Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coż za błyskotliwa riposta!
Teach me master! :)
1
To tak na przypomnienie - kiedyś Dani był najlepszy na świecie :)
Jeden z najważniejszych elementów układanki Pepa:
10
Tylko błagam - powstrzymajcie na niego hejt, chociaż pod tym newsem...
Wspominajmy dobre chwile związane z Alvesem ;)
2
Plus jest taki, że na 99% nie będzie szpaleru na Camp Nou ;)
To też by było spore upokorzenie.
5
No cóż.
Teraz wychodzi remis z Getafe - wygrana w tamtym meczu dałaby nam szanse na mistrza (zależelibyśmy tylko i wyłącznie od siebie) - Real remisuje i po mistrzu. Nie zasługiwalismy... ;/
1
Hazard 40 mln?
Za 40 to możemy kupić co najwyżej jego buty - za takie pieniądze Chelsea go w życiu nie wypuści - negocjacje zaczynałyby się od 70 mln...
29
Tylko włączyłem transmisje - gol dla Realu.
Tylko wyłączyłem - gol dla Valencii!
PANOWIE - JA JUŻ TEGO NIE WŁĄCZE! OBIECUJE! :D
0
No ile to razy tak było, że Real remisował/przegrywał włączałem transmisje i po chwili zdobywał gola... Miałem to w pamięci, ale nie mogłem się oprzeć, bo już mnie zjadały nerwy przez to czytanie ze strony co sie dzieje ;/
0
I po co ja włączałem ta relacje...
Nie oglądałem ani Atleti ani Realu do tej pory...
Włączyłem - minęła minuta - gol..
Tak czułem... ;/
1
Jak Real przegra to wszystko zależy od nas.
Jeżeli zremisuje - wtedy będziemy sobie mogli pluć w brodę.
A znając życie zremisuje/wygra ten mecz... ;/
2
"Varane, oraz Marcelo tragedia. Powinniśmy już dawno wygrywać w tym meczu, a tu niespodzianka. Nie wiem co ten spasiony Włoch myślał ustalając jedenastkę."
Z rm.pl
We wtorek Bóg, dzisiaj spasiony Włoch :P
1
Jak Real dzisiaj przegra to uroczyście przysięgam, że we wtorek idę oddać krew!(jutro nie mogę, bo mam mature ;p)
4
Bosqets?
0
Rozczaruje was.
1. Real jest w wielkiej formie, a rozjechanie Bayernu (fakt słabego, ale i tak świetnej drużyny) było tego dowodem. Wygra następne 4 mecze - mogę się założyć.
2. O ile Barca zapewne wygra z Elche, to nie wiem czy uda się z Ateltico - oczywiscie, gdyby pkt 1 nie zadziałał i Real przegrał jakiś mecz, to będę dopingował Barcę do 90 minuty, ale jak napisałem -mało prawdopodobny scenariusz.
0
Fajnie by było, ale na jego pozycji mamy Neymara, trzeba by szukać któremuś z nich nowej pozycji : albo Eden, albo Ney na PS to nie najlepszy pomysł.
Niezłą opcją byłoby ustawienie LS: Hazard, ŚN: Neymar, PS: Messi.
Ale i tak do nas nie przejdzie, a plotka jest bzdurą, ale pomarzyć można :)
0
Sugerujesz że prawie 2 mln polaków zarabia po 150 tys. złoty miesięcznie?
Ja nie byłbym takim optymistą :)
1
A może sprzedajmy tego słabszego za 10, a zostawimy lepszego?
PSG sie nie zorientuje raczej, a jeżeli to dopiero po fakcie :D
1
Gorzej jeżeli podziała zasada matematyczna : dwa minusy dają plus = dwa odejścia dają pozostanie :P
4
Czułem właśnie jak Alves faulował, że stracimy tą akcją szanse na mistrza, takie dziwne przeczucie... I się spełniło.
Ale szczerze - nie zasługiwaliśmy ani na zwycięstwo wtym meczu ani na mistrza w tym sezonie.
Zatem trzeba kibicować Atleti - oni najbardziej zasłużyli :)
1
Bo w ostatnich meczach to grał na bramce...
9
A ja stwierdzam, że katalońskie gazety nawet nie wspominają o Espanyolu... I co, też masz do nich żal?
0
No po tym co Iker robi w LM (właściwie nie robi nic, bo defensywa Realu jest świetna) to wątpię - dla Del Bosque nie liczy się jak grasz, tylko co znaczysz w reprezentacji - Xavi będzie w niej grał dopóki sam nie zrezygnuje, mimo że w kolejce czekają tacy fantastyczni zawodnicy jak Koke, Thiago czy Isco :)
0
Najlepszy bramkarz świata, ale jeżeli mamy podobno dogadanego Ter Stegena?...
7
3 lata temu zastanawiałeś się co Dani robi w pierwszym składzie Barcy? Mówisz zatem o końcówce sezonu 10/11, może, kiedy to Alves był najlepszym PO świata?
A może o początku sezonu 11/12, kiedy to Brazylijczyk walczył w klasyfikacji na najlepszego asystenta ligi? (ostatecznie zajął chyba 3-4 miejsce)?
W tej chwili daleko mi jest od tego żeby nazywać się zwolennikiem Alvesa, ale ludzie, doceńcie to, że bez tego pana (tak samo jak i Xaviego) nie byłoby co najmniej połowy tych trofeów z ery Pepa... A teraz są mieszani z błotem i to co robili kiedyś już dla nikogo nie ma znaczenia...
0
Ja za to mam całkiem odmienne zdanie - żadni piłkarze nic nie zmienią, dopóki nie będzie świetnego trenera.
Martino miał tych samych piłkarzy co Tito w defensywie i jakoś obrona w tym sezonie spisuje się dużo, dużo lepiej niż rok temu, a gdyby nie kontuzja Pique to pisalibyśmy o niej w samych superlatywach.
0
Już myślałem że Smuda :D
1
Na początku nie mogłem ogarnąć o co ci chodzi i szukałem w tekscie wzmianki o tym i dopiero zauważyłem początek :D + dla cb :)
0
Wolno truchtając, nie nabijesz 13 km w meczu, będąc przez 70% czasu gry w jej posiadaniu (czyli de facto musisz biegac mniej niz przeciwnicy).
Odczepcie się w końcu od Xaviego - daje z siebie wszystko, kiedy by tylko nie grał, w pressingu to on bierze na siebie uzupełnianie Messiego i nie raz wybiega do bramkarza, zamiast niego...
To strategiczna pozycja, wymagająca czystego umysłu i wielkiej pomysłowości - jednak z wiekiem Xavi coraz mniej może dać drużynie w tej kwestii ...
Zresztą nie uważam, że ten Xavi z teraz, jest jakoś dużo gorszy od Xaviego z przed ery Guardioli - to za Pepa wszedł na niebotyczny poziom, niedościgniony wręcz dla innych.
4
Xavi przebiega praktycznie zawsze po 12-13, to niczego nie dowodzi...
4
Ja pierdziele, czy to już nie jest przesada? Gościu zachował się jak cymbał, to prawda, ale ja nie wiem jak to się skończy - dostał już dożywotni zakaz stadionowy, odebrano mu karnet socio, nałożono wysoką grzywnę, a teraz będzie odpowiadał za przestępstwo przeciwko fundamentalnym prawom i wolnościom? Skończy się że jeszcze pójdzie za kratki, za idiotyczny (to prawda) wybryk. Ale ta cała nagonka to gruba przesada...