Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeżeli on przyjdzie na pozycję ŚO to się załamie...
Już Messi byłby lepszy na tej pozycji, kiedy by Javi nie grał jako defensor w Bayernie, to walił jakies babole...
Jako DM jak najbardziej.
0
Wtedy strzelił 12 goli w sezonie w LM, a 14 strzelił w 11/12
0
No gdyby miał się dobrze, to by dalej trenował Barcę, a jednak chyba nie chciałby być znowu asystentem, nawet po ewentualnym zakonczeniu współpracy z Barcą - jednak był trenerem jednego z kilku najlepszych zespołów Europy.
0
Przesadziłeś że nikt mu do pięt nie dorasta ;)
Messi miażdżył w latach 2008-2012, teraz Ronaldo jest najlepszy, właśnie od 2013 roku. Ale to nie jest poziom, do którego Messi nie dorasta - równie dobrze, można mówić że w latach 08-12 to Ronaldo nie dorastał do pięt Leo, a tak nie było (chociaż już tam szybciej niż teraz ;p)
5
Rekord pobił w sezonie 11/12 - wtedy nie wygrał LM :)
1
Był trenerem Barcelony B. Tito był jego asystentem w Barcie B od początku jego pracy, a potem został asystentem w pierwszym zespole
2
Guardiola myślał o jego Barcie - dlatego sprzedał Zlatana, Toure, Eto'o itd.
I co, zrobił źle? Wygrał tyle trofeów, że nie można mieć do niego jakichkolwiek pretensji.
A że teraz by się przydali ci zawodnicy, bo obecni nie grają już tak jak kiedyś? To jego wina?
0
Hahaha...
Gdyby Bayern był w takiej formie jak miesiac temu to by zmiótł Real...
Popatrz jak Real męczył się w lidze - pierwszym składem dostawał w dupę od BVB, męczył się do 80 minuty w ost. meczu...
Pare tygodni temu gra była płynna i szybka - teraz grają mozolnie i bez pomysłu.
To nie kwestia Pepa - to pierwszy dołek formy Bayernu - ale przyszedł on w najgorszym możliwym momencie :)
0
To bardziej z nas wtedy kpili kibice Realu, niż Bayernu ;)
A Bayernowi kibicuje tylko i wyłącznie ze względu na Pepa
0
No ale kurcze, tak jakoś przyjemnie się czuję - nie ma stresa, czy Barcelona przejdzie, no i można się w pełni podelektować futbolem, bo Real vs Bayern to musi być super mecz :)
0
Ciekawe kiedy była roztrzygnięta na początku kwietnia?
W 08/09 tak się mogło wydawać, ale przypomnę, że w GD (6-2) na Santiago, jakoś na początku maja(1-2) Real miał do nas 4 pkt straty - wygrana oznaczałaby zmniejszenie tego dystansu do 1 pkt.
W 09/10 walka trwała do ostatniej kolejki
W 10/11 zyskaliśmy utrzymaliśmy przewagę 4 pkt nad Realem do końca, ale to nie znaczy, że liga była już roztrzygnięta.
W 11/12 przegraliśmy ją, ale do meczu z Realem wszystko było jeszcze możliwe.
Ale owszem - tak zażartej walki jak teraz jeszcze nie było, do tej pory.
0
Mam pytanie, bo dopiero wróciłem do domu - co się stało Cechowi że zszedł?
0
Widziałeś chłopie Vertonghena w tym sezonie? Błąd za błędem, obrona Totków jest tak dziurawa, że momentami miałem niezłą bekę jak ich oglądałem. Przy tym co robił Jan w tym sezonie, to Mascherano jest bogiem piłki nożnej ;)
Simeone na trenera Barcelony?
Proszę cię, to trener który nie pasuje do nas kompletnie...
9
Symbol Barcy Pepa - i z tego będę go pamiętać - a nie z tego jak grał za Taty albo Tito ;)
0
Mój własny komentarz, z tej strony: 12 maja 2012, 17:41
Ja wolę żeby przyszedł Alba, bo wtedy praktycznie na 100% nie odejdzie Alves, a jak przyjdzie Bale, to najprawdopodobniej Daniego sprzedadzą. Dla mnie najgłupszy pomysł, najważniejsi I NIEZASTĄPIENI piłkarze Barcelony to Messi, Xavi, Iniesta i Alves. Można by dodać Puyola, ale bez niego sobie jeszcze w miarę radzimy(defensywa Pique-Mascherano) a bez tych 4 piłkarzy ja sobie składu Barcelony na ważny mecz nie wyobrażam -.- I jak odejdzie Alves to na prawdę się porządnie wkurze...
