Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
właśnie gdzie można obejrzeć Hiszpania Argentyna?
0
brać człowieka z blizną!
http://www.primeradivision.pl/inde x.php?dzial=aktualnosci&artykul=156796
0
przydałby się, prawdziwa maszyna do gry, i wreszcie ktoś waliłby z dystansu. moim zdaniem się opłaca tyle w niego zainwestować bo jest bardzo młody ale czy pasowałby do naszej ukochanej drużyny? Kto wie.
0
Może po tym meczu Milan odzyskał formę.. i tak się ładnie złożyło że w meczu z realem :p
0
No chyba że Perez siedział z Platinim w sprawie kupna finału ;D to wtedy zagramy z nimi :P
0
A z nas sie wczoraj śmiali!!!! hahaha Galactico2 przegrywają z dziadkami bez formy^^
0
ban to jest tylko nasze zdanie;)
o gustach się nie dyskutuje
0
legia74 zgadzam się z Toba Dejvid był moim marzeniem na ataku, ale nie zgodze sie z Tobą że jest 2 razy lepszy niż Ibra, jest 10 razy lepszy:)
0
tylko FIFA 10 na ps3 ;)
0
cudowna jakosc http://www.justin.tv/tomciotv/popout
0
mi tam on nie pasuje.. nadal nie rozumiem dlaczego Barca nie chciała dac za Ville 50mln a za Ibre dała 48 + Eto'o.. mielibyśmy i Samuela i Davida;)
0
to był nasz najlepszy lewoskrzydłowy w ostatnich latach..
0
dajcie w HD.. please albo hd divx
0
Barca powinna mieć na stałe żółte jako wyjazdowe ponieważ one przynosiły nam szczęście sezon 2006 i 2009 ;) jakby nie patrzeć
0
Messi
Xavi Villa
Silva, Kun Aguero
Puyol, Alves, Pique
Valdes, Cassilas
Iniesta
Toure, Lass
... na chwilę obecną najlepsi piłkarze La Liga;)
nie widzę tam żadnego Ronaldo ani Kaki jak narazie. pozdro
0
Napastnik Barcelony, Thierry Henry wyznał, że był zły, kiedy szkoleniowiec "Dumy Katalonii", Josep Guardiola zastąpił go Andreasem Iniestą 15 minut przed końcem meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Interem Mediolan . - To oczywiste, że się wkurzyłem - wyznał hiszpańskiemu dziennikowi "Sport".
Francuz stwierdził, że lepiej byłoby, gdyby Guardiola zmienił zmęczonego Maicona, a nie jego. - Wprowadzenie Iniesty na boisko niczego nie zmieniło. Jestem zły przez tę zmianę. Wcale nie chciałem schodzić i mogłem jeszcze grać. Ale kiedy popatrzyłem w oczy Maicona zobaczyłem, jak bardzo jest zmęczony - przyznał 32-letni zawodnik.
Zapytany przez dziennikarzy, czy chciałby skonfrontować swoje przemyślenia na temat zmiany ze szkoleniowcem, zaprzeczył. - Mój gniew był tylko kwestią chwili - stwierdził.
czytaj dalej
Piłkarz powiedział również, że bezbramkowy remis nie jest złym wynikiem dla Barcelony, zwłaszcza, że "Blaugrana" miała niezbyt udany początek sezonu. - Dopiero się rozkręcamy - zakończył napastnik.
0
moim zdaniem powinien Iniesta zacząć grac i sie zgrywac z druzyną...
0
Apropos Milito.. w Interze wg komentatora Polsatu w ataku grał Gabriel powtarzam Gabriel Milito ;D
0
nasze lewe skrzydło to złamane skrzydło!
0
0-2 tez tak mysle;)
Do Boju Blaugrana!!!
0
... nie z takimi sobie radziliśmy, jak nie Messi czy Iniesta to Ibra czy Henry błysną.. a może Pedro.. trzeba być dobrej myśli, Barca może i ma krótką ławkę ale ma bardzo wartościowych zawodników gdzie w każdym następnym meczu może błyszczeć ktoś inny niż jedna z naszych gwiazd! Obstawiam 0-2
0
przy odrobinie Szczęścia...
0
i w taki oto sposób przy odrobinie to wielka Barca uratuje polską piłkę, szlifując diamenty o polskich korzeniach;)
0
podkręca chłopak atmosferę, ale na naszych to nie działa, w szczególności na Zlatana;)
0
dobrze powiedziane Tai-Sho - przerzućcie się na Inter ;D
0
.. wyluzuj troszke kolego;)
0
zamów sobie Krykicz - 11 ;P jak to wujek Darek z tv polskiej mawia;)
0
a jeśli chodziło Ci o koszulkę Barcy to wstydź się chłopie;)
0
napisane ma z tyłu Bojan 9 - jeśli chodzi o młodzieżówke
0
Piękna bramka Samu:) aż mi go zabrakło w tym momencie...