0

o/ w koncu

0

oby to był Massimo Busacca :]

0

bolek mi sie wydaje ze moze zmienil sponsora ale nic o tym niewiem;)

0

na eurosporcie naszym bedzie?

0

zdecydowanie nr 1 a z tylu pod numerem same logo bez unicefu

0

on nie moze odejsc

0

w sumie jak bedzie same logo bez napisu unicef to nie bedzie az tak zle;)

0

ee moje urodziny;)

0

jak dla mnie to ten napis qatar moglby byc pod numerem z tylu, i tak wszyscy maja wypuszczone koszulki;) ale to pewnie nie na tym umowa polega nie?

0

jest juz gdzie w necie koszulka z tym logo?

0

to gdzie te drzewko qataru bedzie? na tylku?;D

0

no wiesz, nie wiem jak Ci to powiedziec haha najlepsze;)

0

Ramos jest lepszy? chyba w bierki

Alves jest lepszy w obronie i w ofensywie, potwierdzil to w Gran Derby

0

wwlasnie mozna na przemian?

0

PIONA

0

Galacticos niby dlaczego Xavi mialby byc drugi? Sneijder mial potrojna korone i wicemistrza Swiata ale to Xavi zdobyl Mistrza swiata a to sie liczy dwukrotnie plus Liga Hiszpanska i Polfinal LM i Mistrzostwo Klubowe Swiata! malo? jak dla mnie wiecej od Sneijdera.. na dodatek sezon sie nie skonczyl a Xavi blyszczy w kazdym meczu..

Polać Mi ;) pozdro

0

1/8 bez Mou na lawce znow nie przejda ;)

0

dajcie mecz w HD z C+ do pobrania !

0

jak dla mnie to wszyscy zapracowali na te zwycięstwo, wyróżnili się Iniesta Xavi i Villa a najlepsza robotę zrobił Leo, bo jak dla mnie to nie gral na szpicy ale jako trzeci rozgrywajacy Naprawde szacun! masakra

Wymiana piłki Mistrzostwo - aż zal bylo patrzeć na przyjezdnych

Vamos Barca!!!

Brawo David!!

0

Ośmiornica Paul

0

no zobaczymy.. oby powtorzyc sukces sprzed roku (29.11.2009) gdy wygralismy 1-0 i gitara;)

0

prawde mowiac nie mieli jeszcze godnego siebie rywala ale w poniedzialek to sie zmieni..

0

Barca najlepszym klubem Dekady ! oficjalnie;)

0

Mysle ze w poniedzialek zmiana Lidera;) nie wazne jak ale tak bedzie!!!

0

negocjacje jeszcze trwaja chyba

a tymczasem Ronaldo znow pewny siebie "To będzie bardzo emocjonujący mecz. Jesteśmy w dobrym momencie i myślę, że tam wygramy"

0

mam pytanie, sa jakies strony podobne do tych z transmisja w HD?

0

juz ten Pan ze zdjecia sie o to postara;)

0

no a z kolei marzenie Fergusona to prowadzic Barcelone ;)

0

constantne

tez tak uwazam;) w tym wypadku Javier bedzie lepsza opcja, bo znajac go to nie da zyc Ronaldo

0

z jednej strony cieszy wpadka Ramosa i 4 babole Cassilasa z drugiej Martwi slaba postawa Pique i Busiego

To bedzie rzeźnia juz sam niewiem kto wygra GD

elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?