Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem dlaczego tak na niego naskoczyliście - pomysł sam w sobie jest ciekawy - 3 obrońców + DM, a boczni obrońcy to bardziej pomocnicy niż obrońcy - dodatkowo dwóch pół napastników w postaci Alexisa i Neymara a Messi typowo w pomocy - bardzo ciekawe ustawienie i w zasadzie dosyć ofensywne ;)
1
Cesc 33 a Barca chciała 36, Marquinhos 35 a PSG chce 45.
O czym my w ogóle mówimy...
2
Cesc zarabia 4 mln rocznie a Messi dostał podwyżkę z 14 do 20 - wiec 150% tego co Fabregas...
1
A gdzie środkowy obrońca, prawy obrońca, środkowy pomocnik, rezerwowy bramkarz? I co może jeszcze Aguero za 70 mln?
1
Może kupimy sobie przedramię Ronaldo? Myślę że wystarczy...
10
Z naszym zarządem to może się jeszcze okaże że w złotych.
3
33 mln.
RIP Barcelona [*]
3
Pique na kapitana! Nie może być innej decyzji!
2
Rafinha ma niesamowitą technikę :)
6
i trzecia to Kevin w święta ;)
1
Coś nowego ;)
7
Jeżeli za darmo to jak najbardziej. Mam wielki sentyment do tego gracza, a przy takim zarządzie nie ma co liczyć na dobre transfery- będzie przynajmniej więcej kasy na pozostałe pozycje...
3
Nie Roberto... Rafinha to będzie "nasz transfer"
Mieliśmy się wzmocnić na każdej pozycji:
GK: Ter Stegen
OBR: pewnie Mathieu
POM: Rafinha
NAP: Deulofeu
I zarząd jest czysty...
1
Ozil 55, Higuain 40, Callejon 12 , teraz za Moratę żądają 20 mln - i tyle dostaną.
A my sprzedajemy Fabregasa za 36, Thiago za 25, Villę za 2, Ibrahimovicia za 24...
Śmiech na sali.
1
Ciekawe pod jakim względem?
Chyba człapania po boisku po 60 minucie, kiedy Niemcowi siada kondycja...
1
Błagam niech Puyol zdecyduje się na ostatni heroiczny gest i zacznie pracę już teraz i powie Veto dla sprzedaży Fabsa...
2
No wiesz, w pierwszym sezonie obowiązywania klauzuli(11/12) miał bodajże 65% rozegranych spotkań, ale dopiero w drugim sezonie zaczął grać dużo mniej (nie tylko przez kontuzje,bo w 11/12 też jakąś miał ale Pep na niego stawiał).
1
Real za Ozila wziął 55. Za Ozila który stroił fochy i chciał odejść z Realu za wszelką cenę przed końcem okienka.
Tymczasem my oczywiście puszczamy naszego wychowanka za grosze...
1
Luiz 50 mln, Illara 38,
Thiago 25, Fabregas 36
Ja nie mam pytań. Sprawę z Thiago można zrozumieć (klauzula to klauzula, ale tak czy tak taka idiotyczna klauzula to wina zarządu) ale Cesc?
To już koniec Barcelony. To okienko miało nas wzmocnić, za 80 milionów to sobie możemy kupić super pakiet na Ligę Mistrzów:
Bravo, Mathieu, Fontas, Trashorras(wielki powrót, "na osłodę" - w końcu to też nasz wychowanek) i Seba Fernandez (160 więc akurat będzie pasował do koncepcji) i mamy wzmocnienie na każdej pozycji!(jak mówił Bartomeu)
REAL ATLETICO NADCHODZIMY!...
1
Nieważne, przeczytałem o aborcji.
1
Cesc jest wart 60, ale jeżeli porównamy go do Illary to jakieś 200, no ale nie przesadzajmy ;p
1
O co chodzi z dzieckiem? Bo nie nie słyszałem, a google milczy?
1
Nie wiem ile razy oglądałem ten film ;)
1
Cykl skończył się 2 lata temu. Teraz można sobie gadać i gdybać - wielka Barca skończyła się na Camp Nou w meczu z Realem.
1
A Messi 50?
6
Tak patrze sobie na komentarze, w których wszyscy twierdzą, że Rakitic jest lepszy od Cesca itd to aż mi się śmiać chcę.
Nie będę przypominać zeszłego sezonu, jak tutaj wszyscy mówili, że "dobrze że Thiago oszedł bo by tylko Roberto blokował" i że "Roberto to większy talent od Thiago" i że "Sergi to prawdziwy następca Xaviego, a Thiago był podobny do Iniesty"...
Widzę że historia kołem się toczy i wszyscy będą się "jarać" Rakiticiem, do czasu gdy się okaże że Fabregasowi to mógł ręcznik nosić.
Tyle w temacie.
2
Bo jest stary - nie te siły, nie ta kreatywność, nie ta Barca, nie ci rywale.
Nie mogę ścierpieć zarzucanie braku zaangażowania Xaviemu - nie dość że to nieprawda - bo daje z siebie 100%, ale po prostu to 100% to jakies 50% tego co kiedyś, to jeszcze przecież to nasza legenda, współautor naszej złotej ery. Nie mogę wytrzymać tego wszechobecnego oczerniania trofeów
1
Z niewolnika nie ma pracownika? Powiedz to szejkowi ;) Jak się uprze to go nie puści i tyle - kasy ma w brud.
1
A jak ma kontrakt na 3 lata to też mniej, bo wg ciebie jak ma 2 lata to już jest mniej warty, czyli muszą sprzedać 3 lata przed i i tak za taniej? ;p
1
Pfff... ja też moge zrobić taką oficjalkę:
http://screenshooter.net/3507738/nsdkiwp