Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bale'a nawet przy piłce nie ma xD
0
No tak, bo Messi wyznacza normy celebracji bramek i inaczej niż on nie można się cieszyć...
0
Fantastyczne przemyślenia..
a teraz przestań spamować bo raporty już poszły...
0
Oby tylko ostatnich 5 spotkaniach w lidze (chodzi o sezon 08/09) nie wzorował się na Pepie (ale wtedy mieliśmy już mistrzostwo... :D)
0
Ostatnie 3 były na strasznie słabym poziomie, humor co najwyżej gimnazjalny, strasznie topory i na siłę. Ten numer jest niezły - pierwsze 2 też były ciekawe - potem zabrakło pomysłów zwyczajnie.
Ale przyznaję - ten jest fajny :)
0
Tak apropos - wreszcie fajny numer Mundo Frustrativo - pierwsze były przeciętne, następne już powoli żałosne i strasznie słabe - najnowszy jest całkiem zabawny:
http://kwejk .pl/obrazek/2034731/swiat-wedlug-katalonskiej-prasy-sportowej-numer-8.html
(spacja po "kwejk")
0
Atletico chyba już nie spuchnie, skoro nawet na San Mames dominują (mogliby już prowadzić wysoko)
0
Taa dostaniesz za Alvesa 20 mln.
Chyba w FIFIE
0
Ja powiem tak - frustracja to rzecz całkiem naturalna po błędzie sędziego(abstrahuję czy karny słuszny czy nie, bo nie jestem pewien) - każdy z nas też był ostro wkurzony po meczach, w których Realowi pomagał sędzia - oni też mają prawo być wkurzeni po błędach na naszą korzyść(abstrahuję od słuszności dzisiejszej decyzji)
Ale albo zachowujesz to dla siebie, co świadczy o twojej klasie, albo wylewasz żale w necie (w dodatku na stronie rywala) - nie muszę mówić, o czym to świadczy :p
0
Spokojnie - rok temu pamiętam, że wyliczali, że sędziowie "zabrali" Realowi 13 pkt chyba i "gdyby nie to" to Real by walczył do końca i mógłby wywalczyć mistrzostwo ;)
Choćby i Real był w strefie spadkowej 60 pkt za Barceloną, to i tak winni braku mistrzostwa będą sędziowie :)
0
2 razy i ani razu nie trafiłeś ;/
0
Aha - czyli każdy kto uważa inaczej niż ty ma ból dupy?
Ogarnijcie się ludzie. Człowiek wyraził swoją opinię - w moim odczuciu karnego też nie powinno być, tak mi się wydaje, ale nie jestem pewny...
0
Ronaldo jeszcze nie grał w tej kolejce więc nie do końca.
Gole i mecze się zgadzają - minuty nie wiem
0
To wszystko wina sędziego, to wszystko wina sędziego... :D
0
Liczą się w tej chwili tylko i wyłącznie 3 pkt. Messi mógłby nie strzelić ani jednej bramki w tym sezonie, jeżeli mielibyśmy wygrać potrójną koronę :)
Co nie zmienia faktu, że ostatnio jest w świetnej formie i znowu stanowi wartość dodaną, bo jednak gole rekompensują nieskuteczność naszego pressingu spowodowaną biernością Leo
0
Pique w końcu był filarem? Powiem ci, że w niewielu meczach Pique NIE JEST filarem :p
Cały sezon ma super i gdyby obok niego grał jego klon, to dodając do tego VV mielibyśmy chyba najlepszą obronę na świecie :) Kapitalny jest Gerard, pare słabszych meczów (które każdy mieć musi) - w dodatku słabsze mecze nigdy mu sie nie przydarzyły w tym roku w najważniejszych meczach(czyt. z najtrudniejszymi rywalami). To pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość :)
0
No tym razem nam sędziowie pomogli ;p
0
Oby Messi to strzelił! OBY WYTRZYMAŁ
0
Wierzę w zwycięstwo, ale po super 20 minutach pomyślałem, że moze być tak jak w Bilbao - też na początku super super, ale nieskutecznie, a potem d***
0
HHAHAHAHAHAHHAHAHA
No nie moge xD
0
Skończ fanboyu Realu
0
Gramy dobrze, jednak trzeba grać o te 10% bardziej intensywnie - no i Busquets... już 2 idiotyczna strata...
0
W 2015 roku za darmo jak najbardziej :P
Ja myślę, że Ikkay po takiej kontuzji to może być (niestety, bo byłem zachwycony tym piłkarzem) wrak sportowca...
0
W 100% się zgadzam ;)
Pomyśleć, że Pep kończy 5 sezon kariery trenerskiej, a na koncie ma już 17 trofeów na koncie - zapewne 18(Puchar Niemiec) a być może(oby nie ;p) 19. I pomyśleć że ma dopiero 43 lata, czyli zostaje mu ok. 20 sezonów (nawet licząc te jego roczne przerwy) - przy tempie 3,5 trofea na sezon... boję się co będzie w 2040 ;p
0
Owszem, ale jednak sądzę że wpadka Barcelony nastąpi, przed 38 kolejką(oby nie) a w meczu z Atleti może się wszystko zdarzyć - prawda, że Camp Nou itd, ale słabszy dzień, przy którym taką Almerię czy Betis ojedziemy, może się zakończyć tragedią w starciu z Rojiblancos...
0
Ja tam nie chcę nic mówić, ale w ostatnich od 5 lat wygląda to tak - jeżeli w biegach narciarskich Kryształową Kulę wygrywała Kowalczyk - Barca wygrywała ligę - jak Bioergen - wtedy Real.
W tym sezonie Kryształową Kulę wygrała Johaug - zawodniczka z tego samego kraju co Bioergen (Real i Atleti są z tego samego miasta) - sporo analogi, ale oby w tym sezonie się to nie powtórzyła taka sytuacja :D
0
Ciekawie to wygląda - Sevilla podejmowała Real w świetnej formie - wygrała 5 meczów z rzędu(z Realem to już 6), a Rayo nie jest wcale gorsze - ostatnie 5 meczów to 4 zwycięstwa i remis. Mimo, że mecz jest na Santiago, to chyba nie należy nikomu przypominać, jakie problemy Rayo potrafiło sprawić Los Blancos - a chyba dawno nie byli w takiej formie :) Nie ma też co się nastawiać, bo może się skończyć łatwym, lekkim i przyjemnym 5-0, ale kto wie? :)
0
Ja zagłosowałem na Don Andresa, no ale rzeczywiście - 45 minut to było chyba trochę za mało ;)
0
Tzn ok, spalony nie był minimalny, ale Benzema cały czas stał w linii i zrobił krok do przodu ułamek sekundy przed podaniem Bale'a - to przekracza ludzkie zdolności, żeby takie coś wychwycić - gdyby na spalonym stał cały czas - wtedy OK, ale on był w linii i wyskoczył z niej niemal w chwili podania - i jak mówią przepisy - gdy sędzia nie ma pewności, niech puszcza akcję, dlatego dla mnie sędzia liniowy nie zachował się aż tak źle :)
0
Sam nie wiem - błędów popełnił trochę dużo (karny CR7, brak spalonego Benzemy przy akcji Bale'a, sytuacja z Busquetsem) ale z drugiej strony mecz był tak intensywny i prowadzony był w tak szybkim tempie, że to i tak nie tak dużo i nie wiem czy inny sędzia popełniłby tych błędów mniej - a przyznajmy, że faul na CR miał miejsce tylko 20 cm przed polem karnym, spalony Benzemy był minimalny, więc ostatecznie nie widzę jakiś wielkich przeciwskazań.