Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z lewej przywalił! :D
0
Hhahahahaha
Kibice Liverpoolu rozwiesili transparent:
"David Moyes is a football genius"
hahha :D
0
Allllllllle przysymulował Sturrige :p
0
Ja bym postawił na Pedro - Alexis gra super, ale...na Camp Nou. Pedro pokazał chociażby z Atletico, że w takich meczach potrafi dać sporo od siebie. Pedro potrafił strzelać Realowi w ważnych momentach(oczywiście Alexis też) i jak dla mnie, przy obecnej formie Neymara, powinien zagrać Pedro od pierwszych minut i Alexis na końcówkę (tak jak miało to miejsce w GD na Camp Nou)
0
Hmmmmm
Wg mnie Bartomeu postępuje bardzo dobrze, ale musi być też dosyć uważny. Wie, że Leo nie będzie chciał odejść z Barcelony (bo po co?) więc nie musi się godzić na najwyższy możliwy kontrakt - z drugiej strony Leo zarabia i tak ogromne kwoty, więc pieniądze nie są jego priorytetem. No zobaczymy ;)
0
Mógłby powołać jeszcze jakiegoś obrońcę z Barcy B, bo niebezpiecznie jest posiadanie tylko 2 nominalnych ŚO...
0
Tak czy tak już go nie sprzedamy w ogóle za duże pieniądze, więc można jedynie liczyć, że dobry występ na MŚ podbije trochę jego cenę.
0
Wiem, ale chodzi o to, żeby go ewentualnie sprzedać po finale MŚ - czyli po 13 lipca ;p
0
Można by poczekać do Mistrzostw Świata - a nóż, zagra kapitalnie(w końcu Brazylia ma duże szanse na tytuł, a wtedy inaczej patrzy się na ich zawodników) i cena wzrośnie o kilka milionów? :P
0
Tak jak z Kopenhagą w tym sezonie?
O rany, tworzysz obraz jakiegoś boga, który jest nieomylny... :p
0
Tak jak w finale LM 2008, czy 1/2 LM 2012 z Bayernem? :P
0
Kolejność rywali jakich bym chciał by wylosowania dla Barcy(od tego którego bym chciał najbardziej, do tego, którego najmniej ;p)
1. Manchester United/Olimpiacos
2. BVB
3. PSG
4. Atletico
5. Real
6. Bayern
7. Chelsea
Taka jest moja opinia, można się z nią nie zgadzać (BVB dałem bo stwierdziłem że przejdą, Chelsea też raczej powinna awansować - jeżeli jednak awansowała by Galata, to jest to 2. najlepszy do wylosowania klub ;p)
0
Uhuuhuh :p
Dobra znowu czegoś nie doczytałem xd
0
Do usunięcia
0
No niestety - czasem się tak zdarza :P
0
Wybaczcie nowemu ;) Pierwszy dzień okresu próbnego :D
0
Hhehe pomyłka nowego admina (czyli mnie :p)
Nie ogarnąłem, że mecze które miałem dodać, trzeba dodać do bazy danych, a nie na samą górę :p
Przepraszam, zaraz to załatwie ;P
0
Tak, żebyś wiedział, że jest istotna. Jeżeli nie nadążał za graczemi City, to polecam tobie zdjąć klapki z oczu.
Przykre jest to co robisz - krytykowanie naszej legendy, po bardzo dobrym meczu...
Szkoda, że nie widziałeś go w poprzednich latach - w 10/11 w 09/10... Wtedy inaczej byś się odnosił do Xaviego ;)
Pewnie, że Xaviemu zdarzają się słabe mecze, ale nie ma co się go czepiać - to wynika z wieku a nie z "braku chęci".... Szkoda, że Xavi lepszy już nie będzie, ale ja mam dalej w pamięci te jego super asysty z ery Pepa.. :)
0
W zasadzie to w tej edycji LM gramy bardzo dobrze
Mecze z City: oba świetne
Mecz z Celticiem(na CN): genialny, (u nich) niezły
Mecz z Milanem (na CN): świetny, (u nich) niezły
Mecz z Ajaxem (na CN):bardzo dobry, (u nich) tragiczny :P
Dodając do tego niezły mecz z Realem, solidne mecze z Atletico w SPH i Lidze, na pewno możemy patrzeć z optymizmem na przyszłość (ja na ligę się zbytnio nie nastawiam - ale na LM mam wielką nadzieję :D). W najważniejszych meczach sezonu nasza defensywa nie zawodzi
Najtrudniejsze mecze:
Real, 3x Atletico, 2x City = 2 bramki stracone i 7 strzelonych w 6 meczach.
