Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sagna już praktycznie jest w Man City, niemal wszystko jest dogadane ;)
3
Tak czy tak Real NA RAZIE wyszedł lepiej.
Neymar ma potencjał by być najlepszym piłkarzem globu, którym, przynajmniej dla mnie Bale nigdy nie będzie.
Ale sezon 13/14 lepszy był w wykonaniu Bale'a a nie Neymara. Co nie zmienia faktu, że Brazylijczyk najpewniej już w przyszłym sezonie, bądź za 2 prześcignie Walijczyka, a potem pobije go na głowę :P
1
Koke powiedział niedawno, że jego przyszłość to Atletico i nie zamierza się nigdzie ruszać ;/
Więc tu problemem nie będzie o tyle przekonanie Atleti, o tyle przekonanie zawodnika - co jest dużo, dużo trudniejsze...
A szkoda, bo lepszego kandydata na następce Xaviego nie ma ;(
1
Kroos powiedział, że na pewno nie odejdzie do Man Utd...
Sam nie jestem co do niego przekonany, ale mógłby być ciekawą alternatywą, zwłaszcza wobec starzejącego się Xaviego ;)
5
Równie dobrze, można powiedzieć, że Guardiola ma serię, trwającą już 4 lata, że albo wygrywa LM, albo opada w 1/2 ze zwycięzcą :P
0
A ja i tak wolę Yaye. No cóż, widać że się nawzajem nie przekonamy.
Ja patrzę na fakt, że z Yayą w kadrze znowy dominowalibyśmy (realnie) w środku pola.
Pogba ma talent, ale to co widziałem w jego wykonaniu wcale mnie o niego nie przekonało i myślę, że zanim osiągnie odpowiedni poziom minie kilka sezonów.
A jeszcze gdyby nie chodziło tu o Yayę tylko o kogokolwiek innego - mam wielki sentyment do tego piłkarza, no i nie musielibyśmy się martwić o aklimatyzację :)
0
Suarez to koszt co najmniej 80 mln, jak nie 90-100.
Yaya to ok. 40 mln
Azpilicueta to ok. 25 mln o ile Mou by chciał go oddać, w co wątpię :)
Ze sprzedaży Alvesa ok. 15 mln, Song 10 mln, Pedro 20 mln = 45 mln.
Ponad 100 mln na minus?
Owszem, w przpaku @LuizSuarez lepiej wyłączyć fife :)
1
Za to gdybyśmy wyznawali twoją filozofię, wtedy nigdy nie kupilibyśmy takich zawodników jak Villa, Keita,Abidal, Henry, Guily...
Ja tych zakupów nie żałuję, w żadnym wypadku, ty chyba też nie?
Oczywistą oczywistością jest, że nie można opierać drużyny na staruszkach, ale zanim Pogba osiągnie poziom Yayi trochę minie - a w tym czasie będziemy się mogli cieszyć ze wspaniałego zawodnika :)
0
Jeszcze 2 lata temu nikt nie myślał o takich graczach jak Pogba czy Koke. Zapewniam cię - nagle nie pojawi się dziura pokoleniowa - będą następni, równie utalentowani zawodnicy :)
A tymczasem kupujmy Yayę :D
0
To za 2 lata będziemy się martwić - obecnie to chyba najlepszy (pod względem wszechstronności) pomocnik świata :)
1
Fajnie, że ma 1,90 - na pewno ułatwi to sprawę przy stałych fragmentach gry - sporo piłek, do których VV nie miał szans dojść Niemiec może zgarnąć :)
0
To akurat wiedziałem, jednak najbardziej w artykule zaintrygował mnie właśnie duet Mourinho - Guardiola, bardzo ciekawy ;D
4
Fajny artykuł: :D
http://www.fcbarca.com/22096-duet-mourinho-guardiola.html
1
Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Enrique... śledziłem jego poczynania w Romie, śledziłem w Celcie i powiem, że przysłowiowej d*** nie urywa...
Zobaczymy jak będzie u nas, ale ja nie widzę przyszłości w jasnych kolorach...
1
Cięzko mi powiedzieć coś na ten temat, ale słyszałem że te "tanie" koszulki z allegro są dużo gorsze niż normalne - ogólnie nie tragedia, ale podobno po ok. roku użytkowania zaczynają blednąć napisy i podczas prania czasem się uszkadzają, tymczasem kupione w sklepach repliki są dużo trwalsze - jedną z moich koszulek mam 2 lata i jest w super stanie.
Ale jak mówie - opieram się na opiniach które słyszałem, ja kupowałem tylko w sklepach internetowych.
0
Taaa, a gdybyśmy i tak stracili bramkę to ludzie by mieli pretensje, że gramy dwoma DMami, a przecież z Sociedad już to totalnie nie wypaliło - "wiec gdzie coś takiego na Atletico". Oczywiście miliony pieniaczy pdt "My się bronimy na Camp Nou ?!?!? My bronimy 1-0!??!?!"
