0

Napoli grało w tym sezonie w LM więc nie ma opcji ;/
Sam nie wiem, ciężko wskazać jakiegoś dobrego bramkarza, który mógłby zagrać w LM - ciekawą opcją były Fabiański, ale on zagrał już z Bayernem... No ciężka sprawa - kogoś kupić trzeba, bo jakby Pinto (nie daj Bóg!) coś się stało to sorry, ale z Oierem to nie mamy po co na boisko wychodzić...

0

Julio Cesar?

0

Benzema w niesamowitej formie o.O

0

Kolejny świetny mecz na PO Adriano - bardzo dawno już tam nie grał, ale pokazuje klasę :)

0

Nie chce tu się czepiać, ale czy ktoś zwrócił uwagę, przy tej niesamowitej formie Iniesty, Leo i powrotu do dobrej gry Xaviego, że Fabs całkiem zgasł? 3 sezon z rzędu - wspaniała runda jesienna - słaba wiosenna... Oby teraz się to nie powtórzyło, ale do tego zmierza ;/

0

Tylko weź znajdź jakiegoś dobrego bramkarza, który nie gra w LM...
No chyba, że dałoby radę z Ter Stegenem załatwić to jakoś szybciej...

0

Tyle lat bez kontuzji - sezon życia i 2...

0

Znajdź mi drugiego takiego pomocnika w ostatnich 5-10 latach, tak bramkostrzelnego jak Yaya Toure w tym sezonie to wtedy pogadamy :)
4 miejsce w lidze hiszpańskiej to chyba dobry wynik, skoro wiadomo, że tacy gracze jak Ronaldo i Messi są nie do prześcignięcia na koniec sezonu?:)

0

To może im się odbić czkawką - jedyne wyzwania jakie ich czekają to mecze w LM, na prawdę ciężko się zmotywować do walki w każdym meczu, jak ma się oficjalnie zdobyte mistrzostwo - a nie ma innego sposobu na utrzymanie wysokiej formy, jak gra co tydzień na maksymalnych obrotach.
Zobaczymy - ja myślę, że Bayern się potknie - trafi na kogoś z trójki Barca, Real, Chelsea i przydarzy im się słabszy mecz - "wtopa", jakies 0-2 czy coś w tym stylu, a te drużyny już tego nie wypuszczą :)

0

Ufff :)

Mam nadzieję, że Tata zostanie na dłużej (niż tylko na 2 lata), raczej się na to nie zanosi, ale kto wie?

0

O ile się nie mylę, to Real stracił wczoraj 4 gole na Santiago Bernabeu pierwszy raz od 2009 roku i pamiętnego 6-2?
Jeżeli się mylę to mnie poprawcie :)
*0-4 z Alcorcon było chyba na wyjeździe? :)

0

Był jednym z najlepszych DMów na świecie w swoich czasach. To wystarczy by być wielkim piłkarzem (a jak nie to wystarczy popatrzeć na trofea)

0

"Gdy Guardiola objął posadę trenera, przypomniałem mu, że nigdy nie był wielkim piłkarzem"

To była przesada. No cóż - zdania są podzielone - jak dla mnie żaden piłkarz nie jest ponad klubem - jeżeli taka była wizja Pepa, to mi nic do tego - Guardiola broni się ze swoich decyzji trofeami które zdobył :)

0

Tzn ujmę to tak - Sergio nie symulował CZĘSTO, ale jak już to robił, to były to symulki dosyć spektakularne :P
Wiem jak to wygląda i wiem, że nie potrafie na tą sprawę spojrzeć obiektywnie, bo pierwsze co mi się nasuwa przed oczy to teksty "ale przecież Ronaldo/Pepe... itd" także to nie ma sensu :P Dlatego się nie wypowiem :)

0

Widziałem filmik - ciężko powiedzieć.
Z jednej strony Sergio przejechał po głowie Pepe, będąc popychanym przez Lopeza i nie patrząc się w strone Portugalczyka.
Mogłoby się wydawać że Sergio nie robił tego specjalnie bo "mógł przecież mocniej", ale przecież Busquets to też człowiek - mógłby wyrządzić poważną krzywdę Pepe i na pewno nie chciałby tego zrobić, dlatego mógł zrobić to dosyć subtelnie - wiadomo że nawet lekkie przejechanie butem po twarzy boli (zwłaszcza jak but ma wkręty).

Ciężko to stwierdzić.

