0

Oczywiście, że gorszymi opcjami były tylko Real i Bayern, a czego się spodziewałeś? ;p

0

No już się tak nie nastawiaj, że jak wszyscy się wk**** to zaczną grać 2 poziomy wyżej...

Brak transferów=stracony sezon.
Zresztą - to nie "ktoś" coś robi - Messi robił przekręty z podatkami? Robił(nie koniecznie on, ale mniejsza)
Były przekręty przy transferze Neymara? Były.
Były przekręty przy transferach młodocianych piłkarzy? Najprawdopodobniej tak(skoro FIFA ukarała Barcę).

Zatem nie dziwmy się, że dostajemy kary, skoro było łamane prawo/przepisy.

0

To tak nie działa, w każdym razie bez transferów przyszły sezon może być sezonem straconym.
Ale poczekajmy - zobaczymy co z tego wyjdzie - jeżeli Rafinha i Deulofeu wrócą z wypożyczeń to kadrę w pomocy i ataku mamy w zasadzie kompletną - obrona potrzebuje wzmocnienia, ale tu pozostaje nasz Tarzan. Jeżeli klub będzie miał kłopoty z tą pozycją, daję głowę, że Puyi zostanie na jeszcze jeden sezon :)

0

W zakazie nie pisało nic o transferach graczy poniżej 18 roku życia, tylko o zakazie na poziomie krajowym i międzynarodowym

0

Oficjalna strona FIFA, wygląda to nieciekawie...-.-

0

Chłopie, nie przesadzaj. Popatrz na czołowe kluby Europy - w ilu z nich rotuje się parą ŚO?
Jest stała para stoperów i gra cały sezon - inaczej nie wyrobi się zgrania, schematów itd.
Bartra i tak dostał sporo minut w tym sezonie przez kontuzje innych zawodników, ale jak mówiłem - w żadnym klubie nie rotuje się regularnie stoperów. Tito to robił i mieliśmy tego efekty - ani Masche, ani Pique ani tym bardziej Puyol nie byli w formie, przez żadną część sezonu. Teraz Pique trzyma wysoki poziom, a Masche ma lepsze i gorsze chwile, ale nie zaliczył zbyt wielu ważnych wpadek!

Nie wiem za co tak krytykujecie Martino - zmierzyliśmy się z najlepszą defensywą Europy (tak dokładnie - najlepszą), drużyną która postawiła cholerny autobus na Camp Nou a i tak mieliśmy sporo okazji do strzelenia gola i gdyby nie to, że mają bramkarza z TOP3 na świecie, to wywieźlibyśmy wynik ok. 3-1

To był dobry mecz Barcelony,a co do Martino - przypominam! To jest jego PIERWSZY SEZON.
Dajmy mu czas, nie wiem dlaczego wszyscy wymagają od niego cudów. Ja jestem bardzo zadowolony z tej Barcelony, a gdyby Martino poprawił grę w przyszłym sezonie (co jest bardzo możliwe) to byłbym wniebowzięty.

0

Hehehe Guardiola odnalazł w Monachium swojego Xaviego :D

Arjen Robben: "Dzisiaj w piłkę chciała grać tylko jedna drużyna. Ciężko się gra przeciwko zespołowi, który całą drużyną broni dostępu do bramki. Cieszymy się, że udało nam się strzelić bramkę na wyjeździe."

0

Bo nie ma formy na wiosnę 3-ci raz z rzędu. Gdyby grał jak na jesieni to byśmy się nim zachwycali ;/
Ale zgadzam się - robiąc miejsce dla Cesca, który gra piach, tracimy miejsce dla kolejnego napastnika.

0

Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak wielką stratą będzie brak Pique...
Mecz z Realem już za 2 tygodnie, tymczasem z wysokich zawodników zostaje nam Busquets, który ma 0 wyskok i "teoretycznie" Bartra - 1,83 - wielka mi wysokość, ale nie jest kurduplem.
Robi się problem - Varane, Ramos, Ronaldo, Bale - oni wszyscy potrafią grać główkami - kto ich będzie kryć? -.-

0

No to pieknie...
Masche + Bartra...
Eh przypomina mi się poprzedni sezon - Puyol wypada, a Masche kontuzja na 6 tygodni...
Teraz jest troche lepiej, bo Masche i Bartra to lepsza para niż Bartra Pique rok temu, ale nie wiele lepiej....

0

LUDZIE TUZIMEK TO HIPOKRYTA.

Ja pamiętam, jak krytykował Barcę w sezonie 09/10 po porażce z Interem, że skończyła się już ta "epoka", jak w sezonie 10/11 po meczu z Arsenalem stwierdzał, że Barcelona jest coraz słabsza itd.
A w sezonie 11/12 to już piał z zachwytu - ODWOŁUJĄC SIĘ jaka to wspaniała była Barcelona w tamtych poprzednich sezonach - teraz przypomina, że już w ogóle ta Barca Pepa to och, ach! :D

Ja mam zawsze z niego bk :)

0

Szkoda braku goli strzelonych u siebie bardziej...

0

Ciekawe że wszyscy pisali tutaj o 3-0/4-1 ;p

Ja mówiłem, że tu będzie góra 2-0. :) I obyśmy wygrali to :D

0

Oby to był to delikatny uraz - żeby był gotowy na kolejne mecze...

0

Pięknie...
Pique kontuzja...