Na pewno ofensywa nie powala na kolana, ale defensywa już tak ;)
0
Hahha...
Weź mnie chłopie nie rozśmieszaj.
Stwierdzenie że Xavi nie pracuje w obronie jest co najmniej śmieszne. Zapierdziela za dwóch, tylko w nielicznych (!) meczach (oczywiście w tych w których gra 90 min) nie ma największej ilości km przebiegniętych.
0
Trawa: "Wreszcie była idealna!"
:D
0
Bo Man City się przed nami obsrał, że tak powiem - boją się postawić wszystko na jedną kartę.
Nie wiem na jakim poziomie jesteśmy - zweryfikuje to przede wszystkim GD - ale jeżeli przeciwnik będzie się nas bał i nie spróbuje nas zagiąć pressingiem itd, to o ile nie jest to jakiś dziwny pechowy mecz, to my takie coś wygramy.
0
Dobry mecz, ale City wygląda jak w meczu z Bayernem u siebie (przegrany 3-1) - zero pressingu - dla nas to wspaniale - widać, że radzimy sobie w takich warunkach bdb.
Messi nie ma problemów w dryblingach przeciwko Fernandinho czy Kompanemu (no Yaya go raz zatrzymał chyba, ale tamta sytuacja juz była ciezka), Iniesta gra świetnie, Fabregas z Xavim na poziomie - Alba byłby jednym z najlepszym, gdyby lepiej przyjmował sytuacyjne piłki - ładnie czyści, przecina, atakuje, ale czasem mu ta piłka za bardzo odskakuje ;)
0
Tu się zgodzę - ludzie widzieli w nim drugiego Yayę Toure, ale nie oszukujmy się - to jest dobry DM, ale nie dla takiej drużyny jak Barcelona...
0
I zrezygnować z takiego dochodu?
Nie bój się - jak Nike płaci nam 30 mln, to na sprzedaży gadżetów (nie tylko koszulki) pewnie zarabia 2-3x tyle ;)
0
No wiesz, tamten mecz był akurat dosyć dziwny - spotkały się dwie drużyny, które lubiły murować. Jednak przypominam, że Atletico te bramki strzelało po kontratakach (tego jestem pewien, bo apmiętam - chyba hat-trick Falcao?)
0
Taaaaa...
Machester City - OK
Bayern - OK, ale wtedy moglibyśmy tylko na Dortmund trafić lepiej - nawet się cieszę, że trafiliśmy na Bayern, bo Real by nas złoił w podobnym stylu(byliśmy bez formy totalnie) - wole 0-7 od Bayernu niż Realu
PSG - super rywal wtedy
Milan - super rywal (no ale nasza gra...)
Chelsea - najlepszy możliwy rywal wtedy
Szachtar - super rywal
Bayer - świetny rywal
To są złe losowania? Pecha mieliśmy z Man City i lekkiego pecha z Bayernem rok temu - ale mówie - lepszy Bayern niż Real wtedy. A to że wtapialiśmy mecze z PSG czy Milanem to już tylko sprawa drużyny
0
Taaa żebyś zobaczył Atletico grające z lepszym rywalem - murarka ala Chelsea :)
0
Nie widziałem ostatniego meczu (miałem zajęcia w szkole) - zresztą chyba dobrze ;p
Więc na podstawie tego co widziałem do tej pory(wyłączając mecz z Valladolid) to Pedro, Messi, Alexis + Neymar w drugiej połowie.
Skończy się na trójce Neymar, Messi, Iniesta praktycznie na 100%
0
Zgadzam się że Real z Bayernem to najfajniejsza para.
Nie dlatego, że jakoś źle życzę Realowi czy coś, tylko po prostu uważam, że to byłyby wspaniałe mecze - wyrównane i niezwykle ciekawe ;)