0

Akurat ja Martino nigdy nie zwalniałem - uważam, że to trener może nie tak uzdolniony jak Pep - ale lepszego mieć nie będziemy. Uważam, że na dłuższą metę, z nim przy sterach w ciągu 5 lat możemy wygrać ok. 3 Mistrzostwa Hiszpanii i 1 LM. I to mi wystarcza. Dla mnie Martino to odpowiedni trener - nigdy w niego nie wątpiłem, bo przekonał mnie już meczami z Atletico i Realem w pierwszej połowie sezonu, a w dwumeczu z City potwierdził moją opinię o nim, a tym El Clasico zdobył spory kredyt zaufania :)

0

Co do kupowania stoperów itd.
Popatrzcie jak zagrał np. Ramos - taki doświadczony, pewny, wspaniały. I co? I wtopa.
Nawet najlepsza '11' świata nie gwarantuje sukcesów - najważniejszy jest trener - i Martino pokazuje, że jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu.
Przypominam - to jego pierwszy sezon! Zastanawiacie się skąd się biorą wpadki z tymi słabszymi drużynami? Odpowiedź jest prosta - Martino trenuje Barcelonę dopiero od 8 miesięcy. Zmiana trenera po sezonie to będzie idiotyzm...

0

Hehehe ja się tak cieszyłem, że mam szwy na głowie teraz :P
Po bramce Iniesty tak skakałem ze szczęścia że przywaliłem głową o futrynę :P
Krew się polała, pogotowie przyjechało - SOR i zszywanko :P Cały czas meczyk śledzony na livescores - ta radość po golu na 4-3 bezcenna ! :D

PS. Mam 18 lat a cieszyłem się jak dziecko :D

0

Aj sorry, rzeczywiście, coś źle pododawałem :p

0

Tak apropos
21 kolejka:
Messi 8 goli
Ronaldo 22 gole
29 kolejka:
Messi 20 goli
Ronaldo 25 goli

z przewagi 14 bramek zrobiło się 5. A kibice Realu już wręczali pichichi CR

Ale to nie ważnie, najważniejsze, że Barca ZNOWU wygrywa z Realem :D

0

Z tym że ja nie napisałem tu że BVB jest bez szans(ale raczej tak jest), ale tylko tyle, że nieprawdopodobne wydaje mi się, żeby CR nie strzelił 2 goli w tym dwumeczu conajmniej. W takiej formie Realu, BVB i CR jest to raczej nierealne ;)

0

Chyba raczej Messi 14 -.-
No ale po wylosowaniu Schalke i BVB w fazie pucharowej to raczej oczywiste jest że Ronaldo ten rekord pobije - nie umniejszam mu zasług, bo sezon ma (w LM oczywiście) genialny, ale szkoda, że Real nie dostał cięższego rywala :)

0

"technicznie to Alexis nie odstaje od Neymara"

No bez przesady :P Neymar jest lata świetlne przed Alexisem jeżeli chodzi o drybling i technikę użytkową - Alexis nie potrafi kiwać się z głową podniesioną do góry - spuszcza ja na dół i jego dryblingi często są dziełem przypadku/szczęścia, Neymar to zupełnie inna para kaloszy :)
Co do reszty się zgodzę

0

Spokojnie - El Clasico obejrzę :)
Tamte mecze, to były sytuację wyjątkowe : Valencia z powodu studniówki, a Valladolid z powodu wyjazdu :P

0

Hahhahahaah
No nie moge...
Zakłada 6 kont na stronie odwiecznego rywala... xD
I niech mi ktoś powie, że ktoś taki ma życie :P

0

Za to ja mam takie "szczęscie", że gdy tylko nie oglądam meczu to Barcelona przegrywa ;P
Nie oglądałem meczu z Valladolid i z Valencią - oczywiście oba przegrali :P
Niewiele brakowało bym tego spotkania też nie obejrzał, ale pamiętając sytuację sprzed tygodnia dołożyłem wszelkich starań by mecz obejrzeć :D

0

Ok zgadzam się, że obecnie są w lepszej formie, ale w perspektywie długofalowej, Neymar to przyszłość Barcy i bardzo możliwe, że przyszły zdobywca ZP, najlepszy piłkarz świata - dlatego musi dostawać minuty (i to sporo) bo po prostu zmarnujemy jego talent. Zresztą uważam, że ta 3 powinna dostawać minuty w tej samej proporcji - czasem mógłby nawet usiąść Messi (zwłaszcza na CN - widać, że tu potrafimy zgnoić niemal każdy zespół świata)

0

Ale potraktuj Neymara, nie tylko jako gwiazdę, ale też dynamicznie rozwijającego się młodego chłopaka, który potrzebuje minut (wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie w stosunku do Neymara :P)

0

Sam Puyol chyba by tego nie chciał - bardziej by się cieszył ze zwycięstwa Barcelony, niż tego "hołdu" - on stawia drużynę zawsze na 1. miejscu :)

0

Spokojnie - weźcie pod uwagę, że Neymar ma 21 lat - w tym wieku, ludzie grają w rezerwach Barcelony i są uważani za spore talenty,a ten Brazylijczyk jest już naszą gwiazdą (runda jesienna to jego jeden wielki popis) i reprezentacji Brazylii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?