Aż się łezka kręci w oku - teraz Alves pierwszy do wylotu ;/
14
Dla mnie nic się nie zmieniło i dalej jestem za tym, żeby Martino pozostał na swoim stanowisku.
Jeżeli przyszły sezon nie wyjdzie - wtedy będę pierwszym, który będzie chciał zmiany.
Mnie nie przekonuje żaden argument za jego zwolnieniem - to był jego pierwszy sezon.
Chcę zobaczyć co będzie za rok.
0
Zawsze się tak dzieje gdy masz słabszy okres - popatrz na podejscie rywali Bayernu w trakcie ich wspaniałej serii i teraz - wczesniej mieli pełne gacie przed wyjściem na boisko - teraz walczą z wiarą do 90 minuty.
0
Adriano jak ma tylko chwilę do zastanowienia to potrafi dośrodkować idealnie...
Alves mógłby się czegoś nauczyć...
0
Ci ludzie nie mogą sie zdecydować - czy gwizdać na Messiego, czy bić brawa xD
0
Jakoś w zeszłym sezonie (do kontuzji Messiego pod koniec sezonu) nie był zapchajdziurą (to raczej Don Andres wywędrował przez Cesca na skrzydło) i co? I to samo - super jesienią, klapa wiosną (a jeszcze potem gra za Messiego na '9').
2
Co roku jest ten sam tekst i co roku Cesc bryluje jesienią i gaśnie w rundzie wiosennej.
Ja wierzę w Fabsa, ale nie rozumiem tego "fenomenu"
0
Po pierwsze - tu nie będzie żadnej rewolucji, bo nie pozwoli na nią zarząd, bo nie dopuści do tego stanowiska człowieka z jajami, który takich kroków się nie będzie bał.
Po drugie - wątpię że FIFA te sankcje cofnie i nie wiem dlaczego wszyscy są co do tego świecie przekonani ;/
Jeżeli przyjdzie nowy trener to powie, że nigdy nie pracował z tak wspaniałymi piłkarzami, że jest zachwycony itd itp, następnie sprzeda Alvesa, kupi PO i ŚO i na tym się skończy...
Jeżeli Martino zostanie, to może i nastąpi ta rewolucja?
0
I to że Bale jest górą to powód dla którego należy sprzedawać Neymara?
Bale'a bronią przede wszystkim statystyki, a Neymar ciągnął Barcelonę w rundzie jesiennej, kiedy Messi miał kontuzję/byl bez formy.
Ja jestem bardzo zadowolony z tego co Brazylijczyk robi w Barcie i nie mogę się doczekać tego co będzie wyprawiać gdy będzie miał 24/25 lat ;)
1
Hahaha Neymara sprzedać xD
Chłopie, w ostatnich meczach jako jedyny potrafił coś zrobić - przejść rywala, dwóch, napędzić akcje - a że spudłował w kluczowych momentach - trudno - niezapominajmy że on ma 22 lata.
0
Niech mecz się skończy remisem i potem niech Atleti już wygrywa - i wtedy należy czekać na Real - jak Real nie przegra, cieszyłbym się z wygranej Atleti na Camp Nou - jeżeli Real wtopi - wtedy zagrać na 120% na Camp Nou i wygrać ligę! :p
Ale nawet teraz szanse na remis w tym meczu są niewielkie ;/
4
Czy tylko mi trener Elche przypomina w tym garniturku Mourinho? :p
0
Tak czy tak Atleti gra u siebie i jeżeli będzie się taki wynik utrzymywać, to docisną Elche...
W takich meczach to na remis można liczyć od 80 minuty, a nie po 45...
1
Ale Neymar jako jedyny wygrywał pojedynki, tworzył przewagę, potrafił zrobić coś niekonwencjonalnego - owszem szkoda tamtych sytuacji, ale większe pretensje mam do reszty drużyny i do Martino (chociaż chcę by został na kolejny sezon)
0
No kiedyś... Ale czego można jeszcze wymagać od Xaviego? Był najlepszym ŚP na świecie do 32. roku życia - to logiczne, że nie może dać tyle drużynie co kiedyś (a biega i tak dalej najwiecej...)
0
Może dlatego, że Xavi nie powiedział, że byliśmy lepsi :P
To nie w jego stylu :)