Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Popatrz ile byliśmy na minusie w latach 10-13 po ostatnich wielkich zakupach w 2009 roku (Ibra, Czygrynski, Kerrikson i jakiś szrot). Zresztą nawet jeżeli będziemy 60 mln do tyłu to ile graczy kupimy(skoro już wydaliśmy 20?) Trzeba kupić obrońcę - środkowego i prawego, przy odejściu Cesca trzeba postarać się o zastępstwo dla niego... Nie da rady. Z tego okienka wyjdziemy okaleczeni, słabi i bezzębni.
1
Owszem takie przypadki się zdarzają, ale Koke to wychowanek, jeżeli mówi że nie chce odchodzić to należy podejrzewać że nie chce ;)
2
Nie kupujemy zbyt dużo przez lata? Wiesz w ogóle jak funkcjonuje klub? Myślisz że my mamy jakieś odłożone pieniądze? Wszystko co nie wydamy na tranfery idzie na spłate długów - poczytałbyś wpowiedzi prezydenta/byłych prezydentów to byś wiedział, a nie sugerujesz mi brak wiedzy.
Cholernie ogromny stadion z ogromną frekwencją? Ten stadion się sypie i jakbyś nie widział to będzie renowacja która pochłonie 600 mln euro ;) A frekwencja akurat w tym roku była do dupy - to chyba mi przyznasz. Koszulki kosztują 120 euro, ale myślisz że 100% idzie do klubu? Z tego co pamiętam to jest to ok. 30 % ceny koszulki.
Co do budżetu - wpływy stanowią ok. 500 mln rocznie, zaś wydatki ok. 470 z czego reszta leci na spłate długu. Oczywiście z każdym rokiem zwiększają się przychody i wydatki.
A Aguero o ile się nie zbuntuje i nie odmówi treningów nie jest do wyciągnięcia. A nawet jeżeli to 60 mln to kwota przy obecnych transferach (np. Luiza) na którą City spojrzy z politowaniem. 70 mln to jest kwota od której można zaczynać negocjacje.
A tu wychodzi frajerstwo naszego zarządu(o ile potwierdzą się informacje o Cescu) bo 40 mln za takiego zawodnika to była odpowiednia kwota 10 lat temu. Już te 35 mln za które go kupiliśmy było dosyć śmieszne, a teraz 40 mln to co najmniej komiczne.
A wracając do tego : "Nie kupujemy zbyt dużo przez lata" : bilans transferowy(koszty-zyski):
13/14 -82 mln
12/13 -33 mln
11/12 -25 mln
10/11 - 20 mln
09/10 - 85 mln
08/09 -40 mln
CZyli w przeciągu 6 lat jesteśmy z transferów na minus 282 mln euro. Mało.
7
8-0
0-0
12-0
0-0
0-14
0-0
2
Hehe 38 Pedro. To może my róbmy takie deale? Nasri 40 mln za Messiego? Zgodziłbyś się na takie coś? Bo to podobnie wygląda...
Budżet ?Jest. Duży? Nie. Dlaczego? Bo dług jest. Duży? Tak. Cholernie duży? Cholernie duży.Trzeba spłacać? Natychmiast. Dużo? Dużo.
Tyle w temacie.
0
Mam dać linka do wypowiedzi Bartomeu o transferach w której tłumaczy ile może wydać w tym okienku?
1
Ciekawe za co.
Koke 60 mln (a to i tak niemożliwe, bo Koke nie chce nigdzie przechodzić) , a Kun ok. 70. 130 mln w plecy, doliczyć do tego dotychczasowe transfery + niemal pewny transfer rezerwowego bramkarza mamy -150 mln i z czego to spłacić? Z Cesca i Pedro?
Błagam...
0
Jakbyśmy mieli szanse na zakontraktowanie Koke to by ludzie tak nie lamentowali.
Powiedział wyraźnie że nigdzie się nie wybiera, więc mozesz mu wpłacać klauzulę jak on i tak nie chce odchodzić...