0

Dokładnie, np. patrząc na takiego Alvesa wszyscy chcą go sprzedać i uważają, że gra do d***, bądź narzekają na Masche.
Tak się składa, że oglądam ligę angielską dosyć regularnie - np. na pozycję ŚO ludzie tutaj jarali się takimi graczami jak Agger i Vertonghen, tymczasem obaj są bez porównania słabsi niż nawet ten nieszczęsny Javier - prawda, że potrafią wygrać pojedynek główkowy częsciej niż Argentyńczyk, ale piłka nożna to nie tylko wybijanie główek - wyprowadzanie piłki, gra jeden na jeden, ustawienie się - w tym nawet nie dorównują Mascherano, dlatego obrońcami są SŁABSZYMI.

Problemem jest to, że wbrew pozorom lepszych obrońców od Mascherano jest góra 10 i praktycznie żaden nie jest do wyciągnięcia (Dante, Boateng, Pepe, Varane, Ramos?, Kompany, Miranda) no może poza Mirandą.

0

Hahha, już wstawałem, żeby powiedzieć to tacie (zwłaszcza fragment z tymi wąsami na cześć Bońka) i sobie wtedy przypomniałem, że przecież dzisiaj Prima Aprilis :D
Brawo dla redakcji, bo na ostatnie 2-3 wkręty nawet przez chwilę się nie dałem nabrać (VV zaatakowany przez rekina, Thiago do Realu, Pique jedzie w trasę z Shakirą ;p)

0

Fajny pomysł z avatarami, ale to wygląda, jakbyśmy wszyscy pisali z samym sobą :D

0

Na 100% będzie gotowy - takich meczów się nie opuszcza ;)
Gdyby na prawdę był kłopot z kolanem, od razu zszedłby z boiska na San Mames, a on grał jeszcze kilkanaście minut o ile dobrze pamiętam, a zmiana, była typowo na czas.

Co do jutrzejszego meczu - najważniejsze nie stracić bramki - 0-0 to nie będzie tragedia(oczywiście to nie najlepszy wynik, ale akceptowalny) a 1-0 czy 2-0 to już kosmos przed rewanżem - wystarczy że strzelamy bramkę na Calderon i mamy praktycznie rozstrzygnięty dwumecz :)
Na wyższy wynik bym się nie obraził, ale biorąc pod uwagę to jak mocna jest defensywa Atleti to wątpię w goleadę :P

0

Ja właśnie czuję, że United będzie bardzo blisko w dwumeczu Bayernu (jakieś 4-2 czy 4-3) i ludzie będą później narzekać, że "gdyby to nie było MU to by Bayern odpadł".
No zobaczymy jak będzie, ale najbardziej prawdopodobny jest scenariusz : 0-2 / 0-3 w Anglii, 0-2/0-3 na AA (bo Bayern już się nie będzie wysilać) ;p

0

Jaki Obserwator...
PAN Z WĄSAMI :D

0

Może być tak, że Pinto i Masip będą rywalizować o miejsce w składzie na Puchar Króla, zaś Pinto dodatkowo z Ter Stegenem w lidze i LM?

Jestem za tym, żeby Masip został dołączony do drużyny jako 3 bramkarz, zaś z Oierem powinniśmy się pożegnać - nie wiem nawet na ile on jest dobrym bramkarzem, bo w 1 drużynie zagrał może 1 oficjalny mecz? (zadebiutował w ogóle ? ;p)

0

Pobawiłem się wczoraj w statystyki Cesca (tylko w lidze, bo ze wszystkimi rozgrywkami byłoby za dużo roboty)

Runda jesienna:
11/12: 9 goli, 5 asyst = 14
12/13: 6 goli, 9 asyst = 15
13/14 7 goli, 10 asyst= 17

Runda wiosenna:

11/12: 1 gol, 2 asysty = 3
12/13: 5 goli, 2 asysty = 7 (tu warto zaznaczyć że 3 gole i 2 asysty zdobył w kapitalnym meczu życia z Mallorcą - bez tego miałby strzelone 2 gole i 0 asyst)
13/14: 0 goli, 3 asysty = 3

To nie przypadek.

0

Bez DM.
Dobry pomysł. Z drugiej strony, jak wstawimy za bramkarza kolejnego pomocnika, to zyskamy taką kontrolę nad meczem, że rywale nawet nie dostaną się nad naszą połowę!
To po co obrońcy - grajmy 6 ofensywnymi pomocnikami i 5 napastnikami :)

0

Z Realem :P
A tak serio to nie wiem - może coś takiego poza naszym krajem nie istnieje? :)

0

Tak w ogóle, to ludzie może nie zwracają uwagi na to, ale przytoczę statystyki z La Ligi Cesca
runda jesienna: 7 goli 10 asyst
runda wiosenna: 1 gol 2 asysty.
Jesteśmy w po 31 kolejce - zostało 7 z 19 - mniej niż połowa, a Fabregas ma mniej niż 20% dorobku z pierwszej rundy.

0

Może, ale to współlider asyst La Liga
Niestety - Cesc strasznie osłabł w rundzie wiosennej (3 raz z rzędu)

0

Ibra, Czygryński, Villa(poniekąd), wymieniać dalej? :)

Mają taką politykę i koniec - piłkarz to inwestycja -Asier był częścią planu "180 mln na lato" - brzmi imponująco i przyciąga też sponsorów, kibiców itd. Tak jak tamto słynne 250 mln

0

Rayo to jest idealny obraz tego, jak grałaby Barcelona, gdybyśmy nie chcieli przyspieszać gry (tak jak za Tito w rundzie wiosennej) - nudno, przewidywalnie, bez polotu. Niby mają piłkę, ale zerowa kontrola spotkania - fart że utrzymuje się 1-0, bo to daje szanse na powalczenie w 2 połowie - gdy Los Blancos prowadzą, to często w 2 czesci wysiadają :)

0

Ale zabił kreta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?