0

Tak bo City jest głupie i jakbyśmy na starcie dali 10 mln to byśmy skończyli na 20?

4

To górna kwota za którą warto go sprowadzić - taki piłkarz jest warty ok. 50 mln i 60 wydaje się rozsądną kwotą - ale kwoty wyższe, czyli rzędu 70-80 mln byłyby przesadą.
Oczywiście chciałbym opcję Pedro+30 mln dopłaty, czy coś w tym stylu, pytanie czy Atletico by się na to zgodziło? ;p

0

I ogłosić bankructwo pod koniec września? ;)

0

Tiago idzie do Chelsea (koniec kontraktu)

0

91 twierdzi Real, w co należy wierzyć, 100 twierdzą angielskie media, które chciały z Bale'a zrobić największy transfer w historii - wątpliwe źródło informacji - tak czy tak więcej niż 100 mln nie kosztował.

1

Tak to ile w takim razie?
Chyba nie wierzysz, że gdyby nie doszło do transferu Neymara to Barcelona płaciłaby firmie N&N (należącej do Neymara i jego ojca) 10 mln euro za skauting w Brazylii? I kilka podobnych zapisów mających za zadanie obniżyć "oficjalną kwotę transferu". Tak czy tak na operacje Neymar wydaliśmy 87 mln euro i tych pieniędzy NIE MA w kasie klubu. A to na co dokładnie poszły to nawet nie musimy wnikać - fakty są takie że wydaliśmy 87 mln euro.

0

Ekhm...Neymar - 80 mlnAlba, Song - 40mlnCesc, Alexis - 70 mlnVilla, Adriano, Mascherano - 70 mln W ostatnich 4 okienkach wydaliśmy jakieś 260 mln.To że sprzedaliśmy Thiago, Villę, Ibrę i jakiś szrot w sumie za 50 mln to nie znaczy, że jesteśmy jakoś na plus...

0

Chyba z Cuadrado będzie taki obrońca jak z Bale'a - owszem zaczynał tam grać, ale potencjał w ofensywie nie pozwalał na umieszczanie go na obronie

1

Nie oglądałeś nigdy Crackovii? :P

0

Jak będzie łapał kontuzje w takich ilościach jak w poprzednim sezonie to nawet nie odczulibyśmy tego, że jest z nami ;)

0

Chyba że stwierdził, że można zrobić niezły trolling.
Ja na miejscu tego Marcosa zrobiłbym dokładnie to samo :D

0

Ktoś wie do kiedy Yaya ma kontrakt z ManCity?PS. Dobra już wiem że do 2016 ;p

0

Wszystkie oprócz meczu z Espanyolem i Villareal.
Ja za to nie wiem jak można nie widzieć wysiłku który wkładają co poniektórzy piłkarze w defensywę na czele z Alexisem i Pedro...

1

Za Pedro można wyciągnąć lekko ponad 20, za Alvesa max 15, za Tello max 8, za Bojana można wyciągnąc ok. 8, Cuenca 3-4 mln, Mascherano spokojnie 20, Song 10, Afellay jw.
Tak czy tak sumuje się do 90 mln ;)

0

Wysoki zawodnik!
Przyda się nam do stałych fragmentów gry! :D

1

No nie przesadzaj.
Pedro czy Sanchez zapierdzielają w obronie ostro. Xavi to samo, Iniesta/Cesc swoje robią, Busquets też. A obrona to obrona - o ile Alves się gdzieś nie zapędzi to bronimy w 9 + bramkarz.

2

Polecam przy okazji zbanować Darka Madridistę, który lajkuje każdy post tego napinacza, co dowodzi że jego poziom inteligencji stoi na podobnym poziomie - po co tacy ludzie na stronie? ;)

0

Bo to Barca... Wyobraź sobie drużynę pokroju L'poolu, Atletico czy Man Utd zbudowaną wokół Alexisa analogicznie do Realu zbudowanego wokół CR, czy Barcy wokół Messiego.
30-40 goli na sezon murowane, Alexis miał najmniej okazji z tej 3 do strzelania goli i relatywnie dużo ich wykorzystał. Bo nie gra sie na niego..Ale wielkie umiejętności ma.
Oczywiście to nie jest gracz pokroju Bale'a czy Ronaldo czy Neymara, ale już takich zawodników jak Reus (tak, owszem) czy Navas itd to i owszem

4

Najlepsze to jest to że 80 mln za tych zawodników to są grosze.
Alves - 15
Cesc - 50-55
Alexis 45-50

I o takich kwotach powinniśmy rozmawiać - nikt mi nie powie, że Sanchez nie jest jednym z najlepszych skrzydłowych - 20 goli w lidze, będąc tylko uzupełnieniem duetu Messi- Neymar to jest wielki wyczyn...
Z tych graczy powinniśmy spokojnie wyciągnąc 120 mln i przy takiej kwocie można by się zastanawiać, bo do 120 mln + ok. 20 za szrot pokroju Tello, Bojan, Cuenca, Afellay i Dos Santos + 60 z budżetu, czyli 200 to można robić wielką rewolucję.
Ale i tak sprzedaż Cesca i Alexisa to będzie ogromny błąd...

1

Taaa....
my płaciliśmy 35, za niego i oddajemy za 25, gdy Alexis wreszcie osiągnął wielki poziom i jest wart co najmniej 45...

6

Strzał w stopę. Więcej się nie wypowiem...
Oddawanie Cesca i Alexisa to głupota - wystarczy spojrzeć na rundę jesienną w ich wykonaniu...

0

Bayern by rozdupcał wszystkich dalej, tylko że za wcześnie wygrał ligę. Wszyscy tutaj się jarali, że "będą mogli się skupić na LM", ja przeczuwałem, że to może im się odbić czkawką ;)
Tutaj potwierdzenie: http://screenshooter.net/3507738/gsoxody

Bayern będzie piekielnie silny w przyszłym sezonie, Pep już wie, że nie można zbyt wcześnie wygrać mistrzostwa :)

0

Jakby zapier... to bym sie ucieszyl, bo znaczy ze potrafi...
Zapewniam cie ze bedzie inaczej. Pressing i Messi to sie nie sumuje...

3

Jak my nie walczylismy z Atletico to ja jestem Tusk...

0

Wątpliwe... Z tym trenerem nic nie wygramy. Juz lepiej bylo zostawic Martino, ktory musial radzic sobie z kadra ktora mial bo caly budzet transferowy poszedl na Neya..

0

Byl najlepszy, ale po nim spodziewalem sie wiecej. Jest w formie porownywalnej z forma Leo z 11/12 (oczywiscie to inne pozycje)wiec liczylem na wiecej fajererkow z jego strony - tak czy tak doczekalem sie wiecej niz od BBC razem wzietych ;)

0

Dla mnie Di Maria nie pokazal nic szczegolnego... jak na niego. W tym sezonie to najlepszy pomocnik swiata 'by far' a ten mecz mogl byc swieny dla kazdego innego, ale jak na niego to byl tylko dobry ;)
Graty dla Realu za 10 :p

0

No ale Luiz raczej nie będzie grać tak słabo jak np. Kaka w Realu ;)

1

Cisza wyborcza...

4

Ja tylko podzielę się takim spostrzeżeniem:
Nie każda rewolucja, musi skończyć się jak ta Pepa. Mogą przyjść sukcesy, a może być tragedia.
To tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?