0
http://screenshooter.net/3507738/nsdkiwp
Proszę bardzo.
Jakbym chciał to bym się w to jeszcze pobawił, bo wielkość czcionki się nie zgadza (stanowi ok. 90% rzeczywistej) itd, ale na szybko tak to wygląda.
Problem jest z takim fejkiem? Żaden. A ja się bawie photoshopem czysto hobbistycznie, ledwo znam podstawy - co dopiero ktoś kto się tym zajmuje profesjonalnie - 2-3 minuty i po sprawie - nawet byś nie odróżnił...
0
Bo ktoś sobie wrzucił zdjęcie do neta - myślisz że jak ja wrzuce to od razu zwołają konferencje prasową żeby to zdementować?
Sprawdzimy?
0
Chcesz to moge ci takiego fejka zrobić w 5-10minut. Kogo chcesz? Ronaldo, Bale'a czy Suareza?
0
Hehe, tylko że z pomocą Xavi - Iniesta to my nic nie wygramy...
Wystarczy dołek formy Iniesty i będziemy klepać w nieskończoność, bo Xavi po prostu jest stary i nie jest tak kreatywny jak kiedyś - a z roku na rok będzie coraz gorzej. Rafinha będzie zbawieniem? Dla Celty tak, nie dla Barcelony... Słabsza forma Andresa ( która często zdarza się na jesieni) i jesteśmy na starcie z 10-15 pkt za Realem. Fajna perspektywa...
0
Zresztą o czym my mówimy. Za jednego z najlepszych pomocników świata Barca niby chce dostać 40 mln? To przecież Luiz poszedł za 50, żeby kupić kogokolwiek na poziomie trzeba do tej kasy dołożyć 20 mln, a przecież lepszego gracza od Fabregasa nie ściągniemy.
Miała być rewolucja, będzie gówno.
24
Jeżeli to prawda, to bye bye trofea.
0
Uhuhu mogą być niezłe grupy śmierci -
ktoś z 1 koszyka - Man City/BVB/PSG - L'pool/Napoli - Monako /Roma
:D
0
Dlatego dziwne że na Ozila nie poluje :P
17
Odejście Cesca to będzie oficjalny koniec Barcelony. Z pomocą Xavi - Iniesta + Rafinha nic nie zdziałamy, kto by nie przyszedł w jego miejsce.
Rok temu straciliśmy Thiago, jeżeli teraz stracimy Fabregasa to możemy się żegnać z sukcesami na najbliższe lata.
0
Dokładnie taki jest Sturridge.
Ja oceniam go jako jednego z najlepszych środkowych napastników świata, którzy są " z tego świata" (czyli bez takich graczy jak Messi, Ronaldo, Ibra, Suarez i kilku innych)
Co najważniejsze Sturridge jest dobry technicznie, zwinny, nie jest karłem (183cm) i ponadto potrafi grać głową. Jest dosyć młody - 24 lata no i nie za drogi.
Dla mnie to idealny kandydat do wzmocnienia ataku tylko pytanie czy będzie chciał odchodzić z L'poolu...
1
Tak troche żartem, to nawet nie odczujemy dużej różnicy, bo w tym sezonie Puyi większość czasu przesiedział na trybunach koło Zubizarrety :PNa pewno obecność Puyola w negocjacjach to będzie spory atut - praktycznie cały piłkarski świat go zna i szanuje ;)
0
Już uwierzę w to że regularnie oglądałeś Cesca w Arsenalu.
Porównujesz kompilacje gry Fabregasa z Arsenalu do rzeczywistej gry w Barcelonie? W filmikach wyciąga się to co najlepsze - zapamietaj to sobie...
A na jesieni Cesc gra zawsze fenomenalnie - to że wiosną przygasa to inna sprawa...
