0

Bale'a nawet przy piłce nie ma xD

0

No tak, bo Messi wyznacza normy celebracji bramek i inaczej niż on nie można się cieszyć...

0

Fantastyczne przemyślenia..
a teraz przestań spamować bo raporty już poszły...

0

Oby tylko ostatnich 5 spotkaniach w lidze (chodzi o sezon 08/09) nie wzorował się na Pepie (ale wtedy mieliśmy już mistrzostwo... :D)

0

Ostatnie 3 były na strasznie słabym poziomie, humor co najwyżej gimnazjalny, strasznie topory i na siłę. Ten numer jest niezły - pierwsze 2 też były ciekawe - potem zabrakło pomysłów zwyczajnie.
Ale przyznaję - ten jest fajny :)

0

Tak apropos - wreszcie fajny numer Mundo Frustrativo - pierwsze były przeciętne, następne już powoli żałosne i strasznie słabe - najnowszy jest całkiem zabawny:
http://kwejk .pl/obrazek/2034731/swiat-wedlug-katalonskiej-prasy-sportowej-numer-8.html

(spacja po "kwejk")

0

Atletico chyba już nie spuchnie, skoro nawet na San Mames dominują (mogliby już prowadzić wysoko)

0

Taa dostaniesz za Alvesa 20 mln.
Chyba w FIFIE

0

Ja powiem tak - frustracja to rzecz całkiem naturalna po błędzie sędziego(abstrahuję czy karny słuszny czy nie, bo nie jestem pewien) - każdy z nas też był ostro wkurzony po meczach, w których Realowi pomagał sędzia - oni też mają prawo być wkurzeni po błędach na naszą korzyść(abstrahuję od słuszności dzisiejszej decyzji)

Ale albo zachowujesz to dla siebie, co świadczy o twojej klasie, albo wylewasz żale w necie (w dodatku na stronie rywala) - nie muszę mówić, o czym to świadczy :p

0

Spokojnie - rok temu pamiętam, że wyliczali, że sędziowie "zabrali" Realowi 13 pkt chyba i "gdyby nie to" to Real by walczył do końca i mógłby wywalczyć mistrzostwo ;)
Choćby i Real był w strefie spadkowej 60 pkt za Barceloną, to i tak winni braku mistrzostwa będą sędziowie :)

0

2 razy i ani razu nie trafiłeś ;/

0

Aha - czyli każdy kto uważa inaczej niż ty ma ból dupy?

Ogarnijcie się ludzie. Człowiek wyraził swoją opinię - w moim odczuciu karnego też nie powinno być, tak mi się wydaje, ale nie jestem pewny...

0

Ronaldo jeszcze nie grał w tej kolejce więc nie do końca.
Gole i mecze się zgadzają - minuty nie wiem

0

To wszystko wina sędziego, to wszystko wina sędziego... :D

0

Liczą się w tej chwili tylko i wyłącznie 3 pkt. Messi mógłby nie strzelić ani jednej bramki w tym sezonie, jeżeli mielibyśmy wygrać potrójną koronę :)
Co nie zmienia faktu, że ostatnio jest w świetnej formie i znowu stanowi wartość dodaną, bo jednak gole rekompensują nieskuteczność naszego pressingu spowodowaną biernością Leo

0

Pique w końcu był filarem? Powiem ci, że w niewielu meczach Pique NIE JEST filarem :p
Cały sezon ma super i gdyby obok niego grał jego klon, to dodając do tego VV mielibyśmy chyba najlepszą obronę na świecie :) Kapitalny jest Gerard, pare słabszych meczów (które każdy mieć musi) - w dodatku słabsze mecze nigdy mu sie nie przydarzyły w tym roku w najważniejszych meczach(czyt. z najtrudniejszymi rywalami). To pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość :)

0

No tym razem nam sędziowie pomogli ;p

0

Oby Messi to strzelił! OBY WYTRZYMAŁ

0

Wierzę w zwycięstwo, ale po super 20 minutach pomyślałem, że moze być tak jak w Bilbao - też na początku super super, ale nieskutecznie, a potem d***

0

HHAHAHAHAHAHHAHAHA
No nie moge xD

0

Skończ fanboyu Realu

0

Gramy dobrze, jednak trzeba grać o te 10% bardziej intensywnie - no i Busquets... już 2 idiotyczna strata...

0

W 2015 roku za darmo jak najbardziej :P
Ja myślę, że Ikkay po takiej kontuzji to może być (niestety, bo byłem zachwycony tym piłkarzem) wrak sportowca...

0

W 100% się zgadzam ;)
Pomyśleć, że Pep kończy 5 sezon kariery trenerskiej, a na koncie ma już 17 trofeów na koncie - zapewne 18(Puchar Niemiec) a być może(oby nie ;p) 19. I pomyśleć że ma dopiero 43 lata, czyli zostaje mu ok. 20 sezonów (nawet licząc te jego roczne przerwy) - przy tempie 3,5 trofea na sezon... boję się co będzie w 2040 ;p

0

Owszem, ale jednak sądzę że wpadka Barcelony nastąpi, przed 38 kolejką(oby nie) a w meczu z Atleti może się wszystko zdarzyć - prawda, że Camp Nou itd, ale słabszy dzień, przy którym taką Almerię czy Betis ojedziemy, może się zakończyć tragedią w starciu z Rojiblancos...

0

Ja tam nie chcę nic mówić, ale w ostatnich od 5 lat wygląda to tak - jeżeli w biegach narciarskich Kryształową Kulę wygrywała Kowalczyk - Barca wygrywała ligę - jak Bioergen - wtedy Real.
W tym sezonie Kryształową Kulę wygrała Johaug - zawodniczka z tego samego kraju co Bioergen (Real i Atleti są z tego samego miasta) - sporo analogi, ale oby w tym sezonie się to nie powtórzyła taka sytuacja :D

0

Ciekawie to wygląda - Sevilla podejmowała Real w świetnej formie - wygrała 5 meczów z rzędu(z Realem to już 6), a Rayo nie jest wcale gorsze - ostatnie 5 meczów to 4 zwycięstwa i remis. Mimo, że mecz jest na Santiago, to chyba nie należy nikomu przypominać, jakie problemy Rayo potrafiło sprawić Los Blancos - a chyba dawno nie byli w takiej formie :) Nie ma też co się nastawiać, bo może się skończyć łatwym, lekkim i przyjemnym 5-0, ale kto wie? :)

0

Ja zagłosowałem na Don Andresa, no ale rzeczywiście - 45 minut to było chyba trochę za mało ;)

0

Tzn ok, spalony nie był minimalny, ale Benzema cały czas stał w linii i zrobił krok do przodu ułamek sekundy przed podaniem Bale'a - to przekracza ludzkie zdolności, żeby takie coś wychwycić - gdyby na spalonym stał cały czas - wtedy OK, ale on był w linii i wyskoczył z niej niemal w chwili podania - i jak mówią przepisy - gdy sędzia nie ma pewności, niech puszcza akcję, dlatego dla mnie sędzia liniowy nie zachował się aż tak źle :)

0

Sam nie wiem - błędów popełnił trochę dużo (karny CR7, brak spalonego Benzemy przy akcji Bale'a, sytuacja z Busquetsem) ale z drugiej strony mecz był tak intensywny i prowadzony był w tak szybkim tempie, że to i tak nie tak dużo i nie wiem czy inny sędzia popełniłby tych błędów mniej - a przyznajmy, że faul na CR miał miejsce tylko 20 cm przed polem karnym, spalony Benzemy był minimalny, więc ostatecznie nie widzę jakiś wielkich przeciwskazań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?