będzie cholernie ciężko wygrać więc musi nam w tym pomóc) to będzie to w granicach 7-8 goli straty, na 13 meczy. Ronaldo jest zdolny do ładowania co najwyżej 1 gola na mecz(czyli więcej niż 15 na pewno nie nabije- może strzeli nawet
0
Zwłaszcza po tym w jaki marnował sytuacje w podobnym okresie sezonu w zeszłym roku :P
0
"Mogę wiedzieć, co konkretnie mówicie o tym meczu?
Śmiejemy się, żartujemy. Ale to żarty, które pozostają między nami."
Neymar pewnie dogryza Pique za ten wślizg, po którym dostał czerwo :P
Jednak na szczęście dla Barcelony
1. Pique się ogarnął
2. Neymar gra dla Barcy, a nie innego klubu :)
0
No wlasnie to znaczy 70 mln za caly okres umowy ;p
0
70 mln euro rocznie?
Chyba wkradł się błąd, bo z tego co słyszałem to 70 mln przez 10 lat, co jest i tak dosyć rozsądną propozycją.
70 mln euro rocznie, to by była transakcja stulecia Barcelony :P
0
*bo Real dał większy kontrakt
:P
0
Ale VV w formie może nam uratować mecz ;)
Z drugiej strony jak będzie bez formy to nam ten mecz zawali, a Pinto jest równy i w dodatku niesamowicie celny przy podaniach ;)
0
Jak nastąpi koniec ery Guardioli w Bayernie, to Lahm będzie miał 34 lata, więc wątpię, by grał więcej niż rok :)
0
Jeden logiczny argument...
Hmmm.. Kiedy ostatni raz Pinto zawalil mecz? A VV raptem 1,5 tyg. temu ;)
Zarcik, ale Pinto gra w PK zawsze i zawsze robil to dobrze-nie wiem dlaczego mielibysmy mu nieufac w tym meczu...
0
Pfff stronniczość sędziego w tym spotkaniu?
Nie przesadzajmy...
Za to co wyprawiał Costa nie mial prawa zagrać w rewanżu - polował, zamiast na gole, to na kartki dla przeciwników -non top prowokował Pepe i Ramosa, żałosne to było... Powinien dostać żółtko dużo wcześniej...
0
Czy aby na pewno nie będzie Nasriego, Aguero i Fernandinho?
http://www.manchester city.pl/news/nasri-fernandinho-i-aguero-cwiczyli-z-zespolem-galeria-zdjec--8781.html
(usunąć spacje przed pomiędzy manchester a city)
Skoro dzisiaj trenowali z zespołem (Neymar zaczął chyba wczoraj, albo też dzisiaj) to najprawdopodobniej będą gotowi na Barcelonę. Zatem zgodnie z moimi przewidywaniami :)