22
To byłby kapitalny transfer!
Kied odchodził w składzie mieliśmy takich graczy jak: Abidal, Puyol, Keita, w ostateczności Pique... Miał kto powalczyć bark w bark, przepchnąć rywala, uprzykrzyć mu życie...
A teraz? Z silniejszych graczy mamy tylko Pique a przecież on do jakiś osiłków nie należy...
Yaya będzie w tej kwestii nieoceniony.
Bardzo chciałbym, żeby wrócił :)
16
Gdyby to nie był Yaya to bym myślał, że to jakaś tania zagrywka, żeby zgarnąć więcej kasy. Ale myślę, że coś może być na rzeczy ;D
Bardzo lubię tego zawodnika, a to jak gra dla City - poezja :D
0
Sam jstem ciekawy jakby odpowiedział na pytanie postawione wprost: "Dlaczego nie biegasz i dopuszczasz do sytuacji w której twoi koledzy muszą biegać za cb?"
Czy po prostu by się wyparł? Ciekawe... ;)
2
Jedyne co mi nie pasuje w tej jedenastce to brak Mirandy (jak dla mnie był lepszy od Laporte) i obecność Gabiego, po częsci też Rakiticia.
Osobiście zamiast Gabiego ustawiłbym tam Di Marię a za Rakiticia Modrica.
Tak szczerze to nie widzę piłkarza Barcy, który móglby tu za kogoś wejść.
Pique? Godin i Miranda byli jednak lepsi.
Busquets? To nie był jego sezon.
Cesc? Za pierwszą połowę - jak najbardziej, ale wiosna to była w jego wykonaniu tragedia - Koke jak najbardziej
Iniesta? Jesień fatalna no i wymienieni zawodnicy byli jednak lepsi
Messi? Może, ale CR i Costa prezentowali się lepiej
Neymar? CR jednak był lepszy
Alexis? No tu by się można kłócić i to jest gracz, którego można by wcisnąć ;)
0
Munir to wielki talent, może być w przyszłości kapitalnym zawodnikiem ;)
Mam nadzieję, że dostanie szansę w przyszłym sezonie, oczywiście nie należy go dołączać na stałe do 1 drużyny, ale powoływać na niektóre mecze - jak najbardziej.
Przez ten sezon zapomnieliśmy już, jak to jest gdy zawodnicy Barcy B są powoływani na mecze, a szkoda...
3
Sprzedaż tego gracza będzie wielkim błędem...
Jeżeli uda odzyskać się najlepszą wersję Messiego, Neymar już na dobre zaaklimatyzuje się w Barcie,to razem z Alexisem stworzą najlepszy atak w Europie...
Byle go zostawić...
9
Alexis to świetne uzupełnienie do ataku Neymar - Messi , 2 cracków + 1 pracuś, który też wie jak się strzela gole i asystuje ;)
Mam nadzieję, że sprzedamy Pedro a na jego miejsce kupimy jakoś ŚN (marzenie to Mandzukić, który najprawdopodobniej odejdzie z Bayernu) no i Deulofeu z wypożyczenia ;) Wtedy spokojnie możemy sprzedać Tello, Cuencę i Afellaya.
0
Pedro jest rezerwowym... pierwszym wyborem na lewe skrzydło był Neymar, a w pewnym momencie Iniesta. Jak na rezerwowego dla mnie jest perfekcyjny. A jesienią grał momentami cudnie, z Alexisem potrafi się nieźle uzupełniać.
Ja do ataku chciałbym jakogoś ŚN - np. Mandzukicia, który jest na wylocie z Bayernu - 25 mln i może być nasz - śmieszne pieniądze, za gracza tej klasy...
0
Messi nie ma z kim grać? Neymar, Alexis, Iniesta, Fabregas? Ciekawe kto ma takich graczy wokół siebie...
1
Odejść może co najwyżej Costa... ;)
Oni nie są głupi - wiedzą, że tworzą kapitalną drużynę i nie ma co się stąd ruszać. Jedynie co, to Koke (jako, że jest młody i utalentowany) mógłby myśleć o przeprowadzce, ale sam powiedział, że jego przyszłość to Atleti, zgodził się na podwyższenie klauzuli do 60 mln... Zatem w najbliższym czasie nie odejdzie ;)
3
Ale fakt faktem, Song zagrał dosyć dobrze, więc tu nie można upatrywać "szansy"
1
Przecież podziękował prezydentowi, którym jest Bartomeu...
0
Walczyli, chcieli, próbowali...
Okazało się to za mało na bandę Simeone. Szkoda mi Martino bo wydaję mi się, że gdyby dostał 2-3 sezony to mógłby zmontować z tej ekipy coś świetnego... Ale tej szansy nie dostanie - a szkoda ;/
0
Wiesz... Messi na pewno nie bedzie przerywał kontr faulami ;p