0
Nie wiem jak wy, ale ja bym bardzo chciał Sturridge w Barcie - bardzo dobry zawodnik i ze względu na Suareza musi grać na półprawym skrzydle, więc nawet jakby Messi nei chciał opuścić ŚN, to Sturridge sobie spokojnie poradzi - niby gra z prawej strony a w środku też jest go pełno. Jak dla mnie kapitalny kandydat i nie musi być wcale taki drogi (może za 25-30 mln do wyciągnięcia) a na prawdę umiejętności ma nieprzeciętne :) Co sądzicie?
2
Nie czaje całego zamieszania z Fabsem... Przecież w zeszłym sezonie był podstawowym zawodnikiem - dopóki był w formie zawsze był pierwszym wyborem, w najważniejszych meczach grał...
Myślałem, że po zeszłorocznej deklaracji że Cesc się nigdzie nie wybiera i jest szczęśliwy w Barcie te spekulacje się skończą, a tymczasem zaczynają się od nowa...
0
Bartomeu powiedział że co roku jesteśmy na plus 120 mln, z czego 60 idzie na transfery a 60 na spłate zadłużenia, ale raz możemy sobie pozwolić na to by nie spłacać długów, zatem budżet transferowy jest płynny 60-120.
Z tym że pieniądze za sprzedaż zawodników nie zwiekszają tego budżetu - one jakby zostały wliczone w przychody i dlatego jesteśmy 120 na plus.
0
No wiesz, liczenie na takie coś jest raczej zgubne... Jeszcze się nie pojawił ten konflikt i raczej się nie zapowiada żeby miało się coś takiego zdarzyć, ale nie można tego wykluczyć - tak czy tak mało prawdopodobne.
0
Bo po pierwsze City ma tyle kasy, że mogą powiedzieć nie i koniec, a po drugie City to jednak klub będący na takim poziomie, że Kun wcale nie będzie chciał za wszelką cenę odejść - bo po co?
0
Oj nie sądzę, z umiejętnościami Cholo i potencjałem finansowym Valencii (60 mln na trasfery niewliczani w to niektórzy piłkarze Benfiki, bo Lim jest właścicielem ich kart zawodniczych i moga przyjśc za darmo, 90 mln na spłatę zadłużenia i sfinansowanie przez Gila nowego stadionu - a to tylko start - jak pospłacają długi to zacznie się wielka ofensywa trasferowa ;p) to szybciej bedziemy mieli ligę 4 drużyn niż 2 ;)
0
Ty za to traktujesz negocjacje na zasadzie - cena finalna = 20+ cena startowa.
Wierz w to dalej :)
"Aguero da się wyciągnąć za 55 mln"
Skoro twierdzisz że da się wyciągnąć Kuna za 55 mln to chyba wierzysz w powodzenie tego transferu, bo 55 Barcelona na takiego piłkarza z chęcią by wydała. Z tym że pewien niuansik - za mniej niż 70 mln to City nawet nie usiądzie do stołu - araby kasy mają w brud, nie mają żadnej potrzeby go sprzedawać i jakiekolwiek kary FIFY/UEFA tego nie zmienią.
1
Jeżeli Cristiano jest przereklamowany, to nie wiem kto nie jest w takim razie :)
5
Hahahaha Hazarda za 25 i Pedro/SanchezaxD To żeś dowalił :P
PSG negocjuje jego transfer i na razie kwota stoi na 75 mln, a zapewne skończy się na 90 :)
0
Za to ty mega inteligentny .... pieprzony specjalista od negocjacji xD
Chłopie myślisz że City nie wie ile Kun jest warty? Poza tym myslisz że negocjacje wyglądają jak fifie: "38? nie, 45? nie,50? ok"? To trochę bardziej skomplikowane ;)
I to od jakiej kwoty się "zaczyna" nie ma dużego znaczenia - City będzie odrzucać bez zastanowienia oferty poniżej 60 mln. Zresztą mogą powiedzieć że Aguero jest nie na sprzedaż, więc się nie napalaj że my go wyciągniemy chociażby za 70 mln bo to mało prawdopodobne :)