0

Dla mnie ten pilkarz jest (po tym co pokazuje w reprezentacji) jest najlepszym napastnikiem na swiecie:)

0

chcialem dodac ze to nie tylko te przypadki sie potwierdzily;) dwa lata temu manU wygralo z Barca u siebie 1-0 i potem wygralo z Chelsea w finale.. a jeszcze wczesniej Lverpool wyeliminowal Barce i potem zwyciezyl z Milanem.. cos w tym jest

0

wcale nie sa tragiczne te wyjazdowe trykoty! wydaje Ci sie.. seledyn jest ladny do tego wstawka bordowo granatowa na klatce plus czarne spodenki.. wypas;)

0

nie bedzie gral na skrzydle.. Zlatan bedzie grzal lawe:)

0

betrayed wlasnie widzialem pare na aukcjach:) pozdro

0

tak ale repilke odroznisz bo nie ma wyszywanych dodatkow tylko prasowane

0

ja Ci powiem tak.. koszulki na allegro sa i tak drogie, produkcja takiej koszulki to koszt kilku euro.. sa sprzedawane 10x drozej niz produkowane.. to sa oryginaly te z aukcji a kosztuja 69zl jak cos;) przesylka 30zł ale lepiej kupic za stowe i miec przesylke za dyche z Polski, na to samo wychodzi a szybciej o dwa tygodnie.. Kiedys mialem trykot Ronaldinho z roku 2006 (Paryz) i porownywalem ja z koszulka ze sklepu ktora kosztowala 220zl.. Identyczna (moja z allegro byla). p0ozdro

0

moj ulubiony numer i do tej pory czailem sie na wybor koszulki, teraz nie mam watpliwosci z jakim nazwiskiem wybiore trykot;)

0

transfer wypasiony!!!

0

nie bedzie ataku ibra-villa-messi pep nie jest takim idiota.. Villa bedzie sie bil z Ibra o srodek, w przypadku orzyjscia Cesca to zapewne wejdzie on na pozycje Andresa a Andres lewe skrzydlo

0

moim zdaniem Villa zostal kupiony by uswiadomic Zlatanowi ze trzeba zasluzyc na podstawowa 11.. moim zdaniem Pedro-Villa-Messi.. gdy przyjdzie Cesc (o ile) to Cesc-Busi-Xavi Iniesta-Villa-Messi

0

Bedziemy mieli reprezentacje w klubie dla mnie bomba + najlepszy pilkarz swiata = dream team.. Torres bedzie gral w Barcy ale nie w nastepnym sezonie jeszcze

0

o matko ludzie Jeffren nie gra z 7 tylko z 20!! a po drugie nie dobijajcie mnie Pep chcial Davida wiec tak mialo byc, on lepiej wie co dla druzyny dobre niz wy pseudo menedzerzy.. Visca

0

henry1991 tyle to i ja wiem;) pokaz mi oficjalna wiadomosc na stronie Barcy a nie jakiejs hiszpanskiej gazety.. podobno to dzis ma David zmienic zycie na bordowo granatowe.. oby;] nr 7 stygnie.. i chyba sie doczeka wkoncu

0

droga redakcjo napiszcie juz wkoncu "Oficjalnie: Villa Blaugrana! hehe

0

juz dzis to stanie sie faktem! najlepszy napastnik swiata u Nas;)

0

kiedy beda filmy z uroczystoisc!?

0

super.. .. dream team sie sypie.. najpierw Eto'o teraz on..

0

szafarz na obrone to najlepiej Mourinho obok Puyola ;D na bank nikt by nas nie przeszedl hehe

0

ale to jest gdybanie z Ronaldinho.. Pep wpłynął na naszych piłkarzy bardzo, moze Ronnie tez by się wziął do roboty;)

co ja co ale to bylo najlepsze skrzydlo Barcy na lewej stronie:)

Ciekaw jestem jakie priorytety transferowe stawia sobie Barca na nastepny sezon.. moim zdaniem oprocz kogos na lewa strone i obrone powinna wzmocnic srodek.. bo Ibra czesto gra drewno a Bojan np na taka Chelsea to by se nie pogral (to tylko moje zdanie)

0

trzezwo myslac to Ibra napewno zostanie na nastepny sezon, a jak w nastepnym zawiedzie to juz napewno odejdzie tylko czy ktos go bedzie chcial? o to jest pytanie. mimo wszystko Villa musi do nas dolaczyc, jak sie wzmacniac to porządnie! szkoda ze Ronaldinho nie gra na naszym lewym skrzydle.. nawet nie wiadomo jakby gral pod wodzą Pepa;/

0

moim zdaniem powinien sobie pojsc.. sory ale Villa powinien byc u nas na szpicy na zmiane z Bojanem:)

0

Real chcialby miec najlepszych ale moze pomarzyć bo Ci są w Barcelonie:)

0

Gaucho otoz to ;) to bylby strzal w 10;)

0

apropo to Torres jest też do wyłapania bo Benitez odchodzi a Liverpool nie zagra w Lidze Mistrzów

0

dawz zgadzam sie;) ale Silve albo Cesca nie obydwu.. i do tego frytki (Villa)

0

dawac Silve i Ville i kropka, Zlatan tez musi miec konkurencje na szpice:) bo inaczej bedzie chodzil w nieskonczonosc po boisku i cwiczyl karate na pilce;D oby Laporta cos wymyslil.. chlopaki czy mamy kogoś na srodek ataku z Barcy Athletic ktoremu szykuje sie wlaczenie do pierwszej druzyny??

0

ale to tylko gdybanie wiadomo ze Ibra zostanie tu jeszcze przynajmniej na 2 sezony

0

talib24 otoz to ;) reprezentacja hiszpanii ma najlepszych pilkarzy wiec tych powinnismy kupowac, a Torres za Zlatana tez nie glupi pomysl, liverpool poszedlby na to moim zdaniem ale za doplata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?