0

Co za różnica czy będziemy na 2 czy 3?
Dla mnie żadna, gdyby to było 5 lat temu, kiedy 3 miejsce = kwalifikacje do LM to zgoda... Ale teraz?

1

Remis nic nam nie daje

1

Nie martwisz się o atak, który w ostatnich 7 meczach strzelił 8 goli? Ja się przede wszystkim o to martwie...

0

Na pewno duet Pique-Masche zaprezentuje się lepiej niż Masche - Bartra.
Nie ujmuję nic Bartrze, bo gra nieźle, ale Pique wpływa bardzo pozytywnie na postawę całej obrony i drużyny ;)

0

Na szczęście jest Pique! :D

0

WoW!
Mam nadzieję, że zagrają w koszulkach z tamtego czasu.
O rany, to mecz, którego nie można przegapić! :D
Eto'o, Roni, Messi, Deco w jednym składzie :D Cudo! ;D

1

Zaproponuj inny...

0

Oprócz tej bramki mieli 3 poprzeczki i słupki - dziękujmy Bogu, że po 20 minutach nie było 3/4 -0

2

20 000 000 mln euro rocznie daje 20 000 000 000 000 euro czyli 20 bilionów tak gwoli ścisłości ;p

0

Soldado gra taki piach w Totkach, że wolałbyś go nie oglądać u nas - zapewniam cię ;)

2

Dla mnie nie jest to odpowiedni kandydat...
Jednak do tej pory moja ocena kandydatów na stanowisko trenera Barcy była następująca:
Pep - byłem przeciwny
Tito - byłem za
Tata - byłem za
Lucho - jestem przeciw

Oby powtórzyła się pomyłka z Pepa, ale wątpię ;/

0

Pinto zawsze był świetnym zmiennikiem dla VV, ja przynajmniej nie widziałem dużej różnicy - czy na bramce stał Victor, czy Pinto, ja czułem się tak samo pewnie (co nie znaczy, że czułem się jakoś super-pewnie, ale to pomińmy ;p). Jednak w tym sezonie coś "pękło". Może jest to związane z kapitalną formą Valdesa w tym sezonie, ale gdy wchodził Pinto do bramki, to każdy widział różnicę - niestety rok temu Pinto nadal był świetnym 2 bramkarzem - był nim również pół roku temu. Ale nie jest nim teraz i trzeba się z nim pożegnać ;/ Mam nadzieję, że zostanie jako trener :)

0

Bo wbrew pozorom to nie Costa ciągnie Atletico, tylko Atletico jest kapitalne samo w sobie i dobry napastnik w takim zespole jeśli się na niego gra musi strzelać dużo goli. Costa jest z deka drewniany, ale na pewno jest świetnym piłkarzem. Ale wg mnie nie jest nawet warty 42 mln - góra 30.

0

Pierdzielenie... Arbeloa to może nie jest jakiś wielki talent, właśnie pokroju Carvajala itd, ale bardzo solidny zawodnik, ze sporym doświadczeniem - odwala swoją robotę, stanowił przeciwwagę dla Marcelo w Realu i dla Alby w reprze, a jego atutem było to, że nie zawalał meczy - nie schodził poniżej pewnego poziomu. A np. Marcelo czasami gra tak, że aż żal patrzeć :D

6

Patrząc czysto teoretycznie, Hiszpania ma Dream Team, ale w praniu wyjdzie, że czas tej drużyny się skończył :P

1

Raczej Xavi nie odejdzie, więc to Hernandez będzie kapitanem. A wolałbym 100x bardziej Pique...

0

No Busquets taki młody to już nie jest - 25 lat na karku... ;)

0

Chyba zapomniałeś jak Barca grała rok temu...

0

Wiem że liczy się mała tabela i dlatego tak napisałem, bo z mojej wypowiedzi wynika jednoznacznie że w bezpośrednich starciach było 0-0...

0

Barca pierwszy mecz zremisowała 0-0 ;)
Ale to prawda 0-0 z Atleti dawałoby mistrzostwo Barcei tak czy inaczej (liczą się bramki ogólnie)

0

No już nie mogę...
Kurde chłopie, on cały czas grał na swojej pozycji, poza jesienią, kiedy grał za Leo...
Co ty bierzesz...

0

Zadziwia mnie Cesc dzisiaj - gra bardzo dobrze, nie tak jak w rudzie wiosennej do tej pory :D

0

Pfff akurat opcja Luiz + Miranda byłaby świetna, lepszego obrońcy niż Miranda nie znajdziesz na rynku (konkurować o miano najlepszego ŚO swiata z Brazylijczykiem mogą w tej chwili konkurować jedynie Kompany, Silva, ew. Pepe)

0

Przeszkadza mi w tym, że za 3 lata będzie już do wymiany.
Owszem - gdybym miał brać 2 obrońców, to Miranda byłby oczywistym wyborem, zaś 2 mógłby być ktoś młodszy (nie wiem kto w innych nazwiskach nie jestem zbyt obeznany) - ale gdy ma przyjść 1 obrońca, to chciałbym, by był to ktoś kto pogra z 5-6 sezonów co najmniej, na wysokim poziomie ;)

A co do poziomu itd to w 100% się zgadzam - Miranda to kapitalny zawodnik.
Tylko pytanie - na ile on jest wspaniały a na ile Simeone - przypomnijmy przypadki Sahina i Kagawy w kontekscie Kloppa - może okazać się podobnie w przypadku Cholo... ;)

13

Dokładnie - ludzie nawet nie widzieli tych graczy na oczy często, ale rozpisują się kogo chcą bardziej.
Owszem Kompany to lepszy gracz niż Luiz, ale trzeba patrzeć na realne transfery - najbardziej chciałbym Mirandę, ale niestety - prawie 30 lat na karku, to chyba nie jest coś czego potrzebujemy ;/
Luiz mi jak najbardziej odpowiada ;)

0

Na pewno takim graczem nie jest Masche, więc możemy się już cieszyć :D

0

No i znowu się nie do końca z tobą zgodzę - dla mnie drybling Andresa jest dużo bardziej efektywny od dryblingu Leo - wystarczy popatrzeć na statystyki strat w meczu obu graczy ;p Za to Leo rzeczywiście - jak przebiegnie całe boisko (co udaje mu sie raz na 20 prób xd) to aż nie chce się uwierzyć w to co zrobił :)

Ale nie ma co się kłócić - zgadzamy się obaj, że to dwaj niesamowici piłkarze, którzy naznaczyli epokę :)

4

Ja bym powiedział, że to właśnie Don Andres jest skuteczniejszy :)
Drybluje z wielkim dostojeństwem, z gracją, zaś Messi jest taki "wybuchowy", Iniesta ma ten zmysł kiedy wejść w drybling i kiedy oddać piłkę, w tym jest najlepszy na świecie(nawet lepszy od Leo, który często oddaje piłkę po nieudanym dryblingu, kiedy akcja straci tempo).

Szkoda, że ma już 30 lat, smutne, bardzo smutne, że za 2-3 lata wszyscy będą wieszać na nim psy, tak jak obecnie na Xavim... A przecież wieku się nie da oszukać ;/
Tacy piłkarze nie powinni się starzeć.. ;(

3

Już remisuje :P

4

No tak -krzykną 40 za Laporte, bierzemy, za Inigo 30 - bierzemy! Co tam, mamy nieograniczone środki, zapłaćmy jeszcze klauzulę CR7 - 1mld euro, a co przyda nam się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?