0

właśnie gdzie można obejrzeć Hiszpania Argentyna?

0

brać człowieka z blizną!

http://www.primeradivision.pl/inde x.php?dzial=aktualnosci&artykul=156796

0

przydałby się, prawdziwa maszyna do gry, i wreszcie ktoś waliłby z dystansu. moim zdaniem się opłaca tyle w niego zainwestować bo jest bardzo młody ale czy pasowałby do naszej ukochanej drużyny? Kto wie.

0

Może po tym meczu Milan odzyskał formę.. i tak się ładnie złożyło że w meczu z realem :p

0

No chyba że Perez siedział z Platinim w sprawie kupna finału ;D to wtedy zagramy z nimi :P

0

A z nas sie wczoraj śmiali!!!! hahaha Galactico2 przegrywają z dziadkami bez formy^^

0

ban to jest tylko nasze zdanie;)

o gustach się nie dyskutuje

0

legia74 zgadzam się z Toba Dejvid był moim marzeniem na ataku, ale nie zgodze sie z Tobą że jest 2 razy lepszy niż Ibra, jest 10 razy lepszy:)

0

tylko FIFA 10 na ps3 ;)

0

0

mi tam on nie pasuje.. nadal nie rozumiem dlaczego Barca nie chciała dac za Ville 50mln a za Ibre dała 48 + Eto'o.. mielibyśmy i Samuela i Davida;)

0

to był nasz najlepszy lewoskrzydłowy w ostatnich latach..

0

dajcie w HD.. please albo hd divx

0

Barca powinna mieć na stałe żółte jako wyjazdowe ponieważ one przynosiły nam szczęście sezon 2006 i 2009 ;) jakby nie patrzeć

0

Messi

Xavi Villa

Silva, Kun Aguero

Puyol, Alves, Pique

Valdes, Cassilas

Iniesta

Toure, Lass

... na chwilę obecną najlepsi piłkarze La Liga;)

nie widzę tam żadnego Ronaldo ani Kaki jak narazie. pozdro

0

Napastnik Barcelony, Thierry Henry wyznał, że był zły, kiedy szkoleniowiec "Dumy Katalonii", Josep Guardiola zastąpił go Andreasem Iniestą 15 minut przed końcem meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Interem Mediolan . - To oczywiste, że się wkurzyłem - wyznał hiszpańskiemu dziennikowi "Sport".

Francuz stwierdził, że lepiej byłoby, gdyby Guardiola zmienił zmęczonego Maicona, a nie jego. - Wprowadzenie Iniesty na boisko niczego nie zmieniło. Jestem zły przez tę zmianę. Wcale nie chciałem schodzić i mogłem jeszcze grać. Ale kiedy popatrzyłem w oczy Maicona zobaczyłem, jak bardzo jest zmęczony - przyznał 32-letni zawodnik.

Zapytany przez dziennikarzy, czy chciałby skonfrontować swoje przemyślenia na temat zmiany ze szkoleniowcem, zaprzeczył. - Mój gniew był tylko kwestią chwili - stwierdził.

czytaj dalej

Piłkarz powiedział również, że bezbramkowy remis nie jest złym wynikiem dla Barcelony, zwłaszcza, że "Blaugrana" miała niezbyt udany początek sezonu. - Dopiero się rozkręcamy - zakończył napastnik.

0

moim zdaniem powinien Iniesta zacząć grac i sie zgrywac z druzyną...

0

Apropos Milito.. w Interze wg komentatora Polsatu w ataku grał Gabriel powtarzam Gabriel Milito ;D

0

nasze lewe skrzydło to złamane skrzydło!

0

0-2 tez tak mysle;)

Do Boju Blaugrana!!!

0

... nie z takimi sobie radziliśmy, jak nie Messi czy Iniesta to Ibra czy Henry błysną.. a może Pedro.. trzeba być dobrej myśli, Barca może i ma krótką ławkę ale ma bardzo wartościowych zawodników gdzie w każdym następnym meczu może błyszczeć ktoś inny niż jedna z naszych gwiazd! Obstawiam 0-2

0

przy odrobinie Szczęścia...

0

i w taki oto sposób przy odrobinie to wielka Barca uratuje polską piłkę, szlifując diamenty o polskich korzeniach;)

0

podkręca chłopak atmosferę, ale na naszych to nie działa, w szczególności na Zlatana;)

0

dobrze powiedziane Tai-Sho - przerzućcie się na Inter ;D

0

.. wyluzuj troszke kolego;)

0

zamów sobie Krykicz - 11 ;P jak to wujek Darek z tv polskiej mawia;)

0

a jeśli chodziło Ci o koszulkę Barcy to wstydź się chłopie;)

0

napisane ma z tyłu Bojan 9 - jeśli chodzi o młodzieżówke

0

Piękna bramka Samu:) aż mi go zabrakło w tym momencie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?